Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Peppa Pig

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 32
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
07208
Дерев'яний ігровий набір Peppa - Машина Пеппи
Пеппа запрошує тебе в захоплюючу подорож машиною, ура! Автомобіль може перевозити всю її сім'ю. Приєднуйся!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Класична дерев'яна машинка має 4 посадочних місця. Фігурка має ніжки типу «вставляй і грай», тому її можна легко вставити в будь-який дерев'яний транспортний засіб або лавочки в наборах. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру. Також гра з Машинкою у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінгу.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Пеппа, Машинка.Розмір набору: 15,3 х 9,7 х 7 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07208
 | 
299 ₴
299
07210
Дерев'яний ігровий набір Peppa - Паровозик дідуся Пеппи
Пеппа запрошує тебе в захоплюючу подорож Паровозиком, ура! Паровозик може перевозити всю її сім'ю. Приєднуйся!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Дерев'яний паровозик з 2 вагонами та двигуном, які з'єднуються між собою магнітами. У набір входить фігурка дідуся Пеппи з ніжками типу «вставляй і грай», тому її можна легко вставити в будь-яке з 3 сидінь Паровозика, а також в інші дерев'яні набори та транспорт. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру. Також гра з Паровозиком у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінгу.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Дідусь Пеппи, Паровозик.Розмір набору: 27,5 х 8 х 10 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07210
 | 
399 ₴
399
07212
Дерев'яний ігровий набір Peppa - Школа Пеппи
Проведіть час зі своїми улюбленими персонажами мультфільму 'Свинка Пеппа' у школі! Час на урок!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Дерев'яна Школа з фігурками мадам Газель, Пеппи та Джорджа, а також дерев'яними меблями: партою, лавкою, книжковою шафою і навчальної дошкою. Відкрийте дерев'яну Школу Пеппи - і перед Вашою дитиною відкриється безліч можливостей для гри і веселощів! Фігурки мають ніжки типу «вставляй і грай», тому їх можна легко вставити в лавочки з наборів і будь-який дерев'яний транспортний засіб. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Після того, як уроки та гра закінчені, всі деталі і фігурки зручно зберігати всередині набору. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру. Також гра зі Школою у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінгу.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Мадам Газель, Пеппа, Джордж, Аксесуари.Розмір набора: 25 х 8 х 20 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07212
 | 
699 ₴
699
07222
Дерев'яний ігровий набір-сортер Peppa - Шкільний автобус Пеппи
Пеппа запрошує тебе в захоплюючу подорож на Шкільному автобусі, ура! Автобус може перевозити Пеппу та її друзів. Приєднуйся!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Дерев'яний Автобус з колесами, які легко котяться, та ігровими фігурками. 4 дерев'яних фігурки різних геометричних форм виконують функцію сортера. 4 'віконця' з персонажами - героями мультика - легко кріпляться до Автобуса за допомогою магнітів. У набір входить фігурка Міс Кролик з ніжками типу «вставляй і грай», тому її можна легко вставити на місце для водія або будь-який інший дерев'яний транспортний засіб чи набір. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Завдяки Шкільному автобусу дитина зможе дати волю своїй фантазії і відправити Пеппу в будь-яку подорож і при цьому брати і висаджувати пасажирів скільки завгодно! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їх збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також в наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Завдяки 8 дерев'яним фігуркам цей набір розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію, розпізнавання геометричних фігур і кольорів, творчу гру. Також гра з Автобусом у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінга.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Міс Кролик, Автобус, Аксесуари.Розмір набору: 23,5 х 8 х 13 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07222
 | 
399 ₴
399
F2167
Ігровий набір Peppa - Будиночок Пеппи
Зустрічайте героїв популярного мультфільму 'Свинка Пеппа'! Пеппа запрошує тебе в гості в свій чудовий двоповерховий будиночок, ура! Пеппа може зручно сидіти на стільчиках і дивані - вони якраз підходять для неї, а також для інших фігурок (продаються окремо). Дитина зможе обіграти життя мультиплікаційних героїв, розіграти улюблені сцени з мультсеріалу або придумати нові пригоди. Вбудований холодильник і духовка мають дверцята, що відкриваються, які можуть стати відмінним початком пригод, пов'язаних з приготуванням сніданку для Пеппи. Діти можуть уявити, як готують разом з Пеппою! Тематичні аксесуари зроблять гру з набором більш захоплюючою.У наборі: Будиночок; фігурка Пеппи; ліжко; стіл; 2 стільці; диван; унітазик.Добрий світ свинки Пеппи!Для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 F2167
 | 
1695 ₴
1695
F2184
Ігровий набір Peppa - Машина сім'ї Пеппи (2 фігурки, звук)
Зустрічайте героїв популярного мультфільму 'Свинка Пеппа'! Пеппа запрошує тебе в захопливу подорож на машині, ура! Автомобіль може перевозити всю її родину. Приєднуйся! Всі фігурки персонажів можуть сидіти, стояти, рухати ручками і ніжками; сумісні з іншими ігровими наборами Пеппа. Дитина зможе обіграти життя мультиплікаційних героїв, розіграти улюблені сцени з мультсеріалу або придумати нові пригоди. Машинка може їхати вперед і назад, має 4 посадочних місця і багажник, який відчиняється і зачиняється. Машинка має компактний розмір - зручно брати з собою і грати маленькими ручками. А коли малюк натисне на кермо автомобіля, він почує музику з відомого мультсеріалу, звуки сигналу, а також сміх і хрюкання Пеппи.У наборі: машинка фігурка Пеппи фігурка мами СвинкиДобрий світ свинки Пеппи!Для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 F2184
 | 
1395 ₴
1395

  Loading...