Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Для новонароджених

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 29
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1975Z
Музична іграшка – Колесо-кружлялка
КОЛЕСО-КРУЖЛЯЛКА - океан веселощів для найменших! Адже це яскрава, весела та пізнавальна іграшка! З таким колесом огляду дитині завжди буде цікаво! Колесо огляду - це подорож до підводного світу! Малюк зможе познайомитися з симпатичним крабиком, а ще побачить черепашку, морську зірку та навіть підводний човен! Крутіть колесо - і слухайте веселі мелодії та кумедні звуки! Розвивайте музичний слух малюка! По контуру колеса розташувалися різнокольорові намистинки. Якщо покрутити колесо - вони будуть перекочуватися та створювати яскравий настрій! На ніжці іграшки є присоска: її можна легко прикріпити до рівної поверхні, щоб малюку було зручніше крутити колесо. Ідеально підходить для столу або дитячого стільця.Музична іграшка допоможе у розвитку: дрібної моторики; зорово-моторної координації; уяви.Розвиваючі іграшки Battat: Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!Розмір іграшки - 13 х 8 х 21 cm.Живлення - 1 батарейка типу ААА (у комплекті).Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
Арт.:
 BX1975Z
 | 
997 ₴
997
12645
Брязкальце - Зірочка
Брязкальце - ЗІРОЧКА - це плюшева зірочка зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від Taf Toys:Іграшка являє собою паличку з різнокольоровими кульками всередині. Переверніть іграшку - і кульки плавно покотяться вниз з м'яким мелодійним звуком, що нагадує шум дощу. А ще на брязкальці розташувалася м'яка плюшева зірочка. Всі елементи брязкальця абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Гра з брязкальцем – ЗІРОЧКА позитивно впливає на:Cенсорику, Концентрацію уваги, Дрібну моторику. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12645
 | 
457 ₴
457
12065
Брязкальце - Сонний Місяць
Брязкальце 'Сонний місяць' - це плюшевий місяць зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від TafToys:Іграшка являє собою кільце з різнокольоровими кульками всередині, які видають дуже приємний звук під час торохтіння А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий місяць Всі елементи абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Брязкальце 'Сонний місяць'. Гра з брязкальцем 'Сонний місяць' позитивно впливає на:Уяву Концентрацію уваги Дрібну моторику сенсорику З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12065
 | 
277 ₴
277
11975
Брязкальце З Кільцем - Стиль Ротанг
Класичне брязкальце з кільцем - перша іграшка для розвитку сенсорного сприйняття малюка в СТИЛІ РОТАНГ. Особливості гри: В асортименті брязкальця різних кольорів, виконані в пастельних відтінках; Брязкальце видає м'який шум; Завдяки легкості і ергономічності дитині зручно тримати його в ручках; Іграшка виготовлена з нетоксичного пластику; Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційне, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя; Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною; Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі: Брязкальце з кільцем - СТИЛЬ РОТАНГ. Гра з брязкальцем розвиває: Емоційне сприйняття дитини; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше! Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 11975
 | 
89 ₴
89
13025
Брязкальце колекції Садочок у місті – Кролик Райлі
Брязкальце КРОЛИК РАЙЛІ - це плюшевий кролик зі зручною м’якою дерев’яною ручкою та кольоровими стрічками!Особливості брязкальця від TafToys: Іграшка являє собою дерев’яне кільце з різнокольоровими стрічками. А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий кролик. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Родина може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Розмір іграшки – 17 cm.Гра з брязкальцем позитивно впливає на: Уяву; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Сенсорику.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 13025
 | 
377 ₴
377
12135
Гнучка Дуга Для Коляски - Тропічний Оркестр
Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр' - це три іграшки, які занурять малюка в гармонію тропіків, де бігають веселі мавпочки, світить сонечко і ростуть ананаси.Особливості:Іграшки виконані в приємних для очей кольорах Малюка розважатимуть три підвіски: мавпочка під зеленою пальмою, жовте сонечко під хмаркою ананас з квіточкою Коли дитина буде торкатися іграшки ручкою або ніжкою, вона почує легкий звук дзвіночка, тарілок або маракасів Зручні кліпси легко і надійно кріпляться до більшості візочків, дитячих крісел і автокрісел Кут нахилу дуги регулюється Підвісні іграшки це брязкальцями, які розвивають концентрацію уваги Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр'. Гра з 'Тропічним оркестром' позитивно впливає на:Дрібну моторику Концентрацію уваги Фізичний та емоційний розвиток малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12135
 | 
1797 ₴
1797
10555
Іграшка-Підвіска На Прищепці - Жужу
Іграшка-підвіска на прищіпці 'Жужу' - це 2 милі м'які іграшки - метелик і бджілка, які будуть весело літати над малюком і не дадуть занудьгувати.Особливості іграшок:Іграшка-підвіска 'Жужу' представлена в двох видах: метелик і бджілка (17 см) Кріпиться до коляски або ліжечка за допомогою великого зручного затискача Метелик і бджілка вібрують і шелестять крилами, коли 'літають' над малюком Малюк може розтягувати ніжки іграшок Крильця комашок шелестять, а довгі ніжки розтягуються Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі: метелик\бджілка, що трясуться. Іграшка-підвіска 'Жужу' позитивно впливає на:Концентрацію уваги Дрібну моторику Емоційний і фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 10555
 | 
447 ₴
447
12095
Міні-Мобіль Для Коляски - Місяць
Міні-мобіль для коляски МІСЯЦЬ подарує дитині багато веселощів - це і м'які кумедні іграшки, і брязкальця, і дзвіночок з м'яким звуком!Особливості міні-мобіля:На підвісці 3 м'які іграшки - сонний місяць, зірочка і хмаринка Перші дві іграшки - брязкальця, а хмаринка порадує малюка звучанням дзвіночка Мобіль фіксується до коляски великою кліпсою Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Міні-мобіль для коляски - МІСЯЦЬ. Гра з підвісними місяцем, хмаркою, зірочкою позитивно впливає на:Концентрацію уваги Сенсорику Фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12095
 | 
857 ₴
857
12665
Музичний мобіль з проектором - СОЛОДКІ СНИ
Заспокойте свого малюка перед сном за допомогою музичного мобіля з проектором колекції 'Крихітка Місяць' - СОЛОДКІ СНИ!До 30 хвилин красивих класичних мелодій, що не повторюються. Цей стильний мобіль має вишуканий вигляд, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну дитячу кімнату, забезпечуючи при цьому розвиток Вашої дитини.30 хвилин неповторних класичних мелодій, що спеціально адаптовані для немовлят:- Mozart - Sleep My Little Prince- Vivaldi - The Four Seasons winter - RV 297- movement 1- Bach - Orchestral Suite No. 3- Field - Nocturne- Tchaikovsky - Seasons, June- Chopin - Nocturne Op.9 Nr. 2- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood- Elgar - SaluteПроєктує зоряне небо на блакитний купол, який обертається над ліжечком.Розвиває когнітивні навички і емоційний інтелект за допомогою поєднання музики, руху і світла, яке заспокоює дитину і допомагає розвинути почуття новонародженого.Панель, що керує звуком, світлом і рухом, розташована у верхній частині музичного мобіля.Для роботи необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до набору).З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12665
 | 
2997 ₴
2997
13055
Музичний мобіль колекції Садочок у місті – Природа
Обирайте чудову класичну музику для свого малюка!Дозвольте йому насолоджуватися справжніми шедеврами!Музикальний мобіль, виконаний в спокійних природних тонах, допоможе заспокоїти малюка перед сном. Мобіль може програти 5 вбудованих класичних мелодій, спеціально адаптованих для малюків:- Mozart - Sleep My Little Prince;- Bach - Orchestral Suite No. 3;- Field – Nocturne;- Tchaikovsky - Seasons, June;- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood. Музика може грати до 30 хвилин. Обов'язково приверне увагу малюка плавне обертання чотирьох м'яких різнокольорових іграшок – їжачка, кролика, тюльпанчика та листочка з гусеницею. Мобіль легко збирається та підходить для більшості дитячих ліжечок.Поєднання музики та руху заспокоює малюка та розвиває його сенсорне сприйняття, когнітивні навички та емоційний інтелект.Рекомендовано для дітей віком від 0 до 5 місяців.
Арт.:
 13055
 | 
2797 ₴
2797
12755
Розвиваюча іграшка-кубик колекції Савана - Веселі Звірята
Розвиваюча іграшка-кубик колекції 'Савана' - ВЕСЕЛІ ЗВІРЯТА розважить малюка великою кількістю ігрових елементів, а також стане помічником у розвитку уяви, сенсорного сприйняття та дрібної моторики. Всередині м'якого кубика знаходиться вітряний дзвіночок. Кожна грань унікальна, містить веселе яскраве зображення, виконана з різних текстурних тканин та має розвиваючі елементи. На гранях кубика малюк знайде: м'який прорізувач у вигляді гривки тата-лева безпечне дзеркальце листочок, що шурхотить елемент 'хованки з левенятком', що шурхотить текстильну ручку з двох різних видів тканини текстурну гривку зебри прорізувач-ананас пластикові кільця різної фактури веселку зі стрічок різної фактури Іграшка легко кріпиться до візочка або автокрісла за допомогою пластикового кільця Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.В комплекті: м'який розвиваючий кубик із кріпленням-кільцем.Гра з кубиком розвиває уяву, дрібну моторику та сенсорику малюкаЗ Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей віком від 3 місяців.
Арт.:
 12755
 | 
747 ₴
747

  Loading...