Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Інтерактивні іграшки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 32
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
706626
Інтерактивна лялька Baby Annabell - Моя маленька крихітка
Маленька крихітка наче справжнє немовля. Вона має м’яке приємне тіло та реалістичні інтерактивні функції! Її ротик рухається під час годування! Почуйте, як вона смокче пляшечку або як вона сміється, коли ви лоскочете її животик. Спостерігайте, як вона обережно закриває очі, коли ви заколисуєте її спати.А тепер ляллечка ще може робити дитячу гімнастику. Підніміть її ніжки над животиком до голови, щоб увімкнути режим дитячої гімнастики, і вона буде більше сміятися та робити інші дитячі звуки, коли ви змінюватимете їй підгузок або робитимете вправи разом з нею!Особливості: Ротик крихітки рухається під час годування. Почуйте, як вона п'є зі своєї пляшечки або смокче пустушку. Коли плаче, то її можна заколихати, наче дитинку. Режим дитячої гімнастики - лялечка інтерактивна, видає реалістичні дитячі звуки, сміється, плаче та говорить «Мама». Має м’яке приємне тіло та любить сміятися. Живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Ще одне супероновлення – нова відкрита eco-friendly упаковка без застосування пластику – тепер у ній немає пластикових віконець, кріплень і поліетиленових пакетів. Це означає, що вона значно простіше переробляється та менше шкодить довкіллю. BABY ANNABELL – з турботою про майбутнє дітей!У набір входить: лялька 43 см; слинявчик, пляшечка, пустушка, ланцюжок, дитячий альбом, наліпки.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 706626
 | 
3555 ₴
3555
88602
Інтерактивна пташка DigiBirds - Нерозлучник
Знайомтеся зі співочими пташками DIGIBIRDS! Вони барвисті та інтерактивні. Погладьте пташку, і вона защебече. Можете просвистіти, а вона заспіває вам свої улюблені мелодії. Тепер ви можете поговорити зі птахом та побачити, як вона вам відповість! А ще пташки можуть чарівним чином об’єднатися, співати та рухатися, як хор!Всі пташки приїхали з різних куточків світу. Батьківщина нерозлучника - Африка та острів Мадагаскар. Відкрийте для себе спів чарівного нерозлучника! Збирайте всю колекцію для веселого хорового співу! Яскравий дизайн і барвисті візерунки на крильцях. Ви можете погладити пташку, поговорити з нею чи просвистіти, щоб почути щебет! Понад 50 різноманітних мелодій! Беріть пташку з собою куди завгодно, завдяки зручній кліпсі в наборі. Є функція хорового співу, для хору потрібно мінімум декілька пташок. Висота пташки приблизно 8,5 см (сm). Екологічна упаковка на 100%, без пластику.До комплекту входить: Інтерактивна пташка на батарейці типу ААА (у комплекті); Кліпса; Інструкція.Інтерактивні пташки розвивають музичний слух, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 88602
 | 
545 ₴
545
88603
Інтерактивна пташка DigiBirds - Червоний кардинал
Знайомтеся зі співочими пташками DIGIBIRDS! Вони барвисті та інтерактивні. Погладьте пташку, і вона защебече. Можете просвистіти, а вона заспіває вам свої улюблені мелодії. Тепер ви можете поговорити зі птахом та побачити, як вона вам відповість! А ще пташки можуть чарівним чином об’єднатися, співати та рухатися, як хор!Всі пташки приїхали з різних куточків світу. Ареал поширення червоного кардинала - Північна Америка, Ґватемала, Беліз і Гаваї. Відкрийте для себе спів чарівного червоного кардинала! Збирайте всю колекцію для веселого хорового співу! Яскравий дизайн і барвисті візерунки на крильцях. Ви можете погладити пташку, поговорити з нею чи просвистіти, щоб почути щебет! Понад 50 різноманітних мелодій! Беріть пташку з собою куди завгодно, завдяки зручній кліпсі в наборі. Є функція хорового співу, для хору потрібно мінімум декілька пташок. Висота пташки приблизно 8,5 см (сm). Екологічна упаковка на 100%, без пластику.До комплекту входить: Інтерактивна пташка на батарейці типу ААА (у комплекті); Кліпса; Інструкція.Інтерактивні пташки розвивають музичний слух, уяву та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 88603
 | 
545 ₴
545

  Loading...