Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Ліхтарики

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 6 з 6
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
N5132
Ліхтарик-проектор Brainstorm – Жителі морів (3 диски, 24 зображення)
Запрошуємо Вас у підводну пригоду на пошуки ЖИТЕЛІВ МОРІВ!На різній глибині в морі живуть абсолютно різні тварини. На коралових рифах можна зустріти рибу-клоуна та рибу-хірурга, а ще повз може пропливти рогатий занкл і восьминіг. Серед водоростей сховався морський коник, а над головою у нас пропливає небезпечна біла акула!Подивіться, які вони всі яскраві та незвичайні! Усіх цих тварин легко вивчати за допомогою ліхтарика-проектора Brainstorm. Потрібно лише встановити спеціальний диск, увімкнути ліхтарик та направити його на стіну! І подорож починається! У комплекті з ліхтариком є 3 диски з кольоровими зображеннями 24 різних підводних тваринок. На кожному диску є 8 картинок, які можна легко переглядати: потрібно просто прокручувати диск, вставлений у ліхтарик. За допомогою ліхтарика на стіну буде проектуватись зображення шириною до 1 м. Щоб зробити картинку чіткішою – можна покрутити об’єктив ліхтарика та налаштувати фокус. Яскравий ліхтарик-проектор можна використовувати як звичайний ліхтарик.Такий ліхтарик-проектор допоможе розвивати у дитині: Допитливість; Розширить кругозір; Уважність.Живлення: 3 батарейки LR44 (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 N5132
 | 
299 ₴
299
E2029
Ліхтарик-проектор Brainstorm – Світ динозаврів (3 диски, 24 зображення)
Давайте вирушимо в минуле та потрапимо в СВІТ ДИНОЗАВРІВ!Тут на кожному кроці все нове та цікаве. А ще небезпечне! Ви зможете дізнатися, як виглядали тиранозавр, стегозавр, трицератопс, велоцираптор, анкілозавр, брахіозавр, ютараптор та багато інших. Хто з них мав роги? У кого були небезпечні пазурі чи гострі зуби? А хто мав довгу шию, щоб зривати листя з дерев?На ці та інші питання допоможе відповісти ліхтарик-проектор Brainstorm. Потрібно лише встановити спеціальний диск, увімкнути ліхтарик та направити його на стіну! І подорож починається! У комплекті з ліхтариком є 3 диски з кольоровими зображеннями 24 різних динозаврів. На кожному диску є 8 картинок, які можна легко переглядати: потрібно просто прокручувати диск, вставлений у ліхтарик. За допомогою ліхтарика на стіну буде проектуватись зображення шириною до 1 м. Щоб зробити картинку чіткішою – можна покрутити об’єктив ліхтарика та налаштувати фокус. Яскравий ліхтарик-проектор можна використовувати як звичайний ліхтарик.Такий ліхтарик-проектор допоможе розвивати у дитині: Допитливість; Розширить кругозір; Уважність.Живлення: 3 батарейки LR44 (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 E2029
 | 
299 ₴
299
E2012
Ліхтарик-проектор Brainstorm – У світі тварин (3 диски, 24 зображення)
Ласкаво просимо в СВІТ ТВАРИН!Для найдопитливіших і любителів живої природи ми починаємо подорож до найцікавіших куточків нашої планети. Ми вирушимо в савану, щоб зустріти слона та лева, в джунглях познайомимося з гадюкою, а на березі річки будемо обережними з небезпечним крокодилом! Серед снігу помітимо полярного ведмедя, а десь на гілці побачимо симпатичного лінивця!І ще багато інших тварин, яких легко можна вивчати за допомогою ліхтарика-проектора Brainstorm. Потрібно лише встановити спеціальний диск, увімкнути ліхтарик та направити його на стіну! І подорож починається! У комплекті з ліхтариком є 3 диски з кольоровими зображеннями 24 різних диких тварин. На кожному диску є 8 картинок, які можна легко переглядати: потрібно просто прокручувати диск, вставлений у ліхтарик. За допомогою ліхтарика на стіну буде проектуватись зображення шириною до 1 м. Щоб зробити картинку чіткішою – можна покрутити об’єктив ліхтарика та налаштувати фокус. Яскравий ліхтарик-проектор можна використовувати як звичайний ліхтарик.Такий ліхтарик-проектор допоможе розвивати у дитині: Допитливість; Розширить кругозір; Уважність.Живлення: 3 батарейки LR44 (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 E2012
 | 
299 ₴
299
E2043
Ліхтарик-проектор Brainstorm – Чарівні та пухнасті тваринки (3 диски, 24 зображення)
Що може бути краще для гарного настрою, ніж подивитися фотографії ЧАРІВНИХ ТА ПУХНАСТИХ ТВАРИНОК!Вони всі такі симпатичні! Так і хочеться кожного обійняти! Котики, собачки, їжачок, каченята, коала, тигреня, кролик і навіть слоник! Хто ж Ваш улюбленець?Провести весело час, вивчаючи милих малюків, допоможе ліхтарик-проектор Brainstorm. Потрібно лише встановити спеціальний диск, увімкнути ліхтарик та направити його на стіну! І веселощі починаються! У комплекті з ліхтариком є 3 диски з кольоровими зображеннями 24 різних чарівних тваринок. На кожному диску є 8 картинок, які можна легко переглядати: потрібно просто прокручувати диск, вставлений у ліхтарик. За допомогою ліхтарика на стіну буде проектуватись зображення шириною до 1 м. Щоб зробити картинку чіткішою – можна покрутити об’єктив ліхтарика та налаштувати фокус. Яскравий ліхтарик-проектор можна використовувати як звичайний ліхтарик.Такий ліхтарик-проектор допоможе розвивати у дитині: Допитливість; Розширить кругозір; Уважність.Живлення: 3 батарки LR44 (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 E2043
 | 
299 ₴
299
E2074
Налобний ліхтарик Brainstorm – Казковий єдиноріг (світло, звук)
Кожна дитина обожнює вигадувати нові ігри та веселі казки!Сьогодні можна вирушити в казкове королівство, щоб познайомитися з принцами та принцесами, і, звичайно ж, чарівними тваринами! Налобний ліхтарик КАЗКОВИЙ ЄДИНОРІГ допоможе провести час весело, цікаво та по-справжньому чарівно!Він сподобається не лише любителям казок, а й усім малюкам, які люблять вивчати темні куточки, ховати щось під ліжком чи веселитись у халабудах! А ще він дуже стане в нагоді в родинних походах! У ліхтарика 2 види освітлення: пряме та направлене в різні боки, щоб було зручно в будь-якій ситуації. З ліхтарика можна почути приємні звуки, що переливаються. Натисніть на одну кнопку, щоб увімкнути світло та на іншу, щоб почути звук. Ремінець ліхтарика регулюється.Така іграшка допоможе розвивати у дитини: Допитливість; Пізнання та вивчення світу; Потяг до пригод.Живлення: 2 батареї типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 E2074
 | 
299 ₴
299
E2065
Налобний ліхтарик Brainstorm – Небезпечний Ті-Рекс (світло, звук)
Кожна дитина обожнює вигадувати нові ігри та небезпечні пригоди!Сьогодні можна вирушити в джунглі на пошуки чогось цікавого та захоплюючого!А щоб дитині було нестрашно в цій подорожі, їй обов'язково знадобиться налобний ліхтарик НЕБЕЗПЕЧНИЙ ТІ-РЕКС! З таким помічником будь-які складності під силу!Він сподобається не лише любителям динозаврів, а й усім малюкам, які люблять вивчати темні куточки, ховати щось під ліжком чи веселитись у халабудах! А ще він стане в нагоді в родинних походах! У ліхтарика 2 види освітлення: пряме та під кутом, щоб було зручно в будь-якій ситуації. Динозавр видає небезпечний рик, що зробить гру ще цікавішою! Натисніть на одну кнопку, щоб увімкнути світло та на іншу, щоб почути рик. Ремінець ліхтарика регулюється.Така іграшка допоможе розвивати у дитини: Допитливість; Пізнання та вивчення світу; Потяг до пригод.Живлення: 2 батареї типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 E2065
 | 
299 ₴
299

  Loading...