Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Ігри

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 36
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1230Z
Ігровий Набір - Добрий Доктор I-Болить
Ігровий набір - ДОБРИЙ ЛІКАР І-БОЛИТЬ зі світлом і звуком14 інструментів для гри - те, що лікар прописав!Валіза лікаряПланшет з папером для записівМолоточок для перевірки рефлексівОтоскоп для огляду вушокТермометрІграшковий бинтІменний значок лікаряФонендоскоп зі звуком серцебиттяТонометр з манометром і рухливою стрілкоюПінцетБезпечний шприцТакі ж безпечні ножиціПейджер зі світлом і звуком для зайнятого юного лікаря.Ігровий набір - ДОБРИЙ ЛІКАР І-БОЛИТЬ зі світлом і звуком допоможе в розвиткууявиемоційного сприйняття.Розвиваючі іграшки Battat - іграшки, які надихають!Розмір іграшки - 32х17х18,5 см.Живлення - 2 батарейки ААА для пейджера (не входять до комплекту) 3 батарейки АG13 для фонендоскопа (входять до комплекту).Рекомендований вік - 18 місяців до 5 років.
Арт.:
 BX1230Z
 | 
1499 ₴
1499
88168
Ігровий набір для лазерних боїв - Laser X Revolution Micro для двох гравців
Ігровий набір для лазерних боїв - LASER X MICRO ДЛЯ ДВОХ ГРАВЦІВАктивний відпочинок – добре. Активний відпочинок з ігровим набором для лазерних боїв Laser X Micro для двох гравців – різноманітніше, цікавіше, веселіше! З новими футуристичними бластерами Ви зможете створити арену для справжніх сміливців вдома або надворі! Обирайте колір команди, заряджайте бластер і вперед! Лазерний бій починається!Особливості:бластери не використовують справжній лазер, тому вони абсолютно безпечні. Інфрачервоний промінь невидимий для ока, тож дитині буде простіше підійти до супротивника і не видати себе; після кожного перезарядження гравцеві доступно 10 пострілів. Ця особливість створює багато можливостей ведення бою; бластери однаково добре покажуть себе і в приміщенні, і за його межами. Вони можуть влучити у ціль на відстані до 30 метрів; 8 влучень – і гравець вибуває. Обирайте тактику! Коли у Вас влучають, індикатор життя змінює колір із зеленого на червоний; за кожну хвилину без влучань у гравця відновлюється одне життя; коли Ви вибули з гри, вимкніть бластер і заново оберіть команду для початку нової гри; у приміщенні лазер може рикошетити від стін та дзеркал. Використайте цю фішку собі на користь та зробіть Ваші лазерні бої по-справжньому фантастичними! можливість стріляти крізь вікна. Грайте чесно:не перезавантажуйте бластер протягом гри; не закривайте приймач бластера і не ховайте його. До набору входять:2 лазерних бластери; 2 приймача, вбудовані у бластери. Живлення:6 батарейок типу ААА (батарейки до набору не входять). Іграшка буде корисною для фізичного розвитку дитини та активного відпочинку.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 88168
 | 
1555 ₴
1555
3565-Q
Іграшка-планер для метання - Літак Лібелла
Іграшка-планер для метання - ЛІТАК ЛІБЕЛЛА володіє відмінними льотними характеристиками і чудовою міцністю. Цей бездоганний планер успішно виробляється італійською компанією Quercetti більше 40 років, ставши справжнім хітом продажів у всьому світі! З запуском планера здатна впоратися навіть маленька дитина. Це прекрасний спосіб провести час на вулиці активно, весело і пізнавально! Планер зручно як кидати, так і ловити, що дуже важливо при грі компанією. Збірка і розбирання планера дуже легкі. Планер має хороші показники польоту - летить рівно і швидко, долаючи велику відстань. Розкрутіть пропелер і відправте планер у політ! Ви можете запустити планер з землі завдяки шасі або метнути рукою. Він зможе літати до 20 секунд. Лаконічний дизайн поєднує в собі прості форми і базові кольори, які гармонійно переплітаються. Створіть власний дизайн за допомогою наліпок (входять до набору). До набору входять: 1 шасі з 2 колесами, 1 фюзеляж, 1 хвіст, 1 резинка, 1 тягарець - баласт, 1 посилене крило, 1 гвинт, 1 кермо, 1 аркуш наліпок, Посібник з польотів та інструкція з використання. Quercetti. Giocare intelligente! Грай з розумом! Рекомендовано для дітей від 6 років.
Арт.:
 3565-Q
 | 
199 ₴
199
3535-Q
Іграшка-планер для метання - Літак Саетта
Іграшка-планер для метання - ЛІТАК САЕТТА має відмінні льотні характеристики і чудову міцність. Із запуском планера здатна впоратися навіть маленька дитина. Це прекрасний спосіб провести час на вулиці активно, весело і пізнавально!При запуску даної моделі немає чітких правил. Яким би способом не був запущений планер, він буде підхоплений повітряним потоком і продовжить передбачуваний і правильний політ. Планер зручно як кидати, так і ловити, що дуже важливо при грі компанією. Збірка і розбирання планера дуже легкі і не вимагають додаткових приладів. Планер має хороші показники польоту - летить рівно і швидко, долаючи велику відстань. Може літати більше 15 секунд. Лаконічний дизайн поєднує в собі прості форми і базові кольори, які гармонійно переплітаються. Увесь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входятьІграшка-планер для метання. Посібник з польотів та інструкція з використання. Quercetti. Giocare intelligente! Грай з розумом!Рекомендовано для дітей від 5 років.
Арт.:
 3535-Q
 | 
229 ₴
229
0624-Q
Навчальний ігровий набір серії Play Montessori - Перший годинник
Навчальний ігровий набір серії 'Play Montessori' - ПЕРШИЙ ГОДИННИК познайомить дитину з цифрами, поняттям про час, навчать розуміти, яка зараз година.Для кращого розуміння на циферблаті зображено розподіл по хвилинах. Годинник демонструє аналоговий час. Для годинної стрілки і фішок використовується один колір, для хвилинної - інший. На головному циферблаті відображається час в аналоговому форматі, у той час як на картках необхідно вказати час в цифровому форматі. Двосторонні картки з маркером, що стирається, допоможуть навчитися співвідносити час на стрілках годинника з числовим зображенням. У комплекті інструкція з керівництвом, як навчати дитину за допомогою набору, використовуючи принципи навчання Марії Монтессорі; цікавими фактами про годинник, час. Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входять:основа, циферблат, стрілки, 18 карток, 24 фішки, маркер, інструкція, аксесуари. Quercetti. Giocare intelligente! Грай з розумом!Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 0624-Q
 | 
349 ₴
349

  Loading...