Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки до 3-х років

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 157
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
80339
Ігровий набір з фігуркою – Головна місія «Запусти ракету»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні головної місії «ЗАПУСТИ РАКЕТУ»! Ця місія складається з двох частин: 1) пошук метала металошукачем; 2) запустити ракету в космос. ЇЇ цілі: побудувати металошукач для знаходження дорогоцінного металу; відрегулюйте силу сигналу металодетектора; при виявленні металу у металошукача спрацюють світлові та звукові ефекти; для запуску ракети - наповніть бак нижньої ступені водою кімнатної температури; відрахуйте час до запуску та насолоджуйтеся звуковими, світловими та паровими ефектами; використовуйте частини ракета для будівництва космічної станції; місія допомагає дізнатися більше про ресурси та види енергії супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 21 деталь детектора металу; 2 частини ракети; 2 фігурки астронавтів; 2 картки місій; 2 металеві пластинки; космічна капсула; наповнювач для води; наліпки; інструкції.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80339
 | 
999 ₴
999
80337
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Вирости кристал»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ВИРОСТИ КРИСТАЛ»! ЇЇ цілі: за допомогою спеціальних біосолей відтворити океанічне середовище в склянці для вирощування; виростити з кристалічного порошку космічні біокристали; проаналізувати їх під світлом сканера життя - LED-підставки. місія допомагає детально дізнатися про хімічні сполуки та живі організми океану супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 1 космічна капсула; 2 кристалічних порошка; 2 основи для вирощування кристалів; 1 LED-підставка; 1 мірна склянка; 1 склянка для вирощування; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80337
 | 
695 ₴
695
80338
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Досліди місячний камінь»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ДОСЛІДИ МІСЯЧНИЙ КАМІНЬ»! ЇЇ цілі: розбити за допомогою інструментів у наборі таємничий місячний камінь; пам'ятайте, будьте обережні! Таємниця місячного каменю може назавжди змінити долю людства! зберіть і проаналізуйте куб під світлом сканера життя - LED-підставки. розгадайте зашифровані повідомлення від інопланетного розуму; в центрі шифру кожної грані намальована схема, які з символів потрібно розшифровувати на цій грані. У кожної грані індивідуальна схема шифру; місія допомагає детально розкрити таємниці та мову позаземного життя супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 7 деталей куба з шифром; 2 інструменти; 1 космічна капсула; 1 LED-підставка; 1 місячний камінь; 1 лупа; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; Інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80338
 | 
499 ₴
499
80332
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Збери космічний ровер»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ЗБЕРИ КОСМІЧНИЙ РОВЕР»! ЇЇ цілі: побудувати космічний ровер, щоб дослідити поверхню супутника; знайти всі пагорби та кратери, повідомити про місцезнаходження мінеральних шахт та інші географічні дані; використовувати електричну та сонячну енергії для руху ровера; ровер від сонячної батареї працює тільки при інтенсивному освітленні лампою розжарювання або в яскравий сонячний безхмарний день; пам'ятайте, що ваш ровер має бути достатньо міцним, щоб витримувати низькі температури, тиск, пил, корозію та космічне проміння. місія допомагає дізнатися більше про види енергії та географічні дані супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 23 деталі космічного ровера; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80332
 | 
499 ₴
499
80336
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Побудуй космічну станцію»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ПОБУДУЙ МОДУЛЬНУ КОСМІЧНУ СТАНЦІЮ»! ЇЇ цілі: побудувати життєздатну космічну станцію, яка забезпечить зв'язок, наукове обладнання та розваги для екіпажу ASTROPOD. використовуйте космічні капсули з інших наборів, щоб розширити космічну станцію; місія допомагає дізнатися більше про зберігання ресурсів супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 31 деталь космічної станції; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80336
 | 
499 ₴
499
80333
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Побудуй станцію зв'язку»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «ПОБУДУЙ СТАНЦІЮ ЗВ’ЯЗКУ»! ЇЇ цілі: побудувати космічну станцію зв’язку та запустити її на орбіту Європи; зібрати всі дані, які ви зможете знайти; розгадати 6 різних повідомлень, зашифрованих азбукою Морзе; поверніть основу станції зв’язку для перемикання режимів; місія допомагає дізнатися більше про види енергії та позаземне життя супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 15 деталей станції зв'язку; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80333
 | 
499 ₴
499
80334
Ігровий набір з фігуркою – Місія «Рухайся в екзоскелеті»
Ласкаво просимо до космічної експедиції! Об’єктом вашого дослідження буде загадковий супутник Юпітера - Європа. Ви очолите команду астронавтів корпорації ASTROPOD, щоб дослідити, проаналізувати та створити космічну станцію на цьому супутнику.Щоб побудувати свою космічну станцію, потрібно пройти всі 8 місій. Кожний ігровий набір - це нова місія. Кожна з них допоможе вирішити вам проблеми нового супутника, такі як вирощування кристалів, будування станції зв’язку, дослідження Європи космічним ровером чи в екзоскелеті, а також пошуки металу!Поринайте у захопливий космічний світ і відкривайте таємниці нової планети!Вітаємо на проходженні місії «РУХАЙСЯ В ЕКЗОСКЕЛЕТІ»! ЇЇ цілі: побудувати робота-екзоскелета, достатньо сильного, щоб зібрати та доставити дорогоцінні ресурси на космічну станцію; встановити астронавта в робота, щоб керувати ним; пам'ятайте, що ваш екзоскелет має бути достатньо міцним, щоб витримувати низькі температури, тиск, пил, корозію та космічне проміння. місія допомагає дізнатися більше про механічні зв’язки та ресурси супутника; перед початком місії детально ознайомтеся з інструкцією.У набір входить: 24 деталі екзоскелета; 1 космічна капсула; 1 фігурка астронавта; картка місії; наліпки; інструкція.Пройдіть всі 8 місій і збудуйте свою космічну станцію!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80334
 | 
499 ₴
499
BX2071Z
Гра – Влучний кидок
Гра - ВЛУЧНИЙ КИДОК подарує малюку безліч хвилин веселої гри та допоможе розвинути його влучність, спритність і координацію рухів. У комплекті є стійка з 3 різними темами та варіантами гри: нагодуй акулу, пригоди на піратському кораблі та хрестики-нулики! Для гри треба використовувати 8 міні-мішечків, зручних для дитячих ручок. Вцілься, кидай і заробляй очки! Поруч із кожною «лункою» вказана цифра - саме стільки можна отримати, якщо влучно попасти! Хто ж заробить більше? На дні стійки є поле для гри в хрестики-нулики. Хто тут переможе? Гра забезпечує фізичну активність та розвиток моторики у дітей. Гра компактно складається в маленьку сумочку. Тому її легко та зручно брати із собою. Міні-мішечки з гранулами всередині рекомендується використовувати як м'ячик для дітей з особливими потребами для більшої впевненості в собі: їх легко тримати та ловити. Гра - ВЛУЧНИЙ КИДОК - захоплююче проведення часу для родини або компанії друзів.У набір входить: 8 міні-мішечків; Торбинка; Стійка.Розмір іграшки: 51 х 36 х 58 cm.Розвиваючі іграшки Battat: Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 BX2071Z
 | 
499 ₴
499

  Loading...