Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Для катання дітей

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 5 з 5
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
049304
Чудомобіль - Міні - Мінні-Маус
Чудомобіль-міні Мінні-Маус розважить дитину приємними мелодіями, реалістичними звуками двигуна і сигналу, миготливими вогниками поворотів.Елегантний чудомобіль для маленьких красунь з Т-образним кермом, виконаний в стилі популярного мультфільму студії DISNEY, неодмінно сподобається дівчинці!Дівчинка може вибирати, до кого з улюблених персонажів вирушити в гості за 4 картинками на панелі керування. Кожному персонажу відповідає кумедна мелодія або звук.На капоті розміщений яскравий бант, що світиться веселими вогниками.Чудомобіль-міні Мінні-МАУС Kiddieland не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малечі навички:сприйняття простору фізичний розвиток. Катання дітей з Чудомобіль Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Розмір: 49х25х31 см.Рекомендовано для дітей у віці старше 1 року.
Арт.:
 049304
 | 
1899 ₴
1899
055541
Чудомобіль - Мінні, Що Танцює
Чудомобіль МІННІ, ЩО ТАНЦЮЄ зі світлом і звуком розважить дитину миготливими вогниками, веселими мелодіями, кумедними звуками.На капоті розміщена фігурка Мінні-Маус, що танцює під музику.Яскравий чудомобіль, виконаний в стилі популярного персонажа студії Disney, подарує дитині море позитивних емоцій від катання і гри з персонажем мультфільму.На панелі керування чудомобіля розміщені різноманітні функціональні кнопки і важелі, а також піаніно з 5 різнокольоровими клавішами.Чудомобіль МІННІ, ЩО ТАНЦЮЄ Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малятка навички: сприйняття просторуфізичний розвиток.Катання дітей з Чудомобілями Kiddieland - вибір розумних дітей і їх батьків!Живлення: 3 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 055541
 | 
3390 ₴
3390
057281
Чудомобіль-міні – Мінні-Маус (світло, звук)
Чудомобіль - МІННІ-МАУС зі світлом і звуком створений для справжніх маленьких мрійниць!Яскравий чудомобіль, виконаний в стилі популярного персонажа студії Disney Мінні-Маус, подарує дитині море позитивних емоцій від катання та гри з персонажем мультфільму. На панелі керування чудомобіля розміщені різноманітні функціональні кнопки та зображення. Розважить дитину миготливими вогниками, приємними мелодіями та кумедними звуками, а також реалістичними звуками двигуна та сигналу.Чудомобіль - МІННІ-МАУС Kiddieland зі світлом і звуком не тільки захопить дитину грою, але і допоможе поліпшити необхідні для малятка навички: фізичний розвиток; сприйняття простору; емоційний розвиток.Kiddieland - діти обирають!Живлення: 2 батареї AA (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 057281
 | 
2495 ₴
2495
AC2137BX
Захисний шолом Micro - Фіолетовий з квітами (48–53 cm, S)
Захист голови дитини під час катання на самокаті - дуже відповідальний момент. І для цього шолом повинен бути високотехнічним і безпечним.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу.Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар.Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме Micro. Захисні шоломи компанії Micro мають прекрасний вид, легку вагу, прекрасну міцність, високий коефіцієнт безпеки і стильний дизайн. Яскравий колір шолома не залишить байдужим жодного маленького гонщика. У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору для додаткової безпеки, який має 3 режими роботи. Технологія застібки Fidlock для відкривання і закривання без защемлення пальців. LED-підсвітка. Розмір шолома S: підходить для дітей з окружністю голови 48–53 cm.Для роботи необхідна 1 батарейка CR1632, входить до комплекту.Колір: фіолетовий з квітами.Рекомендовано для дітей віком від 1 року згідно з інструкцією після консультації з лікарем.
Арт.:
 AC2137BX
 | 
2495 ₴
2495
AC2138BX
Захисний шолом Micro - Фіолетовий з квітами (52-56 cm, M)
Захист голови дитини під час катання на самокаті - дуже відповідальний момент. І для цього шолом повинен бути високотехнічним і безпечним.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу.Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар.Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме Micro. Захисні шоломи компанії Micro мають прекрасний вид, легку вагу, прекрасну міцність, високий коефіцієнт безпеки і стильний дизайн. Яскравий колір шолома не залишить байдужим жодного маленького гонщика. У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору для додаткової безпеки, який має 3 режими роботи. Технологія застібки Fidlock для відкривання і закривання без защемлення пальців. LED-підсвітка. Розмір шолома М: підходить для дітей з окружністю голови 52–56 cm.Для роботи необхідна 1 батарейка CR1632, входить до комплекту.Колір: фіолетовий з квітами.Рекомендовано для дітей віком від 1 року згідно з інструкцією після консультації з лікарем.
Арт.:
 AC2138BX
 | 
2495 ₴
2495

  Loading...