Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Fluffie Stuffiez

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
593447-1
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Веселка
Знайомтеся з незвичайним Пухнастим сюрпризом - Веселкою! Це не просто м’яка іграшка, а справжній яскравий та надзвичайно пухнастий двошаровий антистрес! Ви нізащо не дізнаєтесь, кого отримали, поки не допоможете пухнастику ниточка за ниточкою зняти верхній шар хутра. Висмикувати пушок надзвичайно цікаво, приємно та заспокійливо. Готово? Ось ви і дізналися, якого кольору хто Ваш новий улюбленець і побачили вираз його обличчя! Далі зберіть отриманий пушок і обережно складіть до силіконової сумочки у формі Вашого героя, обачно застібніть її. Тепер у Вас є іграшка-антистрес, яку Ви зробили своїми руками! Обіймайте свого пухнастика та грайтеся з його силіконовою копією. І головне - збирайте повну колекцію пухнастих сюрпризів, щоб отримати все різноманіття тактильних відчуттів!Іграшка ASMR (автономна сенсорна меридіональна реакція)\Fidgets. Пухнастий сюрприз допоможе малюкам та дорослим подолати стрес завдяки заспокійливій тактильній діяльності при витягуванні хутра.Таємничий колір і емоція іграшки стануть відомими, коли Ви знімете верхній шар хутра;М’який друг, якого дуже приємно обіймати;Очі та ротик вишиті;Силіконова сумочка на застібці для зберігання хутра;Включає повідомлення для вираження вашого настрою;Розмір іграшки - 15 cm.В асортименті 6 веселих героїв. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри!До комплекту входить:М’яка іграшка-антистрес;Прозора силіконова сумочка на застібці.Гра з м’якою іграшкою-антистрес FLUFFIE STUFFIEZ розвиває в дитині дрібну моторику, уяву та уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 593447-1
 | 
895 ₴
895
593447-2
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Морозиво
Знайомтеся з незвичайним Пухнастим сюрпризом - Морозивом! Це не просто м’яка іграшка, а справжній яскравий та надзвичайно пухнастий двошаровий антистрес! Ви нізащо не дізнаєтесь, кого отримали, поки не допоможете пухнастику ниточка за ниточкою зняти верхній шар хутра. Висмикувати пушок надзвичайно цікаво, приємно та заспокійливо. Готово? Ось ви і дізналися, якого кольору хто Ваш новий улюбленець і побачили вираз його обличчя! Далі зберіть отриманий пушок і обережно складіть до силіконової сумочки у формі Вашого героя, обачно застібніть її. Тепер у Вас є іграшка-антистрес, яку Ви зробили своїми руками! Обіймайте свого пухнастика та грайтеся з його силіконовою копією. І головне - збирайте повну колекцію пухнастих сюрпризів, щоб отримати все різноманіття тактильних відчуттів!Іграшка ASMR (автономна сенсорна меридіональна реакція)\Fidgets. Пухнастий сюрприз допоможе малюкам та дорослим подолати стрес завдяки заспокійливій тактильній діяльності при витягуванні хутра.Таємничий колір і емоція іграшки стануть відомими, коли Ви знімете верхній шар хутра;М’який друг, якого дуже приємно обіймати;Очі та ротик вишиті;Силіконова сумочка на застібці для зберігання хутра;Включає повідомлення для вираження вашого настрою;Розмір іграшки - 15 cm.В асортименті 6 веселих героїв. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри!До комплекту входить:М’яка іграшка-антистрес;Прозора силіконова сумочка на застібці.Гра з м’якою іграшкою-антистрес FLUFFIE STUFFIEZ розвиває в дитині дрібну моторику, уяву та уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 593447-2
 | 
895 ₴
895
593447-5
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Панда
Знайомтеся з незвичайним Пухнастим сюрпризом - Пандою! Це не просто м’яка іграшка, а справжній яскравий та надзвичайно пухнастий двошаровий антистрес! Ви нізащо не дізнаєтесь, кого отримали, поки не допоможете пухнастику ниточка за ниточкою зняти верхній шар хутра. Висмикувати пушок надзвичайно цікаво, приємно та заспокійливо. Готово? Ось ви і дізналися, якого кольору хто Ваш новий улюбленець і побачили вираз його обличчя! Далі зберіть отриманий пушок і обережно складіть до силіконової сумочки у формі Вашого героя, обачно застібніть її. Тепер у Вас є іграшка-антистрес, яку Ви зробили своїми руками! Обіймайте свого пухнастика та грайтеся з його силіконовою копією. І головне - збирайте повну колекцію пухнастих сюрпризів, щоб отримати все різноманіття тактильних відчуттів!Іграшка ASMR (автономна сенсорна меридіональна реакція)\Fidgets. Пухнастий сюрприз допоможе малюкам та дорослим подолати стрес завдяки заспокійливій тактильній діяльності при витягуванні хутра.Таємничий колір і емоція іграшки стануть відомими, коли Ви знімете верхній шар хутра;М’який друг, якого дуже приємно обіймати;Очі та ротик вишиті;Силіконова сумочка на застібці для зберігання хутра;Включає повідомлення для вираження вашого настрою;Розмір іграшки - 15 cm.В асортименті 6 веселих героїв. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри!До комплекту входить:М’яка іграшка-антистрес;Прозора силіконова сумочка на застібці.Гра з м’якою іграшкою-антистрес FLUFFIE STUFFIEZ розвиває в дитині дрібну моторику, уяву та уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 593447-5
 | 
895 ₴
895
593447-4
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Хмарка
Знайомтеся з незвичайним Пухнастим сюрпризом - Хмаркою! Це не просто м’яка іграшка, а справжній яскравий та надзвичайно пухнастий двошаровий антистрес! Ви нізащо не дізнаєтесь, кого отримали, поки не допоможете пухнастику ниточка за ниточкою зняти верхній шар хутра. Висмикувати пушок надзвичайно цікаво, приємно та заспокійливо. Готово? Ось ви і дізналися, якого кольору хто Ваш новий улюбленець і побачили вираз його обличчя! Далі зберіть отриманий пушок і обережно складіть до силіконової сумочки у формі Вашого героя, обачно застібніть її. Тепер у Вас є іграшка-антистрес, яку Ви зробили своїми руками! Обіймайте свого пухнастика та грайтеся з його силіконовою копією. І головне - збирайте повну колекцію пухнастих сюрпризів, щоб отримати все різноманіття тактильних відчуттів!Іграшка ASMR (автономна сенсорна меридіональна реакція)\Fidgets. Пухнастий сюрприз допоможе малюкам та дорослим подолати стрес завдяки заспокійливій тактильній діяльності при витягуванні хутра.Таємничий колір і емоція іграшки стануть відомими, коли Ви знімете верхній шар хутра;М’який друг, якого дуже приємно обіймати;Очі та ротик вишиті;Силіконова сумочка на застібці для зберігання хутра;Включає повідомлення для вираження вашого настрою;Розмір іграшки - 15 cm.В асортименті 6 веселих героїв. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри!До комплекту входить:М’яка іграшка-антистрес;Прозора силіконова сумочка на застібці.Гра з м’якою іграшкою-антистрес FLUFFIE STUFFIEZ розвиває в дитині дрібну моторику, уяву та уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 593447-4
 | 
895 ₴
895

  Loading...