Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Іграшки-каталки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Іграшка-Каталка - Пелікан-Витівник (Озвуч. Рос. Мовою)
Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК, озвучена російською мовою, потішить малюка і посприяє розвитку спритності і уважності! Яскрава іграшка каталка у вигляді пелікана навчить малюка правильно контактувати з дрібними предметами. До набору входять чотири різнокольорові кульки, які можна складати у дзьоб Пелікана. Малюк легко зможе котити іграшку в різних напрямках. Що вміє робити Пелікан-Витівник: під час руху вперед із дзьоба Пелікана вискакують кульки, які потрібно зібрати лапки Пелікана обертаються разом з коліщатками крила рухаються вгору-вниз гребінець на голові - світиться вся гра супроводжується веселими пісеньками і кумедною лічилкою. Вперед, до веселих пригод з Пеліканом-Витівником! Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК Kiddieland, озвучена російською мовою, не тільки розважить дитину, але й допоможе розвинути такі навички: фізичний розвиток сприйняття простору мовлення пам'ять музичний слух емоційне сприйняття. Кольорове оформлення іграшки може відрізнятися: ручка буває двох кольорів - з фіолетовою основою або зеленою. Упаковка презентаційно-відкрита. Живлення: 2 батареї АА (в комплекті). Розмір іграшки: 25x11x17 см. Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 049767
 | 
555
Іграшка-Каталка - Слон-Циркач (Озвуч. Рос. Мовою)
Ласкаво просимо до цирку! Іграшка-каталка СЛОН-ЦИРКАЧ, озвучена російською мовою, розважить малюка миготливими вогниками і веселими пісеньками! Спираючись на ручку, малюк легко зможе котити іграшку в різних напрямках. Під час руху іграшки фігурка мишеняти рухається вгору-вниз, а циркові звірятка весело кружляють в колесі. При цьому грають кумедні пісеньки. Фігурки циркових звірів легко знімаються, і малюк може грати з ними окремо. Іграшка-каталка СЛОН-ЦИРКАЧ Kiddieland яскрава і цікава, допоможе розвинути дитині: сприйняття простору мовлення пам'ять музичний слух емоційне сприйняття фізичний розвиток. Розвиваючі іграшки Kiddeland - вибір розумних дітей та їх батьків! Живлення: 2 батареї АА (входять до комплекту). Розмір іграшки: 46х12,5х37,3 см. Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 049759
 | 
699
Каталка-Сортер - Черепаха-Знайка (Озвуч. Рос. Мовою)
Каталка-сортер ЧЕРЕПАХА-ЗНАЙКО, озвучена російською мовою, навчить дитину розрізняти форми, кольори і назви тварин.На панцирі черепашки, озвученої українською мовою, розміщено 4 отвори різної формиколо квадрат трикутник зірка. Дитина повинна підібрати фіругки, що входять до комплекту, у відповідні отвори.Якщо малюк впорався зі своїм завданням успішно, черепашка називає відповідну геометричну фігуру, колір або тварину, розповідає віршик про їх властивості або співає веселу пісеньку, сяючи яскравими вогниками.Всі 4 фігурки є трансформерами, які миттєво перетворюються в кумедних тваринок!Каталка-сортер ЧЕРЕПАХА-ЗНАЙКО Kiddieland озвучена російською мовою не тільки потішить малюка грою, але і допоможе в розвитку таких навичок:моторика рук координація рухів логіка вимова кругозір. Іграшку можна катати за собою на мотузочці.Пізнавайте світ разом з ЧЕРЕПАХОЮ-ЗНАЙКО!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 26х18х15 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 049742
 | 
645
Іграшка-Каталка - Веселе Каченя
З іграшкою-каталкою ВЕСЕЛЕ КАЧЕНЯ так весело крокувати!ВЕСЕЛЕ КАЧЕНЯ активна і кумедна іграшка, тож робити перші кроки разом з нею буде легше і цікавіше.Особливості іграшки-каталки від Quercetti:З іграшкою-каталкою малюк буде вчитися робити перші кроки, штовхаючи свого маленького друга вперед Коли дитина штовхає каченя перед собою, воно б'є крилами, весело перебирає лапками і крякає Всі іграшки компанії перед запуском в серійне виробництво проходять обов'язкову апробацію в дитячих садах і школах Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входить:Іграшка-каталка - ВЕСЕЛЕ КАЧЕНЯ. Іграшка-каталка ВЕСЕЛЕ КАЧЕНЯ позитивно впливає на:Сприйняття простору Фізичний розвиток. Рекомендовано для дітей від 1 року.
Арт.:
 4180-Q
 | 
399

  Loading...