Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Брязкальця

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
12645
Брязкальце - Зірочка
Брязкальце - ЗІРОЧКА - це плюшева зірочка зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від Taf Toys:Іграшка являє собою паличку з різнокольоровими кульками всередині. Переверніть іграшку - і кульки плавно покотяться вниз з м'яким мелодійним звуком, що нагадує шум дощу. А ще на брязкальці розташувалася м'яка плюшева зірочка. Всі елементи брязкальця абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Гра з брязкальцем – ЗІРОЧКА позитивно впливає на:Cенсорику, Концентрацію уваги, Дрібну моторику. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12645
 | 
457 ₴
457
12065
Брязкальце - Сонний Місяць
Брязкальце 'Сонний місяць' - це плюшевий місяць зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від TafToys:Іграшка являє собою кільце з різнокольоровими кульками всередині, які видають дуже приємний звук під час торохтіння А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий місяць Всі елементи абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Брязкальце 'Сонний місяць'. Гра з брязкальцем 'Сонний місяць' позитивно впливає на:Уяву Концентрацію уваги Дрібну моторику сенсорику З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12065
 | 
277 ₴
277

  Loading...