Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Мозаїка

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 15
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
4160-Q
Мозаїка Серії - Геометрія Максі (Великі Фішки (21 Шт.) + Дошка)
Розвиваюча мозаїка серії - ГЕОМЕТРІЯ МАКСІ (великі фішки (21 шт.) + Дошка) - допоможе розвинути візуальне і звукове сприйняття, а також дрібну моторику малюка.Розташовуйте фішки на білій дошці у формі квітки, будуйте невеликі вежі, сортуйте фішки за кольором і формою.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 21 фішка різних форм і кольорів, одна фішка - це брязкальце Великі деталі з безпечного матеріалу м'яко і легко вставляються в дошку у формі квітки так, що можна створювати високі вежі. Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий потенціал Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах Весь процес виробництва іграшок, від проектування до пакування готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:20 великих фішок різних форм і кольорів 1 фішка-брязкальце Дошка у формі квітки. Гра розвиває:Уяву Дрібну моторику Логіку Творче мислення. Рекомендовано для дітей від 1 року.
Арт.:
 4160-Q
 | 
825 ₴
825
84162-Q
Мозаїка серії Play Bio - Геометрія Максі Chunky Peggy (великі фішки (12 шт.) + дошка)
Мозаїка серії 'Play Bio' - ГЕОМЕТРІЯ МАКСІ CHUNKY PEGGY створена для занурення дитини в світ форм, кольорів і фантазій. Ви також зможете створити малюнок або побудувати вежі з основ і фішок! PLAY BIO - нова екологічна сім'я в лінійці Quercetti.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 12 великих фішок в різних кольорах і формах. Дошка з фішками стануть оригінальною грою-конструктором, що дозволяє дітям будувати вежі або будь-яку конструкцію, яку вони побажають. Малюк зможе вигадувати власні сюжети. Завдяки мозаїці у дитини сформується художній смак, розвинеться дрібна моторика, зорово-моторна координація, акуратність і точність, увага і навички творчого пошуку. Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садах і школах. Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:12 великих фішок, Дошка. Гра розвиває:Уяву, Дрібну моторику, Логіку. Quercetti. Giocare intelligente! Грай з розумом!Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
Арт.:
 84162-Q
 | 
369 ₴
369
2122-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10 Мм Фішки (100 Шт.) + Дошка 22Х16)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (10 мм фішки (100 шт.) + Дошка 22х16) створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Малюк зможе створити малюнок за зразком або вигадати свій власний сюжет!Особливості дитячої мозаїки:У наборі 100 фішок діаметром 10 мм 4 кольорів Малюк зможе створювати картини за зразками - велосипедист, пташка, кішечка, білочка і інші. Або вигадувати власні сюжети Ігрове поле - це біла дошка з отворами, на якій дитина буде створювати малюнки Гра з мозаїкою домопоже дитині сформувати художній смак, акуратність і точність, увагу і творчі здібності Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садочках і школах Весь процес виробництва іграшок, від проектування до упаковки готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:100 фішок Дошка 22х16см. Гра розвиває:Уяву Дрібну моторику Логіку Творче мислення. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 2122-Q
 | 
325 ₴
325
0920-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10 Мм Фішки (150 Шт.) + Дошка 22Х16)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (10-15-20 мм фішки + дошка 22х16, переносний) створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Малюк зможе створити малюнок за зразком або вигадати свій власний сюжет!Особливості дитячої мозаїки:У наборі 150 фішок діаметром 10, 15 і 20 мм 5 кольорів, тож малеча зможе створити безліч різноманітних сюжетівФішки зберігаються у пластиковому кейсі із застібкою та ручкою для перенесенняКришка кейса є безпосередньо ігровим полемЗавдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчі здібностіВсі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садочках і школахВесь процес виробництва іграшок, від проектування до упаковки готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія).До набору входить:150 фішокАльбом із зразками малюнківКейс для зберігання і перенесенняДошка 22х16 см. Гра розвиває:УявуДрібну моторикуЛогікуТворче мислення.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 0920-Q
 | 
435 ₴
435
0950-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10-15-20 Мм Фішки (280 Шт.) + Дошка 28Х20)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (10-15-20 мм фішки (280 шт.) + Дошка 28х20, переносний) - найбільший набір з усіх мозаїк Quercetti! Набір створений для занурення дитини в світ форм, кольорів і фантазій.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 280 фішок діаметром 10, 15 і 20мм в 6 кольорах; Фішки складені в пластиковий кейс із застібкою та ручкою для перенесення; Кришка кейса є безпосередньо і ігровим полем; Малюк зможе створювати картини за зразками або придумувати власні сюжети; Завдяки мозаїці у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий пошук; Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садах і школах; Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). У набір входить:1. 280 фішок різних розмірів і кольорів;2. Кейс для їх зберігання і перенесення;3. Дошка 28х20см.Гра розвиває:Уяву; Дрібну моторику; Логіку; Творчі навички. Рекомендовано для дітей 3 років.
Арт.:
 0950-Q
 | 
625 ₴
625
0900-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (10-15-20 Мм Фішки (300 Шт.) + Дошка 28Х20)
Розвиваючий набір для занять мозаїкою (10-15-20 мм фішки (300 шт.) + Дошка 28х20, переносний) - найбільший набір з усіх мозаїк Quercetti!Набір створено для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Особливості дитячої мозаїки:У наборі 300 фішок діаметром 10, 15 і 20мм 5-ти кольорів Фішки можна зберігати в кейсі зі зручними ручками для перенесення Для зручності гри робоче поле можна встановити під нахилом Кейс також має червону рамку з отворами для фішок, на якій малюк теж зможе створювати візерунки Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадати власні сюжети Завдяки грі з мозаїкою у дитини формується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий потенціал Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах Весь процес виробництва іграшок, від проектування до пакування готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:300 фішок різних розмірів і кольорів кейс для їх зберігання і перенесення дошка 28х20 см. Гра розвиває:уяву дрібну моторику логіку творчу жилу. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 0900-Q
 | 
755 ₴
755
0968-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (300 Фішок, 16 Фігурок, Дошка 28Х20 Cm)
Розвиваючий Набір - для занять мозаїкою (5-10-15-20 мм фішки (300 шт.) + 2 дошки) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Ви також зможете створити малюнок за зразком або придумати свій!Особливості дитячої мозаїки:У наборі 300 фішок різного діаметру: 5мм, 10мм, 15мм і 20мм, виконаних в 7 кольорах Фішки зберігаються в картонному кейс із застібкою та ручкою для перенесення Завдяки мозаїці у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий потенціал Всі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах Весь процес виробництва іграшок від проектування до пакування готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:300 фішок Кейс для їх зберігання і перенесення 2 дошки. Гра розвиває:уяву дрібну моторику логіку творчий інтелект. Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 0968-Q
 | 
725 ₴
725
4210-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (33 Мм Фішки (48 Шт.) + Дошка-Кейс)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (великі фішки (33 мм, 48 шт.) + Дошка-кейс) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій. Дитина може створити малюнок за зразком або придумати свій власний сюжет!Особливості дитячої мозаїки:• У наборі 48 фішок 33мм в 6 кольорах, які зручно тримати в дитячій ручці• Зображення з одного боку кольорові, з іншого - чорно-білі, завдяки чому у дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для «розфарбовування» своїх малюнків• Фішки можна зберігати в пластиковому кейсі• Кришка кейса є одночассно ігровим полем• Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадувати власні сюжети• Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творче мислення• Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах• Весь процес виробництва іграшок, від проектування до упаковки готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:48 великих фішок в 6 кольорах 8 двосторонніх карток Кейс з ігровою дошкою. Гра розвиває:• Уяву• Дрібну моторику• Логіку• Творчий поетнціалРекомендовано для дітей від 2 років.
Арт.:
 4210-Q
 | 
1075 ₴
1075
4400-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (46 Мм (24 Шт.) + Дошка)
Розвиваючий Набір - для занять мозаїкою (великі фішки (46 мм, 24 шт.) + Дошка) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Ви також зможете створити малюнок за зразком або вигадати свій! Особливості дитячої мозаїки:У наборі 24 фішки 46мм в 3х кольорах і 3х формах - круглі, квадратні, трикутні. Картинки з одного боку кольорові, з іншого - чорно-білі, завдяки чому у дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для «розфарбовування» зображень. Малюк зможе створювати картини за зразками або вигадати власні сюжети Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творче мислення. Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах. Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). У набір входить:24 великих фішок в 3х кольорах і 3х різних формах 8 двосторонніх карток Дошка з ручкою для мозаїки. Гра розвиває:Уяву Дрібну моторику Логіку Творчий потенціал. Рекомендовано для дітей 18 місяців.
Арт.:
 4400-Q
 | 
835 ₴
835
4401-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (46 Мм Фішки (30 Шт.) + Дошка-Кейс)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (великі фішки (46 мм, 30 шт.) + Дошка-кейс) - створений для знайомства дитини зі світом форм, кольорів і фантазій.Малюк може скласти картинку із мозаїки за зразком або вигадати своє зображення!Особливості дитячої мозаїки:У наборі 30 фішок розміром 46мм 3х кольорів і 3х форм - круглі, квадратні, трикутні У наборі картинки з одного боку кольорові, з іншого - чорно-білі, завдяки чому у дитини з'являється можливість самостійно вибрати кольори для «розфарбовування» картинок Фішки можна зберігати в пластиковому кейсі Кришка кейса є одночасно ігровим полем Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творчий потенціал Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах Весь процес виробництва іграшок, від проектування до пакування готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:30 великих фішок в 3х кольорах і 3х різних формах 8 двосторонніх карток Кейс з ігровою дошкою. Гра розвиває:Уяву Дрібну моторику Логіку Творче мислення. Рекомендовано для дітей від 18 місяців.
Арт.:
 4401-Q
 | 
1075 ₴
1075
4195-Q
Набір - Для Занять Мозаїкою (48 Великих Фішок + Дошка 27Х21)
Розвиваючий набір - для занять мозаїкою (великі фішки + дошка 27х21) допоможе дитині пізнати світ кольору, форми і фантазії, розвине дрібну моторику, уважність і посидючість.Особливості дитячої мозаїки:• У наборі 48 великих фішок діаметром 32мм 4 кольорів, які зручно тримати в дитячій долоньці• Малюк зможе створювати картини за зразками - рибка, метелик, кораблик, яблучко з черв'ячком і інші. Або вигадувати власні сюжети• Для зручності дошка може встановлюватися під нахилом. У цьому допоможуть 2 червоні підставки• Завдяки грі з мозаїкою у дитини сформується художній смак, акуратність і точність, увага і творче мислення• Всі іграшки компанії перед запуском у серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садках і школах• Весь процес виробництва іграшок, від проектування до пакування готових виробів, проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія).До набору входить:48 великих фішок 16 карток зі зразками 1 дошка розміром 27х21 см. Гра розвиває:• Уяву• Дрібну моторику• Логіку• Творчий потенціал.Рекомендовано для дітей від 2 років.
Арт.:
 4195-Q
 | 
825 ₴
825

  Loading...