Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Слайми

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 12
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
549604
Набір Для Юного Дизайнера Слайм-Аксесуари - Делюкс Набір
У цьому наборі дівчатка знайдуть все необхідне для створення і декорування унікальних аксесуарів - готову основу для слайма, блискітки, барвники, і навіть ароматизатор. Змішуючи кольори і блискітки можна створити безліч унікальних варіантів слайм! Всього три простих кроки - візьми готовий слайм, додай блискітки, барвники та аромат, помісти в стильний аксесуар-готово! А модна сумочка служить одночасно і стильним аксесуаром і контейнером для зберігання колекції. У комплекті: Інструкція Великий контейнер з прозорим готовим слаймом Сумочка-контейнер з блискітками, розділена на 9 окремих відсіків для зберігання ваших унікальних слаймів. Відсік-серце на лицьовій частині також можна декорувати слайм. Кільце-футляр для слайма Матеріали для декорування слайма: 3 види блискіток блакитний і рожевий перламутрові барвники, які можна змішувати між собою ароматизатор з запахом бузку ложечка для змішування.
Арт.:
 549604
 | 
999 ₴
999
560111
Набір Для Юного Дизайнера Слайм-Аксесуарів - Галактичний Блиск
В наборі ГАЛАКТИЧНИЙ БЛИСК дівчинки знайдуть все необхідне для створення і декорування унікальних аксесуарів: готову основу для слайм, блискітки, барвники, і навіть ароматизатор. Змішуючи кольору і блискітки можна створити безліч унікальних варіантів слайм! Отримайте аксесуари з неймовірним галактичним мерехтінням!Всього три простих кроки:Візьміть готовий слайм,Додайте блискітки, барвники та аромат,Помістіть в стильний аксесуар - готово.Якщо слайм ще занадто липкий, додайте трохи харчової соди (не входить в комплект) в невелику ємність з водою і повільно додавайте цей розчин до слайм, поки він до досягне бажаної консистенції.До набору ГАЛАКТИЧНИЙ БЛИСК входить:ІнструкціяКонтейнер з матовим слаймомПідвіска у формі місяця для зберігання слаймаКільце у формі планети для зберігання слаймаМатеріали для декорування слайма:3 види блискіток2 перламутрових барвника (блакитний і бірюзовий), які можна змішувати між собоюАроматизатор.Рекомендовано для дітей у віці від 6 років.
Арт.:
 560111
 | 
199 ₴
199
560104
Набір Для Юного Дизайнера Слайм-Аксесуарів - Делюкс Набір W2
В ДЕЛЮКС НАБОРІ W2 дівчатка знайдуть все необхідне для створення і декорування унікальних аксесуарів: готову основу для слайма, блискітки, барвники, і навіть ароматизатор. Змішуючи кольори і блискітки можна створити безліч унікальних варіантів слайма! Зустрічайте новий дизайн!Всього три простих кроки:Візьміть готовий слайм,Додайте блискітки, барвники та аромат,Помістіть в стильний аксесуар - готово!Якщо слайм ще занадто липкий, додайте трохи харчової соди (не входить в комплект) в невелику ємність з водою і повільно додавайте цей розчин до слайма, поки він досягне бажаної консистенції.Модна сумочка служить одночасно і стильним аксесуаром, і контейнером для зберігання колекції.В ДЕЛЮКС НАБІР W2 входить:ІнструкціяВеликий контейнер з прозорим готовим слаймомСумочка-контейнер з блискітками, розділена на кілька окремих відсіків для зберігання Ваших унікальних слаймів. Відсік-серце на лицьовій частині також можна декорувати слаймами.Кільце-футляр у формі серця для зберігання слаймаПідвіска у формі серця (дві половинки) для зберігання слаймаСтрічка для підвіскиМатеріали для декорування слайма:3 види блискіток2 перламутрових барвника, які можна змішувати між собоюАроматизаторЛожечка для змішування.Рекомендовано для дітей у віці від 6 років.
Арт.:
 560104
 | 
599 ₴
599
560128
Набір Для Юного Дизайнера Слайм-Аксесуарів - Мрії Русалоньки
В наборі МРІЇ РУСАЛОНЬКИ дівчатка знайдуть все необхідне для створення і декорування унікальних аксесуарів: готову основу для слайма, блискітки, барвники, і навіть ароматизатор. Змішуючи кольори і блискітки можна створити безліч унікальних варіантів слаймів! Відчуйте себе справжньою русалонькою разом з модними аксесуарами від Glam Goo!Всього три простих кроки:Візьміть готовий слайм,Додайте блискітки, барвники та аромат,Помістіть в стильний аксесуар - готово!Якщо слайм ще занадто липкий, додайте трохи харчової соди (не входить в комплект) в невелику ємність з водою і повільно додавайте цей розчин до слайма, поки він до досягне бажаної консистенції.До набору МРІЇ РУСАЛОНЬКИ входить:ІнструкціяКонтейнер з прозорим слаймомПідвіска-черепашка для зберігання слаймаКільце для зберігання слайма.Матеріали для декорування слаймів:3 види блискіток2 перламутрових барвника, які можна змішувати між собоюАроматизатор.Рекомендовано для дітей у віці від 6 років.
Арт.:
 560128
 | 
199 ₴
199

  Loading...