Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Герої мультфільмів

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 59
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Інтерактивна іграшка Baby Shark серії Big show - Мініпланшет
Інтерактивна музична іграшка BABY SHARK серії 'BIG SHOW' - МІНІПЛАНШЕТ допоможе малюку вивчити цифри та алфавіт англійською мовою і, звичайно, розважитися. Вивчайте літери англійського алфавіту та цифри з Малюком Акуленятком! Натискайте на зображення персонажів мультфільму, щоб почути їхні імена. Спеціальна кнопка відтворює веселу пісеньку з мультфільму BABY SHARK 'BIG SHOW' Планшет має функцію 'Хто дзвонить?', натискайте на кнопку та балакайте з Малюком Акуленятком. Іграшка має регулятор гучності. Чудовий варіант для подорожей - мініпланшет має компактний розмір та чудово розважить малюків у дорозі. Іграшка є офіційно ліцензованим продуктом Nickelodeon і Pinkfong та заснована на новому анімаційному серіалі Baby Shark’s Big Show!Різнокольорові кнопки та веселі звуки спонукають дітей досліджувати нове, розвиває уяву, пам'ять та дрібну моторику.Для роботи потрібні 3 батарейки типу AAA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 61445
 | 
595
Ігровий Набір З Мерехтливою Фiгуркою Крижане Серце 2 - Замок Анни
Зимове диво і улюблені герої повертаються! Анна, Ельза, Крістоф, його вірний олень Свен і ніколи не сумуючий сніговик Олаф повинні будуть покинути затишне королівство Еренделл і відправитися ще далі на північ, в подорож, яка приведе їх до витоків стародавніх легенд і допоможе розкрити давні таємниці. Зустрічайте продовження неймовірної снігової пригоди, що так полюбилася дітям у всьому світі! Ігровий набір з мерехтливою фігуркою КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2 - ЗАМОК АННИ занурить Вас в крижаний світ Ельзи і Анни і подарує справжню магію! Подуйте на фігурку, і вона чарівно засвітиться 6 різними кольорами: блакитним, зеленим, жовтим, помаранчевим, червоним і рожевим! З кожним подихом колір буде змінюватися! Встановіть фігурку в замку, подуйте в спеціальний отвір і спостерігайте справжнє диво! Змінюйте фон в будиночку, створюйте власні сюжети захоплюючих ігор! Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим! Висота фігурки 6 см. У набір входить: ігрова фігурка, замок. Мерехтлива фігурка ' КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2' сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку. Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 FRN73100/UA
 | 
149
Ігровий Набір З Мерехтливою Фiгуркою Крижане Серце 2 - Замок Ельзи
Зимове диво і улюблені герої повертаються! Анна, Ельза, Крістоф, його вірний олень Свен і ніколи не сумуючий сніговик Олаф повинні будуть покинути затишне королівство Еренделл і відправитися ще далі на північ, в подорож, яка приведе їх до витоків стародавніх легенд і допоможе розкрити давні таємниці. Зустрічайте продовження неймовірної снігової пригоди, що так полюбилася дітям у всьому світі!Ігровий набір з мерехтливої фігуркою КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2 - ЗАМОК ЕЛЬЗИ занурить Вас в крижаний світ Ельзи і Анни і подарує справжню магію! Подуйте на фігурку, і вона чарівно засвітиться 6 різними кольорами: блакитним, зеленим, жовтим, помаранчевим, червоним і рожевим! З кожним подихом колір буде змінюватися! Встановіть фігурку в замку, подуйте в спеціальний отвір і спостерігайте справжнє диво! Змінюйте фон в будиночку, створюйте власні сюжети захоплюючих ігор! Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим! Висота фігурки 6 см. У набір входить:ігрова фігурка, замок. Мерехтлива фігурка ' КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2' сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 FRN73200/UA
 | 
189
Ігровий Набір З Мерехтливою Фiгуркою Крижане Серце 2 - Замок Нокка
Зимове диво і улюблені герої повертаються! Анна, Ельза, Крістоф, його вірний олень Свен і ніколи не сумуючий сніговик Олаф повинні будуть покинути затишне королівство Еренделл і відправитися ще далі на північ, в подорож, яка приведе їх до витоків стародавніх легенд і допоможе розкрити давні таємниці. Зустрічайте продовження неймовірної снігової пригоди, що так полюбилася дітям у всьому світі! Ігровий набір з мерехтливої фігуркою КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2 - ЗАМОК НОКА занурить Вас в крижаний світ Ельзи і Анни і подарує справжню магію! Подуйте на фігурку, і вона чарівно засвітиться 6 різними кольорами: блакитним, зеленим, жовтим, помаранчевим, червоним і рожевим! З кожним подихом колір буде змінюватися! Встановіть фігурку в замку, подуйте в спеціальний отвір і спостерігайте справжнє диво! Змінюйте фон в будиночку, створюйте власні сюжети захоплюючих ігор! Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим! Висота фігурки 6 см. У набір входить: ігрова фігурка, замок. Мерехтлива фігурка ' КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2' сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку. Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 FRN73400/UA
 | 
149
Ігровий Набір З Мерехтливою Фiгуркою Крижане Серце 2 - Замок Олафа
Зимове диво і улюблені герої повертаються! Анна, Ельза, Крістоф, його вірний олень Свен і ніколи не сумуючий сніговик Олаф повинні будуть покинути затишне королівство Еренделл і відправитися ще далі на північ, в подорож, яка приведе їх до витоків стародавніх легенд і допоможе розкрити давні таємниці. Зустрічайте продовження неймовірної снігової пригоди, що так полюбилася дітям у всьому світі! Ігровий набір з мерехтливою фігуркою КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2 - ЗАМОК ОЛАФА занурить Вас в крижаний світ Ельзи і Анни і подарує справжню магію! Подуйте на фігурку, і вона чарівно засвітиться 6 різними кольорами: блакитним, зеленим, жовтим, помаранчевим, червоним і рожевим! З кожним подихом колір буде змінюватися! Встановіть фігурку в замку, подуйте в спеціальний отвір і спостерігайте справжнє диво! Змінюйте фон в будиночку, створюйте власні сюжети захоплюючих ігор! Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим! Висота фігурки 6 см. У набір входить: ігрова фігурка, замок. Мерехтлива фігурка ' КРИЖАНЕ СЕРЦЕ 2' сприяє розвитку уяви, вмінню грати і емоційному розвитку. Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 FRN73300/UA
 | 
299

  Loading...