Уважаемые партнеры, при отдаче заказа в сборку, учитывайте, что заказ на самовывоз будет готов не ранее чем через 3 часа с момента его отдачи в сборку.
1 785 000 грн KIDDISVIT та Аврора передали на облаштування укриттів в школах

В грудні KIDDISVIT ініціював благодійний проєкт, щоб передати кошти на створення безпечних умов для навчання дітей.

Ми розробили лінійку колекційної військової техніки TechnoDrive з символікою ЗСУ. Керівництво Збройних Сил України надало дозвіл на використання емблеми ЗСУ у рамках проєкту. Аврора Мультимаркет виступила ексклюзивним партнером з продажу. 

Близько 90 000 мілітарі-модельок допомогли зібрати 1 785 000 грн, які вже передали через фандрейзингову платформу UNITED24 на облаштування укриттів в школах.

Машинки з символікою ЗСУ ще можна знайти в Аврора мультимаркет – хто хотів придбати, завітайте.

“Ми створили цей проєкт на знак глибокої пошани та вдячності українським захисникам та захисницям. Впевнений, машинки з символікою ЗСУ допоможуть виховувати повагу до воїнів, які відважно виборюють свободу нашої країни. Дякую всім, хто підтримав благодійну ініціативу та зробив свій внесок у створення безпечних умов для навчання дітей. Наша сила в єдності. Не зупиняємось!”, – Павло Овчинніков, CEO компанії KIDDISVIT.

“Наша підтримка Збройних Сил України — це не лише слова, а дії. Купивши машинку з символікою, ви приєднались до великої справи, яка висловлює повагу та підтримку нашим воїнам. Разом ми наближаємо Перемогу”, – Тарас Панасенко, СЕО мультимаркетів "Аврора".

  Loading...