Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Розвиваючі іграшки для новонароджених

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Озвучена

Серія

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 6 з 6
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1975Z
Музична іграшка – Колесо-кружлялка
КОЛЕСО-КРУЖЛЯЛКА - океан веселощів для найменших! Адже це яскрава, весела та пізнавальна іграшка! З таким колесом огляду дитині завжди буде цікаво! Колесо огляду - це подорож до підводного світу! Малюк зможе познайомитися з симпатичним крабиком, а ще побачить черепашку, морську зірку та навіть підводний човен! Крутіть колесо - і слухайте веселі мелодії та кумедні звуки! Розвивайте музичний слух малюка! По контуру колеса розташувалися різнокольорові намистинки. Якщо покрутити колесо - вони будуть перекочуватися та створювати яскравий настрій! На ніжці іграшки є присоска: її можна легко прикріпити до рівної поверхні, щоб малюку було зручніше крутити колесо. Ідеально підходить для столу або дитячого стільця.Музична іграшка допоможе у розвитку: дрібної моторики; зорово-моторної координації; уяви.Розвиваючі іграшки Battat: Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!Розмір іграшки - 13 х 8 х 21 cm.Живлення - 1 батарейка типу ААА (у комплекті).Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
Арт.:
 BX1975Z
 | 
997 ₴
997
13025
Брязкальце колекції Садочок у місті – Кролик Райлі
Брязкальце КРОЛИК РАЙЛІ - це плюшевий кролик зі зручною м’якою дерев’яною ручкою та кольоровими стрічками!Особливості брязкальця від TafToys: Іграшка являє собою дерев’яне кільце з різнокольоровими стрічками. А ще на брязкальці розташувався м'який плюшевий кролик. Брязкальце зручно тримати в дитячій ручці. Іграшки TafToys покликані забезпечити емоційний, розумовий і фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя. Родина може просто насолоджуватися іграшками TafToys і готуватися до безлічі моментів любові, радості та щастя зі своєю дитиною. Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок в розвиток дитини. Розмір іграшки – 17 cm.Гра з брязкальцем позитивно впливає на: Уяву; Концентрацію уваги; Дрібну моторику; Сенсорику.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від самого народження.
Арт.:
 13025
 | 
377 ₴
377
12665
Музичний мобіль з проектором - СОЛОДКІ СНИ
Заспокойте свого малюка перед сном за допомогою музичного мобіля з проектором колекції 'Крихітка Місяць' - СОЛОДКІ СНИ!До 30 хвилин красивих класичних мелодій, що не повторюються. Цей стильний мобіль має вишуканий вигляд, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну дитячу кімнату, забезпечуючи при цьому розвиток Вашої дитини.30 хвилин неповторних класичних мелодій, що спеціально адаптовані для немовлят:- Mozart - Sleep My Little Prince- Vivaldi - The Four Seasons winter - RV 297- movement 1- Bach - Orchestral Suite No. 3- Field - Nocturne- Tchaikovsky - Seasons, June- Chopin - Nocturne Op.9 Nr. 2- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood- Elgar - SaluteПроєктує зоряне небо на блакитний купол, який обертається над ліжечком.Розвиває когнітивні навички і емоційний інтелект за допомогою поєднання музики, руху і світла, яке заспокоює дитину і допомагає розвинути почуття новонародженого.Панель, що керує звуком, світлом і рухом, розташована у верхній частині музичного мобіля.Для роботи необхідні 4 батарейки типу АА (не входять до набору).З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12665
 | 
2229 ₴
2229
13055
Музичний мобіль колекції Садочок у місті – Природа
Обирайте чудову класичну музику для свого малюка!Дозвольте йому насолоджуватися справжніми шедеврами!Музикальний мобіль, виконаний в спокійних природних тонах, допоможе заспокоїти малюка перед сном. Мобіль може програти 5 вбудованих класичних мелодій, спеціально адаптованих для малюків:- Mozart - Sleep My Little Prince;- Bach - Orchestral Suite No. 3;- Field – Nocturne;- Tchaikovsky - Seasons, June;- Schumann - Kinderszenen - scenes from childhood. Музика може грати до 30 хвилин. Обов'язково приверне увагу малюка плавне обертання чотирьох м'яких різнокольорових іграшок – їжачка, кролика, тюльпанчика та листочка з гусеницею. Мобіль легко збирається та підходить для більшості дитячих ліжечок.Поєднання музики та руху заспокоює малюка та розвиває його сенсорне сприйняття, когнітивні навички та емоційний інтелект.Рекомендовано для дітей віком від 0 до 5 місяців.
Арт.:
 13055
 | 
2797 ₴
2797
12545
Розвиваюча іграшка-розкладушка - Мої емоції
Розвиваюча іграшка, що шелестить, МОЇ ЕМОЦІЇ - це 12 м'яких «сторінок» з малюночками і розвиваючими елементами. Іграшку можна розгорнути або згорнути та зафіксувати кліпсами, щоб вона стояла. Іграшкою в розгорнутому вигляді можна грати на підлозі або на прогулянці, прикріпивши до візка кільцем. А якщо скласти і поставити її, це стимулюватиме малюка проводити час на животику, зміцнюючи м'язи шиї, плечей і спини. Двостороння. Перша сторона для діток віком до 3 місяців - контрастна, чорно-біла, привертає увагу найменших. Друга сторона – яскрава і кольорова з тактильними елементами.Покладіть іграшку в розгорнутому вигляді поряд з дитиною, і їй цікаво буде чіпати її ручками або ніжками, досліджуючи звук, що шелестить, і розвиваючи велику моторику. У старшому віці малюкові буде цікаво чіпати дрібніші різноколірні елементи, розвиваючи сенсорику і дрібну моторику. Ваша дитина отримає масу задоволення від вивчення різних текстур, сюрпризів і кумедних ілюстрацій. Ця іграшка-книжечка знайомить дитину з п'ятьма основними емоційними станами: щасливим, сумним, сонним, голодним і здивованим.Розпізнавання спектру емоцій допоможе розвинути емоційний інтелект і взаємодію з батьками в процесі гри. Іграшка легка, без зусиль складається і навіть має пластикові кільця, тому її можна прикріпити до візка, автокрісла і ліжечка. Розмір іграшки в розкладеному вигляді - 44х33 см.З Taf Toys бути батьками легше! Рекомендовано для дітей від народження.
Арт.:
 12545
 | 
677 ₴
677
13065
Розвиваюча книжка-розкладушка колеції Садочок у місті – Зайчики
Розвиваюча книжка-розкладушка колекції САДОЧОК У МІСТІ – це 6 м'яких «сторінок», які шарудять, з малюнками та елементами, що розвивають.Особливості іграшки: М'яка книжка-розкладушка з зображенням різних добрих сюжетів – кролик, сонечко, їжачок, тюльпанчик та інші. Це двостороння книжечка з кумедними зображеннями та елементами, що розвивають, для 2 етапів розвитку малюка:- На першій стороні – від 0 до 3 місяців: контрастні кольори, картинки звірят і бурячок-прорізувач. А ще тут є двосторонні сторінки, які можна перевертати.- На другій стороні - веселі барвисті картинки з елементами, що розвивають, - деталями, що шарудять, сенсорними текстурами тканин і безпечним дзеркалом. Грати можна у ліжечку, у колясці, а також лежати на животику, розглядаючи яскраві картинки; Іграшки Taf Toys покликані забезпечити емоційний, розумовий та фізичний розвиток малюка протягом перших двох років його життя; Родина може просто насолоджуватися іграшками Taf Toys і готуватися до безлічі моментів кохання, радості та щастя зі своєю дитиною; Кожна іграшка продумана до дрібниць, щоб робити внесок у розвиток дитини.Гра з книжкою з першого дня забезпечує візуальну стимуляцію, а також позитивно впливає на: Уяву; Дрібну моторику; Сенсорику малюка; Емоційний інтелект.З Taf Toys бути батьками легше!Рекомендовано від народження.
Арт.:
 13065
 | 
897 ₴
897

  Loading...