Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Для активного відпочинку

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 76
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX2071Z
Гра – Влучний кидок
Гра - ВЛУЧНИЙ КИДОК подарує малюку безліч хвилин веселої гри та допоможе розвинути його влучність, спритність і координацію рухів. У комплекті є стійка з 3 різними темами та варіантами гри: нагодуй акулу, пригоди на піратському кораблі та хрестики-нулики! Для гри треба використовувати 8 міні-мішечків, зручних для дитячих ручок. Вцілься, кидай і заробляй очки! Поруч із кожною «лункою» вказана цифра - саме стільки можна отримати, якщо влучно попасти! Хто ж заробить більше? На дні стійки є поле для гри в хрестики-нулики. Хто тут переможе? Гра забезпечує фізичну активність та розвиток моторики у дітей. Гра компактно складається в маленьку сумочку. Тому її легко та зручно брати із собою. Міні-мішечки з гранулами всередині рекомендується використовувати як м'ячик для дітей з особливими потребами для більшої впевненості в собі: їх легко тримати та ловити. Гра - ВЛУЧНИЙ КИДОК - захоплююче проведення часу для родини або компанії друзів.У набір входить: 8 міні-мішечків; Торбинка; Стійка.Розмір іграшки: 51 х 36 х 58 cm.Розвиваючі іграшки Battat: Будь креативним. Будь захопленим. Будь собою!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 BX2071Z
 | 
499 ₴
499
BX2056Z
Ігровий набір – Магнітна риболовля, що змінює колір
Ігровий набір МАГНІТНА РИБОЛОВЛЯ, ЩО ЗМІНЮЄ КОЛІР ідеально підходить для гри в ванній або в басейні. Підготуйте все необхідне - і вперед на рибалку. Не накручуйте себе, накручуйте волосінь! Набір містить 2 вудки з котушками, що працюють, і магнітними гачками. Маленький рибалка зможе зловити 4 рибки, 2 восьминога або 2 морських коника, які входять до набору. Неймовірний улов! І сюрприз! Усі морські жителі змінюють колір, коли їх опускають у воду! Будь-яка риболовля цікава, а риболовля вдвох ще цікавіше! Приєднуйтесь до малюка! Батьки будуть щасливі дізнатися, що упаковка 100% підлягає переробці.Така іграшка допоможе у розвитку: дрібної та великої моторики; зорово-моторної координації; уяви.Розмір пакування: 21х9х38 cm.Розвиваючі іграшки Battat: Будь цікавим. Будь веселим. Будь собою!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 BX2056Z
 | 
1697 ₴
1697

  Loading...