Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Черепашки-Ніндзя

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 2 з 2
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
80825
Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя - Гіпно-Потамус
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів - «Еволюція Черепашок-Ніндзя»! На цей раз вони постануть в новому образі і подарують безліч емоцій від чергових захоплюючих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-Ніндзя» - Гіпно-Потамус неодмінно повинна бути в колекції шанувальника братів-черепашок! Одного разу одягнений в смокінг людина-чарівник на ім'я Мезмер-Рон, став бегемотом-мутантом! Цей лиходій має більш, ніж один смертельний прийом в рукаві!Фігурки Черепашки-Ніндзя - герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку Хриплий рев Гіпно-Потамуса змушує його жертв завмирати від страху, а його спіральні кільця здатні загіпнотизувати будь-якого! Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захоплюючу і цікаву гру на довгий час У наборі:фігурка Гіпно-Потамуса, аксесуари. Висота фігурки 12 см.
Арт.:
 80825
 | 
325 ₴
325
80836
Фігурка серії Еволюція Черепашок-Ніндзя W4 - Шреддер
Зустрічайте новий сезон улюблених персонажів - «Еволюція Черепашок-Ніндзя»! На цей раз вони постануть в новому образі і подарують безліч емоцій від чергових захоплюючих пригод. Фігурка серії «Еволюція Черепашок-Ніндзя» - Шреддер неодмінно повинна бути в колекції шанувальника братів-черепашок! Шреддер - це 500-річний демонічний дух, який був лідером Фут Клану. Обладунки надають цьому персонажу неймовірну силу і міць.Фігурки Черепашки-Ніндзя - герої мультфільму, одні з найпопулярніших іграшок серед хлопчиків різного віку Шреддер - найнебезпечніший ворог Черепашок і найбільша загроза людства! Маючи колекцію фігурок різних персонажів, дитина зможе влаштувати захоплюючу і цікаву гру на довгий час. У наборі:фігурка Шреддера, аксесуари. Висота фігурки 12 см.
Арт.:
 80836
 | 
465 ₴
465

  Loading...