Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Сортери

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BT2580Z
Розвиваюча іграшка-сортер - Розумний будиночок
Розвиваюча іграшка-сортер - РОЗУМНИЙ БУДИНОЧОК надає багато можливостей для гри і розвитку дитини.До набору входять 12 фігурок різних форм і кольорів, які потрібно правильно підібрати до відповідних отворів. Чи знаходяться ці отвори на даху будиночка або в бічних віконцях, доведеться з'ясувати малюкові. Наприклад, запропонуйте дитині знайти правильний отвір для фігурки кошеня, а потім - підібрати ключик до дверцят, за якими він ховається. Підбирати різнокольорові ключики за формою і кольором, щоб відкрити дверцята, буде цікаво, а також корисно для розвитку дрібної моторики і логіки дитини. Фігурки і ключики зручно зберігати всередині будиночка. Будиночок зручно брати за ручку і нести туди, куди потрібно маленькому досліднику. Малюка чекає безліч завдань і веселих ігор!Рекомендовано для дітей старше 2 років.
Арт.:
 BT2580Z
 | 
1695 ₴
1695
051169
Ігровий Набір - Трактор Сафарi (Озвуч. Рос. Мовою)
Ігровий набір ТРАКТОР САФАРІ озвучений російською мовою розважить малюка миготливими вогниками, приємною музикою і забавними звуками.Натисніть на трубу, і трактор поїде вперед!Під час руху лунають реалістичні звуки мотора, гальм і веселі віршики.У причепі трактора є 6 фігурок диких тварин. Фігурки необхідно правильно розставити по своїх місцях, тоді при натисканні вони видаватимуть відповідні реалістичні звуки, читатимуть віршики, а водій заспіває пісеньку. Фігурки звірів і водія легко знімаються, і малюк може грати з ними окремо. Вирушайте у веселу і пізнавальну подорож!Ігровий набір ТРАКТОР САФАРІ Kiddieland озвучений російською мовою не тільки розвеселить малюка, але і допоможе йому в розвитку таких навичок:мовлення пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 4 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 40.5 x16 x19 cм.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 051169
 | 
1199 ₴
1199
049726
Ігровий Набір - Трактор Фермера (Озвуч. Рос. Мовою)
Ігровий набір ТРАКТОР ФЕРМЕРА озвучений російською мовою - це яскрава музична іграшка на колесах, яка розважить малюка мерехтінням вогників, приємною музикою і кумедними звуками.Натисніть на трубу і трактор поїде вперед!Під час руху трактора малюк почує веселі віршики, а також реалістичні звуки мотора і гальм.У причепі трактора знаходяться 5 фігурок домашніх тварин, котрі необхідно правильно розташувати на своїх місцях.Якщо фігурки розташовано правильно, то при натисканні на них лунатимуть відповідні реалістичні звуки, віршики, а фермер співатиме пісеньку.Фігурки звірів і фермера легко знімаються, і малюк може гратися з ними окремо.Вирушайте у веселу і пізнавальну поїздку!Ігровий набір ТРАКТОР ФЕРМЕРА Kiddieland озвучений російською мовою не тільки розажить малюка, але й допоможе йому в розвитку таких навичок:вимова пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 36х13,5х17,5 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 049726
 | 
1297 ₴
1297

  Loading...