Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки для малюків

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Показати більше

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 139
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
80339
Ігровий набір з фігуркою – Головна місія «Запусти ракету»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні головної місії «ЗАПУСТИ РАКЕТУ»! Ця місія складається з двох частин: 1) пошук метала металошукачем; 2) запустити ракету в космос. ЇЇ цілі: побудувати металошукач для знаходження дорогоцінного металу; відрегулюйте силу сигналу металодетектора; при виявленні металу у металошукача спрацюють світлові та звукові ефекти; для запуску ракети - наповніть бак нижньої ступені водою кімнатної температури; відрахуйте час до запуску та насолоджуйтеся звуковими, світловими та паровими ефектами; використовуйте частини ракета для будівництва космічної станції; місія допомагає дізнатися більше про ресурси та види енергії супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 21 деталь детектора металу; 2 частини ракети; 2 фігурки астронавтів; 2 картки місій; 2 металеві пластинки; космічна капсула; наповнювач для води; наліпки; інструкції.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80339
 | 
999 ₴
999
80337
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Вирости кристал»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ВИРОСТИ КРИСТАЛ»! ЇЇ цілі: за допомогою спеціальних біосолей відтворити океанічне середовище в склянці для вирощування; виростити з кристалічного порошку космічні біокристали; проаналізувати їх під світлом сканера життя - LED-підставки. місія допомагає детально дізнатися про хімічні сполуки та живі організми океану супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 1 космічна капсула; 2 кристалічних порошка; 2 основи для вирощування кристалів; 1 LED-підставка; 1 мірна склянка; 1 склянка для вирощування; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80337
 | 
695 ₴
695
80338
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Досліди місячний камінь»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ДОСЛІДИ МІСЯЧНИЙ КАМІНЬ»! ЇЇ цілі: розбити за допомогою інструментів у наборі таємничий місячний камінь; пам'ятайте, будьте обережні! Таємниця місячного каменю може назавжди змінити долю людства! зберіть і проаналізуйте куб під світлом сканера життя - LED-підставки. розгадайте зашифровані повідомлення від інопланетного розуму; в центрі шифру кожної грані намальована схема, які з символів потрібно розшифровувати на цій грані. У кожної грані індивідуальна схема шифру; місія допомагає детально розкрити таємниці та мову позаземного життя супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 7 деталей куба з шифром; 2 інструменти; 1 космічна капсула; 1 LED-підставка; 1 місячний камінь; 1 лупа; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; Інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80338
 | 
499 ₴
499
80332
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Збери космічний ровер»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ЗБЕРИ КОСМІЧНИЙ РОВЕР»! ЇЇ цілі: побудувати космічний ровер, щоб дослідити поверхню супутника; знайти всі пагорби та кратери, повідомити про місцезнаходження мінеральних шахт та інші географічні дані; використовувати електричну та сонячну енергії для руху ровера; ровер від сонячної батареї працює тільки при інтенсивному освітленні лампою розжарювання або в яскравий сонячний безхмарний день; пам'ятайте, що ваш ровер має бути достатньо міцним, щоб витримувати низькі температури, тиск, пил, корозію та космічне проміння. місія допомагає дізнатися більше про види енергії та географічні дані супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 23 деталі космічного ровера; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80332
 | 
499 ₴
499
80336
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Побудуй космічну станцію»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ПОБУДУЙ МОДУЛЬНУ КОСМІЧНУ СТАНЦІЮ»! ЇЇ цілі: побудувати життєздатну космічну станцію, яка забезпечить зв'язок, наукове обладнання та розваги для екіпажу ASTROPOD. використовуйте космічні капсули з інших наборів, щоб розширити космічну станцію; місія допомагає дізнатися більше про зберігання ресурсів супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 31 деталь космічної станції; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80336
 | 
499 ₴
499
80333
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Побудуй станцію зв'язку»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ПОБУДУЙ СТАНЦІЮ ЗВ’ЯЗКУ»! ЇЇ цілі: побудувати космічну станцію зв’язку та запустити її на орбіту Європи; зібрати всі дані, які ви зможете знайти; розгадати 6 різних повідомлень, зашифрованих азбукою Морзе; поверніть основу станції зв’язку для перемикання режимів; місія допомагає дізнатися більше про види енергії та позаземне життя супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 15 деталей станції зв'язку; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80333
 | 
499 ₴
499
80334
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Рухайся в екзоскелеті»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «РУХАЙСЯ В ЕКЗОСКЕЛЕТІ»! ЇЇ цілі: побудувати робота-екзоскелета, достатньо сильного, щоб зібрати та доставити дорогоцінні ресурси на космічну станцію; встановити астронавта в робота, щоб керувати ним; пам'ятайте, що ваш екзоскелет має бути достатньо міцним, щоб витримувати низькі температури, тиск, пил, корозію та космічне проміння. місія допомагає дізнатися більше про механічні зв’язки та ресурси супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 24 деталі екзоскелета; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80334
 | 
499 ₴
499
706626
Інтерактивна лялька Baby Annabell - Моя маленька крихітка
Маленька крихітка наче справжнє немовля. Вона має м’яке приємне тіло та реалістичні інтерактивні функції! Її ротик рухається під час годування! Почуйте, як вона смокче пляшечку або як вона сміється, коли ви лоскочете її животик. Спостерігайте, як вона обережно закриває очі, коли ви заколисуєте її спати.А тепер ляллечка ще може робити дитячу гімнастику. Підніміть її ніжки над животиком до голови, щоб увімкнути режим дитячої гімнастики, і вона буде більше сміятися та робити інші дитячі звуки, коли ви змінюватимете їй підгузок або робитимете вправи разом з нею!Особливості: Ротик крихітки рухається під час годування. Почуйте, як вона п'є зі своєї пляшечки або смокче пустушку. Коли плаче, то її можна заколихати, наче дитинку. Режим дитячої гімнастики - лялечка інтерактивна, видає реалістичні дитячі звуки, сміється, плаче та говорить «Мама». Має м’яке приємне тіло та любить сміятися. Живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Ще одне супероновлення – нова відкрита eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється та менше шкодить довкіллю. BABY ANNABELL – з турботою про майбутнє дітей!У набір входить: лялька 43 см; слинявчик, пляшечка, пустушка, ланцюжок, дитячий альбом, наліпки.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 706626
 | 
3555 ₴
3555
BX2071Z
Гра – Влучний кидок
Гра - ВЛУЧНИЙ КИДОК подарує малюку безліч хвилин веселої гри та допоможе розвинути його влучність, спритність і координацію рухів. У комплекті є стійка з 3 різними темами та варіантами гри: нагодуй акулу, пригоди на піратському кораблі та хрестики-нулики! Для гри треба використовувати 8 міні-мішечків, зручних для дитячих ручок. Вцілься, кидай і заробляй очки! Поруч із кожною «лункою» вказана цифра - саме стільки можна отримати, якщо влучно попасти! Хто ж заробить більше? На дні стійки є поле для гри в хрестики-нулики. Хто тут переможе? Гра забезпечує фізичну активність та розвиток моторики у дітей. Гра компактно складається в маленьку сумочку. Тому її легко та зручно брати із собою. Міні-мішечки з гранулами всередині рекомендується використовувати як м'ячик для дітей з особливими потребами для більшої впевненості в собі: їх легко тримати та ловити. Гра - ВЛУЧНИЙ КИДОК - захоплююче проведення часу для родини або компанії друзів.У набір входить: 8 міні-мішечків; Торбинка; Стійка.Розмір іграшки: 51 х 36 х 58 cm.Розвиваючі іграшки Battat: Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 BX2071Z
 | 
499 ₴
499

  Loading...