Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки для коляски та автомобіля

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 7 з 7
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
12135
Гнучка Дуга Для Коляски - Тропічний Оркестр
Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр' - це три іграшки, які занурять малюка в гармонію тропіків, де бігають веселі мавпочки, світить сонечко і ростуть ананаси.Особливості:Іграшки виконані в приємних для очей кольорах Малюка розважатимуть три підвіски: мавпочка під зеленою пальмою, жовте сонечко під хмаркою ананас з квіточкою Коли дитина буде торкатися іграшки ручкою або ніжкою, вона почує легкий звук дзвіночка, тарілок або маракасів Зручні кліпси легко і надійно кріпляться до більшості візочків, дитячих крісел і автокрісел Кут нахилу дуги регулюється Підвісні іграшки це брязкальцями, які розвивають концентрацію уваги Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр'. Гра з 'Тропічним оркестром' позитивно впливає на:Дрібну моторику Концентрацію уваги Фізичний та емоційний розвиток малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12135
 | 
1797 ₴
1797
12025
Розвиваюча Книжка-Розкладушка - Мишенята-Мавпенята
Розвиваюча книжка-розкладушка 'Мишенята-мавпенята' - це 6 м'яких сторінок з малюночками і розвиваючими елементами.Особливості гри:М'яка книжка-розкладушка з зображенням різних добрих сюжетів - мавпа, мишенята, ягоди, фрукти та інше. Це двостороння книжечка з кумедними зображеннями, фігурами і розвиваючими елементами: На першій стороні - контрастні кольори, великі форми, безпечне дзеркало і картинки звіряток На другій стороні - веселі барвисті картинки із вставками тканин різних текстур і розвиваючими елементами, деталями, які шарудять, та прорізувачем-ананасом. Книжечка легко кріпиться в необхідне вам місце за допомогою спеціальних затискачів, липучок і зав'язок Грати можна як в ліжечку, так і підвісити на коляску або лежати на животі, розглядаючи яскраві картинки Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Розвиваюча книжка-розкладачка 'Мишенята-мавпенята'. Гра з книжкою позитивно впливає на:Уяву Дрібну моторику Сенсорику малюка З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12025
 | 
877 ₴
877
13035
Розвиваюча підвіска-брязкальце серії Садочок у місті – Їжачок Спайк
Розвиваюча підвіска-брязкальце ЇЖАЧОК СПАЙК - це плюшевий їжачок зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюку буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від Taf Toys: Іграшка являє собою кільце з різнокольоровими кульками всередині, які видають дуже приємний звук під час торохтіння. А ще на брязкальці розташувався м'який пухнастий плюшевий їжачок. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Родина може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Розмір іграшки – 18 cm.Гра з брязкальцем позитивно впливає на: Уяву; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Сенсорику.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 13035
 | 
487 ₴
487
12105
Розвиваюча Спіраль Для Коляски І Автокрісла - У Садочку
Розвиваюча спіраль В САДОЧКУ - справжній ігровий центр, який закручується навколо дуги автокрісла або прогулянкової коляски.Особливості гри:М'яка спіраль, як змійка, обвиває дугу автокрісла або коляски Ремінці на липучках утримують іграшку в постійному положенні До спіралі прикріплені м'які іграшки-підвіски: колечко-брязкальце з різнокольоровими намистинами всередині підвіска-полуничка з секретом - також зручний футляр для соски м'які іграшки - зайчик і пташка Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Розвиваюча спіраль для коляски та автокрісла - В САДОЧКУ. Гра з м'якою іграшкою розвиває:Дрібну моторику сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12105
 | 
1097 ₴
1097
12485
Розвиваючий центр для автомобіля - ВЕЛИКА ПОДОРОЖ
Розвиваючий центр для автомобіля колекції 'Мрійливі коали' - ВЕЛИКА ПОДОРОЖ - справжня знахідка для активних батьків та допитливих малюків. Центр 2-в-1 поєднує в собі 2 функції: ігрова панель розважить малюка, а дзеркало забезпечить контакт очей з батьками, створюючи комфорт та затишок під час поїздки. Особливості розвиваючого центра: легко кріпиться до сидіння авто і фіксується додатковим страхувальним кільцем кут нахилу регулюється для зручності використання з будь-яким автокріслом в комплект входить безпечне дзеркало, яке кріпиться навпроти малюка. Кут нахилу регулюється так, щоб мама могла бачити дитину в дзеркалі заднього виду. Має спеціальну сферичну форму, що забезпечує широкий кут огляду. Для дітей, що сидять проти ходу руху автомобіля. граючись з центром, малюк познайомиться з веселими друзями: коалою-брязкальцем, веселкою, що шурхотить, та равликом-дзвіночком, а також зможе зайняти себе кільцем-гризунком Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Крім того, розвиваючий центр для автомобіля - ВЕЛИКА ПОДОРОЖ - це чудовий подарунок на народження дитинки або на хрестини. Гра з розвиваючим центром позитивно впливає на:уяву розуміння причинно-наслідкових зв'язків концентрацію уваги емоційний розвиток сенсорику малюка З Taf Toys подорожувати легше! Рекомендовано для дітей від народження
Арт.:
 12485
 | 
2277 ₴
2277
12515
Розвиваючий центр для автомобіля - За кермом
З розвиваючим центром для автомобіля 'Мрійливі коали' - ЗА КЕРМОМ дитина весело проведе час під час поїздки в автомобілі.Особливості розвиваючого центру:Розвиваючий центр включає: кермо, що обертається, клацаючий важіль, що імітує перемикання швидкостей, панель з кнопками, безпечне дзеркало. Дитина зможе почути звуки двигуна і сигнал автомобіля, а також веселі мелодії. Кнопки на панелі світяться. Ігровий центр легко кріпиться до підголівника автомобіля і має кілька рівнів нахилу. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Розвиваючий центр для автомобіля - ЗА КЕРМОМ (звук, світло) Живлення: 2 батарейки АА (не входять в комплект)Гра з розвиваючим центром позитивно впливає на:Уяву, Розуміння причинно-наслідкових зв'язків, Концентрацію уваги, Емоційний розвиток, Сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей 1 року.
Арт.:
 12515
 | 
1747 ₴
1747

  Loading...