Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Конструктори

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Серія

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 14
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1373Z
795 ₴
795
BT3099Z
Конструктор серії Bristle Blocks - Будівельник, 36 деталей
Конструктор-брістл серії Bristle Blocks - БУДІВЕЛЬНИК - ідеальний перший конструктор-брістл.Унікальна конструкція блоків Bristle Block, що з'єднуються між собою, демонструють безмежні можливості для будівництва та дитячої творчості. Просто стисніть ці блоки разом, щоб почати будувати, а потім розсуньте їх, щоб створити щось нове.Будуйте власні споруди знову і знову. Bristle Blocks - це веселі та прості у використанні конструктори для дітей різного віку. Великі блоки легко поміщаються в маленьку долоньку малюка, а їхня щетиниста конструкція досить гнучка, щоб діти могли побудувати власний шедевр. М'які деталі-щіточки легко з'єднуються між собою. Деякі елементи обертаються. Приємні на дотик для маленьких рученят. Модні кольори. Надихаючий дизайн! Всі блоки зберігаються в зручній упаковці-коробці.До набору входить: 36 деталей конструктора.Конструктор-брістл серії Bristle Blocks - БУДІВЕЛЬНИК допоможе дитині розвинути: дрібну моторику; уяву; сенсорику.Рекомендовано для дітей від 2 років.
Арт.:
 BT3099Z
 | 
525 ₴
525
BT3070Z
Конструктор серії Bristle Blocks - Будівельник, 56 деталей
Конструктор-брістл серії Bristle Blocks - БУДІВЕЛЬНИК - ідеальний перший конструктор-брістл.Унікальна конструкція блоків Bristle Block, що з'єднуються між собою, демонструють безмежні можливості для будівництва та дитячої творчості. Просто стисніть ці блоки разом, щоб почати будувати, а потім розсуньте їх, щоб створити щось нове.Будуйте власні споруди знову і знову. Bristle Blocks - це веселі та прості у використанні конструктори для дітей різного віку. Великі блоки легко поміщаються в маленьку долоньку малюка, а їхня щетиниста конструкція досить гнучка, щоб діти могли побудувати власний шедевр. М'які деталі-щіточки легко з'єднуються між собою. Деякі елементи обертаються. Приємні на дотик для маленьких рученят. Модні кольори. Надихаючий дизайн! Всі блоки зберігаються в зручній упаковці-коробці.До набору входить: 56 деталей конструктора.Конструктор-брістл серії Bristle Blocks - БУДІВЕЛЬНИК допоможе дитині розвинути: дрібну моторику; уяву; сенсорику.Рекомендовано для дітей від 2 років.
Арт.:
 BT3070Z
 | 
695 ₴
695
D70706
Конструктор електронний Doka 201 схема
Конструктор електронний DOKA «201 СХЕМА» безсумнівно сподобається юним дослідникам!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, а також кумедні ігри та іграшки. Завдяки оригінальному способу з’єднання деталей Ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми: Пропелер, що літає. Лампа, що керується сенсором та звуком. Керовані звуки зоряних воєн, пожежної машини або швидкої допомоги. Музичний вентилятор. Лампа, що блимає і світлодіод у космосі. Сміх Будди. Блимаючий світлодіод, що керується магнітом. Автоматичний вуличний ліхтар. Тестер електропровідності. Звуки автомату. Вентилятор, що керується сенсором та магнітом. Звуки іграшкового бластера, що керуються світлом, дощем. Лампа, що керується електромотором. Музичний дверний дзвінок. Лампи при паралельному і послідовному з'єднанні. Лампа з яскравістю, що змінюється. Сигнальний ліхтар, що керується магнітом. Логічні елементи 'І', 'АБО', 'І-НЕ', 'АБО-НІ' та багато іншого.Конструктор складається з наступних елементів: Провід з 2, 3, 4, 5, 6 сполучними клемами. Шайба з 1 сполучною клемою. П'єзовипромінювач (звуковипромінювач п'єзоелектричний). Сенсорна пластина (сенсор). Геркон (магнітокерований контакт). Кнопковий вимикач (кнопка). Вимикач. Фоторезистор (світлочутливий резистор). Червоний світлодіод. Лампа 2,5v. Динамік (гучномовець). Музична ІС (інтегральна схема). Сигнальна ІС (інтегральна схема). ІС (інтегральна схема) 'зоряні війни'. Електромотор.До комплекту також входить інструкція, за допомогою якої малюк зможе зібрати 201 електросхему, що дозволяють на практиці освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою.Електронний конструктор розвиває у дитини: дрібну моторику увагу логіку память математичні здібності.Для роботи потрібні 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 D70706
 | 
1445 ₴
1445
D70707
Конструктор електронний Doka 320 схем
Конструктор електронний DOKA «320 СХЕМ» безсумнівно сподобається юним дослідникам!Збираючи конструктор, дитина познайомиться з дивовижним світом електроніки в ігровій формі. У схемах використовується ручне, магнітне, світлове, водяне, звукове, електричне, а також сенсорне керування. Завдяки оригінальному способу з’єднання деталей Ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми: радіоприймач автоматичний освітлювач музичний дзвінок ігри та іграшки імітатор звуків (зоряних воєн, сигнали машини швидкої допомоги зі світловим супроводом, сигнал тривоги) охоронна сигналізація та багато іншого.Конструктор складається з наступних елементів: Сполучні дроти. П'єзовипромінювач. Сенсорна пластина. Геркон (магнітнокеруючий контакт) з магнітом. Кнопковий вимикач. Вимикач. Фоторезистор. Червоний світлодіод. Лампа 2.5 В. Кріпильні тримачі для батарейок. Динамік. Інтегральна схема музична. Інтегральна схема сигнальна. Інтегральна схема 'зоряні війни'. Електромотор з пропелером. Антена. Зелений світлодіод. Лампа 6 В. Мікрофон. Інтегральна схема 'підсилювач потужності'. Резистори 100 Ом, 1 кОм, 5 кОм, 10 кОм, 100 кОм. Конденсатори 0.02 мкФ, 0.1 мкФ, 10 мкФ, 100 мкФ, 470 мкФ. Інтегральна схема 'підсилювач високої частоти'. PNP транзистор. NPN транзистор. Реостат. Інтегральна схема 'FM діапазон'.Також в інструкції до конструктора міститься 136 ілюстрацій і 320 описів схем, які ви можете зібрати.Електронний конструктор розвиває у дитини: дрібну моторику увагу логіку память математичні здібності.Для роботи потрібні 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 D70707
 | 
1995 ₴
1995
D70711
Конструктор електронний Doka Альтернативна енергія 50 схем
Конструктор електронний DOKA 'АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГІЯ' (50 схем) безсумнівно сподобається юним дослідникам!Конструктор допоможе вивчити екологічно чисті джерела живлення, такі як вітряк і сонячна панель, щоб краще пізнати світ електроніки. Завдяки оригінальному способу з'єднання деталей ви зможете досягнути швидкого і ефективного результату без використання паяння.Конструктор пройшов апробацію в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.До комплекту входить: 26 деталей посібник, за допомогою якого дитина зможе реалізувати 50 проектів, розділених на три основні блоки: - енергія сонця, - енергія вітру, - механічна енергія.Електронний конструктор розвиває у дитини: дрібну моторику увагу логіку память математичні здібності.Для роботи не потрібні батарейки.Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
Арт.:
 D70711
 | 
1445 ₴
1445
D70702
Конструктор електронний Doka До злету готові!
Конструктор електронний DOKA 'ДО ЗЛЕТУ ГОТОВІ!' безсумнівно сподобається юним дослідникам!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати запуск пропелера та зробити ліхтарик, допоможе в знайомстві з логічними елементами, вивченні електродвигуна, регулюванні яскравості світла. Завдяки оригінальному способу з’єднання деталей Ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.За допомогою конструктора можна зібрати 14 схем: Простий ліхтарик Вентилятор Яскрава лампа Літаючий пропелер Керування лампою двома послідовно з'єднаними перемикачами Управління пропелером двома послідовно з'єднаними перемикачами Керування лампою двома паралельно з'єднаними перемикачами Управління електродвигуном двома паралельно з'єднаними перемикачами Лампа зі змінною яскравістю (3v) Послідовне з'єднання лампи та електродвигуна (3v) Послідовне з'єднання лампи та електродвигуна (6v) Лампа зі змінною яскравістю (6v) Шунтування лампи Паралельне включення лампи та електродвигунаЦей набір чудово підійде як для індивідуальних занять в спокійній домашній обстановці, так і для занять додаткової освіти.У комплект входить: 15 деталей конструктора, монтажна плата, посібник.Такий електронний конструктор розвиває в дитині: творче мислення, увагу, логіку, пам'ять.Живлення: 4 батарейки АА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 D70702
 | 
695 ₴
695
D70709
Конструктор електронний Doka Перші кроки в електроніці (А)
Конструктор електронний DOKA 'ПЕРШІ КРОКИ В ЕЛЕКТРОНІЦІ' (Набір А, 15 схем) безсумнівно сподобається юним дослідникам!Конструктор пропонує 15 різних схем, для збору яких дитина зможе скористатися провідниками, елементами живлення, вимикачами, лампами і електромоторами, збираючи їх і відкриваючи для себе багато нового і цікавого, при цьому не використовуючи небезпечний метод паяння.Завдяки посібнику з поясненнями і цікавими завданнями, з'являється хороша можливість отримати базові знання в сфері електроніки та фізики. Конструктор DOKA також пройшов всі випробування в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми: Eлектролампа. Електричний вентилятор. Літаючий пропелер. Лампа, керована магнітом. Вентилятор, керований магнітом. Керована магнітом літаюча тарілка. Пряме і зворотнє обертання двигуна. Послідовне з'єднання лампочки і електродвигуна. Паралельне з'єднання лампочки і електродвигуна. Вентилятор зі змінною швидкістю обертання. Лампочка із змінною яскравістю світла. Керування лампочкою двома послідовно з'єднаними перемикачами. Керування вентилятором двома послідовно з'єднаними перемикачами. Керування лампою двома паралельно з'єднаними перемикачами. Керування одним вентилятором двома паралельно з'єднаними перемикачами.Конструктор складається з наступних елементів: Дріт з двома клемами - 4 шт. Провід з 3 клемами - 2 шт. Геркон. Кнопка. Вимикач. Ламповий патрон 2.5 В. Батарейний відсік. Електродвигун. Пропелер. Монтажна плата. Лампа 2.5 В. Магніт.До комплекту також входить посібник, який містить теоретичні пояснення, питання та завдання. Набори «А» і «В» серії «Перші кроки в електроніці» можна поєднувати і доповнювати один з одним.Електронний конструктор розвиває у дитини: дрібну моторику увагу логіку память математичні здібності.Для роботи потрібні 4 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 D70709
 | 
695 ₴
695
D70710
Конструктор електронний Doka Перші кроки в електроніці (В)
Конструктор електронний DOKA 'ПЕРШІ КРОКИ В ЕЛЕКТРОНІЦІ' (Набір В, 15 схем) безсумнівно сподобається юним дослідникам!Конструктор пропонує 15 різних схем, для збору яких дитина зможе скористатися провідниками, елементами живлення, резистором і транзистором, збираючи їх і відкриваючи для себе багато нового і цікавого, при цьому не використовуючи небезпечний метод паяння.Завдяки посібнику з поясненнями і цікавими завданнями, з'являється хороша можливість отримати базові знання в сфері електроніки та фізики. Конструктор DOKA також пройшов всі випробування в школах і інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців.За допомогою конструктора можна зібрати такі схеми: Звук поліцейської машини при розриві дроту. Звук пожежної машини при розриві дроту. Звук кулеметної стрілянини при розриві дроту. Звук карети швидкої допомоги при розриві дроту. Проблисковий світлодіодний сигнал для захисту від злодіїв. Карета швидкої допомоги зі світловими і звуковими сигналом. Поліцейська машина зі світловим і звуковим сигналом. Пожежна машина зі світловим і звуковим сигналом. Звук поліцейської машини. Звук іграшкового бластера. Повільно блимаючий світлодіод. Поліцейська машина з червоним світлом. Попереджувальне червоне світло і звук кулеметної стрілянини. Тестер провідності. Пожежна машина.Конструктор складається з наступних елементів: Провід 1. Провід 2 - 7 шт. Провід 3 - 2 шт. Провід 4. Провід 5. Кнопка. Червоний світлодіод. Батарейний відсік. Сигнальна інтегральна схема. Резистор 100 кОм. Транзистор PNP. Монтажна плата.До комплекту також входить посібник, який містить теоретичні пояснення, питання та завдання. Набори «А» і «В» серії «Перші кроки в електроніці» можна поєднувати і доповнювати один з одним.Електронний конструктор розвиває у дитини: дрібну моторику увагу логіку память математичні здібності.Для роботи потрібні 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 D70710
 | 
695 ₴
695
D70700
Конструктор електронний Doka Світло та колір RGB
Конструктор електронний DOKA - 'СВІТЛО ТА КОЛІР RGB' безсумнівно сподобається юним дослідникам!Кожен з Вас малював фарбами та пробував їх змішувати, щоб отримати потрібний колір. Чим більше фарб, тим більше відтінків. Але мало хто мав досвід по змішуванню світла. А там результат не завжди очікуваний. Якщо Ви змішаєте червону, зелену і синю фарби, то ніколи не отримаєте білого. А змішуючи світло - це можливо!Важко собі уявити, що вся гама кольорів, яку Ви бачите на екранах смартфонів, моніторах комп'ютерів, телевізорах, рекламних щитах, створюється за допомогою всього трьох кольорів - червоного, синього та зеленого! І цей набір дозволить Вам переконатися в цьому.Цей набір чудово підійде як для індивідуальних занять в спокійній домашній обстановці, так і для занять додаткової освіти.У комплект входить: 60 деталей посібник, за допомогою якого дитина зможе створити 24 світлові схеми.Такий електронний конструктор розвиває в дитині: творче мислення, увагу, логіку, пам'ять.Для роботи конструктора необхідні 2 батарейки типу АА.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 D70700
 | 
1295 ₴
1295
D70704
Конструктор електронний Doka Чиста енергія
Конструктор електронний DOKA 'ЧИСТА ЕНЕРГІЯ' безсумнівно сподобається юним дослідникам!Конструктор дозволяє дитині своїми руками створювати механічну енергію, допоможе в знайомстві з логічними елементами та ручним генератором, регулювати енергію вітру. Завдяки оригінальному способу з’єднання деталей Ви зможете домогтися швидкого і ефективного результату без використання паяння.За допомогою конструктора можна зібрати 21 схему: Найпростіша схема з ручним генератором Підключення світлодіода Два паралельні світлодіоди Поперемінне вмикання Лампа та світлодіод, увімкнені паралельно Послідовне під'єднання світлодіодів Послідовне підключення лампи та світлодіода Електродвигун і світлодіод, увімкнені паралельно Електродвигун і світлодіод, увімкнені послідовно Довгий послідовний ланцюг Максимальне навантаження Послідовно-паралельне включення Один світлодіод Два світлодіоди, увімкнені паралельно Зміна полярності Світлодіод і лампа, увімкнені паралельно Два світлодіоди і лампа, увімкнені паралельно Лампа і світлодіод, увімкнені послідовно Лампа і світлодіоди, увімкнені послідовно Паралельно-послідовне увімкнення лампи та світлодіодівЦей набір чудово підійде як для індивідуальних занять в спокійній домашній обстановці, так і для занять додаткової освіти.У комплект входить: 12 деталей конструктора, монтажна плата, посібник.Такий електронний конструктор розвиває в дитині: творче мислення, увагу, логіку, пам'ять.Живлення: батарейки не потрібні.Рекомендовано для дітей віком від 8 оків.
Арт.:
 D70704
 | 
695 ₴
695

  Loading...