Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Сортери

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 8 з 8
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Ігровий Набір - Ветеринарна Клініка Няв-Гав
Ветеринарна клініка НЯВ-ГАВ - ігровий набір, за допомогою якого дитина навчиться піклуватися про тварин і відчує себе справжнім ветеринаром!Ідеально підходить для рольових ігор, які так корисні в ранньому віці.Особливості:2 милих плюшевих пацієнта: котик і собачка У будиночку 4 різнокольорові кімнати, кожна відкривається своїм ключиком Зручна ручка для перенесення Висувається столик, на якому можна оглядати тварину Знімки з рентгенограмми кішечки і собачки, щоб поставити точний діагноз Рольові ігри формують інтереси до шкільних предметів і до майбутньої професії Ігровий набір - Ветеринарна клініка НЯВ-ГАВ сприяє розвитку уяви, сприйняття простору і дрібної моторики.У наборі:2 плюшевих пацієнта: котик і собачка 4 аксесуара для лікування: ваги, стетоскоп, термометр, шприц Зв'язка ключів Розмір будиночка 31,8х10,2х29,2 см. Рекомендовано для дітей від 2 років.
Арт.:
 BX1229Z
 | 
2395
Розвиваюча іграшка-сортер - Розумний будиночок
Розвиваюча іграшка-сортер - РОЗУМНИЙ БУДИНОЧОК надає багато можливостей для гри і розвитку дитини.До набору входять 12 фігурок різних форм і кольорів, які потрібно правильно підібрати до відповідних отворів. Чи знаходяться ці отвори на даху будиночка або в бічних віконцях, доведеться з'ясувати малюкові. Наприклад, запропонуйте дитині знайти правильний отвір для фігурки кошеня, а потім - підібрати ключик до дверцят, за якими він ховається. Підбирати різнокольорові ключики за формою і кольором, щоб відкрити дверцята, буде цікаво, а також корисно для розвитку дрібної моторики і логіки дитини. Фігурки і ключики зручно зберігати всередині будиночка. Будиночок зручно брати за ручку і нести туди, куди потрібно маленькому досліднику. Малюка чекає безліч завдань і веселих ігор!Рекомендовано для дітей старше 2 років.
Арт.:
 BT2580Z
 | 
1495
Ігровий Набір - Трактор Сафарi (Озвуч. Рос. Мовою)
Ігровий набір ТРАКТОР САФАРІ озвучений російською мовою розважить малюка миготливими вогниками, приємною музикою і забавними звуками.Натисніть на трубу, і трактор поїде вперед!Під час руху лунають реалістичні звуки мотора, гальм і веселі віршики.У причепі трактора є 6 фігурок диких тварин. Фігурки необхідно правильно розставити по своїх місцях, тоді при натисканні вони видаватимуть відповідні реалістичні звуки, читатимуть віршики, а водій заспіває пісеньку. Фігурки звірів і водія легко знімаються, і малюк може грати з ними окремо. Вирушайте у веселу і пізнавальну подорож!Ігровий набір ТРАКТОР САФАРІ Kiddieland озвучений російською мовою не тільки розвеселить малюка, але і допоможе йому в розвитку таких навичок:мовлення пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 4 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 40.5 x16 x19 cм.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 051169
 | 
769
Ігровий Набір - Трактор Фермера (Озвуч. Рос. Мовою)
Ігровий набір ТРАКТОР ФЕРМЕРА озвучений російською мовою - це яскрава музична іграшка на колесах, яка розважить малюка мерехтінням вогників, приємною музикою і кумедними звуками.Натисніть на трубу і трактор поїде вперед!Під час руху трактора малюк почує веселі віршики, а також реалістичні звуки мотора і гальм.У причепі трактора знаходяться 5 фігурок домашніх тварин, котрі необхідно правильно розташувати на своїх місцях.Якщо фігурки розташовано правильно, то при натисканні на них лунатимуть відповідні реалістичні звуки, віршики, а фермер співатиме пісеньку.Фігурки звірів і фермера легко знімаються, і малюк може гратися з ними окремо.Вирушайте у веселу і пізнавальну поїздку!Ігровий набір ТРАКТОР ФЕРМЕРА Kiddieland озвучений російською мовою не тільки розажить малюка, але й допоможе йому в розвитку таких навичок:вимова пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 36х13,5х17,5 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 049726
 | 
799
Навчальний Ігровий Набір-Сортер Learning Resources - Веселий Їжак
Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ВЕСЕЛИЙ ЇЖАЧОК допоможе дитині освоїти рахунок від 1 до 12 в ігровій формі, удосконалити основи складання і віднімання, навчити розпізнавати і сортувати за кольорами. Особливості: Різнобарвні пластикові трубочки-голочки: червона, помаранчева, зелена і фіолетова 12 пронумерованих отворів для голочок, за допомогою яких малюк може сортувати за кольором або кількістю Голочки можна зберігати в самому їжачку, оскільки спинка відкривається, і вони з легкістю там поміщаються Навчальний ігровий набір-сортер Learning Resources - Веселий Їжачок сприяє розвитку математичних здібностей, логіки і дрібної моторики. До комплекту входить: Їжачок 15 см (складається з двох частин) 12 трубочок-голочок. Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 LER8904
 | 
645

  Loading...