Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Трансформери

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 17
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
EU580871
Іграшкова зброя Dinoster – Меч Лучіо
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів з мечем Лучіо! У нього два режими: дино-меч або дино-бластер зі світловими та звуковими ефектами. Обирайте, який режим більше до вподоби вам? Світлові та звукові ефекти для веселої гри. TRY ME режим: спробуйте, щоб побачити силу меча! Два режими в одному: дино-меч і дино-бластер. Режими перемикаються кнопкою на задній частині меча. Зробіть коротке натискання на курок меча для атаки. Суперприйом – для його активації потрібно зробити тривале натискання на курок. Приєднуйтеся, щоб стати Диностером!До комплекту входить: Меч.Живлення: 3 батарейки типу LR44 (входять до комплекту).Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580871
 | 
997 ₴
997
EU580811
Ігровий набір з роботом-трансформером – Раптор Трон
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Раптор Трон! Він хоробрий та легко встановлює контакт з динозаврами. Робот-трансформер легко може бути або дино-трак і дино-бот, або 2-в-1, в залежності від вашого вибору. Приєднуйтеся до команди! Раптор Трон має два режими трансформації: дино-трак і дино-бот, або трансформер 2-в-1. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. Багато етапів трансформації у кожному режимі для цікавої гри. Робот-трансформер має безліч рухомих частин. Раптор сумісний з іншими наборами. Зберіть всю колекцію дино-роботів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 2 машини наліпки.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580811
 | 
899 ₴
899
EU580812
Ігровий набір з роботом-трансформером – Стего Бласт Вінг
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом зі Стего Бласт Вінг! Він розумний, любить все прорахувати та чудово справляється з технікою. Робот-трансформер легко може бути або дино-трак і дино-бот, або 2-в-1, в залежності від вашого вибору. Приєднуйтеся до команди! Стего має два режими трансформації: дино-трак і дино-бот, або трансформер 2-в-1. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. Багато етапів трансформації у кожному режимі для цікавої гри. Робот-трансформер має безліч рухомих частин. Стего Бласт сумісний з іншими наборами. Зберіть всю колекцію дино-роботів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 2 машини наліпки.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580812
 | 
899 ₴
899
EU580801
Ігровий набір з роботом-трансформером Dinoster – Раптор Трон
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Раптор Трон! Він хоробрий та легко встановлює контакт з динозаврами. Робот-трансформер може стати дино-траками, дино-ботами чи 2-в-1, в залежності від вашого вибору. Ви можете легко трансформувати машини або динозаврів. Приєднуйтеся до команди! Раптор має три основні режими трансформації: 1. 2 дино-траки, 2. 2 дино-боти, 3. трансформер 2-в-1. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. Багато етапів трансформації у кожному режимі для цікавої гри. Робот-трансформер має безліч рухомих частин. Раптор Трон сумісний з іншими наборами. Зберіть всю колекцію дино-роботів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 2 машини\динозаврів; 2 аксесуара; наліпки.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580801
 | 
2997 ₴
2997
EU580802
Ігровий набір з роботом-трансформером Dinoster – Стего Бласт Вінг
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом зі Стего Бласт Вінг! Він розумний, любить все прорахувати та чудово справляється з технікою. Робот-трансформер може стати дино-траками, дино-ботами чи 2-в-1, в залежності від вашого вибору. Ви можете легко трансформувати машини або динозаврів. Приєднуйтеся до команди! Стего має три основні режими трансформації: 1. 2 дино-траки, 2. 2 дино-боти, 3. трансформер 2-в-1. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. Багато етапів трансформації у кожному режимі для цікавої гри. Робот-трансформер має безліч рухомих частин. Стего Бласт сумісний з іншими наборами. Зберіть всю колекцію дино-роботів, відкрийте інші комбінації!До комплекту входить: 2 машини\динозаврів; 2 аксесуара; наліпки.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580802
 | 
2997 ₴
2997
EU580832
Фігурка Dinoster – Делбі (20 cm)
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Делбі! Вона завжди має запасний план, любить керувати рятувальними операціями та веселитися. А її дино-костюм з двома режимами трансформації та точками артикуляції допомагає у цьому. Приєднуйтеся до команди! Два режими трансформації дино-костюма: звичайний та бойовий. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 8 етапів трансформації. Понад 10 точок артикуляції; Висота фігурки – 20 cm; Одягніть обладунки, щоб стати Диностером!До комплекту входить: Фігурка; Обладунки диностера; Бластер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580832
 | 
697 ₴
697
EU580831
Фігурка Dinoster – Лучіо (20 cm)
Відкрийте для себе дивовижний світ динозаврів разом з командою DINOSTER! Завдяки своїм пригодам, четверо друзів долають великі випробування, щоб захистити динозаврів. Вітаємо у команді DINOSTER!Вивчайте та врятуйте динозаврів разом з Лучіо! Він хоробрий та легко встановлює контакт з динозаврами. А його дино-костюм з двома режимами трансформації та точками артикуляції допомагає у цьому. Приєднуйтеся до команди! Два режими трансформації дино-костюма: звичайний та бойовий. Для активації режимів потрібно детально ознайомитися з інструкцією. 8 етапів трансформації. Понад 10 точок артикуляції; Висота фігурки – 20 cm; Одягніть обладунки, щоб стати Диностером!До комплекту входить: Фігурка; Обладунки диностера; Бластер.Зберіть усю команду DINOSTER!Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 EU580831
 | 
697 ₴
697
EU580833
697 ₴
697
647666
Ігрова Фігурка-Трансформер Kingdom Builders - Леді Твіст
Ласкаво просимо до світу KINGDOM BUILDERS, події якого відбуваються на території чарівної землі BUILDERA, де Ви можете побудувати все, що побажаєте. Всі іграшки даного бренду створені за мотивами мультсеріалу «Будівничі Королівства».Герої KINGDOM BUILDERS прагнуть створити краще королівство для мешканців країни BUILDERA, а також вони перетворюються в потужні будівельні інструменти!Це іграшки, які поєднують в собі рольову гру з фігурками-інструментами для реального будівництва та відкривають чарівний світ пригод! Ви можете побудувати своє королівство з замками та фігурками. Улюблені герої мультфільму KINGDOM BUILDERS «оживають», щоб радувати дитину кожен день. Леді Твіст - енергійна, завзята та оптимістична. Вона знає, чого хоче, і не здається, поки не досягне мети Леді Твіст перетворюється на викрутку, яка дає дітям можливість будувати і відновлювати будь-які ігрові набори KINGDOM BUILDERS! Висока деталізація забезпечує максимальну схожість з героєм. Ігрова фігурка KINGDOM BUILDERS сприяє розвитку уяви, дрібної моторики і вмінню грати.KINGDOM BUILDERS - побудуй своє королівство!Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 647666
 | 
125 ₴
125

  Loading...