Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Іграшки для малюків

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Показати більше

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 109
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
61227
Ігровий набір для гри з піском та водою BABY SHARK - Пасочки
Baby Shark Doo Doo Doo Doo! Зустрічайте найвідомішу у світі родину акул та найпопулярнішу дитячу пісеньку - Baby Shark! 3.3 мільярди переглядів, це Вам не жарти!Ігровий набір для гри з піском та водою BABY SHARK - ПАСОЧКИ розважить Вашого малюка як у ванні, так і на пляжі. З набором можна вивчати кольори, розміри предметів, використовувати як сортер, вчитися рахувати або просто хлюпатися у воді та будувати пасочки з піску. 5 яскравих відерок - Акуленятко, Мама Акуленятка, Тато Акуленятка, Бабуся Акуленятка та Дідусь Акуленятка Відерка різного розміру - їх можна ставити одне на одне та будувати башту, або складати одне в одне. Кожне відерко має отвори для веселої гри з піском та водою.Гра набором для гри з піском та водою BABY SHARK розвиває уміння гратися, дрібну моторику та концентрацію уваги.В комплекті 5 різнокольорових відерок з отворамиРекомендовано для дітей віком від 1 року.
Арт.:
 61227
 | 
99 ₴
99
BX2056Z
Ігровий набір – Магнітна риболовля, що змінює колір
Ігровий набір МАГНІТНА РИБОЛОВЛЯ, ЩО ЗМІНЮЄ КОЛІР ідеально підходить для гри в ванній або в басейні. Підготуйте все необхідне - і вперед на рибалку. Не накручуйте себе, накручуйте волосінь! Набір містить 2 вудки з котушками, що працюють, і магнітними гачками. Маленький рибалка зможе зловити 4 рибки, 2 восьминога або 2 морських коника, які входять до набору. Неймовірний улов! І сюрприз! Усі морські жителі змінюють колір, коли їх опускають у воду! Будь-яка риболовля цікава, а риболовля вдвох ще цікавіше! Приєднуйтесь до малюка! Батьки будуть щасливі дізнатися, що упаковка 100% підлягає переробці.Така іграшка допоможе у розвитку: дрібної та великої моторики; зорово-моторної координації; уяви.Розмір пакування: 21х9х38 cm.Розвиваючі іграшки Battat: Будь цікавим. Будь веселим. Будь собою!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 BX2056Z
 | 
1697 ₴
1697

  Loading...