Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Товари для грудного вигодовування

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Компактний Електронний Одинарний Двофазний Молокоотсос
Зустрічайте топ-новинку 2018 року - компактний електромолоковідсмоктувач від Lansinoh.Поєднує в собі все, що шукають сучасні мами, які годують грудьми:1. Комфорт:можна обрати один з 5 відповідних режимів зціджування і стежити за ними за допомогою LED-індикатора. інтуїтивний дизайн допомагає легко використовувати, збирати/розбирати молоковідсмоктувач. Мінімальний рівень шуму дозволить непомітно зціджуватись де і коли, це зручно. Компактний розмір і маленька вага порадує, коли потрібно брати молоковідсмоктувач з собою. 2. Ефективність:дослідження говорять, що при оцінці роботи молоковідсмоктувача мами спираються саме на те, як швидко створюється необхідний вакуум. У новому молоковідсмоктувачі Lansinoh рівень вакууму досягає 250 мм рт. ст. всього за за 0,5 сек.- це найкращий показник в даній категорії. Двофазне зціджування з імітацією ритму смоктання малюком допомагає максимізувати обсяг зцідженного молока. 3. Smart-підхід: молоковідсмоктувач - це теж гаджет, а батарейки - це вчорашній день!Новий молокотсос Lansinoh заряджається через USB-порт від зовнішнього акумулятора, який використовується мамою, наприклад, для підзарядки мобільного телефону. Гігієнічна закрита система зціджування - у Вас вдома, як в клінічних, професійних молоковідсмоктувачах. У комплекті є все, що потрібно для зціджування, зберігання і годування малюка.
Арт.:
 54090
 | 
2150
Ручний Молоковідсмоктувач
Ручний молоковідсмоктувач Lansinoh 2-фазний розроблений за принципом простоти і ефективності.Компактний легкий безшумний двофазний ручної молоковідсмоктувач з ергономічною ручкою Easy-Express ™ забезпечує комфортне зціджування без зусиль і втоми рук.Молоковідсмоктувач ручний від Lansinoh легко збирається, простий у використанні і підходить для посудомийної машини.Все для зціджування, зберігання і природного годування грудним молоком в одному наборі від Lansinoh!У комплекті:• накладка ComfortFit ™ стандартного розміру;• пляшечка 160 мл з кришкою;• пляшечка Natural Wave ™ з кришечкою допомагає підтримувати перистальтичні рухи язичка малюка, як при грудному вигодовуванні;• запчастини.Ручний молоковідсмоктувач Lansinoh 2-фазний не містить бісфенолу А.Lansinoh - експерт по грудному вигодовуванню!
Арт.:
 50555
 | 
750
Соска Для Природного Годування Natural Wave (M)
Соска для природного годування Natural Wave L швидкий потік від Lansinoh - створена, щоб зробити годування малюка легким і максимально корисним.Соски Natural Wave від Lansinoh розроблені для заохочення і підтримки грудного вигодовування.Грудне вигодовування - найкраще для новонародженого малюка, проте не завжди мама може бути поруч з малям, або ж грудного молока може бути недостатньо.Унікальна соска Natural WaveTM стимулює природне смоктання і при необхідності дозволяє чергувати годування з пляшечки і грудне вигодовування.Соска Natural WaveTM з'явилася в результаті 50-річного всебічного дослідження грудного вигодовування, проведеного японською корпорацією Pigeon, до складу якої входить Lansinoh Laboratories Inc.Унікальна конструкція соски Natural WaveTM дозволяє відтворювати природні смоктальні рухи дитини:захватсмоктання - перистальтичні хвилеподібні рухи язиком (саме тому соска називається 'природна хвиля')ковтання.Особливості:Виконана з пружного силікону, що забезпечує оптимальний тиск, соска за розміром і формою ідеально підходить смоктальній ямці в роті малюка.Матова поверхня зменшує липкість.Вертикальні смужки всередині соски забезпечують її стійкість до зминання.Розмір отвору в сосці відповідає етапу розвитку малюка і регулює швидкість потоку молока.Широке горлечко пляшки і основа соски забезпечують легкий захват і ефективне годування.Антіколіковий клапан в сосці AVSTM запобігає втягуванню повітря, що є потенційною причиною кольок.Соска Natural WaveTM сумісна з пляшечками з широкою шийкою Lansinoh та інших провідних торгових марок.У наборі - 2 соски розміру M (середній потік), з Y-подібним отвором.Для дітей від 3 місяців.
Арт.:
 75910
 | 
99
Соска Для Природного Годування Natural Wave (S)
Соска для природного годування Natural Wave L швидкий потік від Lansinoh - створена, щоб зробити годування малюка легким і максимально корисним. Соски Natural Wave від Lansinoh розроблені для заохочення і підтримки грудного вигодовування. Грудне вигодовування - найкраще для новонародженого малюка, проте не завжди мама може бути поруч з малям, або ж грудного молока може бути недостатньо. Унікальна соска Natural WaveTM стимулює природне смоктання і при необхідності дозволяє чергувати годування з пляшечки і грудне вигодовування. Соска Natural WaveTM з'явилася в результаті 50-річного всебічного дослідження грудного вигодовування, проведеного японською корпорацією Pigeon, до складу якої входить Lansinoh Laboratories Inc. Унікальна конструкція соски Natural WaveTM дозволяє відтворювати природні смоктальні рухи дитини: захват смоктання - перистальтичні хвилеподібні рухи язиком (саме тому соска називається 'природна хвиля') ковтання. Особливості: Виконана з пружного силікону, що забезпечує оптимальний тиск, соска за розміром і формою ідеально підходить смоктальній ямці в роті малюка. Матова поверхня зменшує липкість. Вертикальні смужки всередині соски забезпечують її стійкість до зминання. Розмір отвору в сосці відповідає етапу розвитку малюка і регулює швидкість потоку молока. Широке горлечко пляшки і основа соски забезпечують легкий захват і ефективне годування. Антіколіковий клапан в сосці AVSTM запобігає втягуванню повітря, що є потенційною причиною кольок. Соска Natural WaveTM сумісна з пляшечками з широкою шийкою Lansinoh та інших провідних торгових марок. У наборі - 2 соски розміру M (середній потік), з Y-подібним отвором. Для дітей від 1 місяця.
Арт.:
 75900
 | 
69

  Loading...