Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Мозаїка

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 17
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
11205
Набір для творчості – Аксесуари для занять
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Створіть цілий набір сяючих шедеврів за допомогою алмазної мозаїки: блокнот, картину, закладку, магніти та багато іншого! Відчуйте космічне натхнення! Створіть свої сяючі аксесуари для занять за допомогою алмазної мозаїки! Задекоруйте 9 виробів: блокнот (50 сторінок), міні-блокнот, дошка, 2 магніти на холодильник, закладка, 2 скріпки та лінійка. Усього 12 кольорів акрилових стразів. За допомогою спеціального аплікатора нанесіть акрилові стрази на клейкі форми. Слідкуйте за номерами, що відповідають певному кольору. Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі. Зверніть увагу, що номери кольорів акрилових стразів не обов'язково йдуть по порядку. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 5000+ акрилових стразів, аплікатор-ручка, лоток, восковий квадрат, 9 готових до декорування виробів (Блокнот, міні-блокнот, дошка, 2 магніти на холодильник, закладка, 2 скріпки та лінійка), бавовняна нитка, інструкція, буклет з історією Петулії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11205
 | 
1197 ₴
1197
11126
Набір для творчості з алмазною мозаїкою – Морозне сяйво
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Створіть 2 неймовірні шедеври алмазної мозаїки - морозне сяйво! Відчуйте космічне натхнення! Створіть свої сяючі картини за допомогою алмазної мозаїки! Усього більше 4500 акрилових стразів у наборі! За допомогою спеціального аплікатора нанесіть акрилові стрази на клейкі форми. Слідкуйте за номерами, що відповідають певному кольору. Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі. Зверніть увагу, що номери кольорів акрилових стразів не обов'язково йдуть по порядку. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 2 полотна, акрилові стрази, аплікатор-ручка, лоток, восковий квадрат, інструкція, буклет з історією Айседори.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11126
 | 
647 ₴
647
4160-Q
Мозаїка Серії - Геометрія Максі (Великі Фішки (21 Шт.) + Дошка)
Розвиваюча мозаїка серії - ГЕОМЕТРІЯ МАКСІ (великі фішки (21 шт.) + Дошка) - допоможе розвинути візуальне і звукове сприйняття, а також дрібну моторику малюка.Розташовуйте фішки на білій дошці у формі квітки, будуйте невеликі вежі, сортуйте фішки за кольором і формою.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 21 фішка різних форм і кольорів, одна фішка - це брязкальце Великі деталі з безпечного матеріалу м'яко і легко вставляються в дошку у формі квітки так, що можна створювати високі вежі. Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий потенціал Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах Весь процес виробництва іграшок, від проектування до пакування готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:20 великих фішок різних форм і кольорів 1 фішка-брязкальце Дошка у формі квітки. Гра розвиває:Уяву Дрібну моторику Логіку Творче мислення. Рекомендовано для дітей від 1 року.
Арт.:
 4160-Q
 | 
825 ₴
825
84162-Q
Мозаїка серії Play Bio - Геометрія Максі Chunky Peggy (великі фішки (12 шт.) + дошка)
Мозаїка серії 'Play Bio' - ГЕОМЕТРІЯ МАКСІ CHUNKY PEGGY створена для занурення дитини в світ форм, кольорів і фантазій. Ви також зможете створити малюнок або побудувати вежі з основ і фішок! PLAY BIO - нова екологічна сім'я в лінійці Quercetti.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 12 великих фішок в різних кольорах і формах. Дошка з фішками стануть оригінальною грою-конструктором, що дозволяє дітям будувати вежі або будь-яку конструкцію, яку вони побажають. Малюк зможе вигадувати власні сюжети. Завдяки мозаїці у дитини сформується художній смак, розвинеться дрібна моторика, зорово-моторна координація, акуратність і точність, увага і навички творчого пошуку. Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садах і школах. Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:12 великих фішок, Дошка. Гра розвиває:Уяву, Дрібну моторику, Логіку. Quercetti. Giocare intelligente! Грай з розумом!Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
Арт.:
 84162-Q
 | 
369 ₴
369
2122-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10 Мм Фішки (100 Шт.) + Дошка 22Х16)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (10 мм фішки (100 шт.) + Дошка 22х16) створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Малюк зможе створити малюнок за зразком або вигадати свій власний сюжет!Особливості дитячої мозаїки:У наборі 100 фішок діаметром 10 мм 4 кольорів Малюк зможе створювати картини за зразками - велосипедист, пташка, кішечка, білочка і інші. Або вигадувати власні сюжети Ігрове поле - це біла дошка з отворами, на якій дитина буде створювати малюнки Гра з мозаїкою домопоже дитині сформувати художній смак, акуратність і точність, увагу і творчі здібності Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садочках і школах Весь процес виробництва іграшок, від проектування до упаковки готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:100 фішок Дошка 22х16см. Гра розвиває:Уяву Дрібну моторику Логіку Творче мислення. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 2122-Q
 | 
199 ₴
199
0920-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10 Мм Фішки (150 Шт.) + Дошка 22Х16)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (10-15-20 мм фішки + дошка 22х16, переносний) створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Малюк зможе створити малюнок за зразком або вигадати свій власний сюжет!Особливості дитячої мозаїки:У наборі 150 фішок діаметром 10, 15 і 20 мм 5 кольорів, тож малеча зможе створити безліч різноманітних сюжетівФішки зберігаються у пластиковому кейсі із застібкою та ручкою для перенесенняКришка кейса є безпосередньо ігровим полемЗавдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчі здібностіВсі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садочках і школахВесь процес виробництва іграшок, від проектування до упаковки готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія).До набору входить:150 фішокАльбом із зразками малюнківКейс для зберігання і перенесенняДошка 22х16 см. Гра розвиває:УявуДрібну моторикуЛогікуТворче мислення.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 0920-Q
 | 
435 ₴
435
0950-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10-15-20 Мм Фішки (280 Шт.) + Дошка 28Х20)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (10-15-20 мм фішки (280 шт.) + Дошка 28х20, переносний) - найбільший набір з усіх мозаїк Quercetti! Набір створений для занурення дитини в світ форм, кольорів і фантазій.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 280 фішок діаметром 10, 15 і 20мм в 6 кольорах; Фішки складені в пластиковий кейс із застібкою та ручкою для перенесення; Кришка кейса є безпосередньо і ігровим полем; Малюк зможе створювати картини за зразками або придумувати власні сюжети; Завдяки мозаїці у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий пошук; Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садах і школах; Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). У набір входить:1. 280 фішок різних розмірів і кольорів;2. Кейс для їх зберігання і перенесення;3. Дошка 28х20см.Гра розвиває:Уяву; Дрібну моторику; Логіку; Творчі навички. Рекомендовано для дітей 3 років.
Арт.:
 0950-Q
 | 
625 ₴
625
0900-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10-15-20 Мм Фішки (300 Шт.) + Дошка 28Х20)
Розвиваючий набір для занять мозаїкою (10-15-20 мм фішки (300 шт.) + Дошка 28х20, переносний) - найбільший набір з усіх мозаїк Quercetti!Набір створено для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 300 фішок діаметром 10, 15 і 20мм 5-ти кольорів Фішки можна зберігати в кейсі зі зручними ручками для перенесення Для зручності гри робоче поле можна встановити під нахилом Кейс також має червону рамку з отворами для фішок, на якій малюк теж зможе створювати візерунки Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадати власні сюжети Завдяки грі з мозаїкою у дитини формується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий потенціал Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах Весь процес виробництва іграшок, від проектування до пакування готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:300 фішок різних розмірів і кольорів кейс для їх зберігання і перенесення дошка 28х20 см. Гра розвиває:уяву дрібну моторику логіку творчу жилу. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 0900-Q
 | 
499 ₴
499
0968-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (300 Фішок, 16 Фігурок, Дошка 28Х20 Cm)
Розвиваючий Набір - для занять мозаїкою (5-10-15-20 мм фішки (300 шт.) + 2 дошки) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Ви також зможете створити малюнок за зразком або придумати свій!Особливості дитячої мозаїки:У наборі 300 фішок різного діаметру: 5мм, 10мм, 15мм і 20мм, виконаних в 7 кольорах Фішки зберігаються в картонному кейс із застібкою та ручкою для перенесення Завдяки мозаїці у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий потенціал Всі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:300 фішок Кейс для їх зберігання і перенесення 2 дошки. Гра розвиває:уяву дрібну моторику логіку творчий інтелект. Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 0968-Q
 | 
725 ₴
725
4210-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (33 Мм Фішки (48 Шт.) + Дошка-Кейс)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (великі фішки (33 мм, 48 шт.) + Дошка-кейс) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій. Дитина може створити малюнок за зразком або придумати свій власний сюжет!Особливості дитячої мозаїки:• У наборі 48 фішок 33мм в 6 кольорах, які зручно тримати в дитячій ручці• Зображення з одного боку кольорові, з іншого - чорно-білі, завдяки чому у дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для «розфарбовування» своїх малюнків• Фішки можна зберігати в пластиковому кейсі• Кришка кейса є одночассно ігровим полем• Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадувати власні сюжети• Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творче мислення• Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах• Весь процес виробництва іграшок, від проектування до упаковки готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:48 великих фішок в 6 кольорах 8 двосторонніх карток Кейс з ігровою дошкою. Гра розвиває:• Уяву• Дрібну моторику• Логіку• Творчий поетнціалРекомендовано для дітей від 2 років.
Арт.:
 4210-Q
 | 
1075 ₴
1075
4400-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (46 Мм (24 Шт.) + Дошка)
Розвиваючий Набір - для занять мозаїкою (великі фішки (46 мм, 24 шт.) + Дошка) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Ви також зможете створити малюнок за зразком або вигадати свій! Особливості дитячої мозаїки:У наборі 24 фішки 46мм в 3х кольорах і 3х формах - круглі, квадратні, трикутні. Картинки з одного боку кольорові, з іншого - чорно-білі, завдяки чому у дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для «розфарбовування» зображень. Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадати власні сюжети Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творче мислення. Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах. Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). У набір входить:24 великих фішок в 3х кольорах і 3х різних формах 8 двосторонніх карток Дошка з ручкою для мозаїки. Гра розвиває:Уяву Дрібну моторику Логіку Творчий потенціал. Рекомендовано для дітей 18 місяців.
Арт.:
 4400-Q
 | 
835 ₴
835

  Loading...