Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Головоломки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 13
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
11682
Пазли з блискітками – Коралія та Лірія (1000 елементів)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження - води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Збирайте пазли з блискітками та відтворіть зображення Коралії та Лірії! Відчуйте космічне натхнення! Подивіться, як чарівні персонажі Nebulous Stars з'являються крок за кроком! Чудова головоломка в якості розвиваючих настільних ігор. Пазли допомагають розвивати у дітях логіку, дрібну моторику та пам'ять. Створюйте власні космічні шедеври!В набір входить: 1000 пазлів.Рекомендовано для дітей віком від 10 років.
Арт.:
 11682
 | 
399 ₴
399
6062662
Головоломка Rubik`s - Пірамідка
Пропонуємо Вам нову цікаву розвагу - Головоломка RUBIK'S - ПІРАМІДКА! Це оригінальна версія класичного кубика Рубіка. На кожній грані головоломки по 4 різнокольорових трикутники. Алгоритм складанні пірамідки RUBIK'S не дуже складний і підійде навіть найменшим.Особливості: Rubik's - це єдині справжні головоломки Рубіка, які мають характерний фірмовий 'хрускіт', ці іграшки продаються мільйонами у США і європейських країнах. Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри та інтелектуального розвитку. Покращений механізм пірамідки гарантує міцність конструкції та забезпечує плавне і м'яке обертання. На всіх боках пірамідки використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд. Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логікуДо комплекту входить пірамідка Rubik'sГоловоломки Rubik's - це унікальна та оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 6062662
 | 
199 ₴
199
6063963
Головоломка Rubik`s S2 - Кубик 2x2 Міні
Головоломка RUBIK'S - Кубик 2х2 Міні - це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Іграшка 2х2 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей Кубик RUBIK'S 2х2 - це спрощена версія класичної головоломки Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика забезпечує плавне і м'яке обертання На всіх боках кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.До комплекту входить: Кубик 2х2 Міні.Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логікуРекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 6063963
 | 
375 ₴
375
6063968
Головоломка Rubik`s S3 - Кубик 3x3
Головоломка RUBIK'S - Кубик 3х3 це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить Вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Кубик Рубіка 3х3 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей; Кубик Рубіка - це унікальна та оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років! Ця іграшка - класичний приклад поєднання захопливої гри та інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне і м'яке обертання; На всіх боках кубика Рубіка використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд; Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей. У набір входить: Кубик 3х3.Гра з головоломкою розвиває: Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Пам'ять; Логіку.Для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 6063968
 | 
545 ₴
545
6063038
Головоломка Rubik's - Кубик 2х2 Міні
Головоломка RUBIK'S - Кубик 2х2 Міні - це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Іграшка 2х2 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей Кубик RUBIK'S 2х2 - це спрощена версія класичної головоломки Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика забезпечує плавне і м'яке обертання На всіх боках кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.До комплекту входить: Кубик 2х2 Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логікуРекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 6063038
 | 
375 ₴
375
RBL808-1
275 ₴
275
RBL808-2
275 ₴
275
IA3-000358
Головоломка RUBIK'S - Кубик 3*3*1
Головоломка RUBIK'S - Кубик 3х3х1 це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить Вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки:Кубик Рубіка 3х3х1 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей; Головоломка RUBIK'S - КУБИК 3х3х1 - простіша модифікація кубика RUBIK'S. Відмінно підійде для початківців освоювати головоломки. Завдяки простому рішенню цього кубика, Ви зрозумієте основні принципи складання кубічних головоломок. У ньому більше ступенів свободи, ніж у кубика Рубіка 3х3. Кубик Рубіка 3х3х1 можна не тільки заплутати за кольорами, а й змінити його форму; Кубик Rubik`s - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років! Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захоплюючої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне і м'яке обертання; Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей. У набір входить:Кубик 3*3*1; Гра з головоломкою розвиває:Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Пам'ять; Логіку. Для дітей від 6 років.
Арт.:
 IA3-000358
 | 
195 ₴
195
RK-000254
Головоломка Rubik's - Кубик 4*4
Кубик Rubik's 4х4 - ускладнена версія класичного кубика Рубіка 3х3. У ньому 16 клітин на стороні і зовсім інші алгоритми збірки.Ви готові до захоплюючого виклику?Особливості:Rubik's - це єдині справжні кубики Рубіка, які мають характерний фірмовий 'хрускіт', ці іграшки продаються мільйонами в США і Європейських країнах. Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захоплюючої гри і інтелектуального розвитку. Покращений механізм кубика гарантує міцність конструкції і забезпечує плавне і м'яке обертання. На всіх сторонах кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд. Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей. Гра з головоломкою розвиває:концентрацію уваги дрібну моторику пам'ять логіку У набір входить:кубик 4х4 Підставка під кубик для розміщення на полиці. Кубик Rubik's - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!Рекомендовано для дітей від 8 років.
Арт.:
 RK-000254
 | 
525 ₴
525
6063164
Головоломка RUBIK'S серії Speed Cube - Кубик 3х3 Швидкісний
Головоломка RUBIK'S серії 'Speed Cube' - КУБИК 3*3 ШВИДКІСНИЙ - це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить Вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Всередині кубика Рубіка знаходиться прискорений механізм, який дозволяє зібрати його максимально швидко. Змагайтеся між собою на швидкість збирання кубика. Покращуйте свій власний рекорд і перемагайте! Іграшка 3x3 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей; Кубик Rubik`s - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років! Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне і м'яке обертання; На всіх боках кубика Рубіка використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд; Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.У набір входить кубик 3х3 з прискореним механізмомГра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логіку.Для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 6063164
 | 
895 ₴
895
RK-000146
Міні-Головоломка Rubik's - Змійка Біло-Блакитна
Міні-головоломка Rubik's - Змійка - ще один винахід професора Ерне Рубіка, не менш популярніший ніж кубик. Фантазуйте, обертайте і збирайте різноманітні фігури знову і знову!Особливості:Допоможе вам згаяти час, оскільки дуже компактна і відмінно виглядає на рюкзаку або на ключах. Ця модель - корисний і портативний аксесуар, який легко переноситься всюди. Змійка зроблена з 24 однакових трикутників, з'єднаних між собою шарнірами. Обертаючи трикутники, можна створити все, що завгодно: лебедя, кажана, м'яч, собаку і багато іншого. Ця іграшка збирається в більш ніж 50 кумедних форм. RUBIK'S - Змійка тренує уяву, а також уміння бачити образи і форми. Гра з головоломкою розвиває:Концентрацію уваги Дрібну моторику Пам'ять Логіку. Тут немає вірних і невірних відповідей - все залежить від фантазії!Рекомендовано для дітей від 8 років.
Арт.:
 RK-000146
 | 
99 ₴
99

  Loading...