Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Роботи

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Серія

Масштаб

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 7 з 7
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
AT002-02-UKR
Розумний робот з сенсорним керуванням та навчальними картками - AT-ROBOT 2 (темно-фіолетовий)
AT ROBOT 2 - це розумний робот з сенсорним керуванням, який говорить українською мовою! А тепер маленький розумник уміє відгадувати тваринок! З ним буде так весело грати! Динамічна музика, цікаві рухи та безліч цікавих реакцій. Робот стане кращим другом для дитини, спілкуючись з ним українською мовою та виконуючи різні команди. НОВИНКА! Робот уміє відгадувати тваринок! В комплекті 20 карток із зображенням тварин та цікавими фактами про них. Обирайте одну з карток, відповідайте на питання робота - і він обов'язково вгадає вашу тваринку! Розмовляє українською мовою. Сенсорне керування – торкніться певного сенсору, щоб робот почав рухатися. Танцюйте під музику, спілкуйтеся та веселіться з ним! Робот обов'язково здивує Вас своїми цікавими рухами. Розмовляє кумедним голосом. Записує і повторює фрази – можна записати 3 голосових повідомлення. Танцює - 12 мелодій і танців, які не залишать нікого байдужим! Гучність регулюється - робіть музику та звуки голосніше чи тихіше за допомогою сенсорів (7 ступенів гучності).Колір - темно-фіолетовий.Потрібно 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 AT002-02-UKR
 | 
995 ₴
995
LER2831
Ігровий Stem-Набір Learning Resources - Мишка У Лабіринті (Іграшка, Що Програмується)
Ігровий STEM-набір Learning Resources - Мишка В Лабіринті був спеціально розроблений, щоб залучити дітей до програмування в ранньому віці.У сучасному світі набирає популярності STEM освіту і не дарма, Оскільки доведено, що це стимулює інтерес до навчання в області розвитку науки і технологій.Особливості:Роботизована мишка має дві швидкості, навчає діток покроковому кодуванню в ігровій формі Ваша мета - допомогти мишці знайти сир На картках із завданням зображено як побудувати лабіринт, розставити перешкоди і в якому місці будуть лежати ласощі Перед тим, як запустити мишку вам потрібно спланувати маршрут, в цьому вам допоможуть картки для побудови шляху Проведіть роботу над помилками, якщо ви не дійшли мети Ігровий програмований STEM набір Learning Resources - Мишка В Лабіринті розвиває у дитини:критичне мислення логіку перші навички програмування До комплекту входять:Роботизована мишка 10 см 16 пластикових деталей поля 22 пластикових стін лабіринту 30 карток для кодування 10 двосторонніх карток для побудови шляху 3 тунелі Шматочок сиру Інструкція Потрібно 3 батарейки АААРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 LER2831
 | 
2295 ₴
2295
LER2935
Ігровий Stem-Набір Learning Resources - Робот Botley (Іграшка-Робот, Що Програмується)
Ігровий STEM-набір Learning Resources - Робот Botley - ідеально підходить для знайомства дітей з програмуванням в ранньому віці. Мета STEM-освіти-Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія), Mathematics (математика) - надати учням необхідні вміння, знання і досвід, щоб мати можливість впоратися з технологічними викликами майбутнього. Особливості: Симпатичний робот Botley навчить діток покроковому кодуванню в ігровій формі Діти можуть програмувати його на виконання різних дій Рухається вперед-назад (крок за кроком), повертає направо-наліво, вміє виявляти і обходити об'єкт, видає звук, повторює послідовність Діти можуть запрограмувати до 80 кроків за раз, довжина кроку близько 20 см Лампочки на верхній панелі показують напрямок робота У Botley є спеціальний датчик внизу, намалюйте жирну чорну лінію і спостерігайте як він рухається по ній Робот вміє переносити предмети і грати в футбол, просто прикріпіть руки і поставте ворота. Ігровий програмований STEM набір Learning Resources - Робот Botley розвиває у дитини: критичне мислення логіку перші навички програмування. До комплекту входить: Робот Botley Пульт керування Руки робота, що знімаються 40 карток для програмування 6 частин ігрового поля Лист з наліпками Аксесуари Інструкція. Розміри робота 13x7x8,5 см. Потрібно 3 батарейки ААА для робота (не входять до комплекту) і 2 батарейки ААА для пульта керування (не входять до комплекту). Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 LER2935
 | 
2999 ₴
2999
LER2938
Ігровий STEM-набір Learning Resources - Робот Botley® 2.0 (іграшка-робот, що програмується)
Ігровий STEM-набір LEARNING RESOURCES - РОБОТ BOTLEY 2.0 - оновлений милий робот, що ідеально підходить для знайомства дітей з програмуванням в ранньому віці.Мета STEM-освіти - Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія), Mathematics (математика) - надати учням необхідні вміння, знання і досвід, щоб мати можливість впоратися з технологічними викликами майбутнього.Botley 2.0 допомагає дітям віком від 5 років навчитися програмуванню за допомогою гри без екрана!Botley 2.0 знає кілька способів програмування - програмуйте його, щоб рухатися в шести напрямках, грати музику і навіть влаштовувати світлове шоу! Відкрийте для себе 16 цікавих взаємодій з Botley 2.0 - перетворюйте його на потяг, поліцейську машину, привида тощо! Ви навіть можете перевірити свою пам’ять за допомогою гри зі світлом та звуками Botley Says! Ваші малюки можуть створювати послідовності кодування до 150 кроків і вирушати в пригоди за допомогою вбудованого датчика, який освітлює Botley 2.0 у темряві! Вивчайте програмування та відкривайте приховані можливості Botley 2.0!Особливості: Симпатичний робот Botley навчить діток покроковому кодуванню в ігровій формі Діти можуть програмувати його на виконання різних дій Рухається вперед-назад (крок за кроком), повертає направо-наліво, вміє виявляти і обходити об'єкт, видає звук, повторює послідовність Діти можуть запрограмувати до 150 кроків за раз, довжина кроку - близько 20 сm Лампочки на верхній панелі показують напрямок робота У Botley є спеціальний датчик внизу, намалюйте жирну чорну лінію і спостерігайте, як він рухається по ній В комплекті 2 змінні лицьові панелі та наклейки, що світяться у темряві. Створіть свого унікального робота!Ігровий програмований STEM набір Learning Resources - Робот Botley розвиває у дитини критичне мислення, логіку та перші навички програмування.До комплекту входить: Робот Botley 2.0 Пульт керування Дві змінні лицьові панелі 40 карток для програмування 6 частин ігрового поля 27 частин для побудови перешкод Лист з наліпками Аксесуари Інструкція.Розміри робота 13x7x8,5 сm.Потрібно 3 батарейки ААА для робота (не входять до комплекту) і 2 батарейки ААА для пульта керування (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 LER2938
 | 
3299 ₴
3299

  Loading...