Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Розвиваючі іграшки для новонароджених

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 3 з 3
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Музичний мобіль з проектором - СОЛОДКІ СНИ
Заспокойте свого малюка перед сном за допомогою музичного мобіля з проектором колекції 'Крихітка Місяць' - СОЛОДКІ СНИ!До 30 хвилин красивих класичних мелодій, що не повторюються. Цей стильний мобіль має вишуканий вигляд, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну дитячу кімнату, забезпечуючи при цьому розвиток Вашої дитини.30 хвилин неповторних класичних мелодій, що спеціально адаптовані для немовлят:- Mozart - Sleep My Little Prince- Vivaldi - The Four Seasons winter - RV 297- movement 1- Bach - Orchestral Suite No. 3- Field - Nocturne- Tchaikovsky - Seasons, June- Chopin - Nocturne Op.9 Nr. 2- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood- Elgar - SaluteПроєктує зоряне небо на блакитний купол, який обертається над ліжечком.Розвиває когнітивні навички і емоційний інтелект за допомогою поєднання музики, руху і світла, яке заспокоює дитину і допомагає розвинути почуття новонародженого.Панель, що керує звуком, світлом і рухом, розташована у верхній частині музичного мобіля.Для роботи необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до набору).З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12665
 | 
2697
Розвиваюча іграшка-розкладушка - Мої емоції
Розвиваюча іграшка, що шелестить, МОЇ ЕМОЦІЇ - це 12 м'яких «сторінок» з малюночками і розвиваючими елементами. Іграшку можна розгорнути або згорнути та зафіксувати кліпсами, щоб вона стояла. Іграшкою в розгорнутому вигляді можна грати на підлозі або на прогулянці, прикріпивши до візка кільцем. А якщо скласти і поставити її, це стимулюватиме малюка проводити час на животику, зміцнюючи м'язи шиї, плечей і спини. Двостороння. Перша сторона для діток віком до 3 місяців - контрастна, чорно-біла, привертає увагу найменших. Друга сторона – яскрава і кольорова з тактильними елементами.Покладіть іграшку в розгорнутому вигляді поряд з дитиною, і їй цікаво буде чіпати її ручками або ніжками, досліджуючи звук, що шелестить, і розвиваючи велику моторику. У старшому віці малюкові буде цікаво чіпати дрібніші різноколірні елементи, розвиваючи сенсорику і дрібну моторику. Ваша дитина отримає масу задоволення від вивчення різних текстур, сюрпризів і кумедних ілюстрацій. Ця іграшка-книжечка знайомить дитину з п'ятьма основними емоційними станами: щасливим, сумним, сонним, голодним і здивованим.Розпізнавання спектру емоцій допоможе розвинути емоційний інтелект і взаємодію з батьками в процесі гри. Іграшка легка, без зусиль складається і навіть має пластикові кільця, тому її можна прикріпити до візка, автокрісла і ліжечка. Розмір іграшки в розкладеному вигляді - 44х33 см.З Taf Toys бути батьками легше! Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12545
 | 
577
Музична інтерактивна іграшка - Бегемот з проектором зоряного неба 2-в-1
Музична інтерактивна іграшка - БЕГЕМОТ З ПРОЄКТОРОМ ЗОРЯНОГО НЕБА 2-В-1 створений для спокійного сну дитини. Проєктор – справжній помічник для батьків малюка, який допоможе заспокоїти та розслабити малюка перед сном. Іграшка має привабливий дизайн у вигляді милого бегемота і зручний функціонал з індивідуальними налаштуваннями. Особливості: Проєктор стилізований під дитячу іграшку – чарівний бегемот стане вірним другом та захисником малюка. Тіло іграшки виготовлене з пластику, а ніжки та голова - з приємного на дотик плюшу світло-бузкового кольору. Внутрішній бік вух та стопи ніг виготовлені з тканини з яскравим забарвленням та іншою фактурою. Вночі проєктор можна використовувати як нічник, який проєктуватиме вгору зображення різнокольорових зірок, перетворюючи чарівним чином стелю на нічне небо. Іграшка відтворює звуки природи, 7 колискових віршів і 14 заколисувальних мелодій. Батьки зможуть індивідуально налаштувати рівень гучності та таймер звучання, щоб мелодії припинилися після того, як малюк заспокоїться, розслабиться та засне. Якщо малюк прокинеться вночі та заплаче, вбудований сенсор автоматично включить відтворення мелодій.Іграшка з дитинства сприяє розвитку когнітивних здібностей, колірного та слухового сприйняття дитини, музичного слуху та почуття ритму.Для роботи необхідні 2 батарейки типу ААА (входять до комплекту) Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 80-180926
 | 
1179

  Loading...