Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки з доповненою реальністю

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 19
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
TST615_UAKD
Ігровий набір для анімації Stikbot – Студія
Ігровий набір для анімаційної творчості STIKBOT СТУДІЯ - це прекрасна можливість спробувати себе в ролі справжнього режисера! Актори готові до будь-яких жанрів і сценаріїв! Будь це комедія, драма або трилер , гостросюжетний фільм або захоплюючий міні-серіал на кілька серій або сезонів. Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: За допомогою штатива можна зручно розмістити телефон для зйомки. А також можна використовувати в повсякденному житті. Дві фігурки-Stikbot для створення цікавих відео. Можливість відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play. Постійне розширення асортименту фігурок, завдяки чому можливе створення все більш різноманітних роликів, сюжетів.У набір входить: 1. Штатив для мобільного телефону. 2. Дві ексклюзивні фігурки.Розвиває: Уява Уміння грати Дрібна моторика Сприйняття простору Образне мисленняЗ такою анімаційною студією дитина не залишиться байдужою! Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST615_UAKD
 | 
399 ₴
399
TST617_UAKD
Ігровий набір для творчості Stikbot – Студія Анімації
Ігровий набір для анімаційної творчості STIKBOT - СТУДІЯ АНІМАЦІЇ - це прекрасна можливість спробувати себе в ролі справжнього режисера!Актори готові до будь-яких жанрів і сценаріїв! Будь це комедія, драма або трилер, гостросюжетний фільм або захоплюючий міні-серіал на кілька серій або сезонів. Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: За допомогою штатива можна зручно розмістити телефон для зйомки. А також використовувати в повсякденному житті. Дві фігурки-Stikbot для створення цікавих відео. Можливість відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену, запустити додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість змінювати фон і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play. Постійне розширення асортименту фігурок, завдяки чому можливе створення все більш різноманітних роликів, сюжетів.У набір входить: Штатив для мобільного телефону. Двостороння сцена для заміни заднього фону кадру на картинку з пам'яті програми/телефону. Дві коробки-опори для фігурок зеленого і синього кольорів. Дві фігурки чоловічків.Розвиває: Уява Уміння грати Дрібна моторика Сприйняття простору Образне мисленняЗ такою анімаційною студією дитина не залишиться байдужою! Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами по хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST617_UAKD
 | 
799 ₴
799
TST624B_UAKD
Фігурка для анімації Stikbot Mega Dino - Бронтозавр
Фігурка для анімації STIKBOT MEGA DINO: БРОНТОЗАВР - дозволить зануритися в епоху динозаврів і створити по-справжньому зачаровуючі сцени з грізними тваринами, які жили ще до нашої ери!Бронтозавтр - один з найбільш відомих викопних ящерів. Цей динозавр бродив по берегах озер і боліт, подібно живій горі.Об'єднуйте стікботів різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів! Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: Фігурки динозавтра більше розміру чоловічка і тварини-стікбота. Завдяки чому створюючи спільний відео-ролик динозавр буде явно перевершувати свого аппонента. Фігурки виготовлені з міцного пластику. Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, фігурки можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play.У набір входить: Фігурка бронтозавтраІгри з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уяву Вміння грати Дрібну моторику Сприйняття простору Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST624B_UAKD
 | 
279 ₴
279
TST624C_UAKD
Фігурка для анімації Stikbot Mega Dino - Карнотавр
Фігурка для анімації STIKBOT MEGA DINO: КАРНОТАВР - дозволить зануритися в епоху динозаврів і створити по-справжньому зачаровуючі сцени з грізними тваринами, які жили ще до нашої ери!Карнотавр знаходиться між середніми і великими хижаками. Жив він на рівних землях, де міг реалізувати свою швидкість.Об'єднуйте стікботів різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів! Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: Фігурки динозавтра більше розміру чоловічка і тварини-стікбота. Завдяки чому створюючи спільний відео-ролик динозавр буде явно перевершувати свого аппонента. Фігурки виготовлені з міцного пластику. Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, фігурки можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play.У набір входить: Фігурка карнотавра.Ігри з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уяву Вміння грати Дрібну моторику Сприйняття простору Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST624C_UAKD
 | 
279 ₴
279
TST624T_UAKD
Фігурка для анімації Stikbot Mega Dino - Тиранозавр
Фігурка для для анімаціїі STIKBOT MEGA DINO: ТИРАНОЗАВР - дозволить зануритися в епоху динозаврів і створити по-справжньому зачаровуючі сцени з грізними тваринами, які жили ще до нашої ери!Тиранозавр - його часто скорочують до Ті-рекс. Один з найзнаменитіших динозаврів світу.Об'єднуйте стікботів різних серій і придумуйте все більше нових сюжетів! Все тільки в руках юного творця!Особливості ігрового набору: Фігурки динозавтра більше розміру чоловічка і тварини-стікбота. Завдяки чому створюючи спільний відео-ролик динозавр буде явно перевершувати свого аппонента. Фігурки виготовлені з міцного пластику. Завдяки спеціальній конструкції і присоскам на руках і ногах, фігурки можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь і фіксувати їх в будь-яких положеннях. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером. Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок. Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного. Можливість міняти фон (при наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play.У набір входить: Фігурка тиранозавра.Ігри з анімаційною студією Stikbot розвиває: Уяву Вміння грати Дрібну моторику Сприйняття простору Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами з хештегом #Stikbot!Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Арт.:
 TST624T_UAKD
 | 
279 ₴
279
TST616-23UAKDY
Фігурка для анімаційної творчості Stikbot (Жовто-синій)
STIKBOT Жовто-синій – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена із напівпрозорого пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Фігурки зроблені із пластику у шести видах: зелений, синій, червоний, мілітарі, жовто-синій та синьо-жовті. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить:- фігурка STIKBOTГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST616-23UAKDY
 | 
225 ₴
225
TST616-23UAKDG
Фігурка для анімаційної творчості Stikbot (Зелений)
STIKBOT Зелений – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена із напівпрозорого пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Фігурки зроблені із пластику у шести видах: зелений, синій, червоний, мілітарі, жовто-синій та синьо-жовті. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить:- фігурка STIKBOTГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST616-23UAKDG
 | 
225 ₴
225
TST616-23UAKDM
Фігурка для анімаційної творчості Stikbot (Мілітарі)
STIKBOT Мілітарі – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена із напівпрозорого пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Фігурки зроблені із пластику у шести видах: зелений, синій, червоний, мілітарі, жовто-синій та синьо-жовті. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить:- фігурка STIKBOTГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST616-23UAKDM
 | 
225 ₴
225
TST616-23UAKDB
Фігурка для анімаційної творчості Stikbot (Синій)
STIKBOT Синій – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена із напівпрозорого пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Фігурки зроблені із пластику у шести видах: зелений, синій, червоний, мілітарі, жовто-синій та синьо-жовті. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить:- фігурка STIKBOTГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST616-23UAKDB
 | 
225 ₴
225
TST616-23UAKDBl
Фігурка для анімаційної творчості Stikbot (Синьо-жовтий)
STIKBOT Синьо-жовтий – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена із напівпрозорого пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Фігурки зроблені із пластику у шести видах: зелений, синій, червоний, мілітарі, жовто-синій та синьо-жовті. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить:- фігурка STIKBOTГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST616-23UAKDBl
 | 
225 ₴
225
TST616-23UAKDR
Фігурка для анімаційної творчості Stikbot (Червоний)
STIKBOT Червоний – нова серія фігурок для анімаційної творчості, яка чудово доповнить стартовий набір Stikbot!Поєднуйте стікботів різних серій і вигадуйте все більше нових сюжетів!Особливості ігрового набору: Фігурка виготовлена із напівпрозорого пластику; Завдяки спеціальній конструкції та присоскам на руках та ногах, чоловічків можна кріпити до будь-яких рівних поверхонь та фіксувати їх у будь-яких положеннях; Фігурки зроблені із пластику у шести видах: зелений, синій, червоний, мілітарі, жовто-синій та синьо-жовті. Дитина може відчути себе справжнім юним режисером; Простота створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену (будь-яка рівна поверхня або спеціальна сцена від Stikbot), запустити безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота та зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які є у кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де й у яких позах фігурки перебували у попередньому кадрі і скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (за наявності спеціальної сцени зеленого\синього кольору від Stikbot) та накладати музику через безкоштовну програму STIKBOT STUDIO, доступну в App Store або Google Play.У набір входить:- фігурка STIKBOTГра з набором Stikbot розвиває: Уява; Вміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.Створюйте власний анімаційний ролик і ділитесь своїми креативними сюжетами по хештегу #Stikbot!Рекомендовано для дітей віком від 4-х років.
Арт.:
 TST616-23UAKDR
 | 
225 ₴
225
TST622DN_UAKD
Фігурка для анімаційної творчості Stikbot Dino (в асорт.)
Фігурка для анімаційної творчості STIKBOT DINO дасть можливість створити власний анімаційний шедевр про динозаврів.Особливості ігрового набору: Можливість відчути себе справжнім юним режисером; Легкість створення ролика: необхідно лише розмістити Stikbot-акторів на сцену, запустити додаток STIKBOT STUDIO і після кожного кадру змінювати положення фігурок; Простота і зручність у використанні програми. Після кожного знімка на екрані телефону залишиться напівпрозорий силует елементів, які присутні в кадрі. Ці обриси допоможуть зрозуміти, де і в яких позах фігурки перебували в попередньому кадрі і на скільки потрібно їх зрушити для наступного; Можливість змінювати фон (при наявності спеціальної сцени зеленого/синього кольору від Stikbot) і накладати музику через безкоштовний додаток STIKBOT STUDIO, доступний в App Store або Google Play; У комплекті безліч аксесуарів, що дозволить неймовірно урізноманітнити режисерські задуми.У набір входить: Фігурка Stikbot Динозаври;Гра з набором Stikbot розвиває: Уяву; Уміння грати; Дрібна моторика; Сприйняття простору; Образне мислення.З такою анімаційною студією дитина не залишиться байдужим!Створюйте власний анімаційний ролик і діліться своїми креативними сюжетами по хештегом #Stikbot!Для дітей у віці старше 4-х років.
Арт.:
 TST622DN_UAKD
 | 
225 ₴
225

  Loading...