Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Розвиваючі килимки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 2 з 2
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
12175
Розвиваючий Великий Килимок - Мої Захоплення
Розвиваючий великий килимок МОЇ ЗАХОПЛЕННЯ - килимок для самих маленьких дослідників.Особливості килимка:На килимку розміщені картинки доброзичливих персонажів і кілька фраз Також на ньому малюк знайде: безпечне люстерко пластикові кільця ананасик-прорізувач шелесткі деталі Килимок розміром 100х150 см забезпечить дитині додатковий комфорт, затишок і безпеку. А також на ньому помістяться відразу двоє дітей Для нижнього боку килимків Taf Toys використовує матеріал епонж, а для ігрової зони - 'lamboa'. А це значить, що він м'який на дотик і довше служить при машинному пранні Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Розвиваючий великий килимок - МОЇ ЗАХОПЛЕННЯ (100х150 см). Гра на великому килимку позитивно впливає на:Уяву Дрібну моторику Сенсорику Фізичний розвиток малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12175
 | 
2647 ₴
2647
12435
Розвиваючий Музичний Килимок З Дугами - Світ Навколо
Розвиваючий музичний килимок з дугами - СВІТ НАВКОЛО створить затишний куточок для ігор і розвитку малюка.Особливості:М'який килимок оснащений унікальним двостороннім сенсорним центром 4-в-1, який стимулює малюка лежати в 4 різних положеннях, розвиваючи різноманітні навички в кожному з них. Розміщуйте малюка проактивно в різних положеннях - це дуже цінно для його рухового, когнітивного і сенсорного розвитку: - 0-3 міс. Покладіть дитину на спинку, розмістіть сенсорний центр над його головою чорно-білою стороною вниз - малюк зможе розглядати картинки;- 0-3 міс. Встановіть сенсорний центр горизонтально збоку чорно-білою стороною до дитини - для повороту голови і корпусу в сторону;- 1 міс. + Встановіть сенсорний центр вертикально навпроти ніжок дитини - для руху і гри ніжками;- 3 міс. + Покладіть сенсорний центр на підлогу різнобарвною стороною вгору - це стимулює малюка лежати і грати на животику.До килимка прикріплюються 2 дуги з підвісними іграшками: - брязкальце Коала Кіммі з прорізувачами;- підвіска Равлик з прорізувачами;- брязкальце-кільце Метелик;- музичний центр: потягніть за мотузочку - зазвучить приємна музика і загоряться вогники (може кріпитися ремінцем-липучкою до ліжечка, автокрісла);- двостороння підвіска грибочок з безпечним дзеркалом;- розвиває сенсорний двосторонній центр для двох етапів розвитку малюка: 0-3 міс .: чорно-біла сторона; 3+ міс .: різнокольорові барвисті малюнки зі вставками тканин різних текстур і розвиваючими елементами.Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя; Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною; Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:1. Розвиваючий музичний килимок з дугами колекції 'Мрійливі коали' - СВІТ НАВКОЛО (100х80х53 см);2. Батарейки: 2xAAAРозвиваючий музичний килимок позитивно впливає на:велику і дрібну моторику; сенсорику; когнітивний розвиток малюка. З Taf Toys розвиватися легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12435
 | 
3947 ₴
3947

  Loading...