Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Розвиваючі іграшки для новонароджених

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 10 з 10
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1975Z
Музична іграшка – Колесо-кружлялка
КОЛЕСО-КРУЖЛЯЛКА - океан веселощів для найменших! Адже це яскрава, весела та пізнавальна іграшка! З таким колесом огляду дитині завжди буде цікаво! Колесо огляду - це подорож до підводного світу! Малюк зможе познайомитися з симпатичним крабиком, а ще побачить черепашку, морську зірку та навіть підводний човен! Крутіть колесо - і слухайте веселі мелодії та кумедні звуки! Розвивайте музичний слух малюка! По контуру колеса розташувалися різнокольорові намистинки. Якщо покрутити колесо - вони будуть перекочуватися та створювати яскравий настрій! На ніжці іграшки є присоска: її можна легко прикріпити до рівної поверхні, щоб малюку було зручніше крутити колесо. Ідеально підходить для столу або дитячого стільця.Музична іграшка допоможе у розвитку: дрібної моторики; зорово-моторної координації; уяви.Розвиваючі іграшки Battat: Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!Розмір іграшки - 13 х 8 х 21 cm.Живлення - 1 батарейка типу ААА (у комплекті).Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
Арт.:
 BX1975Z
 | 
997 ₴
997
BX2037Z
Сенсорна м’яка іграшка – Бджілка пухнастик дзиж
Відкрийте для малюка веселу бджілку - додайте джмеле-веселощів! Вона м’яка на дотик, з різними приємними на дотик текстурами, бджоло-красивими візерунками та різноманітними звуками! Малята можуть розвивати свої слухові, тактильні та зорові навички, знайомлячись з безліччю цікавих функцій бджілки. Ця м’яка іграшка створена спеціально для крихітних ручок, завдяки привабливому кулясто-опуклому дизайну дитині буде цікаво досліджувати її, зручно хапати та гратися! Весела Бджілка м'яка, з різнокольоровими лапками та стрічками, щоб малюк міг зручно вивчати світ на дотик. Потягніть її за блакитну лапку зі стрілкою - і вона буде кумедно труситися! Крильця бджілки шарудять! Потрусіть бджілку, щоб намистини та зірочки у брязкальцях створили приємний звук. Цю сенсорну іграшку дитині буде легко хватати, тримати, трясти або гратися нею будь-як! Всі кольори, візерунки, текстури та звуки іграшки неодмінно розвиватимуть візуальні, тактильні та слухові навички малюків. Оскільки компанія Battat піклується про довкілля, батькам буде приємно дізнатися, що пакування зроблено з 100% переробленого паперу.Розмір: 19 х 16,5 х 18 см.Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 BX2037Z
 | 
1195 ₴
1195
13025
Брязкальце колекції Садочок у місті – Кролик Райлі
Брязкальце КРОЛИК РАЙЛІ - це плюшевий кролик зі зручною м’якою дерев’яною ручкою та кольоровими стрічками!Особливості брязкальця від TafToys: Іграшка являє собою дерев’яне кільце з різнокольоровими стрічками. А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий кролик. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Родина може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Розмір іграшки – 17 cm.Гра з брязкальцем позитивно впливає на: Уяву; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Сенсорику.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 13025
 | 
377 ₴
377
12665
Музичний мобіль з проектором - СОЛОДКІ СНИ
Заспокойте свого малюка перед сном за допомогою музичного мобіля з проектором колекції 'Крихітка Місяць' - СОЛОДКІ СНИ!До 30 хвилин красивих класичних мелодій, що не повторюються. Цей стильний мобіль має вишуканий вигляд, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну дитячу кімнату, забезпечуючи при цьому розвиток Вашої дитини.30 хвилин неповторних класичних мелодій, що спеціально адаптовані для немовлят:- Mozart - Sleep My Little Prince- Vivaldi - The Four Seasons winter - RV 297- movement 1- Bach - Orchestral Suite No. 3- Field - Nocturne- Tchaikovsky - Seasons, June- Chopin - Nocturne Op.9 Nr. 2- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood- Elgar - SaluteПроєктує зоряне небо на блакитний купол, який обертається над ліжечком.Розвиває когнітивні навички і емоційний інтелект за допомогою поєднання музики, руху і світла, яке заспокоює дитину і допомагає розвинути почуття новонародженого.Панель, що керує звуком, світлом і рухом, розташована у верхній частині музичного мобіля.Для роботи необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до набору).З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12665
 | 
1999 ₴
1999
13055
Музичний мобіль колекції Садочок у місті – Природа
Обирайте чудову класичну музику для свого малюка!Дозвольте йому насолоджуватися справжніми шедеврами!Музикальний мобіль, виконаний в спокійних природних тонах, допоможе заспокоїти малюка перед сном. Мобіль може програти 5 вбудованих класичних мелодій, спеціально адаптованих для малюків:- Mozart - Sleep My Little Prince;- Bach - Orchestral Suite No. 3;- Field – Nocturne;- Tchaikovsky - Seasons, June;- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood. Музика може грати до 30 хвилин. Обов'язково приверне увагу малюка плавне обертання чотирьох м'яких різнокольорових іграшок – їжачка, кролика, тюльпанчика та листочка з гусеницею. Мобіль легко збирається та підходить для більшості дитячих ліжечок.Поєднання музики та руху заспокоює малюка та розвиває його сенсорне сприйняття, когнітивні навички та емоційний інтелект.Рекомендовано для дітей віком від 0 до 5 місяців.
Арт.:
 13055
 | 
2797 ₴
2797
12545
Розвиваюча іграшка-розкладушка - Мої емоції
Розвиваюча іграшка, що шелестить, МОЇ ЕМОЦІЇ - це 12 м'яких «сторінок» з малюночками і розвиваючими елементами. Іграшку можна розгорнути або згорнути та зафіксувати кліпсами, щоб вона стояла. Іграшкою в розгорнутому вигляді можна грати на підлозі або на прогулянці, прикріпивши до візка кільцем. А якщо скласти і поставити її, це стимулюватиме малюка проводити час на животику, зміцнюючи м'язи шиї, плечей і спини. Двостороння. Перша сторона для діток віком до 3 місяців - контрастна, чорно-біла, привертає увагу найменших. Друга сторона – яскрава і кольорова з тактильними елементами.Покладіть іграшку в розгорнутому вигляді поряд з дитиною, і їй цікаво буде чіпати її ручками або ніжками, досліджуючи звук, що шелестить, і розвиваючи велику моторику. У старшому віці малюкові буде цікаво чіпати дрібніші різноколірні елементи, розвиваючи сенсорику і дрібну моторику. Ваша дитина отримає масу задоволення від вивчення різних текстур, сюрпризів і кумедних ілюстрацій. Ця іграшка-книжечка знайомить дитину з п'ятьма основними емоційними станами: щасливим, сумним, сонним, голодним і здивованим.Розпізнавання спектру емоцій допоможе розвинути емоційний інтелект і взаємодію з батьками в процесі гри. Іграшка легка, без зусиль складається і навіть має пластикові кільця, тому її можна прикріпити до візка, автокрісла і ліжечка. Розмір іграшки в розкладеному вигляді - 44х33 см.З Taf Toys бути батьками легше! Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12545
 | 
469 ₴
469
13065
Розвиваюча книжка-розкладушка колеції Садочок у місті – Зайчики
Розвиваюча книжка-розкладушка колекції САДОЧОК У МІСТІ – це 6 м'яких «сторінок», які шарудять, з малюнками та елементами, що розвивають.Особливості іграшки: М'яка книжка-розкладушка з зображенням різних добрих сюжетів – кролик, сонечко, їжачок, тюльпанчик та інші. Це двостороння книжечка з кумедними зображеннями та елементами, що розвивають, для 2 етапів розвитку малюка:- На першій стороні – від 0 до 3 місяців: контрастні кольори, картинки звірят і бурячок-прорізувач. А ще тут є двосторонні сторінки, які можна перевертати.- На другій стороні - веселі барвисті картинки з елементами, що розвивають, - деталями, що шарудять, сенсорними текстурами тканин і безпечним дзеркалом. Грати можна у ліжечку, у колясці, а також лежати на животику, розглядаючи яскраві картинки; Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий та фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя; Родина може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів кохання, радості та щастя зі своєю дитиною; Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.Гра з книжкою з першого дня забезпечує візуальну стимуляцію, а також позитивно впливає на: Уяву; Дрібну моторику; Сенсорику малюка; Емоційний інтелект.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від народження.
Арт.:
 13065
 | 
897 ₴
897
12855
Спіраль для візочка та автокрісла - Веселка
Спіраль колекції 'Мрійливі коали' ВЕСЕЛКА - справжній ігровий центр, який закручується навколо дуги автокрісла або прогулянкового візочка.Особливості гри: М'яка спіраль, як змійка, обвиває дугу автокрісла або візочка. Ремінці на липучках утримують іграшку в постійному положенні. Спіраль підходить для візочка-люльки, прогулянкового візочка, автокрісла та переноски для немовлят; Іграшка ідеальна для мультисенсорного розвитку - наповнена кольорами, орнаментами, текстурами та звуками, чудово підходить для ігор вдома або в дорозі. Не містить BPA, PVC і фталати. До спіралі прикріплені м'які іграшки-підвіски: кільце-брязкальце з різнокольоровими намистинами всередині підвіска-полуничка з секретом - також зручний футляр для соски м'які іграшки – коала-брязкальце та веселка, що шурхотить Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. У наборі: Спіраль для візочка та автокрісла колекції 'Мрійливі коали' - ВЕСЕЛКА. Гра з м'якою іграшкою розвиває: дрібну моторику просторове сприйняття сенсорику малюка. З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 12855
 | 
925 ₴
925
13115
Центр для ліжечка, що розвиває - Пізнай світ
Центр для ліжечка, що розвиває, колекції 'Садочок у місті' - ПІЗНАЙ СВІТ необхідний малюку для розвитку від народження та підійде для гри в ліжечку або на підлозі.Особливості центру, що розвиває: Іграшка буде супроводжувати дитину на трьох перших стадіях його розвитку: Для малюка від 0 місяців іграшка кріпиться до стінки ліжечка за допомогою зручних затискачів. Дитина може дивитись та досліджувати елементи іграшки, лежачи на спинці або на животику. Для дітей 3 місяців, які навчаються перевертатися на животик, а пізніше сидіти, центр можна поставити горизонтально, як книжечку, заохочуючи дитину проводити час на животику. Малюки 8 місяців можуть грати центром, як книжечкою, сидячи. Стимулює ігрову комунікацію дитина – дорослий. Центр для ліжечка, що розвиває, включає: милого зайчика зі світлом і приємною музикою безпечне дзеркальце різнокольорові стрічки їжачок з текстурною аплікацією сонечко, що ховається за хмарку бурячок-прорізувач, який ховається у кишеньку диск-тріскачку ручку-лабіринт з кольоровими кільцями маленьку гру у хованки з кротом кульку, що обертається, з різнокольоровими намистинами всередині; Якщо натиснути на носик зайчика, він засвітиться, та зазвучить приємна музика. Це розвиває розуміння причинно-наслідкового зв’язку. Кожне натискання активує нову мелодію, загалом 3 мелодії. Музика та світло допоможуть розвинути сенсорне сприйняття малюка, а численні інтерактивні елементи - рухову активність. Іграшку можна кріпити на дерев'яні та тканинні ліжечка за допомогою зручних затискачів. Підходить для дітей, які навчаються перевертатися та сидіти. Іграшка легка, складається та має зручну ручку, за яку малюк зможе носити її з собою. Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Сім'я може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів любові, радості і щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини.У наборі: Центр для ліжечка, що розвиває, колекції 'Садочок у місті' - ПІЗНАЙ СВІТ.Живлення: 3 батарейки ААА (не входять в комплект)Гра з центром, що розвиває, допомагає дитині в: велику моторику дрібну моторику зорово-моторну координацію просторове сприйняття; сенсорику малюка.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 13115
 | 
1897 ₴
1897

  Loading...