Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Трансформери

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 7 з 7
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
647666
Ігрова Фігурка-Трансформер Kingdom Builders - Леді Твіст
Ласкаво просимо до світу KINGDOM BUILDERS, події якого відбуваються на території чарівної землі BUILDERA, де Ви можете побудувати все, що побажаєте. Всі іграшки даного бренду створені за мотивами мультсеріалу «Будівничі Королівства».Герої KINGDOM BUILDERS прагнуть створити краще королівство для мешканців країни BUILDERA, а також вони перетворюються в потужні будівельні інструменти!Це іграшки, які поєднують в собі рольову гру з фігурками-інструментами для реального будівництва та відкривають чарівний світ пригод! Ви можете побудувати своє королівство з замками та фігурками. Улюблені герої мультфільму KINGDOM BUILDERS «оживають», щоб радувати дитину кожен день. Леді Твіст - енергійна, завзята та оптимістична. Вона знає, чого хоче, і не здається, поки не досягне мети Леді Твіст перетворюється на викрутку, яка дає дітям можливість будувати і відновлювати будь-які ігрові набори KINGDOM BUILDERS! Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм. Ігрова фігурка KINGDOM BUILDERS сприяє розвитку уяви, дрібної моторики і вмінню грати.KINGDOM BUILDERS - побудуй своє королівство!Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 647666
 | 
125 ₴
125
647659
Ігрова Фігурка-Трансформер Kingdom Builders - Сер Філіп
Ласкаво просимо до світу KINGDOM BUILDERS, події якого відбуваються на території чарівної землі BUILDERA, де Ви можете побудувати все, що побажаєте. Всі іграшки даного бренду створені за мотивами мультсеріалу «Будівничі Королівства».Герої KINGDOM BUILDERS прагнуть створити краще королівство для мешканців країни BUILDERA, а також вони перетворюються в потужні будівельні інструменти!Це іграшки, які поєднують в собі рольову гру з фігурками-інструментами для реального будівництва та відкривають чарівний світ пригод! Ви можете побудувати своє королівство з замками та фігурками. Улюблені герої мультфільму KINGDOM BUILDERS «оживають», щоб радувати дитину кожен день. Сер Філіп - спадкоємець престолу BUILDERA і природжений винахідник. Він не хоче бути правителем, він хоче розробити будівельної проекти, які змінять світ! Сер Філіп перетворюється на викрутку, яка дає дітям можливість будувати і відновлювати будь-які ігрові набори KINGDOM BUILDERS! Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм. Ігрова фігурка KINGDOM BUILDERS сприяє розвитку уяви, дрібної моторики і вмінню грати.KINGDOM BUILDERS - побудуй своє королівство!Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 647659
 | 
125 ₴
125
648021
Ігрова Фігурка-Трансформер Kingdom Builders – Суворий Цвяходер
Ласкаво просимо до світу KINGDOM BUILDERS, події якого відбуваються на території чарівної землі BUILDERA, де Ви можете побудувати все, що побажаєте. Всі іграшки даного бренду створені за мотивами мультсеріалу «Будівничі Королівства».Бандити хочуть бути кращими будівельниками, але їх злосливий характер перешкоджає їм. Бандити перетворюються на інструменти для руйнування!Це іграшки, які поєднують в собі рольову гру з фігурками-інструментами для реального будівництва та відкривають чарівний світ пригод! Ви можете побудувати своє королівство з замками та фігурками. Улюблені герої мультфільму KINGDOM BUILDERS «оживають», щоб радувати дитину кожен день. Суровий Цвяходер – сильний та тихий персонаж. Він був би страшним, якби не його ворон Таттл, який постійно порушує злісні плани Цвяходера. Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм. Ігрова фігурка KINGDOM BUILDERS сприяє розвитку уяви, дрібної моторики і вмінню грати.KINGDOM BUILDERS - побудуй своє королівство!Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 648021
 | 
125 ₴
125
647086
Ігровий Набір З Фігуркою Kingdom Builders - Лютий Тигр
Ласкаво просимо до світу KINGDOM BUILDERS, події якого відбуваються на території чарівної землі BUILDERA, де Ви можете побудувати все, що побажаєте. Всі іграшки даного бренду створені за мотивами мультсеріалу «Будівничі Королівства».Відважні герої та їх вірний супутник - Лютий Тигр допоможуть захистити замок від бешкетних бандитів. Зберіть Тигра, візьміть його в бій, налаштуйте свої інструменти, щоб реконструювати замок після битви.Це іграшки, які поєднують в собі рольову гру з фігурками-інструментами для реального будівництва та відкривають чарівний світ пригод! Ви можете побудувати своє королівство з замками та фігурками. Улюблені герої мультфільму KINGDOM BUILDERS «оживають», щоб радувати дитину кожен день. На корпусі Вашого тигра є багато отворів, тож Ви можете збудувати декілька варіантів тигра. Усі герої KINGDOM BUILDERS можуть їздити верхи на Лютому Тигрі під час бою. Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм. Ігрова фігурка KINGDOM BUILDERS сприяє розвитку уяви, дрібної моторики і вмінню грати.В набір входить:Фігурка Лютого Тигра 4 інструмента 5 шурупів KINGDOM BUILDERS - побудуй своє королівство!Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 647086
 | 
595 ₴
595
EU682204
Машинка-трансформер Screechers Wild! S3 L2 - Фентезі Джемені
Screechers Wild! - це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів.Screechers Wild! трансформуються у фантастичну істоту просто у повітрі!Варто такій машинці зловити скрічер-диск, як вона трансформується у величезного потужного скрічера.Можете собі таке уявити? Зустрічайте новий сезон!Скрічер ФЕНТЕЗІ ДЖЕМЕНІ хапає 2 диски, робить перекид на 360° та трансформується в фантастичного звіра! Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої та фантастичні гонки. Кожен скрічер трансформується в тварину чи робота з суперсилою, потрібно тільки запустити машинку, направляючи її на магнітний диск, або навпаки запустити диск у машинку. При дотику з диском, машинка зробить перекид в повітрі і перетвориться. Для того, щоб трансформувати тварину назад, потрібно витягти диски і закріпити пружинку знизу машини, і Ви знову можете вступати в бій. Диск має гладку поверхню для бездоганного ковзання і гумову поверхню для фіксації на місці. Випробуйте свого скрічера, змагайтеся за скрічер-паливо і здобувайте перемогу. Машинка-трансформер має міцну конструкцію з надійними кріпленнями і виконана з високоякісного матеріалу.У наборі: машинка-трансформер, 4 диски, наклейка, картка.Саме час почати збирати всю колекцію 'Диких Скрічерів'!Беріть участь в батлах - станьте крутим скрічером!Шукайте нові серії про пригоди скрічерів на Youtube.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 EU682204
 | 
599 ₴
599
82020R
Ігровий Набір - Робот-Трансформер, Літак, Воїн
Ігровий набір 'Робот-трансформер, літак, воїн' - це цілий набір для цікавої та захоплюючої гри 'Битва титанів': робот-трансформер, що перетворюється в модель бойового винищувача і фігурка грізного і сильного робота - рейнджера!Ретельна деталізація і оригінальний дизайн подарують хлопчику безліч хвилин захоплюючої гри.Проявивши свою конструкторську кмітливість, юний любитель техніки зможе перетворити грізного футуристичного воїна в точну модель сучасної бойового літака.Наявність іншого робота в наборі дозволить дитині додатково створити багато захоплюючих моментів битви.У наборі:робот-трансформер Рейнджерробот-трансформер Літак.Роботи-трансформери X-Bot допоможуть легко і в ігровій формі розвинути у дитини:вміння гратиконцентрацію увагиРозмір кожного робота 15 см. Упаковка демонстраційна.Рекомендовано для дітей віком 5 років.
Арт.:
 82020R
 | 
195 ₴
195

  Loading...