Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Іграшки для коляски та автомобіля

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 8 з 8
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Гнучка Дуга Для Коляски - Тропічний Оркестр
Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр' - це три іграшки, які занурять малюка в гармонію тропіків, де бігають веселі мавпочки, світить сонечко і ростуть ананаси.Особливості:Іграшки виконані в приємних для очей кольорах Малюка розважатимуть три підвіски: мавпочка під зеленою пальмою, жовте сонечко під хмаркою ананас з квіточкою Коли дитина буде торкатися іграшки ручкою або ніжкою, вона почує легкий звук дзвіночка, тарілок або маракасів Зручні кліпси легко і надійно кріпляться до більшості візочків, дитячих крісел і автокрісел Кут нахилу дуги регулюється Підвісні іграшки це брязкальцями, які розвивають концентрацію уваги Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр'. Гра з 'Тропічним оркестром' позитивно впливає на:Дрібну моторику Концентрацію уваги Фізичний та емоційний розвиток малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12135
 | 
1597
Музична Дуга Для Коляски - Сова Лiсова
Музична дуга для коляски - ЛІСОВА СОВА гарна м'яка іграшка, яка реагує на дотик музичними та світловими ефектами.Особливості іграшки:Коли малюк стосується сови, звучить прекрасна музика П.І. Чайковського та сова світиться;Кожен дотик до іграшки продовжує звучання музики на кілька секунд;Дитина може грати відразу з трьома іграшками:- музична сова,- брязкальце-дерево,- брязкальце-повітряна куля;Усередині Сови знаходиться перемикач On/Off;Підвіска міцно кріпляться до більшості колясок, автокрісел та дитячих крісел-гойдалок за допомогою зручних кліпс;Коли малюк самостійно активує музику та вогники, торкаючись іграшки, він навчається розумінню причинно-наслідкових зв'язків та розвиває пізнавальні здібності;Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий та фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя;Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів кохання, радості та щастя зі своєю дитиною;Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.У наборі:Музична дуга для коляски - ЛІСОВА СОВА (звук, світло).Гра з музичною дугою допомагає дитині в:Емоційний розвиток;Музичний слух;Розуміння причинно-наслідкових зв'язків;Пізнавальні здібності.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від народження.
Арт.:
 11875
 | 
899
Розвиваюча іграшка-кубик колекції Савана - Веселі Звірята
Розвиваюча іграшка-кубик колекції 'Савана' - ВЕСЕЛІ ЗВІРЯТА розважить малюка великою кількістю ігрових елементів, а також стане помічником у розвитку уяви, сенсорного сприйняття та дрібної моторики. Всередині м'якого кубика знаходиться вітряний дзвіночок. Кожна грань унікальна, містить веселе яскраве зображення, виконана з різних текстурних тканин та має розвиваючі елементи. На гранях кубика малюк знайде: м'який прорізувач у вигляді гривки тата-лева безпечне дзеркальце листочок, що шурхотить елемент 'хованки з левенятком', що шурхотить текстильну ручку з двох різних видів тканини текстурну гривку зебри прорізувач-ананас пластикові кільця різної фактури веселку зі стрічок різної фактури Іграшка легко кріпиться до візочка або автокрісла за допомогою пластикового кільця Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.В комплекті: м'який розвиваючий кубик із кріпленням-кільцем.Гра з кубиком розвиває уяву, дрібну моторику та сенсорику малюкаЗ Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей віком від 3 місяців.
Арт.:
 12755
 | 
647
Розвиваюча книжка для візочка - Що вдягне ведмедик Пол
Розвиваюча сенсорна книжка для візочка колекції «Полярне сяйво» - ЩО ВДЯГНЕ ВЕДМЕДИК ПОЛ- це 8 м'яких «сторінок» з малюнками і розвиваючими елементами.Особливості гри:М'яка книжка з гарними зображеннями і мультисенсорними текстурами. Книжечкою можна грати вдома, розповідаючи малюкові історії, а можна брати з собою на прогулянку. У книжці зображений милий ведмедик Пол, який любить змінювати вбрання. Поговоріть з малюком про повсякденні справи і про те, який одяг для них потрібен: від літнього купального костюма до теплого зимового шарфика, від святкового ковпачка до піжами на ніч. Інтерактивні м'які сторінки в книжці ЩО ВДЯГНЕ ВЕДМЕДИК ПОЛ включають в себе безліч відкриттів для вивчення малюками, оскільки вони відкриють для себе щось нове на кожній сторінці Шелесткі і рухомі деталі, різні текстури тканин, яскраві кольори і безпечне люстерко допомагають стимулювати органи чуття і розвивати дрібну моторику дитини. Книжку легко брати з собою куди завгодно, просто закріпіть кліпсу на візку або прикріпіть її до сумки, і все готово. Коли дитина стає дорослішою, вона зможе грати книжечкою сидячи. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Гра з книжкою позитивно впливає на:Уяву, Дрібну моторику, Сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей старше 6 місяців.
Арт.:
 12605
 | 
597
Розвиваюча Книжка-Розкладушка - Мишенята-Мавпенята
Розвиваюча книжка-розкладушка 'Мишенята-мавпенята' - це 6 м'яких сторінок з малюночками і розвиваючими елементами.Особливості гри:М'яка книжка-розкладушка з зображенням різних добрих сюжетів - мавпа, мишенята, ягоди, фрукти та інше. Це двостороння книжечка з кумедними зображеннями, фігурами і розвиваючими елементами: На першій стороні - контрастні кольори, великі форми, безпечне дзеркало і картинки звіряток На другій стороні - веселі барвисті картинки із вставками тканин різних текстур і розвиваючими елементами, деталями, які шарудять, та прорізувачем-ананасом. Книжечка легко кріпиться в необхідне вам місце за допомогою спеціальних затискачів, липучок і зав'язок Грати можна як в ліжечку, так і підвісити на коляску або лежати на животі, розглядаючи яскраві картинки Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Розвиваюча книжка-розкладачка 'Мишенята-мавпенята'. Гра з книжкою позитивно впливає на:Уяву Дрібну моторику Сенсорику малюка З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12025
 | 
747
Розвиваюча Спіраль Для Коляски І Автокрісла - У Садочку
Розвиваюча спіраль В САДОЧКУ - справжній ігровий центр, який закручується навколо дуги автокрісла або прогулянкової коляски.Особливості гри:М'яка спіраль, як змійка, обвиває дугу автокрісла або коляски Ремінці на липучках утримують іграшку в постійному положенні До спіралі прикріплені м'які іграшки-підвіски: колечко-брязкальце з різнокольоровими намистинами всередині підвіска-полуничка з секретом - також зручний футляр для соски м'які іграшки - зайчик і пташка Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Розвиваюча спіраль для коляски та автокрісла - В САДОЧКУ. Гра з м'якою іграшкою розвиває:Дрібну моторику сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12105
 | 
997
Розвиваючий центр для автомобіля - ВЕЛИКА ПОДОРОЖ
Розвиваючий центр для автомобіля колекції 'Мрійливі коали' - ВЕЛИКА ПОДОРОЖ - справжня знахідка для активних батьків та допитливих малюків. Центр 2-в-1 поєднує в собі 2 функції: ігрова панель розважить малюка, а дзеркало забезпечить контакт очей з батьками, створюючи комфорт та затишок під час поїздки. Особливості розвиваючого центра: легко кріпиться до сидіння авто і фіксується додатковим страхувальним кільцем кут нахилу регулюється для зручності використання з будь-яким автокріслом в комплект входить безпечне дзеркало, яке кріпиться навпроти малюка. Кут нахилу регулюється так, щоб мама могла бачити дитину в дзеркалі заднього виду. Має спеціальну сферичну форму, що забезпечує широкий кут огляду. Для дітей, що сидять проти ходу руху автомобіля. граючись з центром, малюк познайомиться з веселими друзями: коалою-брязкальцем, веселкою, що шурхотить, та равликом-дзвіночком, а також зможе зайняти себе кільцем-гризунком Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Крім того, розвиваючий центр для автомобіля - ВЕЛИКА ПОДОРОЖ - це чудовий подарунок на народження дитинки або на хрестини. Гра з розвиваючим центром позитивно впливає на:уяву розуміння причинно-наслідкових зв'язків концентрацію уваги емоційний розвиток сенсорику малюка З Taf Toys подорожувати легше! Рекомендовано для дітей від народження
Арт.:
 12485
 | 
1997
Розвиваючий центр для автомобіля - За кермом
З розвиваючим центром для автомобіля 'Мрійливі коали' - ЗА КЕРМОМ дитина весело проведе час під час поїздки в автомобілі.Особливості розвиваючого центру:Розвиваючий центр включає: кермо, що обертається, клацаючий важіль, що імітує перемикання швидкостей, панель з кнопками, безпечне дзеркало. Дитина зможе почути звуки двигуна і сигнал автомобіля, а також веселі мелодії. Кнопки на панелі світяться. Ігровий центр легко кріпиться до підголівника автомобіля і має кілька рівнів нахилу. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Розвиваючий центр для автомобіля - ЗА КЕРМОМ (звук, світло) Живлення: 2 батарейки АА (не входять в комплект)Гра з розвиваючим центром позитивно впливає на:Уяву, Розуміння причинно-наслідкових зв'язків, Концентрацію уваги, Емоційний розвиток, Сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей 1 року.
Арт.:
 12515
 | 
1597

  Loading...