Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Роботи

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Масштаб

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 14
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
AT002-02-UKR
Розумний робот з сенсорним керуванням та навчальними картками - AT-ROBOT 2 (темно-фіолетовий)
AT ROBOT 2 - це розумний робот з сенсорним керуванням, який говорить українською мовою! А тепер маленький розумник уміє відгадувати тваринок! З ним буде так весело грати! Динамічна музика, цікаві рухи та безліч цікавих реакцій. Робот стане кращим другом для дитини, спілкуючись з ним українською мовою та виконуючи різні команди. НОВИНКА! Робот уміє відгадувати тваринок! В комплекті 20 карток із зображенням тварин та цікавими фактами про них. Обирайте одну з карток, відповідайте на питання робота - і він обов'язково вгадає вашу тваринку! Розмовляє українською мовою. Сенсорне керування – торкніться певного сенсору, щоб робот почав рухатися. Танцюйте під музику, спілкуйтеся та веселіться з ним! Робот обов'язково здивує Вас своїми цікавими рухами. Розмовляє кумедним голосом. Записує і повторює фрази – можна записати 3 голосових повідомлення. Танцює - 12 мелодій і танців, які не залишать нікого байдужим! Гучність регулюється - робіть музику та звуки голосніше чи тихіше за допомогою сенсорів (7 ступенів гучності).Колір - темно-фіолетовий.Потрібно 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 AT002-02-UKR
 | 
699 ₴
699
LER2831
Ігровий Stem-Набір Learning Resources - Мишка У Лабіринті (Іграшка, Що Програмується)
Ігровий STEM-набір Learning Resources - Мишка В Лабіринті був спеціально розроблений, щоб залучити дітей до програмування в ранньому віці.У сучасному світі набирає популярності STEM освіту і не дарма, Оскільки доведено, що це стимулює інтерес до навчання в області розвитку науки і технологій.Особливості:Роботизована мишка має дві швидкості, навчає діток покроковому кодуванню в ігровій формі Ваша мета - допомогти мишці знайти сир На картках із завданням зображено як побудувати лабіринт, розставити перешкоди і в якому місці будуть лежати ласощі Перед тим, як запустити мишку вам потрібно спланувати маршрут, в цьому вам допоможуть картки для побудови шляху Проведіть роботу над помилками, якщо ви не дійшли мети Ігровий програмований STEM набір Learning Resources - Мишка В Лабіринті розвиває у дитини:критичне мислення логіку перші навички програмування До комплекту входять:Роботизована мишка 10 см 16 пластикових деталей поля 22 пластикових стін лабіринту 30 карток для кодування 10 двосторонніх карток для побудови шляху 3 тунелі Шматочок сиру Інструкція Потрібно 3 батарейки АААРекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 LER2831
 | 
2295 ₴
2295
LER2935
Ігровий Stem-Набір Learning Resources - Робот Botley (Іграшка-Робот, Що Програмується)
Ігровий STEM-набір Learning Resources - Робот Botley - ідеально підходить для знайомства дітей з програмуванням в ранньому віці. Мета STEM-освіти-Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія), Mathematics (математика) - надати учням необхідні вміння, знання і досвід, щоб мати можливість впоратися з технологічними викликами майбутнього. Особливості: Симпатичний робот Botley навчить діток покроковому кодуванню в ігровій формі Діти можуть програмувати його на виконання різних дій Рухається вперед-назад (крок за кроком), повертає направо-наліво, вміє виявляти і обходити об'єкт, видає звук, повторює послідовність Діти можуть запрограмувати до 80 кроків за раз, довжина кроку близько 20 см Лампочки на верхній панелі показують напрямок робота У Botley є спеціальний датчик внизу, намалюйте жирну чорну лінію і спостерігайте як він рухається по ній Робот вміє переносити предмети і грати в футбол, просто прикріпіть руки і поставте ворота. Ігровий програмований STEM набір Learning Resources - Робот Botley розвиває у дитини: критичне мислення логіку перші навички програмування. До комплекту входить: Робот Botley Пульт керування Руки робота, що знімаються 40 карток для програмування 6 частин ігрового поля Лист з наліпками Аксесуари Інструкція. Розміри робота 13x7x8,5 см. Потрібно 3 батарейки ААА для робота (не входять до комплекту) і 2 батарейки ААА для пульта керування (не входять до комплекту). Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 LER2935
 | 
2999 ₴
2999
7125SQ1
Інтерактивна іграшка Robo Alive - Роборибка
Інтерактивна іграшка ROBO ALIVE - РОБОРИБКА - весела розвага для всієї родини. Пам'ятаєте хітову іграшку 2012 року? Тепер вона вдосконалена, має реалістичний зовнішній вигляд, оснащена новітніми унікальними технологіями робототехніки та навіть змінює колір у воді! Просто кидайте Вашу роборибку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум робо-улюбленців! При попаданні у воду, рибка починає реалістично рухатись та змінює колір. Рибка рухається у 5-ти напрямках та занурюється на глибину до 180 см. Щоб вимкнути рибку, достатньо витягнути її з води та просушити. У рибки наявний режим економії заряду - вона автоматично вимикається після 4-х хвилин перебування у воді. Для веселих ігор у ванні або басейні. Чудова ідея для кумедних розіграшів. В асортименті 6 кольорів рибок.Живлення - 2 батарейки AG13/A76/LR44 (входять до набору)Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 7125SQ1
 | 
299 ₴
299
7191-3
Інтерактивна іграшка Robo Alive S3 - Роборибка (блакитна)
Інтерактивна іграшка ROBO ALIVE S3 - РОБОРИБКА (БЛАКИТНА) - весела розвага для всієї родини.Роборибки - справжні роботизовані вихованці! Іграшка має реалістичний зовнішній вигляд, оснащена унікальною технологією, що активується водою, яка пожвавлює їх, як за помахом чарівної палички! Просто кидайте Вашу роборибку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум робо-улюбленців! При попаданні у воду рибка починає махати хвостом та реалістично рухатись. Рибка рухається у 5-ти напрямках та занурюється на глибину до 180 см. Щоб вимкнути рибку, достатньо витягнути її з води та просушити. У рибки є режим економії заряду - вона автоматично вимикається після 4-х хвилин перебування у воді. Для веселих ігор у ванні або басейні. Чудова ідея для кумедних розіграшів.До набору входять: 1 роборибка; інструкція.Живлення - 2 батарейки AG13/A76/LR44 (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 7191-3
 | 
445 ₴
445
7191-2
Інтерактивна іграшка Robo Alive S3 - Роборибка (золотиста)
Інтерактивна іграшка ROBO ALIVE S3 - РОБОРИБКА (ЗОЛОТИСТА) - весела розвага для всієї родини.Роборибки - справжні роботизовані вихованці! Іграшка має реалістичний зовнішній вигляд, оснащена унікальною технологією, що активується водою, яка пожвавлює їх, як за помахом чарівної палички! Просто кидайте Вашу роборибку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум робо-улюбленців! При попаданні у воду рибка починає махати хвостом та реалістично рухатись. Рибка рухається у 5-ти напрямках та занурюється на глибину до 180 см. Щоб вимкнути рибку, достатньо витягнути її з води та просушити. У рибки є режим економії заряду - вона автоматично вимикається після 4-х хвилин перебування у воді. Для веселих ігор у ванні або басейні. Чудова ідея для кумедних розіграшів.До набору входять: 1 роборибка; інструкція.Живлення - 2 батарейки AG13/A76/LR44 (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 7191-2
 | 
445 ₴
445
7191-5
Інтерактивна іграшка Robo Alive S3 - Роборибка (помаранчева)
Інтерактивна іграшка ROBO ALIVE S3 - РОБОРИБКА (ПОМАРАНЧЕВА) - весела розвага для всієї родини.Роборибки - справжні роботизовані вихованці! Іграшка має реалістичний зовнішній вигляд, оснащена унікальною технологією, що активується водою, яка пожвавлює їх, як за помахом чарівної палички! Просто кидайте Вашу роборибку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум робо-улюбленців! При попаданні у воду рибка починає махати хвостом та реалістично рухатись. Рибка рухається у 5-ти напрямках та занурюється на глибину до 180 см. Щоб вимкнути рибку, достатньо витягнути її з води та просушити. У рибки є режим економії заряду - вона автоматично вимикається після 4-х хвилин перебування у воді. Для веселих ігор у ванні або басейні. Чудова ідея для кумедних розіграшів.До набору входять: 1 роборибка; інструкція.Живлення - 2 батарейки AG13/A76/LR44 (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 7191-5
 | 
445 ₴
445
7191-6
Інтерактивна іграшка Robo Alive S3 - Роборибка (рожева)
Інтерактивна іграшка ROBO ALIVE S3 - РОБОРИБКА (РОЖЕВА) - весела розвага для всієї родини.Роборибки - справжні роботизовані вихованці! Іграшка має реалістичний зовнішній вигляд, оснащена унікальною технологією, що активується водою, яка пожвавлює їх, як за помахом чарівної палички! Просто кидайте Вашу роборибку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум робо-улюбленців! При попаданні у воду рибка починає махати хвостом та реалістично рухатись. Рибка рухається у 5-ти напрямках та занурюється на глибину до 180 см. Щоб вимкнути рибку, достатньо витягнути її з води та просушити. У рибки є режим економії заряду - вона автоматично вимикається після 4-х хвилин перебування у воді. Для веселих ігор у ванні або басейні. Чудова ідея для кумедних розіграшів.До набору входять: 1 роборибка; інструкція.Живлення - 2 батарейки AG13/A76/LR44 (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 7191-6
 | 
445 ₴
445
7191-4
Інтерактивна іграшка Robo Alive S3 - Роборибка (синя)
Інтерактивна іграшка ROBO ALIVE S3 - РОБОРИБКА (СИНЯ) - весела розвага для всієї родини.Роборибки - справжні роботизовані вихованці! Іграшка має реалістичний зовнішній вигляд, оснащена унікальною технологією, що активується водою, яка пожвавлює їх, як за помахом чарівної палички! Просто кидайте Вашу роборибку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум робо-улюбленців! При попаданні у воду рибка починає махати хвостом та реалістично рухатись. Рибка рухається у 5-ти напрямках та занурюється на глибину до 180 см. Щоб вимкнути рибку, достатньо витягнути її з води та просушити. У рибки є режим економії заряду - вона автоматично вимикається після 4-х хвилин перебування у воді. Для веселих ігор у ванні або басейні. Чудова ідея для кумедних розіграшів.До набору входять: 1 роборибка; інструкція.Живлення - 2 батарейки AG13/A76/LR44 (входять до набору).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 7191-4
 | 
445 ₴
445

  Loading...