Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Черепашки-Ніндзя

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 7 з 7
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя - Гіпно-Потамус
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів - «Еволюція Черепашок-Ніндзя»! На цей раз вони постануть в новому образі і подарують безліч емоцій від чергових захоплюючих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-Ніндзя» - Гіпно-Потамус неодмінно повинна бути в колекції шанувальника братів-черепашок! Одного разу одягнений в смокінг людина-чарівник на ім'я Мезмер-Рон, став бегемотом-мутантом! Цей лиходій має більш, ніж один смертельний прийом в рукаві!Фігурки Черепашки-Ніндзя - герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку Хриплий рев Гіпно-Потамуса змушує його жертв завмирати від страху, а його спіральні кільця здатні загіпнотизувати будь-якого! Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захоплюючу і цікаву гру на довгий час У наборі:фігурка Гіпно-Потамуса, аксесуари. Висота фігурки 12 см.
Арт.:
 80825
 | 
325
Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя W3 - Леонардо
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів - «Еволюція Черепашок-Ніндзя»! На цей раз вони постануть в новому образі і подарують безліч емоцій від чергових захоплюючих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-Ніндзя» - Леонардо неодмінно повинна бути в колекції шанувальників братів-черепашок! Місто в небезпеці, і на допомогу приходять підготовлені Черепашки-Ніндзя, які пройшли суперпідготовку в мистецтві ніндзюцу у свого сенсея щура - майстра Сплінтера. Брати виходять зі свого каналізаційного лігва і протистоять ворожому світу Нью-Йорка. Озброєні до зубів Черепашки переможуть будь-якого монстра, який зустрінеться у них на шляху!Фігурки Черепашки-Ніндзя- герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку. Леонардо озброєний великим розпилювачем з отрутою і шоломом, готовий винищити всіх ворогів! Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захоплюючу і цікаву гру на довгий час. У наборі:фігурка Леонардо, аксесуари. Висота фігурки 12 см. Для дітей у віці старше 4 років.
Арт.:
 80831
 | 
325
Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя W4 - Леонардо
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів - «Еволюція Черепашок-Ніндзя»! На цей раз вони постануть в новому образі і подарують безліч емоцій від чергових захоплюючих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-Ніндзя» - Леонардо неодмінно повинна бути в колекції шанувальників братів-черепашок! Місто в небезпеці, і на допомогу приходять підготовлені Черепашки-Ніндзя, які пройшли суперпідготовку в мистецтві ніндзюцу у свого сенсея щура - майстра Сплінтера. Брати виходять зі свого каналізаційного лігва і протистоять ворожому світу Нью-Йорка. Озброєні до зубів Черепашки переможуть будь-якого монстра, який зустрінеться у них на шляху!Фігурки Черепашки-Ніндзя - герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку. Неон Леон - чемпіон світу з боротьби! У нього є власний стиль і особливі прийоми, щоб стати найвеличнішим борцем всіх часів! Якщо Ви вийдете на ринг з Неоном Леоном, остерігайтеся атаки його трьохзіркового Урагану! Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захоплюючу і цікаву гру на довгий час. У наборі:фігурка Леонардо, аксесуари. Висота фігурки 12 см. Для дітей у віці старше 4 років.
Арт.:
 80841
 | 
325
Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя W4 - Мікеланджело
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів - «Еволюція Черепашок-Ніндзя»! На цей раз вони постануть в новому образі і подарують безліч емоцій від чергових захоплюючих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-Ніндзя» - Мікеланджело неодмінно повинна бути в колекції шанувальників братів-черепашок! Місто в небезпеці, і на допомогу приходять підготовлені Черепашки-Ніндзя, які пройшли суперпідготовку в мистецтві ніндзюцу у свого сенсея щура - майстра Сплінтера. Брати виходять зі свого каналізаційного лігва і протистоять ворожому світу Нью-Йорка. Озброєні до зубів Черепашки переможуть будь-якого монстра, який зустрінеться у них на шляху!Фігурки Черепашки-Ніндзя - герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку. Мікеланджело - найбільший обманщик всіх часів! Ви готові до жаркого бою на арені разом з Майком? Тоді вперед! Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захоплюючу і цікаву гру на довгий час. У наборі:фігурка Мікеладжело, аксесуари. Висота фігурки 12 см. Для дітей у віці старше 4 років.
Арт.:
 80843
 | 
325
Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя W4 - Шреддер
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів - «Еволюція Черепашок-Ніндзя»! На цей раз вони постануть в новому образі і подарують безліч емоцій від чергових захоплюючих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-Ніндзя» - Шреддер неодмінно повинна бути в колекції шанувальника братів-черепашок! Шреддер - це 500-річний демонічний дух, який був лідером Фут Клану. Обладунки надають цьому персонажу неймовірну силу і міць.Фігурки Черепашки-Ніндзя - герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку Шреддер - найнебезпечніший ворог Черепашок і найбільша загроза людства! Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захоплюючу і цікаву гру на довгий час. У наборі:фігурка Шреддера, аксесуари. Висота фігурки 12 см.
Арт.:
 80836
 | 
395

  Loading...