Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Сквіши та стретч іграшки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
SQS00710T
Ароматна М'яка Іграшка Squeezamals S2 - Мудра Черепаха
Встречайте новый сезон невероятно мягких и супер жмакающих зверят Squeezamals, которые очень приятно пахнут!Независимо от того, сколько раз Вы сожмете зверька, он медленно вернется в свою первоначальную форму. Игрушка-антистресс подарит приятные тактильные ощущения, расслабляет и умиротворяет, милая мордашка заставляет улыбаться, дарит позитивные эмоции и настроение У каждого персонажа приятный аромат, что сделает игру еще более удивительной Малышей удобно брать с собой куда угодно, ведь у них есть клипса, с помощью которой можно прицепить на рюкзак, ключи и т.д Самые мягкие, милые плюшевые зверята, которых Вы когда-либо видели Наполнитель - пенополиуретан Высота игрушки - 6 см Собери их всех и создай свою семью Squeezamals!Игрушки развивают в ребенке:Умение играть Мелкую моторику Воображение Вы не сможете остановится и не жмакнуть!Рекомендовано детям старше 3 лет.
Арт.:
 SQS00710T
 | 
 | В уп.:
 1
85 ₴
85
1
SQS00867E
Ароматна М'яка Іграшка Squeezamals S3 – Слоненя Едді
Зустрічайте новий сезон неймовірно м'яких і супержмакальних звірят Squeezamals, які дуже приємно пахнуть!Незалежно від того, скільки разів Ви стиснете звірятко, воно повільно повернеться в свою первинну форму. Іграшка-антистрес подарує приємні тактильні відчуття, розслабляє і заспокоює, мила мордочка змушує посміхатися, дарує позитивні емоції і настрій Малюків можна брати з собою куди завгодно, адже вони поміщаються на долоні У кожного персонажа приємний аромат, що зробить гру ще більш дивною Найм'якіші, милі плюшеві звірята, яких Ви коли-небудь бачили Наповнювач - пінополіуретан Висота іграшки - 9 см Зберіть їх усіх і створіть свою сім'ю Squeezamals! Іграшки розвивають у дитини:уміння грати дрібну моторику уяву. Ви не зможете зупинитися і не жамкнути!
Арт.:
 SQS00867E
 | 
65 ₴
65
SQ00937-5008
245 ₴
245

  Loading...