Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Taf Toys

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 32
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
12645
Брязкальце - Зірочка
Брязкальце - ЗІРОЧКА - це плюшева зірочка зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від Taf Toys:Іграшка являє собою паличку з різнокольоровими кульками всередині. Переверніть іграшку - і кульки плавно покотяться вниз з м'яким мелодійним звуком, що нагадує шум дощу. А ще на брязкальці розташувалася м'яка плюшева зірочка. Всі елементи брязкальця абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Гра з брязкальцем – ЗІРОЧКА позитивно впливає на:Cенсорику, Концентрацію уваги, Дрібну моторику. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12645
 | 
457 ₴
457
12065
Брязкальце - Сонний Місяць
Брязкальце 'Сонний місяць' - це плюшевий місяць зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від TafToys:Іграшка являє собою кільце з різнокольоровими кульками всередині, які видають дуже приємний звук під час торохтіння А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий місяць Всі елементи абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Брязкальце 'Сонний місяць'. Гра з брязкальцем 'Сонний місяць' позитивно впливає на:Уяву Концентрацію уваги Дрібну моторику сенсорику З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12065
 | 
277 ₴
277
13025
Брязкальце колекції Садочок у місті – Кролик Райлі
Брязкальце КРОЛИК РАЙЛІ - це плюшевий кролик зі зручною м’якою дерев’яною ручкою та кольоровими стрічками!Особливості брязкальця від TafToys: Іграшка являє собою дерев’яне кільце з різнокольоровими стрічками. А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий кролик. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Родина може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Розмір іграшки – 17 cm.Гра з брязкальцем позитивно впливає на: Уяву; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Сенсорику.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 13025
 | 
377 ₴
377
12135
Гнучка Дуга Для Коляски - Тропічний Оркестр
Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр' - це три іграшки, які занурять малюка в гармонію тропіків, де бігають веселі мавпочки, світить сонечко і ростуть ананаси.Особливості:Іграшки виконані в приємних для очей кольорах Малюка розважатимуть три підвіски: мавпочка під зеленою пальмою, жовте сонечко під хмаркою ананас з квіточкою Коли дитина буде торкатися іграшки ручкою або ніжкою, вона почує легкий звук дзвіночка, тарілок або маракасів Зручні кліпси легко і надійно кріпляться до більшості візочків, дитячих крісел і автокрісел Кут нахилу дуги регулюється Підвісні іграшки це брязкальцями, які розвивають концентрацію уваги Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр'. Гра з 'Тропічним оркестром' позитивно впливає на:Дрібну моторику Концентрацію уваги Фізичний та емоційний розвиток малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12135
 | 
1797 ₴
1797
10555
Іграшка-Підвіска На Прищепці - Жужу
Іграшка-підвіска на прищіпці 'Жужу' - це 2 милі м'які іграшки - метелик і бджілка, які будуть весело літати над малюком і не дадуть занудьгувати.Особливості іграшок:Іграшка-підвіска 'Жужу' представлена в двох видах: метелик і бджілка (17 см) Кріпиться до коляски або ліжечка за допомогою великого зручного затискача Метелик і бджілка вібрують і шелестять крилами, коли 'літають' над малюком Малюк може розтягувати ніжки іграшок Крильця комашок шелестять, а довгі ніжки розтягуються Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі: метелик\бджілка, що трясуться. Іграшка-підвіска 'Жужу' позитивно впливає на:Концентрацію уваги Дрібну моторику Емоційний і фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 10555
 | 
447 ₴
447
12095
Міні-Мобіль Для Коляски - Місяць
Міні-мобіль для коляски МІСЯЦЬ подарує дитині багато веселощів - це і м'які кумедні іграшки, і брязкальця, і дзвіночок з м'яким звуком!Особливості міні-мобіля:На підвісці 3 м'які іграшки - сонний місяць, зірочка і хмаринка Перші дві іграшки - брязкальця, а хмаринка порадує малюка звучанням дзвіночка Мобіль фіксується до коляски великою кліпсою Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Міні-мобіль для коляски - МІСЯЦЬ. Гра з підвісними місяцем, хмаркою, зірочкою позитивно впливає на:Концентрацію уваги Сенсорику Фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12095
 | 
857 ₴
857
12665
Музичний мобіль з проектором - СОЛОДКІ СНИ
Заспокойте свого малюка перед сном за допомогою музичного мобіля з проектором колекції 'Крихітка Місяць' - СОЛОДКІ СНИ!До 30 хвилин красивих класичних мелодій, що не повторюються. Цей стильний мобіль має вишуканий вигляд, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну дитячу кімнату, забезпечуючи при цьому розвиток Вашої дитини.30 хвилин неповторних класичних мелодій, що спеціально адаптовані для немовлят:- Mozart - Sleep My Little Prince- Vivaldi - The Four Seasons winter - RV 297- movement 1- Bach - Orchestral Suite No. 3- Field - Nocturne- Tchaikovsky - Seasons, June- Chopin - Nocturne Op.9 Nr. 2- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood- Elgar - SaluteПроєктує зоряне небо на блакитний купол, який обертається над ліжечком.Розвиває когнітивні навички і емоційний інтелект за допомогою поєднання музики, руху і світла, яке заспокоює дитину і допомагає розвинути почуття новонародженого.Панель, що керує звуком, світлом і рухом, розташована у верхній частині музичного мобіля.Для роботи необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до набору).З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12665
 | 
1999 ₴
1999
13055
Музичний мобіль колекції Садочок у місті – Природа
Обирайте чудову класичну музику для свого малюка!Дозвольте йому насолоджуватися справжніми шедеврами!Музикальний мобіль, виконаний в спокійних природних тонах, допоможе заспокоїти малюка перед сном. Мобіль може програти 5 вбудованих класичних мелодій, спеціально адаптованих для малюків:- Mozart - Sleep My Little Prince;- Bach - Orchestral Suite No. 3;- Field – Nocturne;- Tchaikovsky - Seasons, June;- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood. Музика може грати до 30 хвилин. Обов'язково приверне увагу малюка плавне обертання чотирьох м'яких різнокольорових іграшок – їжачка, кролика, тюльпанчика та листочка з гусеницею. Мобіль легко збирається та підходить для більшості дитячих ліжечок.Поєднання музики та руху заспокоює малюка та розвиває його сенсорне сприйняття, когнітивні навички та емоційний інтелект.Рекомендовано для дітей віком від 0 до 5 місяців.
Арт.:
 13055
 | 
2797 ₴
2797
12865
Розвиваюча гра колекції Савана – Моє перше доміно
Доміно - ідеальна гра, в яку можна пограти з малюком!Адже її правила прості, а користі вона проносить дуже багато: дитина буде вчитися рахувати та розпізнавати фігури. Гра в доміно допомагає дітям покращити свої зорові здібності, пам'ять та сприяє розвитку рухових та когнітивних навичок. На фішках яскраві зображення тварин та фігур. Це допоможе легко знаходити однакові картинки. Фішки доміно великі та зручні для дитячих ручок. Розмір фішки: 6х12 cm. У наборі є спеціальна підставка, куди можна поставити фішки, а потім їх трохи штовхнути. Дивіться, як доміношки падають одна за одною! Справжня розвага! За допомогою підставки 1,5-річний малюк впорається з таким завданням. У доміно можна грати всією родиною!1. 18 міс.+ Запуск падіння фішок з підставки: розвиває моторику, зорово-моторну координацію, просторовий зір та регулювання зусилля. Запуск падіння фішок - дуже веселе заняття, що стимулює малюка повторювати його знову й знову.2. 24 міс. + Встановлення фішок у підставку за кольором: стимулює когнітивний розвиток дитини та навички зіставлення, вчить розрізняти кольори.3. 24 міс. + Класичне доміно - за картинками чи числами: допомагає розпізнавати картинки, візерунки, вчить базовим фігурам, ліку.4. 36 міс.+ Запуск падіння фішок без підставки: розвиває моторні та когнітивні навички. Тепер малюк зможе правильно поставити фішки без підставки.До набору входить: 10 двосторонніх фішок доміно 6х12 cm; Підставка 30х10 cm.Гра в доміно позитивно впливає на: Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Пам'ять.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від 18 міс.
Арт.:
 12865
 | 
799 ₴
799
12755
Розвиваюча іграшка-кубик колекції Савана - Веселі Звірята
Розвиваюча іграшка-кубик колекції 'Савана' - ВЕСЕЛІ ЗВІРЯТА розважить малюка великою кількістю ігрових елементів, а також стане помічником у розвитку уяви, сенсорного сприйняття та дрібної моторики. Всередині м'якого кубика знаходиться вітряний дзвіночок. Кожна грань унікальна, містить веселе яскраве зображення, виконана з різних текстурних тканин та має розвиваючі елементи. На гранях кубика малюк знайде: м'який прорізувач у вигляді гривки тата-лева безпечне дзеркальце листочок, що шурхотить елемент 'хованки з левенятком', що шурхотить текстильну ручку з двох різних видів тканини текстурну гривку зебри прорізувач-ананас пластикові кільця різної фактури веселку зі стрічок різної фактури Іграшка легко кріпиться до візочка або автокрісла за допомогою пластикового кільця Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.В комплекті: м'який розвиваючий кубик із кріпленням-кільцем.Гра з кубиком розвиває уяву, дрібну моторику та сенсорику малюкаЗ Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей віком від 3 місяців.
Арт.:
 12755
 | 
747 ₴
747
13095
Розвиваюча іграшка-кубик колекції Садочок у місті - Їжачок і бурячок
Розвиваюча іграшка-кубик ЇЖАЧОК і БУРЯЧОК - це м'який і кумедний кубик, який розважить малюка великою кількістю ігрових елементів, а також стане помічником у розвитку уяви, сенсорного сприйняття та дрібної моторики. З такою іграшкою малюкові буде весело та цікаво пізнавати світ!Особливості іграшки від Taf Toys: Іграшка являє собою кубик, на кожній стороні якого є зображення симпатичного героя - кролика, сонечка та їжачка, а також тюльпанчика та моркви. Кожна сторона кубика унікальна, містить веселе яскраве зображення, виконана з різних текстурних тканин і має елементи, що розвивають.- У кролика є вушка, що шарудять, які допоможуть малюкові почати вивчати різні текстури.- З іншого боку кубика в кишеньці сховалася м'яка морквина, її можна звідти дістати.- У тюльпанчика під листочком хтось сховався, дізнайтесь швидше!- А зверху кубика в їжачка - м'які та приємні на дотик «колючки».- Знизу кубика є безпечне дзеркальце, в яке малюк може побачити себе. А ще - пластикові фігурні кільця та прорізувач у формі бурячка. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий та фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Родина може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів кохання, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини. Іграшка легко кріпиться до коляски або автокрісла за допомогою пластикового кільця.Гра з кубиком позитивно впливає на: Уяву; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Сенсорику.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від народження.
Арт.:
 13095
 | 
747 ₴
747

  Loading...