Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Taf Toys

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 25
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Брязкальце - Зірочка
Брязкальце - ЗІРОЧКА - це плюшева зірочка зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від Taf Toys:Іграшка являє собою паличку з різнокольоровими кульками всередині. Переверніть іграшку - і кульки плавно покотяться вниз з м'яким мелодійним звуком, що нагадує шум дощу. А ще на брязкальці розташувалася м'яка плюшева зірочка. Всі елементи брязкальця абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Гра з брязкальцем – ЗІРОЧКА позитивно впливає на:Cенсорику, Концентрацію уваги, Дрібну моторику. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12645
 | 
397
Брязкальце - Сонний Місяць
Брязкальце 'Сонний місяць' - це плюшевий місяць зі зручною ручкою з кульками всередині, за якими малюкові буде так цікаво спостерігати!Особливості брязкальця від TafToys:Іграшка являє собою кільце з різнокольоровими кульками всередині, які видають дуже приємний звук під час торохтіння А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий місяць Всі елементи абсолютно безпечні, тому малюк може не тільки трясти іграшку, але і жувати Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Брязкальце 'Сонний місяць'. Гра з брязкальцем 'Сонний місяць' позитивно впливає на:Уяву Концентрацію уваги Дрібну моторику сенсорику З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12065
 | 
247
Брязкальце З Кільцем - Стиль Ротанг
Класичне брязкальце з кільцем - перша іграшка для розвитку сенсорного сприйняття малюка в СТИЛІ РОТАНГ. Особливості гри: В асортименті брязкальця різних кольорів, виконані в пастельних відтінках; Брязкальце видає м'який шум; Завдяки легкості і ергономічності дитині зручно тримати його в ручках; Іграшка виготовлена з нетоксичного пластику; Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційне, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя; Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною; Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі: Брязкальце з кільцем - СТИЛЬ РОТАНГ. Гра з брязкальцем розвиває: Емоційне сприйняття дитини; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше! Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 11975
 | 
89
Гнучка Дуга Для Коляски - Тропічний Оркестр
Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр' - це три іграшки, які занурять малюка в гармонію тропіків, де бігають веселі мавпочки, світить сонечко і ростуть ананаси.Особливості:Іграшки виконані в приємних для очей кольорах Малюка розважатимуть три підвіски: мавпочка під зеленою пальмою, жовте сонечко під хмаркою ананас з квіточкою Коли дитина буде торкатися іграшки ручкою або ніжкою, вона почує легкий звук дзвіночка, тарілок або маракасів Зручні кліпси легко і надійно кріпляться до більшості візочків, дитячих крісел і автокрісел Кут нахилу дуги регулюється Підвісні іграшки це брязкальцями, які розвивають концентрацію уваги Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Гнучка дуга для коляски 'Тропічний оркестр'. Гра з 'Тропічним оркестром' позитивно впливає на:Дрібну моторику Концентрацію уваги Фізичний та емоційний розвиток малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12135
 | 
1597
Іграшка-Підвіска На Прищепці - Жужу
Іграшка-підвіска на прищіпці 'Жужу' - це 2 милі м'які іграшки - метелик і бджілка, які будуть весело літати над малюком і не дадуть занудьгувати.Особливості іграшок:Іграшка-підвіска 'Жужу' представлена в двох видах: метелик і бджілка (17 см) Кріпиться до коляски або ліжечка за допомогою великого зручного затискача Метелик і бджілка вібрують і шелестять крилами, коли 'літають' над малюком Малюк може розтягувати ніжки іграшок Крильця комашок шелестять, а довгі ніжки розтягуються Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі: метелик\бджілка, що трясуться. Іграшка-підвіска 'Жужу' позитивно впливає на:Концентрацію уваги Дрібну моторику Емоційний і фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 10555
 | 
397
Міні-Мобіль Для Коляски - Місяць
Міні-мобіль для коляски МІСЯЦЬ подарує дитині багато веселощів - це і м'які кумедні іграшки, і брязкальця, і дзвіночок з м'яким звуком!Особливості міні-мобіля:На підвісці 3 м'які іграшки - сонний місяць, зірочка і хмаринка Перші дві іграшки - брязкальця, а хмаринка порадує малюка звучанням дзвіночка Мобіль фіксується до коляски великою кліпсою Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі:Міні-мобіль для коляски - МІСЯЦЬ. Гра з підвісними місяцем, хмаркою, зірочкою позитивно впливає на:Концентрацію уваги Сенсорику Фізичний розвиток. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12095
 | 
747
Музична Дуга Для Коляски - Сова Лiсова
Музична дуга для коляски - ЛІСОВА СОВА гарна м'яка іграшка, яка реагує на дотик музичними та світловими ефектами.Особливості іграшки:Коли малюк стосується сови, звучить прекрасна музика П.І. Чайковського та сова світиться;Кожен дотик до іграшки продовжує звучання музики на кілька секунд;Дитина може грати відразу з трьома іграшками:- музична сова,- брязкальце-дерево,- брязкальце-повітряна куля;Усередині Сови знаходиться перемикач On/Off;Підвіска міцно кріпляться до більшості колясок, автокрісел та дитячих крісел-гойдалок за допомогою зручних кліпс;Коли малюк самостійно активує музику та вогники, торкаючись іграшки, він навчається розумінню причинно-наслідкових зв'язків та розвиває пізнавальні здібності;Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий та фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя;Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів кохання, радості та щастя зі своєю дитиною;Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.У наборі:Музична дуга для коляски - ЛІСОВА СОВА (звук, світло).Гра з музичною дугою допомагає дитині в:Емоційний розвиток;Музичний слух;Розуміння причинно-наслідкових зв'язків;Пізнавальні здібності.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від народження.
Арт.:
 11875
 | 
899
Музичний мобіль з проектором - СОЛОДКІ СНИ
Заспокойте свого малюка перед сном за допомогою музичного мобіля з проектором колекції 'Крихітка Місяць' - СОЛОДКІ СНИ!До 30 хвилин красивих класичних мелодій, що не повторюються. Цей стильний мобіль має вишуканий вигляд, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну дитячу кімнату, забезпечуючи при цьому розвиток Вашої дитини.30 хвилин неповторних класичних мелодій, що спеціально адаптовані для немовлят:- Mozart - Sleep My Little Prince- Vivaldi - The Four Seasons winter - RV 297- movement 1- Bach - Orchestral Suite No. 3- Field - Nocturne- Tchaikovsky - Seasons, June- Chopin - Nocturne Op.9 Nr. 2- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood- Elgar - SaluteПроєктує зоряне небо на блакитний купол, який обертається над ліжечком.Розвиває когнітивні навички і емоційний інтелект за допомогою поєднання музики, руху і світла, яке заспокоює дитину і допомагає розвинути почуття новонародженого.Панель, що керує звуком, світлом і рухом, розташована у верхній частині музичного мобіля.Для роботи необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до набору).З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12665
 | 
2697
Розвиваюча Іграшка-Кубик - Веселі Звірята
Розвиваюча іграшка-кубик 'Веселі звірятка' розважить малюка безліччю ігрових елементів, а також стане помічником у розвитку уяви, сенсорного сприйняття і дрібної моторики малюка.Особливості іграшки 'Веселі звірятка':Всередині м'якого кубика - дзвіночок, а на кожній грані - веселі і несхожі картинки з різними текстурами тканин і розвиваючі елементи На гранях дитина знайде: Безпечне дзеркальце Разнокольорові пластикові кільця Хмаринку-брязкальце Прорізувач Деталі, що шелестять Тканьова ручка Іграшка легко кріпиться до коляски або автокрісла за допомогою пластикового кільця Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У набір входить:Розвиваюча іграшка-кубик 'Веселі звірятка'. Гра з кубиком розвиває:Уяву Дрібну моторику Сенсорику малюка З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей 3 місяців.
Арт.:
 12185
 | 
475
Розвиваюча іграшка-кубик колекції Савана - Веселі Звірята
Розвиваюча іграшка-кубик колекції 'Савана' - ВЕСЕЛІ ЗВІРЯТА розважить малюка великою кількістю ігрових елементів, а також стане помічником у розвитку уяви, сенсорного сприйняття та дрібної моторики. Всередині м'якого кубика знаходиться вітряний дзвіночок. Кожна грань унікальна, містить веселе яскраве зображення, виконана з різних текстурних тканин та має розвиваючі елементи. На гранях кубика малюк знайде: м'який прорізувач у вигляді гривки тата-лева безпечне дзеркальце листочок, що шурхотить елемент 'хованки з левенятком', що шурхотить текстильну ручку з двох різних видів тканини текстурну гривку зебри прорізувач-ананас пластикові кільця різної фактури веселку зі стрічок різної фактури Іграшка легко кріпиться до візочка або автокрісла за допомогою пластикового кільця Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.В комплекті: м'який розвиваючий кубик із кріпленням-кільцем.Гра з кубиком розвиває уяву, дрібну моторику та сенсорику малюкаЗ Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей віком від 3 місяців.
Арт.:
 12755
 | 
647
Розвиваюча іграшка-розкладушка - Мої емоції
Розвиваюча іграшка, що шелестить, МОЇ ЕМОЦІЇ - це 12 м'яких «сторінок» з малюночками і розвиваючими елементами. Іграшку можна розгорнути або згорнути та зафіксувати кліпсами, щоб вона стояла. Іграшкою в розгорнутому вигляді можна грати на підлозі або на прогулянці, прикріпивши до візка кільцем. А якщо скласти і поставити її, це стимулюватиме малюка проводити час на животику, зміцнюючи м'язи шиї, плечей і спини. Двостороння. Перша сторона для діток віком до 3 місяців - контрастна, чорно-біла, привертає увагу найменших. Друга сторона – яскрава і кольорова з тактильними елементами.Покладіть іграшку в розгорнутому вигляді поряд з дитиною, і їй цікаво буде чіпати її ручками або ніжками, досліджуючи звук, що шелестить, і розвиваючи велику моторику. У старшому віці малюкові буде цікаво чіпати дрібніші різноколірні елементи, розвиваючи сенсорику і дрібну моторику. Ваша дитина отримає масу задоволення від вивчення різних текстур, сюрпризів і кумедних ілюстрацій. Ця іграшка-книжечка знайомить дитину з п'ятьма основними емоційними станами: щасливим, сумним, сонним, голодним і здивованим.Розпізнавання спектру емоцій допоможе розвинути емоційний інтелект і взаємодію з батьками в процесі гри. Іграшка легка, без зусиль складається і навіть має пластикові кільця, тому її можна прикріпити до візка, автокрісла і ліжечка. Розмір іграшки в розкладеному вигляді - 44х33 см.З Taf Toys бути батьками легше! Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12545
 | 
577

  Loading...