Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.
Набір пластиліну, що самостійно твердіє, Ліпака – Океан: восьминіг

Набір пластиліну, що самостійно твердіє, Ліпака – Океан: восьминіг

Завантажити сертифікати
Арт.:
30061-UA01
Бренд:
Lipaka
Ціна РРЦ:
145 ₴

Якщо Ви наш партнер, натисніть кнопку «увійти»

Зареєструватися Увійти

Набір пластиліну, що самостійно твердіє, ЛІПАКА – ОКЕАН: ВОСЬМИНІГ – розважить і малюків, і дорослих. Невеличкий набір навчить вас ліпити улюбленого мешканця підводного світу. А завдяки компактним розмірам набір зручно брати з собою. Пластилін твердіє на повітрі протягом 24 годин, після чого можна гратися створеними фігурками.

  • До набору входить 3 баночки пластиліну різного кольору.
  • До набору може входити до 5 різних кольорів (баночка може містити пластилін двох різних кольорів).
  • З пластиліну, що входить до набору, можна створити 1 героя, зображеного на упаковці та описаного в інструкції (додатку).
  • У кожному наборі Ви знайдете код для доступу до відповідних героїв у додатку ЛІПАКА HEY CLAY з анімаційними інструкціями.

Пластилін ЛІПАКА – це не просто набори пластиліну. Це інтерактивні розвивальні набори з кодом доступу до додатку ЛІПАКА HEY CLAY, що в ігровій формі навчить малюків ліпити улюблених героїв. HEY CLAY – це унікальний додаток, з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, кумедною пластиліновою анімацією та інструкціями для малюків. Починаючи з простих форм та рухів, дитина з легкістю створить обраного героя, освоїть основні прийоми та техніки ліплення. Що, своєю чергою, сприятиме розвитку креативності та спонукатиме до створення власних шедеврів!

Пластилін ЛІПАКА – це більш ніж просто ліплення! Разом з пластиліном ЛІПАКА малюки розвивають дрібну моторику, вчаться концентрувати увагу, розвивають креативність та світогляд.

Пластилін абсолютно безпечний для дітей, має приємну щільну структуру, не липне до рук, не має запаху та не залишає плям. Крім того, пластилін ЛІПАКА самостійно твердіє на повітрі протягом 24 годин, що дозволяє гратися створеними фігурками.

Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

Обмеження за віком
до 3 років
В комплект входить
3 баночки пластиліну для створення 1-го героя, доступ до додатку з інструкціями
Гарантія
Гарантія не поширюється
Матеріал
Вода, полівініловий спирт, піна, барвники
Найменування Н1
Набір пластиліну, що самостійно твердіє, Ліпака – Океан: восьминіг
Термін придатності, міс.
18 місяців з дати виготовлення на пакуванні
Бренд
Lipaka
Страна происхождения
КНР, не требуется
Возраст
3-10
Развивает
Креативность, Воображение, Мелкая моторика
Свет
Нет, немає
Батарейки входят в комплект
Нет
Серія
Океан
Цвет
нет

  Loading...