Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Леді Баг та Супер-Кіт

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 13
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
50375
Лялька MIRACULOUS Леді Баг і Супер-Кіт у костюмі з паєтками - Модне перетворення Марінетт у Леді Баг
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями та живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі та веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйтесь до суперкоманди!Лялька MIRACULOUS 'Леді Баг і Супер-Кіт' у костюмі з паєтками - МОДНЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ МАРІНЕТТ В ЛЕДІ БАГ - унікальна!Їі костюм створений з чарівних паєток: проведіть рукою вгору - і вбрання перетвореться на костюм леді Баг, проведіть вниз - і вбрання перетвориться на посякденний костюм Марінетт. Найшвидше перетворення!У комплекті артикуляційна лялька в костюмі з паєток, аксесуариРекомендовано для дітей від 4 років
Арт.:
 50375
 | 
899 ₴
899
50013
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт - Весперія (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось у небезпеці, вони перетворюються на яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні ґаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі й веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Весперія - впевнена і яскрава, чудовий друг і соратник! Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки: 13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається.У наборі: лялька 26 см, костюм та черевики, квамі Поллен, аксесуар-вулик, смугаста коса.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння гратися.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 50013
 | 
995 ₴
995
50003
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Квін Бі (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються!Сьогодні на їх шляху з'явилася Квін Бі - дівчинка, здатна керувати бджолами. Перемогти її буде не так-то просто! Квін Бі тепер в новому форматі: висота ляльки - 26 см, костюм бджілки, черевики, 13 точок артикуляції, а в наборі є дзиґа, гребінець і Квамі Поллен. Тепер гра виходить на новий рівень!Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається.У наборі:лялька 26 см,костюм и черевики,дзиґа,гребінець,квамі Поллен.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50003
 | 
995 ₴
995
50401
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Леді Баг (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Познайомся ближче з Леді Баг: червоно-чорний костюм, маска, йо-йо і Талісман удачі (супершанс) - все, що потрібно для справжнього героя! Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, крила, що вільно повертаються йо-йо. Гра з лялькою Леді Баг розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50401
 | 
595 ₴
595
50001
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Леді Баг (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Неймовірна Леді Баг в новому форматі: висота ляльки 26 см, в неї гарна зачіска, червоно-чорний костюм, 13 точок артикуляції, а в наборі є йо-йо, Квамі Тіккі, сережки і взуття. Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 26 см, костюм і черевики, сережки, Квамі Тіккі, йо-йо. Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50001
 | 
1095 ₴
1095
50005
Лялька ЛЕДІ БАГ І СУПЕР-КІТ S2 - Марінетт 26 см
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями та живуть звичайним життям підлітків. Але якщо хтось в небезпеці, то вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі та веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Познайомся ближче з Марінетт! Вона дуже мила та весела дівчинка. А ще Марінетт - стильна супергероїня, яка любить рожевий колір і модний одяг. Допоможи яскравій Марінетт врятувати Париж!Функціонал ляльки: 13 точок артикуляції для більш захопливої гри! Її руки та ноги легко згинати, щоб відтворити будь-яку сцену з мультсеріалу та врятувати Париж.У комплект входить: лялька 26 сm; одяг і взуття; сумочка; квамі Тіккі.Гра з лялькою Марінетт розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50005
 | 
799 ₴
799
50390
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Неймовірний сюрприз
Поринь у чари перетворення разом із дивовижною лялькою “Леді Баг та Супер-Кіт” - Неймовірний сюрприз. Просто додай води, і ось уже перед тобою Марінетт в одному зі своїх супергеройських костюмів, з усіма відповідними аксесуарами. В якому з костюмів буде Марінетт – сюрприз. Кого ж ти знайдеш: сонечко, кролика, бджолу, лисицю чи черепаху?Марінетт – далеко не звичайна студентка Парижа. За допомогою чарівних Квамі та їх чудових прикрас вона здатна перетворюватися на різних героїв та використовувати їх сили, щоб стати справжньою супергероїнею. Неймовірний сюрприз - дістань лялечку з контейнера та наповни його водою. Вау! На лялечці спеціальне таємне покриття. Давай швидше дізнаємося, який сьогодні костюм буде у Марінетт. Помісти ляльку всередину контейнера, покрути її - і ось уже Марінетт перетворюється прямо на твоїх очах. У кожен набір входить пакетик із сюрпризом, розчини його у воді і ти знайдеш маску, Квамі та ще один аксесуар, який доповнить костюм героїні. Збирай різні образи Марінетт, щоб грати чи створювати унікальних героїнь. Всього 5 образів в асортименті - сонечко, кролик, бджола, лисиця або черепаха.У набір входить: Лялька 26 см Пакетик із аксесуарами Контейнер для перетворенняРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 50390
 | 
1095 ₴
1095
50404
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Рена Руж (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються!Аля Сезар - розумна і енергійна дівчина, краща подруга Марінетт. Вона використовує талісман лисиці на собі, і, разом з Квамі Тріккс, стає супергероїнею - Реной Руж. Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, накидка, бумеранг і флейта. Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50404
 | 
595 ₴
595
50004
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Рена Руж (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються!Аля Сезар - розумна і енергійна дівчина, краща подруга Марінетт. Вона використовує талісман лисиці на собі, і, разом з Квамі Тріккс, стає супергероїнею - Реной Руж. Рена Руж тепер в новому форматі: висота ляльки - 26 см, костюм лисиці, черевики, вушка, 13 точок артикуляції, а в наборі є флейта, підвіска, Квамі Тріккс. Тепер гра виходить на новий рівень!Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається.У наборі:лялька 26 см,костюм та черевики,флейта,підвіска,вушка,квамі Тріккс.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50004
 | 
995 ₴
995
50355
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Суперсекрет Марінетт
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Допоможіть Марінетт зробити перетворення в неймовірну Леді Баг, щоб врятувати місто від небезпеки! Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 26 см, комплект одягу і черевики Леді Баг, комплект одягу і черевики Марінетт, маска.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50355
 | 
1495 ₴
1495
50403
Лялька-хлопчик Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Супер-Кіт (13 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Познайомся ближче з Супер-Котом: чорний костюм з довгим хвостом, маска, вушка. Він швидкий, гнучкий і хитрий, наче справжній кіт! Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 13 см, крила, жезл. Гра з лялькою Супер-Кіт розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50403
 | 
595 ₴
595
50002
Лялька-хлопчик Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Супер-Кіт (27 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Супер-Кіт тепер в новому форматі: висота ляльки - 27 см, чорний костюм, черевики,ремінь, 13 точок артикуляції, а в наборі є жезл і Квамі Плагг. Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька-хлопчик 27 см, костюм і черевики, ремінь квамі Плагг, жезл. Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50002
 | 
1095 ₴
1095

  Loading...