Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Розвиваючі ігри

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 12
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1230Z
Ігровий Набір - Добрий Доктор I-Болить
Ігровий набір - ДОБРИЙ ЛІКАР І-БОЛИТЬ зі світлом і звуком14 інструментів для гри - те, що лікар прописав!Валіза лікаряПланшет з папером для записівМолоточок для перевірки рефлексівОтоскоп для огляду вушокТермометрІграшковий бинтІменний значок лікаряФонендоскоп зі звуком серцебиттяТонометр з манометром і рухливою стрілкоюПінцетБезпечний шприцТакі ж безпечні ножиціПейджер зі світлом і звуком для зайнятого юного лікаря.Ігровий набір - ДОБРИЙ ЛІКАР І-БОЛИТЬ зі світлом і звуком допоможе в розвиткууявиемоційного сприйняття.Розвиваючі іграшки Battat - іграшки, які надихають!Розмір іграшки - 32х17х18,5 см.Живлення - 2 батарейки ААА для пейджера (не входять до комплекту) 3 батарейки АG13 для фонендоскопа (входять до комплекту).Рекомендований вік - 18 місяців до 5 років.
Арт.:
 BX1230Z
 | 
1995 ₴
1995
LER9280
1397 ₴
1397
0624-Q
Навчальний ігровий набір серії Play Montessori - Перший годинник
Навчальний ігровий набір серії 'Play Montessori' - ПЕРШИЙ ГОДИННИК познайомить дитину з цифрами, поняттям про час, навчать розуміти, яка зараз година.Для кращого розуміння на циферблаті зображено розподіл по хвилинах. Годинник демонструє аналоговий час. Для годинної стрілки і фішок використовується один колір, для хвилинної - інший. На головному циферблаті відображається час в аналоговому форматі, у той час як на картках необхідно вказати час в цифровому форматі. Двосторонні картки з маркером, що стирається, допоможуть навчитися співвідносити час на стрілках годинника з числовим зображенням. У комплекті інструкція з керівництвом, як навчати дитину за допомогою набору, використовуючи принципи навчання Марії Монтессорі; цікавими фактами про годинник, час. Весь процес виробництва іграшок від проектування до упаковки готових виробів проходить на фабриці Quercetti в місті Турині (Італія). До набору входять:основа, циферблат, стрілки, 18 карток, 24 фішки, маркер, інструкція, аксесуари. Quercetti. Giocare intelligente! Грай з розумом!Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 0624-Q
 | 
349 ₴
349
12865
Розвиваюча гра колекції Савана – Моє перше доміно
Доміно - ідеальна гра, в яку можна пограти з малюком!Адже її правила прості, а користі вона проносить дуже багато: дитина буде вчитися рахувати та розпізнавати фігури. Гра в доміно допомагає дітям покращити свої зорові здібності, пам'ять та сприяє розвитку рухових та когнітивних навичок. На фішках яскраві зображення тварин та фігур. Це допоможе легко знаходити однакові картинки. Фішки доміно великі та зручні для дитячих ручок. Розмір фішки: 6х12 cm. У наборі є спеціальна підставка, куди можна поставити фішки, а потім їх трохи штовхнути. Дивіться, як доміношки падають одна за одною! Справжня розвага! За допомогою підставки 1,5-річний малюк впорається з таким завданням. У доміно можна грати всією родиною!1. 18 міс.+ Запуск падіння фішок з підставки: розвиває моторику, зорово-моторну координацію, просторовий зір та регулювання зусилля. Запуск падіння фішок - дуже веселе заняття, що стимулює малюка повторювати його знову й знову.2. 24 міс. + Встановлення фішок у підставку за кольором: стимулює когнітивний розвиток дитини та навички зіставлення, вчить розрізняти кольори.3. 24 міс. + Класичне доміно - за картинками чи числами: допомагає розпізнавати картинки, візерунки, вчить базовим фігурам, ліку.4. 36 міс.+ Запуск падіння фішок без підставки: розвиває моторні та когнітивні навички. Тепер малюк зможе правильно поставити фішки без підставки.До набору входить: 10 двосторонніх фішок доміно 6х12 cm; Підставка 30х10 cm.Гра в доміно позитивно впливає на: Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Пам'ять.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від 18 міс.
Арт.:
 12865
 | 
799 ₴
799
101012918
Настільна Гра - Cortex 2 Challenge Kids
Настільна гра 'Cortex 2 Challenge' кидає новий виклик Вашому розуму! Завдання тепер ще цікавіше.Спробуйте швидше за інших суперників сказати і показати число, зображене на кубику, знайти зайвий предмет, скласти комбінацію з фігур і багато іншого.Мета гри - гравці виконують завдання, зазначені на картках і отримують за це фішки. Той, хто першим набере по одній фішці кожного кольору, перемагає в грі.У грі 8 різних типів завдань, наприклад:'Скільки квадратів потрібно, щоб заповнити порожній простір?' (Тренуємо усний рахунок). 'Якого кольору зламаний робот?' (Тренуємо уважність). 'Що це?' (Тренуємо тактильне сприйняття). Та інші. Особливості інтелектуальної настільної гри полягають в наступному:Тренування уважності, логіки і усного рахунку. Завдання на швидкість мислення, швидкість реакції та координацію. Спеціальні тактильні завдання. Комплектація:90 карток (74 картки зі звичайними завданнями, 6 карток із завданнями для тактильних карток, 10 тактильних карток) 24 фішки переможних очок (по 6 фішок фіолетового, жовтого, помаранчевого і зеленого кольору) Грайте в команді від 2-х до 6 осіб.Розвиваюча настільна гра Cortex 2 Challenge рекомендована від 8 років.
Арт.:
 101012918
 | 
595 ₴
595
101007919
Настільна гра - CORTEX 2 CHALLENGE KIDS
Настільна гра - CORTEX 2 CHALLENGE KIDS кидає новий виклик розуму! Завдання для діток тепер ще цікавіше.Спробуйте швидше за інших суперників знайти дзеркальне відображення малюнка або допоможіть мавпочці пройти лабіринт і порахувати банани, а також знайдіть однаковий малюнок з фігур, і багато іншого.Мета гри - гравці виконують завдання, зазначені на картках і отримують за це фішки. Той, хто першим набере по одній фішці кожного кольору, перемагає в грі.У грі 8 різних типів завдань, наприклад:«Який предмет зображений у властивому для нього кольорі?» (Тренуємо швидкість реакції). «У якого малюнка немає пари?» (Тренуємо уважність). «Що це?» (Тренуємо тактильне сприйняття). Та інші…Особливості інтелектуальної настільної гри полягають в наступному:Тренування уважності, логіки і усного рахунку. Завдання на швидкість мислення, швидкість реакції та координацію. Спеціальні тактильні завдання. Комплектація:90 карток (74 картки зі звичайними завданнями, 6 карток із завданнями для тактильних карток, 10 тактильних карток) 24 фішки переможних очок (по 6 фішок фіолетового, жовтого, помаранчевого і зеленого кольору) Грайте в команді від 2-х до 6 осіб.Розвиваюча настільна гра CORTEX 2 CHALLENGE KIDS рекомендована від 6 років.
Арт.:
 101007919
 | 
595 ₴
595
CORHP01UA
Настільна гра - Cortex Challenge Гаррі Поттер
Настільна гра - Сortex Challenge 'Гаррі Поттер' кидає новий виклик Вашому розуму! Поринайте у магічний світ Гоґвортса та починайте цікаву гру!Спробуйте швидше за інших суперників порахувати чарівні предмети, знайти унікальний патронус та виграти битву заклинань!Мета гри - гравці змагаються один із одним, виконуючи завдання та отримуючи за це фішки. Гравець, якому вдасться першим зібрати 4 різнокольорові фішки Гоґвортса, перемагає у грі.У грі 8 різних типів завдань, наприклад: Тайні стежки – йдіть чітко по слідам Гаррі Поттера та знайдіть чарівний предмет (тренуємо просторове мислення) Гонка за золотим Сничем – прослідкуйте за гонкою та знайдіть переможця за кольором форми (тренуємо логіку) Гуртожитки Гоґвортса – знайдіть один із гербів, який має відмінність (тренуємо уважність) Що це? Спробуйте визначити на дотик чарівні артефакти (тренуємо тактильне сприйняття) Та іншіОсобливості інтелектуальної настільної гри полягають в наступному: Тренування уважності, логіки, просторового мислення та пам’яті. Завдання на швидкість мислення, швидкість реакції та координацію. Спеціальні тактильні картки.Комплектація: 90 карток (74 картки зі звичайними завданнями, 6 карток із завданнями для тактильних карток, 10 тактильних карток); 6 головоломок Гоґвортса (24 фішки).Грайте в команді від 2-х до 6 осіб.Розвиваюча настільна гра Сortex Challenge 'Гаррі Поттер' рекомендована від 8 років.
Арт.:
 CORHP01UA
 | 
645 ₴
645
80987
Настільна гра – Virus
Увага! В секретній лабораторії стався вибух, і небезпечні віруси вирвалися на свободу! Будь обережний, тому що вони дуже швидко поширюються і завдають серйозні ураження внутрішнім органам! Твоя місія - не тільки вилікуватися, а й врятувати весь світ! Задля високої мети можна використовувати будь-які засоби: ліки, вакцини, трансплантацію органів або навіть направити вірус проти іншої людини. Мета гри - зібрати 4 здорових органи. Всього в грі представлено 4 типи карток: Органи - основа гри. Потрібно зібрати 4 здорових органи, щоб перемогти. Пам'ятай, що двох однакових органів в організмі бути не може! Віруси - загроза для органів. Завдають ураження тільки органам і лікам такого ж кольору. Функції цих карток: заразити орган, знищити орган, нейтралізувати вакцину. Щоб заразити орган - просто поклади картку з вірусом на орган того ж кольору. Ліки - це тип карток створений для захисту органів від вірусів. Функції цих карток: лікування, вакцинація, імунізація. Щоб вилікувати орган - поклади картку з лікуванням на орган того ж кольору. Суперкартки - картки, які в одну мить змінюють хід гри та збільшують шанси на перемогу. Їх функції: трансплантація, крадіжка органів, зараження інших, латексна рукавичка, лікарська помилка - кожна з цих функцій принесе стільки ж користі гравцеві, скільки й шкоди супротивникам. Існує 3 види різнобарвних карток - органи, віруси та ліки. Такі картки дуже потужні, тому що їх можна використовувати на картки будь-якого кольору. Однак ця здатність - їхня слабка сторона, оскільки на них також може вплинути картка будь-якого кольору. Наприклад, різнобарвна картка 'ліки' може вилікувати будь-який орган, але при цьому вірус будь-якого кольору може її нейтралізувати. Щоб зробити гру ще цікавіше, в комплекті є також 2 порожні картки, за допомогою яких можна придумати свої власні правила. На початку гри кожному гравцеві здають по 3 картки. Отримав картку з органом - захищай її та лікуй, отримав картку з вірусом - зарази якомога більше органів своїх супротивників. Отримав суперкартку - влаштуй справжню медичну диверсію своїм супротивникам! Особливості: Гра сприяє розвитку уважності, швидкості реакції та вмінню швидко приймати рішення. Величезна кількість ігрових комбінацій роблять гру цікавою і напруженою, адже до самого кінця буде не зрозуміло, хто переможець, - все може змінитися в останній момент. Ключовий момент гри - швидкість. Чим швидше ти зможеш поширити свої віруси та захистити свої органи, тим цікавішим та динамічнішим буде ігровий процес! Комплектація: 70 карток (68 ігрових і 2 порожні);Аркуш з правилами гри. Кількість гравців: від 2 до 6. Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 80987
 | 
259 ₴
259

  Loading...