Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Rubik's

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 15
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
6062662
Головоломка Rubik`s - Пірамідка
Пропонуємо Вам нову цікаву розвагу - Головоломка RUBIK'S - ПІРАМІДКА! Це оригінальна версія класичного кубика Рубіка. На кожній грані головоломки по 4 різнокольорових трикутники. Алгоритм складанні пірамідки RUBIK'S не дуже складний і підійде навіть найменшим.Особливості: Rubik's - це єдині справжні головоломки Рубіка, які мають характерний фірмовий 'хрускіт', ці іграшки продаються мільйонами у США і європейських країнах. Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри та інтелектуального розвитку. Покращений механізм пірамідки гарантує міцність конструкції та забезпечує плавне і м'яке обертання. На всіх боках пірамідки використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд. Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логікуДо комплекту входить пірамідка Rubik'sГоловоломки Rubik's - це унікальна та оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 6062662
 | 
199 ₴
199
6063963
Головоломка Rubik`s S2 - Кубик 2x2 Міні
Головоломка RUBIK'S - Кубик 2х2 Міні - це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Іграшка 2х2 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей Кубик RUBIK'S 2х2 - це спрощена версія класичної головоломки Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика забезпечує плавне і м'яке обертання На всіх боках кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.До комплекту входить: Кубик 2х2 Міні.Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логікуРекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 6063963
 | 
299 ₴
299
6063968
Головоломка Rubik`s S3 - Кубик 3x3
Головоломка RUBIK'S - Кубик 3х3 це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить Вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Кубик Рубіка 3х3 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей; Кубик Рубіка - це унікальна та оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років! Ця іграшка - класичний приклад поєднання захопливої гри та інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне і м'яке обертання; На всіх боках кубика Рубіка використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд; Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей. У набір входить: Кубик 3х3.Гра з головоломкою розвиває: Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Пам'ять; Логіку.Для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 6063968
 | 
545 ₴
545
6063038
Головоломка Rubik's - Кубик 2х2 Міні
Головоломка RUBIK'S - Кубик 2х2 Міні - це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Іграшка 2х2 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей Кубик RUBIK'S 2х2 - це спрощена версія класичної головоломки Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика забезпечує плавне і м'яке обертання На всіх боках кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.До комплекту входить: Кубик 2х2 Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логікуРекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 6063038
 | 
375 ₴
375
RBL808-1
275 ₴
275
RBL808-2
275 ₴
275
IA3-000358
Головоломка RUBIK'S - Кубик 3*3*1
Головоломка RUBIK'S - Кубик 3х3х1 це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить Вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки:Кубик Рубіка 3х3х1 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей; Головоломка RUBIK'S - КУБИК 3х3х1 - простіша модифікація кубика RUBIK'S. Відмінно підійде для початківців освоювати головоломки. Завдяки простому рішенню цього кубика, Ви зрозумієте основні принципи складання кубічних головоломок. У ньому більше ступенів свободи, ніж у кубика Рубіка 3х3. Кубик Рубіка 3х3х1 можна не тільки заплутати за кольорами, а й змінити його форму; Кубик Rubik`s - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років! Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захоплюючої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне і м'яке обертання; Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей. У набір входить:Кубик 3*3*1; Гра з головоломкою розвиває:Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Пам'ять; Логіку. Для дітей від 6 років.
Арт.:
 IA3-000358
 | 
195 ₴
195
RK-000254
Головоломка Rubik's - Кубик 4*4
Кубик Rubik's 4х4 - ускладнена версія класичного кубика Рубіка 3х3. У ньому 16 клітин на стороні і зовсім інші алгоритми збірки.Ви готові до захоплюючого виклику?Особливості:Rubik's - це єдині справжні кубики Рубіка, які мають характерний фірмовий 'хрускіт', ці іграшки продаються мільйонами в США і Європейських країнах. Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захоплюючої гри і інтелектуального розвитку. Покращений механізм кубика гарантує міцність конструкції і забезпечує плавне і м'яке обертання. На всіх сторонах кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд. Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей. Гра з головоломкою розвиває:концентрацію уваги дрібну моторику пам'ять логіку У набір входить:кубик 4х4 Підставка під кубик для розміщення на полиці. Кубик Rubik's - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!Рекомендовано для дітей від 8 років.
Арт.:
 RK-000254
 | 
525 ₴
525
6066350
Головоломка Rubik's S2 – Кольоринки
Киньте виклик своїй логіці! Влаштуйте захоплююче змагання на швидкість з головоломкою 'Кольоринки S2' від Rubik's.Особливості гри: Принцип головоломки ідентичний грі п'ятнашки - фішки потрібно рухати по полю, але не можна брати в руки і перекладати. У 'Кольоринки' можна грати як в поодинці, так і влаштувати змагання між двома гравцями - для цього спеціально передбачено два ігрових поля і рамка з віконцем для швидкого визначення переможця. На початку гри потрібно струснути прозорий бокс з дев'ятьма різнобарвними кубиками. Мета гри - першим зібрати в центрі свого ігрового поля малюнок з 9 фішок, аналогічний малюнку, який випав на прозорому боксі. Перший гравець, який зібрав малюнок вірно і опустив рамку, стає переможцем.У комплект входить: ігрове поле з рамкою (3 частини); 48 різнокольорових фішок; прозорий бокс з 9-ю різнокольоровими мінікубиками.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 6066350
 | 
895 ₴
895
6062380
Головоломка Rubik's S2 - Кубик 4х4 Мастер
Головоломка RUBIK'S - КУБИК 4х4 МАСТЕР - ускладнена версія класичного кубика Рубіка 3х3. У ньому 16 клітин на кожному боці і зовсім інші алгоритми збірки. Ви готові до захоплюючого виклику?Особливості: Rubik's - це єдині справжні кубики Рубіка, які мають характерний фірмовий 'хрускіт', ці іграшки продаються мільйонами у США і європейських країнах. Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри і інтелектуального розвитку. Покращений механізм кубика гарантує міцність конструкції і забезпечує плавне і м'яке обертання. На всіх боках кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд. Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.Гра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логікуДо комплекту входить: кубик 4х4Кубик Rubik's - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років!Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 6062380
 | 
745 ₴
745
6063164
Головоломка RUBIK'S серії Speed Cube - Кубик 3х3 Швидкісний
Головоломка RUBIK'S серії 'Speed Cube' - КУБИК 3*3 ШВИДКІСНИЙ - це оригінальна цікава іграшка-головоломка, яка не дозволить Вам нудьгувати!Особливості механічної головоломки: Всередині кубика Рубіка знаходиться прискорений механізм, який дозволяє зібрати його максимально швидко. Змагайтеся між собою на швидкість збирання кубика. Покращуйте свій власний рекорд і перемагайте! Іграшка 3x3 допоможе розвинути посидючість і уважність до деталей; Кубик Rubik`s - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось уже кілька десятків років! Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захопливої гри і інтелектуального розвитку! Покращений механізм кубика Рубіка забезпечує плавне і м'яке обертання; На всіх боках кубика Рубіка використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд; Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.У набір входить кубик 3х3 з прискореним механізмомГра з головоломкою розвиває концентрацію уваги, дрібну моторику, пам'ять та логіку.Для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 6063164
 | 
699 ₴
699

  Loading...