Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

М'які іграшки тварини

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 203
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
AME0020
М`яка іграшка-сюрприз в яйці Adopt ME! – Кумедні звірятка
Оживіть дивовижних тваринок з популярної гри Adopt Me! Збирайте різні яйця Adopt Me, які дадуть вам підказку про героя, що Ви відкриєте. Розпакуйте та розкрийте яйце, і знайомтеся з новим м’якеньким другом! Яка тваринка Вам більше до вподоби? У цій серії Ви можете знайти далматинця, дельфіна, папугу, крокодила та багато інших цікавих тварин! Як бонус, кожна іграшка містить ексклюзивний код віртуального предмета! Ці колекційні плюшеві звірята варіюються від звичайних до легендарних та ідеально підходять для ігор, обіймів і веселих ігор. Зберіть їх усіх! Дизайн тваринок повторює їх вигляд з гри Adopt Me! Ефект сюрпризу - радість не тільки для дітей, але і для дорослих; Кожна іграшка має свій код на ексклюзивний віртуальний предмет у гру; Розмір іграшки близько 13 cm; Зберіть усіх 12-х звірят!У наборі: Яйце Adopt Me; М’яка іграшка; Лист колекціонера; Код на ексклюзивний віртуальний предмет.М’які іграшки-сюрпризи розвивають дрібну моторику, уяву та уміння гратися.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 AME0020
 | 
595 ₴
595
594475-1
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez серії Small Plush-Боба
Знайомтеся з незвичайним Пухнастим сюрпризом - Бобою! Це не просто м’яка іграшка, а справжній яскравий та надзвичайно пухнастий двошаровий антистрес! Ви нізащо не дізнаєтесь, кого отримали, поки не допоможете пухнастику ниточка за ниточкою зняти верхній шар хутра. Висмикувати пушок надзвичайно цікаво, приємно та заспокійливо. Готово? Ось ви і дізналися, хто Ваш новий улюбленець – зайчик, ескімо, овечка або хтось інший, якого він кольору та побачили вираз його обличчя! Далі зберіть отриманий пушок і обережно складіть до силіконової сумочки у формі Вашого героя, обачно застібніть її. Тепер у Вас є іграшка-антистрес, яку Ви зробили своїми руками! Обіймайте свого пухнастика та грайтеся з його силіконовою копією. І головне – збирайте повну колекцію пухнастих сюрпризів, щоб отримати все різноманіття тактильних відчуттів! Іграшка ASMR (автономна сенсорна меридіональна реакція)\Fidgets. Пухнастий сюрприз допоможе малюкам та дорослим подолати стрес завдяки заспокійливій тактильній діяльності при витягуванні хутра. Таємничий колір і емоція іграшки стануть відомими, коли Ви знімете верхній шар хутра; М’які друзі, яких дуже приємно обіймати; Очі та ротик вишиті; Силіконова сумочка на застібці для зберігання хутра. Деякі іграшки світяться в темряві! Для цього жовтого та блакитного героя потрібно попередньо потримати на сонці або під лампою 5 хвилин. Розмір іграшки до 20 cm, в залежності від іграшки. В асортименті 10 веселих героїв. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри!До комплекту входить: 2 м’які іграшка-антистрес; Прозора силіконова сумочка на застібці.Гра з м’якою іграшкою-антистрес FLUFFIE STUFFIEZ розвиває в дитині дрібну моторику, уяву та уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 594475-1
 | 
895 ₴
895
594475-6
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez серії Small Plush-Овечка
Знайомтеся з незвичайним Пухнастим сюрпризом - Овечкою! Це не просто м’яка іграшка, а справжній яскравий та надзвичайно пухнастий двошаровий антистрес! Ви нізащо не дізнаєтесь, кого отримали, поки не допоможете пухнастику ниточка за ниточкою зняти верхній шар хутра. Висмикувати пушок надзвичайно цікаво, приємно та заспокійливо. Готово? Ось ви і дізналися, хто Ваш новий улюбленець – зайчик, ескімо, овечка або хтось інший, якого він кольору та побачили вираз його обличчя! Далі зберіть отриманий пушок і обережно складіть до силіконової сумочки у формі Вашого героя, обачно застібніть її. Тепер у Вас є іграшка-антистрес, яку Ви зробили своїми руками! Обіймайте свого пухнастика та грайтеся з його силіконовою копією. І головне – збирайте повну колекцію пухнастих сюрпризів, щоб отримати все різноманіття тактильних відчуттів! Іграшка ASMR (автономна сенсорна меридіональна реакція)\Fidgets. Пухнастий сюрприз допоможе малюкам та дорослим подолати стрес завдяки заспокійливій тактильній діяльності при витягуванні хутра. Таємничий колір і емоція іграшки стануть відомими, коли Ви знімете верхній шар хутра; М’який друг, якого дуже приємно обіймати; Очі та ротик вишиті; Силіконова сумочка на застібці для зберігання хутра; Розмір іграшки до 20 cm, в залежності від іграшки. В асортименті 10 веселих героїв. Зберіть їх усіх для більш цікавої гри!До комплекту входить: М’яка іграшка-антистрес; Прозора силіконова сумочка на застібці.Гра з м’якою іграшкою-антистрес FLUFFIE STUFFIEZ розвиває в дитині дрібну моторику, уяву та уміння грати.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 594475-6
 | 
895 ₴
895

  Loading...