Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Модні ляльки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 58
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
569879
Ігровий набір з колекційною лялькою L.O.L. Surprise! серії Remix - Селебріті
Ви полюбляєте слухати музику та чекаєте найкрасивішу ляльку в серії 'Remix'? Така стиляга порадує будь-яку дитину і стане відмінним подарунком на Новий Рік або день Народження!Нова лялечка з колекційного випуску L.O.L. SURPRISE! Тільки подивіться на її розкішний наряд з вишитими елементами. Сцена з підсвічуванням. Уявіть, як неймовірно буде виглядати лялька при яскравих вогниках. Яскравий червоний плащ з паєтками, які будуть так гарно мерехтіти при світлі. І головний сюрприз - вставте та дістаньте жетон у бічну частину сцени для того, щоб почути музику. Лялька має шарнірні руки, що дає можливість вигадувати ще більше цікавих сценаріїв для гри. Лялечки L.O.L. Surprise! вирішили зробити для Вас справжній квест та розділили частини своєї улюбленої пісні між наборами серії 'Remix'. Вставте фрагмент тексту на стікері у відповідні пропуски в тексті на аркуші колекціонера, щоб доповнити текст пісні. Тепер Ви можете підспівувати своїм улюбленицям! Щоб знайти всі куплети пісні - зберіть всю колекцію серії 'Remix'. Гра з ляльками L.O.L. SURPRISE! розвиває в дитині креативність, уяву і уміння гратися.До набору входить:Колекційна лялька серії «O.M.G. Remix »; Стікер з частиною пісні; Одяг для ляльки; Взуття для ляльки; Аксесуари; Сцена; Підставка; 1 жетон (для активації музики); 1 гребінець для волосся ляльки. Потрібні 3 батарейки типу АА (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 569879
 | 
1499 ₴
1499
507321
Ігровий набір з ляльками L.O.L. Surprise! серії Baby Bundle - Малюки
Готові до знайомства з милими малятами? Зустрічайте новинку серії 'Baby Bundle' - Ігровий набір з лялькою L.O.L. Surprise! - Малюки. У лялечок стильні зачіски та наймиліші улюбленці. Цікаво, яка родина потрапить до вас? У серії 18 різних родин малюків. У кожної родини різний рівень рідкісності: популярні, моднi, рідкіснi, ультра рідкісні. У одного малюка з набору є унікальна функція – «закриті очі». Щоб очі «відкрилися» потрібно протерти очі лялечки чистим вологим рушником (не входить до комплекту). Але «відкрити» очі можна лише один раз, потім ця функція не працює. Куля може слугувати ліжечком для малюків.У набір входить: 1-3 ляльки тотс і маленькі сестрички, 0-1 улюбленець, 1 куля.Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває у дитині креативність, уяву та вміння грати.Рекомендовано для дітей від 4 років.
Арт.:
 507321
 | 
345 ₴
345
503842
Ігровий набір з лялькою L.O.L. Surprise! серії O.M.G. – Ча Ча
Відкрийте для себе цікаві сюрпризи з ігровим набором L.O.L. SURPRISE! серії 'O.M.G.' - ЧА ЧА. У наборі Ви знайдете іграшкову морозильну камеру для напоїв, унікальні манікюрні аксесуари та лялечку Ча Ча, одягнену в її улюблені фруктові тона!Допоможіть лялечці керувати казковою крамницею і розпакуйте дивовижні сюрпризи всередині для створення власного манікюру! Відкрийте іграшкову морозильну камеру з напоями і знайдіть 24 гарненьких яскравих нігтя, які виглядають немов фрукти, і які можна наклеїти на власні нігті та прикрасити! Перед початком гри уважно ознайомтеся з інструкцією. У наборі 15 сюрпризів. Велика та яскрава лялечка, новий одяг та аксесуари. Гарне довге волосся – можна змінювати зачіски щодня! Лялька має шарнірні руки, що дозволяє вигадувати ще більше цікавих сценаріїв для гри. Уважно придивіться до наліпок, щоб розгледіти милі деталі на фруктову тематику, включаючи апельсини, банани та багато іншого!В ігровий набір входить: 1 блок для манікюру, 2 пляшки лаку для нігтів, 1 пакетик блискіток для нігтів, 24 наліпки для наклеювання тіпсів, 3 аркуші наклейок для нігтів, 1 пилка для нігтів, 1 лялька, 1 комплект одягу, 1 пара сережок, 1 пара взуття, 1 баночка для блискіток.Гра з лялечкою L.O.L. SURPRISE! розвиває в дитині креативність, уяву та вміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 503842
 | 
1695 ₴
1695
503859
Ігровий набір з лялькою L.O.L. Surprise! серії O.M.G. – Кітті К
Відкрийте для себе цікаві сюрпризи з ігровим набором L.O.L. SURPRISE! серії 'O.M.G.' - Кітті К. У наборі Ви знайдете іграшкову морозильну камеру для молочних коктейлей, унікальні манікюрні аксесуари та лялечку Кітті К, одягнену в її улюблені гламурні тона!Допоможіть лялечці керувати казковим кафе і розпакуйте дивовижні сюрпризи всередині для створення власного манікюру! Відкрийте іграшкову морозильну камеру з коктейлями і знайдіть 24 гарненьких гламурних нігтя, які виглядають немов ескімо у формі котиків, і які можна наклеїти на власні нігті та прикрасити! Перед початком гри уважно ознайомтеся з інструкцією. У наборі 15 сюрпризів. Велика та яскрава лялечка, новий одяг та аксесуари. Гарне довге волосся - можна змінювати зачіски щодня! Лялька має шарнірні руки, що дозволяє вигадувати ще більше цікавих сценаріїв для гри. Уважно придивіться до наліпок, щоб розгледіти милі деталі на тематику аксесуарів, включаючи сердечка, бантики та багато іншого!В ігровий набір входить: 1 блок для манікюру, 2 пляшки лаку для нігтів, 1 пакетик блискіток для нігтів, 24 наліпки для наклеювання тіпсів, 3 аркуші наклейок для нігтів, 1 пилка для нігтів, 1 лялька, 1 комплект одягу, 1 пара сережок, 1 пара взуття, 1 баночка для блискіток.Гра з лялечкою L.O.L. SURPRISE! розвиває в дитині креативність, уяву та вміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 503859
 | 
1695 ₴
1695
503781
Ігровий набір з лялькою L.O.L. Surprise! серії O.M.G. – Цукерочка
Відкрийте для себе цікаві сюрпризи з ігровим набором L.O.L. SURPRISE! серії 'O.M.G.' - ЦУКЕРОЧКА. У наборі Ви знайдете іграшкову морозильну камеру для морозива, унікальні манікюрні аксесуари та лялечку Цукерочку, одягнену в її улюблені пастельні тона!Допоможіть лялечці керувати казковою крамницею і розпакуйте дивовижні сюрпризи всередині для створення власного манікюру! Відкрийте іграшкову морозильну камеру з морозивом і знайдіть 24 гарненьких пастельних нігтя, які виглядають немов ескімо, і які можна наклеїти на власні нігті та прикрасити! Перед початком гри уважно ознайомтеся з інструкцією. У наборі 15 сюрпризів. Велика та яскрава лялечка, новий одяг та аксесуари. Гарне довге волосся – можна змінювати зачіски щодня! Лялька має шарнірні руки, що дозволяє вигадувати ще більше цікавих сценаріїв для гри. Уважно придивіться до наліпок, щоб розгледіти милі деталі на десертну тематику, включаючи ріжки морозива, пончики та багато іншого!В ігровий набір входить: 1 блок для манікюру, 2 пляшки лаку для нігтів, 1 пакетик блискіток для нігтів, 24 наліпки для наклеювання тіпсів, 3 аркуші наклейок для нігтів, 1 пилка для нігтів, 1 лялька, 1 комплект одягу, 1 пара сережок, 1 пара взуття, 1 баночка для блискіток.Гра з лялечкою L.O.L. SURPRISE! розвиває в дитині креативність, уяву та вміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 503781
 | 
1695 ₴
1695

  Loading...