Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Свинка Пеппа

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 20
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
97013
Ігровий Набір Peppa - День Народження Джорджа
Проведіть час зі своїми улюбленими персонажами мультфільму 'Свинка Пеппа'!Пеппа і С'юзі запрошують в гості в свою затишну дитячу кімнату. В кімнаті Ви можете знайти все для гри: від фігурок і лялькового будиночка до ігрового килимка з паровозиком. При відкритті шафки вмикається світло. Всі фігурки і аксесуари підходять і до інших серій 'Світ Пеппи'. Фігурки Пеппи та С'юзі можуть сидіти, стояти, рухати ручками і ніжками. Зберіть великий будинок Пеппи, кожна кімната продається окремо. За допомогою такого набору діти будуть отримувати нові знання і навички спілкування, розвивати кругозір і уяву.У наборі:Фігурка Пеппи Фігурка С'юзі Ляльковий будиночок Ігровий килимок з паровозиком 2 іграшки: ведмедик і сова Іграшковий шафа з підсвічуванням Добрий світ свинки Пеппи!Для дітей у віці від 2 років.
Арт.:
 97013
 | 
299 ₴
299
F2166
Ігровий набір Peppa - Школа Пеппи (3 фігурки, звук)
Зустрічайте Пеппу з популярного мультсеріалу 'Свинка Пеппа' у школі! Тепер кожен малюк може вчитися разом з Пеппою та її друзями. Всі фігурки персонажів можуть сидіти, стояти, рухати ручками і ніжками; сумісні з іншими ігровими наборами Пеппа. Дитина зможе обіграти життя мультиплікаційних героїв, пограти в рольову гру. Повернувши диск із зображенням класної дошки або посадивши фігурку Мадам Газель перед нею, можна почути кумедні звуки. Який у нас сьогодні урок, Мадам Газель? Сцена легко кріпиться до будівлі Школи. Помістіть фігурку на сцену і покрутіть колесо знизу, щоб фігурка кружляла! Можливо, Пеппа і її друзі поставлять п'єсу для шкільного театру, а може, будуть просто веселитися? Фон для сцени двосторонній. У школі є дзвінок, в який дитина може дзвонити, натиснувши на важіль. Ніхто не запізнився? Малюк може також рухати стрілки годинника. Цей захопХРЮючий набір з 3 фігурками і 9 аксесуарами обов'язково змусить будь-якого дошкільника ще більше полюбити Пеппу та школу!У наборі: школа фігурки Пеппи, Мадам Газель та Мишки Менді (в інвалідному візку) 4 стільця 2 столика гітара ланч-бокс сценаДобрий світ свинки Пеппи!Для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 F2166
 | 
997 ₴
997

  Loading...