Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Радіокерування

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Масштаб

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 57
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
124RAMG
Автомобіль KS Drive на р/к - Aston Martin New Vantage GTE (1:24, 2.4Ghz, зелений)
ASTON MARTIN NEW VANTAGE GTE – радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:24.У автомобілів KS DRIVE висока деталізація: робоча пружинна підвіска та якісні шини, виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду. Ця модель має пульт, який можна налаштовувати як для правої, так і для лівої руки, завдяки можливості перенесення регулятора швидкості і руху вперед, на зручний для дитини бік.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: масштаб – 1:24, матеріал корпусу – пластик, радіус дії пульта – 25 m, тип приводу – задній, живлення –2 батарейки типу АА для пульта керування; 3 батарейки типу АА для машинки (до комплекту не входять).Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, концентрацію уваги та сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 124RAMG
 | 
579 ₴
579
124RABL
Автомобіль KS Drive на р/к - Audi RS 5 DTM Red Bull (1:24, 2.4Ghz, блакитний)
MERCEDES AMG C63 DTM – радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:24.У автомобілів KS DRIVE висока деталізація: робоча пружинна підвіска та якісні шини, виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду. Ця модель має пульт, який можна налаштовувати як для правої, так і для лівої руки, завдяки можливості перенесення регулятора швидкості і руху вперед, на зручний для дитини бік.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: масштаб – 1:24, матеріал корпусу – пластик, радіус дії пульта – 25 m, тип приводу – задній, живлення –2 батарейки типу АА для пульта керування; 3 батарейки типу АА для машинки (до комплекту не входять).Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, концентрацію уваги та сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 124RABL
 | 
579 ₴
579
124GLBO
Автомобіль KS Drive на р/к - Lamborghini Aventador LP 700-4 (1:24, 2.4Ghz, оранжевий)
LAMBORGHINI AVENTADOR – радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:24.У автомобілів KS DRIVE висока деталізація: робочі фари, робоча пружинна підвіска та якісні шини, виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: масштаб – 1:24, матеріал корпусу – пластик, радіус дії пульта – 25 m, тип приводу – задній, живлення –2 батарейки типу АА для пульта керування; 3 батарейки типу АА для машинки (до комплекту не входять).Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, концентрацію уваги та сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 124GLBO
 | 
639 ₴
639
124GLBB
639 ₴
639
114GLPCWB
Автомобіль KS Drive на р/к - Lamborghini Aventador Police
LAMBORGHINI AVENTADOR POLICE - радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:14.У автомобілів POLICE висока деталізація: робоча мигалка, робоча пружинна підвіска та якісні шини. Моделі виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: Масштаб - 1:14. Швидкість до 10 км/год. Задній привід і гумові шини. Матеріал корпусу - пластик. Частота радіокерування 2,4 ГГц (GНz), радіус дії пульта - 25 м (m). Колір: чорно-білий.У комплекті: Автомобіль на батарейках 5 x AA (не входять до комплекту); Пульт дистанційного керування на батарейках 2 x AA (не входять до комплекту); Інструкція.Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, емоційний розвиток і сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 114GLPCWB
 | 
1995 ₴
1995
124GLSG
Автомобіль KS Drive на р/к - Lamborghini Sian (1:24, зелений)
LAMBORGHINI SIAN - радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:24.У автомобілів KS DRIVE висока деталізація: робочі фари, робоча пружинна підвіска та якісні шини. Моделі виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: Масштаб - 1:24. Швидкість до 10 км/год. Задній привід і гумові шини. Матеріал корпусу - пластик. Частота радіокерування 2,4 ГГц (GНz), радіус дії пульта - 25 м (m). Колір: зелений.У комплекті: Автомобіль на батарейках 3 x AA (не входять до комплекту); Пульт дистанційного керування на батарейках 2 x AA (не входять до комплекту); Інструкція.Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, емоційний розвиток і сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 124GLSG
 | 
639 ₴
639
124GLSB
Автомобіль KS Drive на р/к - Lamborghini Sian (1:24, синій)
LAMBORGHINI SIAN - радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:24.У автомобілів KS DRIVE висока деталізація: робочі фари, робоча пружинна підвіска та якісні шини. Моделі виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: Масштаб - 1:24. Швидкість до 10 км/год. Задній привід і гумові шини. Матеріал корпусу - пластик. Частота радіокерування 2,4 ГГц (GНz), радіус дії пульта - 25 м (m). Колір: синій.У комплекті: Автомобіль на батарейках 3 x AA (не входять до комплекту); Пульт дистанційного керування на батарейках 2 x AA (не входять до комплекту); Інструкція.Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, емоційний розвиток і сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 124GLSB
 | 
639 ₴
639
124GRRB
Автомобіль KS Drive на р/к - Land Range Rover Sport (1:24, 2.4Ghz, чорний)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT - радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:24.У автомобілів KS DRIVE висока деталізація: робочі фари, робоча пружинна підвіска та якісні шини. Моделі виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: Масштаб - 1:24. Швидкість до 10 км/год. Задній привід і гумові шини. Матеріал корпусу - пластик. Частота радіокерування 2,4 ГГц (GНz), радіус дії пульта - 25 м (m). Колір: чорний.У комплекті: Автомобіль на батарейках 3 x AA (не входять до комплекту); Пульт дистанційного керування на батарейках 2 x AA (не входять до комплекту); Інструкція.Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, емоційний розвиток і сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 124GRRB
 | 
639 ₴
639
124GDES
579 ₴
579
124GRRW
639 ₴
639
124GMMW
Автомобіль KS Drive на р/к - Maserati MC20 (1:24, білий)
MASERATI MC20 - радіокерована ліцензійна копія автомобіля в масштабі 1:24.У автомобілів KS DRIVE висока деталізація: робоча пружинна підвіска та якісні шини. Моделі виготовлені за ліцензією власника автомобільного бренду.Ліцензійні радіокеровані моделі, безперечно, сподобаються юним гонщикам і подарують безліч незабутніх вражень від динамічної, захопливої гри.Особливості: Масштаб - 1:24. Швидкість до 10 км/год. Задній привід і гумові шини. Матеріал корпусу - пластик. Частота радіокерування 2,4 ГГц (GНz), радіус дії пульта - 25 м (m). Колір: білий.У комплекті: Автомобіль на батарейках 3 x AA (не входять до комплекту); Пульт дистанційного керування на батарейках 2 x AA (не входять до комплекту); Інструкція.Гра з машинками на радіокеруванні KS DRIVE дозволяє розвинути у дитини вміння грати, емоційний розвиток і сприйняття простору.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 124GMMW
 | 
559 ₴
559
124GMGR
639 ₴
639

  Loading...