Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Настільні ігри

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 5 з 5
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
6066350
Головоломка Rubik's S2 – Кольоринки
Киньте виклик своїй логіці! Влаштуйте захоплююче змагання на швидкість з головоломкою 'Кольоринки S2' від Rubik's.Особливості гри: Принцип головоломки ідентичний грі п'ятнашки - фішки потрібно рухати по полю, але не можна брати в руки і перекладати. У 'Кольоринки' можна грати як в поодинці, так і влаштувати змагання між двома гравцями - для цього спеціально передбачено два ігрових поля і рамка з віконцем для швидкого визначення переможця. На початку гри потрібно струснути прозорий бокс з дев'ятьма різнобарвними кубиками. Мета гри - першим зібрати в центрі свого ігрового поля малюнок з 9 фішок, аналогічний малюнку, який випав на прозорому боксі. Перший гравець, який зібрав малюнок вірно і опустив рамку, стає переможцем.У комплект входить: ігрове поле з рамкою (3 частини); 48 різнокольорових фішок; прозорий бокс з 9-ю різнокольоровими мінікубиками.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 6066350
 | 
895 ₴
895
6063172
Головоломка в дорогу Rubik's - Кольоринки
Киньте виклик своїй логіці! Влаштуйте захоплююче змагання на швидкість з головоломкою в дорогу КОЛЬОРИНКИ від Rubik's.Особливості гри:Принцип головоломки ідентичний грі п'ятнашки - фішки потрібно рухати по полю, але не можна брати в руки і перекладати.Версія для дороги - проведи час у дорозі весело та з користю!У 'Кольоринки' можна грати як в поодинці, так і влаштувати змагання між двома гравцями - для цього спеціально передбачено два ігрових поля і рамка з віконцем для швидкого визначення переможця.На початку гри потрібно витягнути картку із завданням.Мета гри — першим зібрати в центрі свого ігрового поля малюнок із 9 фішок, аналогічний малюнку, який випав на картці із завданням.Перший гравець, який зібрав малюнок вірно і опустив рамку, стає переможцем.У комплект входить:ігрове поле;48 різнокольорових фішок;25 карток із завданнями;інструкція.
Арт.:
 6063172
 | 
545 ₴
545

  Loading...