Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Леді Баг та Супер-Кіт

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 14
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
50375
Лялька MIRACULOUS Леді Баг і Супер-Кіт у костюмі з паєтками - Модне перетворення Марінетт у Леді Баг
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями та живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі та веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйтесь до суперкоманди!Лялька MIRACULOUS 'Леді Баг і Супер-Кіт' у костюмі з паєтками - МОДНЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ МАРІНЕТТ В ЛЕДІ БАГ - унікальна!Їі костюм створений з чарівних паєток: проведіть рукою вгору - і вбрання перетвореться на костюм леді Баг, проведіть вниз - і вбрання перетвориться на посякденний костюм Марінетт. Найшвидше перетворення!У комплекті артикуляційна лялька в костюмі з паєток, аксесуариРекомендовано для дітей від 4 років
Арт.:
 50375
 | 
1395 ₴
1395
50013
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт - Весперія (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось у небезпеці, вони перетворюються на яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні ґаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі й веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Весперія - впевнена і яскрава, чудовий друг і соратник! Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки: 13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається.У наборі: лялька 26 см, костюм та черевики, квамі Поллен, аксесуар-вулик, смугаста коса.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння гратися.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 50013
 | 
995 ₴
995
50012
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт - Леді Баг із талісманами вдачі (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час із друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось у небезпеці - вони перетворюються на яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні ґаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Неймовірна Леді Баг у новому форматі: висота ляльки - 26 cm, у неї гарна зачіска, червоно-чорний костюм, 13 точок артикуляції, а в наборі є 2 талісмани удачі. Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька заавишки 26 cm, костюм і черевики, сережки, 2 талісмани удачі Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50012
 | 
995 ₴
995
50003
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Квін Бі (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються!Сьогодні на їх шляху з'явилася Квін Бі - дівчинка, здатна керувати бджолами. Перемогти її буде не так-то просто! Квін Бі тепер в новому форматі: висота ляльки - 26 см, костюм бджілки, черевики, 13 точок артикуляції, а в наборі є дзиґа, гребінець і Квамі Поллен. Тепер гра виходить на новий рівень!Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається.У наборі:лялька 26 см,костюм и черевики,дзиґа,гребінець,квамі Поллен.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50003
 | 
995 ₴
995
50405
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Квін Бі (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось у небезпеці, вони перетворюються на яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні ґаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі й веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Сьогодні на їхньому шляху з'явилася Квін Бі - дівчинка, здатна керувати бджолами. Перемогти її буде не так-то просто! Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, крила, що вільно повертаються аксесуар. Гра з лялькою Леді Баг розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння гратися.
Арт.:
 50405
 | 
595 ₴
595
50402
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Марінетт (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Познайомся ближче з Марінетт! Вона дуже мила і весела дівчинка. Вона закохана в Едріана і ніяк не впорається зі своїми емоціями. Марінетт любить рожевий колір і часто використовує його в одязі. Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, дзеркало, сумочка, квамі Тіккі. Гра з лялькою Марінетт розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50402
 | 
595 ₴
595
50358
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Суперсекрет Едріана
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'! Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйтесь до суперкоманди! Лялька 'ЛЕДІ БАГ І СУПЕР-КІТ' S2 - СУПЕРСЕКРЕТ ЕДРІАНА - новий ігровий набір, що містить ляльку Едріана та два комплекти одягу. Допоможіть Едріану зробити перетворення в сміливого Супер-Кота, щоб врятувати місто від небезпеки! У наборі Ви також знайдете помічника Супер-Кота - Квамі Плагга. У комплекті: артикуляційна лялька 26 см комплект одягу, черевики та аксесуари Супер-Кота комплект одягу і черевики та аксесуари Едріана маска Квами ПлаггГра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.Рекомендовано для детей від 4 років
Арт.:
 50358
 | 
1495 ₴
1495
50355
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Суперсекрет Марінетт
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Допоможіть Марінетт зробити перетворення в неймовірну Леді Баг, щоб врятувати місто від небезпеки! Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 26 см, комплект одягу і черевики Леді Баг, комплект одягу і черевики Марінетт, маска.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50355
 | 
1495 ₴
1495
50403
Лялька-хлопчик Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Супер-Кіт (13 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Познайомся ближче з Супер-Котом: чорний костюм з довгим хвостом, маска, вушка. Він швидкий, гнучкий і хитрий, наче справжній кіт! Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 13 см, крила, жезл. Гра з лялькою Супер-Кіт розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50403
 | 
595 ₴
595

  Loading...