Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Леді Баг та Супер-Кіт

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 21
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Лялька MIRACULOUS Леді Баг і Супер-Кіт у костюмі з паєтками - Модне перетворення Марінетт у Леді Баг
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями та живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі та веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйтесь до суперкоманди!Лялька MIRACULOUS 'Леді Баг і Супер-Кіт' у костюмі з паєтками - МОДНЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ МАРІНЕТТ В ЛЕДІ БАГ - унікальна!Їі костюм створений з чарівних паєток: проведіть рукою вгору - і вбрання перетвореться на костюм леді Баг, проведіть вниз - і вбрання перетвориться на посякденний костюм Марінетт. Найшвидше перетворення!У комплекті артикуляційна лялька в костюмі з паєток, аксесуариРекомендовано для дітей від 4 років
Арт.:
 50375
 | 
1195
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт - Весперія (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось у небезпеці, вони перетворюються на яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні ґаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі й веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Весперія - впевнена і яскрава, чудовий друг і соратник! Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки: 13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається.У наборі: лялька 26 см, костюм та черевики, квамі Поллен, аксесуар-вулик, смугаста коса.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння гратися.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 50013
 | 
845
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт - Леді Баг із талісманами вдачі (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час із друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось у небезпеці - вони перетворюються на яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні ґаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Неймовірна Леді Баг у новому форматі: висота ляльки - 26 cm, у неї гарна зачіска, червоно-чорний костюм, 13 точок артикуляції, а в наборі є 2 талісмани удачі. Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька заавишки 26 cm, костюм і черевики, сережки, 2 талісмани удачі Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50012
 | 
895
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Квін Бі (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються!Сьогодні на їх шляху з'явилася Квін Бі - дівчинка, здатна керувати бджолами. Перемогти її буде не так-то просто! Квін Бі тепер в новому форматі: висота ляльки - 26 см, костюм бджілки, черевики, 13 точок артикуляції, а в наборі є дзиґа, гребінець і Квамі Поллен. Тепер гра виходить на новий рівень!Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається.У наборі:лялька 26 см,костюм и черевики,дзиґа,гребінець,квамі Поллен.Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50003
 | 
845
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Квін Бі (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось у небезпеці, вони перетворюються на яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні ґаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі й веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Сьогодні на їхньому шляху з'явилася Квін Бі - дівчинка, здатна керувати бджолами. Перемогти її буде не так-то просто! Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, крила, що вільно повертаються аксесуар. Гра з лялькою Леді Баг розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння гратися.
Арт.:
 50405
 | 
495
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Леді Баг (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Познайомся ближче з Леді Баг: червоно-чорний костюм, маска, йо-йо і Талісман удачі (супершанс) - все, що потрібно для справжнього героя! Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, крила, що вільно повертаються йо-йо. Гра з лялькою Леді Баг розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50401
 | 
495
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Леді Баг (26 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Неймовірна Леді Баг в новому форматі: висота ляльки 26 см, в неї гарна зачіска, червоно-чорний костюм, 13 точок артикуляції, а в наборі є йо-йо, Квамі Тіккі, сережки і взуття. Тепер гра виходить на новий рівень! Функціонал ляльки:13 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 26 см, костюм і черевики, сережки, Квамі Тіккі, йо-йо. Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50001
 | 
995
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Марінетт (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються! Приєднуйся до суперкоманди!Познайомся ближче з Марінетт! Вона дуже мила і весела дівчинка. Вона закохана в Едріана і ніяк не впорається зі своїми емоціями. Марінетт любить рожевий колір і часто використовує його в одязі. Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, дзеркало, сумочка, квамі Тіккі. Гра з лялькою Марінетт розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50402
 | 
495
Лялька Леді Баг і Супер-Кіт S2 - Рена Руж (12 сm)
Зустрічайте героїв неймовірного мультсеріалу 'Леді Баг і Супер-Кіт'!Марінетт і Едріан весело проводять час з друзями і живуть звичайним життям підлітків, але якщо хтось в небезпеці - вони перетворюються в яскравих і харизматичних супергероїв - Леді Баг і Супер-Кота! У кожного з них є свій стиль і спеціальні гаджети для боротьби зі злом. Крім того, вони дуже винахідливі і веселі! У кожній серії вони зустрічають нового лиходія, але ніколи не здаються!Аля Сезар - розумна і енергійна дівчина, краща подруга Марінетт. Вона використовує талісман лисиці на собі, і, разом з Квамі Тріккс, стає супергероїнею - Реной Руж. Функціонал ляльки:15 точок артикуляції - руки і ноги гнуться у всіх суглобах, голова повертається. У наборі:лялька 12 см, накидка, бумеранг і флейта. Гра з лялькою розвиває в дитині уяву, фантазію та вміння грати.
Арт.:
 50404
 | 
495

  Loading...