Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Peppa Pig

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 46
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
07213
Дерев'яний ігровий набір Peppa - Будинок Пеппи
Зустрічайте героїв популярного мультфільму 'Свинка Пеппа'! Пеппа запрошує Вас в гості, ура!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Дерев'яний двоповерховий Будинок розкладається, і ти опиняєшся всередині. Пеппа може сидіти на дивані, обідати за столом, приймати ванну та спати в своєму ліжку. Відкрийте Будиночок - і перед Вашою дитиною відкриється безліч можливостей для гри і веселощів в красивих кімнатах Будиночка і в саду! Малюк знайде фігурку Свинки Пеппи та дерев'яні меблі: ванну, плиту, холодильник, телевізор, лавочку. Також в наборі 2 столи, які можна перевернути догори ногами і використовувати як... 2 симпатичні ліжечка! Діти можуть навіть ставити їх один на одного, щоб отримати двоповерхове ліжко. Будиночок яскраво-жовтого кольору прикрашений детально промальованим червоним черепичним дахом і намальованими блакитними віконцями. У набір входить фігурка з ніжками типу «вставляй і грай», тому її можна легко вставити в лавочки з наборів і будь-який дерев'яний транспортний засіб. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження і оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Всі елементи набору масивні, міцні, ідеально підходять для маленьких ручок. Після того, як гра закінчена, всі деталі набору можна охайно скласти всередині Будиночка. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру. Також гра з будиночком у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінгу.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Пеппа, Будинок, Аксесуари.Розмір набору: 20 х 10,8 х 30 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07213
 | 
1690 ₴
1690
07208
Дерев'яний ігровий набір Peppa - Машина Пеппи
Пеппа запрошує тебе в захоплюючу подорож машиною, ура! Автомобіль може перевозити всю її сім'ю. Приєднуйся!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Класична дерев'яна машинка має 4 посадочних місця. Фігурка має ніжки типу «вставляй і грай», тому її можна легко вставити в будь-який дерев'яний транспортний засіб або лавочки в наборах. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру. Також гра з Машинкою у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінгу.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Пеппа, Машинка.Розмір набору: 15,3 х 9,7 х 7 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07208
 | 
890 ₴
890
07210
Дерев'яний ігровий набір Peppa - Паровозик дідуся Пеппи
Пеппа запрошує тебе в захоплюючу подорож Паровозиком, ура! Паровозик може перевозити всю її сім'ю. Приєднуйся!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Дерев'яний паровозик з 2 вагонами та двигуном, які з'єднуються між собою магнітами. У набір входить фігурка дідуся Пеппи з ніжками типу «вставляй і грай», тому її можна легко вставити в будь-яке з 3 сидінь Паровозика, а також в інші дерев'яні набори та транспорт. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру. Також гра з Паровозиком у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінгу.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Дідусь Пеппи, Паровозик.Розмір набору: 27,5 х 8 х 10 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07210
 | 
995 ₴
995
07212
Дерев'яний ігровий набір Peppa - Школа Пеппи
Проведіть час зі своїми улюбленими персонажами мультфільму 'Свинка Пеппа' у школі! Час на урок!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Дерев'яна Школа з фігурками мадам Газель, Пеппи та Джорджа, а також дерев'яними меблями: партою, лавкою, книжковою шафою і навчальної дошкою. Відкрийте дерев'яну Школу Пеппи - і перед Вашою дитиною відкриється безліч можливостей для гри і веселощів! Фігурки мають ніжки типу «вставляй і грай», тому їх можна легко вставити в лавочки з наборів і будь-який дерев'яний транспортний засіб. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Після того, як уроки та гра закінчені, всі деталі і фігурки зручно зберігати всередині набору. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру. Також гра зі Школою у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінгу.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Мадам Газель, Пеппа, Джордж, Аксесуари.Розмір набора: 25 х 8 х 20 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07212
 | 
1690 ₴
1690
07222
Дерев'яний ігровий набір-сортер Peppa - Шкільний автобус Пеппи
Пеппа запрошує тебе в захоплюючу подорож на Шкільному автобусі, ура! Автобус може перевозити Пеппу та її друзів. Приєднуйся!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри. Дерев'яний Автобус з колесами, які легко котяться, та ігровими фігурками. 4 дерев'яних фігурки різних геометричних форм виконують функцію сортера. 4 'віконця' з персонажами - героями мультика - легко кріпляться до Автобуса за допомогою магнітів. У набір входить фігурка Міс Кролик з ніжками типу «вставляй і грай», тому її можна легко вставити на місце для водія або будь-який інший дерев'яний транспортний засіб чи набір. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Завдяки Шкільному автобусу дитина зможе дати волю своїй фантазії і відправити Пеппу в будь-яку подорож і при цьому брати і висаджувати пасажирів скільки завгодно! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їх збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також в наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Всі елементи набору масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Завдяки 8 дерев'яним фігуркам цей набір розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію, розпізнавання геометричних фігур і кольорів, творчу гру. Також гра з Автобусом у веселій ігровій формі розвиває навички складання розповідей - сторітеллінга.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Міс Кролик, Автобус, Аксесуари.Розмір набору: 23,5 х 8 х 13 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07222
 | 
1290 ₴
1290
07628
Дерев'яний набір фігурок Peppa - Сім'я Пеппи
Зустрічайте велику дружну сім'ю з популярного мультфільму 'Свинка Пеппа'!Лінійка дерев’яних іграшок Пеппа з міцної та екологічної деревини має виняткову якість та барвистий дизайн. Створені для юних шанувальників Свинки Пеппи, ці набори, виконані в класичному стилі мультсеріалу, стимулюють уяву малюків під час гри.Сімейний набір з 4 дерев'яних фігурок маму, тата, Пепп та Джорджа.Кожен персонаж виконаний в своєму впізнаваному яскравому стилі. Фігурки мають ніжки типу «вставляй і грай», тому їх можна легко вставити в лавочки з наборів і будь-який дерев'яний транспортний засіб. Завдяки цьому дитина зможе відтворювати нескінченні сюжети пригод відомої Свинки №1! Набір виготовлений з екологічно чистої деревини FSC: з дерев, що ростуть в лісах, якими керують відповідально, забезпечуючи їхнє збереження та оновлення. Тому виробництво цього набору не зменшує продуктивність та екологічні функції лісів, а також не загрожує біорізноманіттю.Також у наборі використовується мінімальна кількість пакувальних матеріалів. Фігурки масивні, міцні, гладкі та ідеально підходять для маленьких ручок. Розвиває дрібну моторику, зорово-моторну координацію і творчу гру.Добрий світ свинки Пеппи!До набору входять: Мама Свинка, Тато Свин, Пеппа, Джордж.Розмір набору: 15,4 х 4,3 х 8,6 см.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 07628
 | 
595 ₴
595

  Loading...