Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Скутери та самокати

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 77
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Біговел MICRO серії Deluxe - Синій
Біговел MICRO серії 'Deluxe' - СИНИЙ інноваційний та безпечний перший транспорт для Ваших малюків. Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезна кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар.Біговел - це не лише активне фізичне навантаження. Катаючись, дитина вчиться тримати рівновагу, розвиває координацію і моторику. Задня вилка оснащена гумовим амортизатором, що регулюється, в залежності від ваги дитини. Низька рама з алюмінієвого сплаву зручна для діток від 2-х років. Висота керма фіксована і складає 52 см, висота сидіння регулюється. Пневматичні колеса діаметром 12' гарантують плавне пересування. Самокат підходить для дітей дошкільного віку від 2 до 5 років та масою тіла до 20 kg. Вага 4,1 kg.
Арт.:
 GB0032
 | 
4195
Біговел MICRO серії G-Bike Chopper Deluxe - Аква
Біговел серії Micro G-Bike Chopper Deluxe є найбільш вдосконаленими і міцними біговелом для дошкільнят. На міжнародних виставках вони неодноразово визнавалися «вибором року» серед дітей і батьків. Ключові відмінності даної лінійки біговелів:передня підвіска забезпечує більш плавне пересування навіть по нерівних поверхнях. Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу. Всі деталі біговелів створені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю сертифікатів якості. Крім цього, кожен біговел проходить величезна кількість тестів на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати найякісніший і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме біговели Micro.Біговел - це не тільки активна фізичне навантаження. З його допомогою у дитини поліпшуються баланс, координація і моторика. І для цього біговел повинен бути високотехнічним і безпечним. Тому біговели Micro G-Bike Chopper Deluxe мають ряд особливостей:розроблені у співпраці з швейцарськими фахівцями-медиками; обмежений кут повороту керма підвищує безпеку і запобігає зіткнення; полегшена алюмінієва рама вагою всього 2,45 кг; стійка виконана з кольорового анодованого алюмінію. Це означає, що вона не тільки буде зовні виділятися серед інших, але і витримає найжорсткіші удари при катанні; колеса діаметром 200 мм з спіненого матеріалу забезпечують краще зчеплення; сідло з регульованою висотою. Характеристики:біговел підходить для дошкільнят (від 2 років) масою тіла до 20 кг; регульована по висоті телескопічна рульова стійка і сидіння (35-47 см); міцна алюмінієва рама; Т-подібне кермо; колеса виготовлені з високоякісного матеріалу, що забезпечує безшумне і комфортне пересування по тротуару або парку; вага біговелу - 2,9 кг. Колір: аква.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 GB0025
 | 
3855
Біговел MICRO серії G-Bike Chopper Deluxe - Рожевий
Біговел серії Micro G-Bike Chopper Deluxe є найбільш вдосконаленими і міцними біговелом для дошкільнят. На міжнародних виставках вони неодноразово визнавалися «вибором року» серед дітей і батьків. Ключові відмінності даної лінійки біговелів:передня підвіска забезпечує більш плавне пересування навіть по нерівних поверхнях. Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу. Всі деталі біговелів створені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю сертифікатів якості. Крім цього, кожен біговел проходить величезна кількість тестів на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати найякісніший і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме біговели Micro.Біговел - це не тільки активна фізичне навантаження. З його допомогою у дитини поліпшуються баланс, координація і моторика. І для цього біговел повинен бути високотехнічним і безпечним. Тому біговели Micro G-Bike Chopper Deluxe мають ряд особливостей:розроблені у співпраці з швейцарськими фахівцями-медиками; обмежений кут повороту керма підвищує безпеку і запобігає зіткнення; полегшена алюмінієва рама вагою всього 2,45 кг; стійка виконана з кольорового анодованого алюмінію. Це означає, що вона не тільки буде зовні виділятися серед інших, але і витримає найжорсткіші удари при катанні; колеса діаметром 200 мм з спіненого матеріалу забезпечують краще зчеплення; сідло з регульованою висотою. Характеристики:біговел підходить для дошкільнят (від 2 років) масою тіла до 20 кг; регульована по висоті телескопічна рульова стійка і сидіння (35-47 см); міцна алюмінієва рама; Т-подібне кермо; колеса виготовлені з високоякісного матеріалу, що забезпечує безшумне і комфортне пересування по тротуару або парку; вага біговелу - 2,9 кг. Колір: рожевий.Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Арт.:
 GB0023
 | 
3855
Захисний комплект налокітники та наколінники MICRO - Рожевий (М)
Захист дитини під час катання на самокаті - дуже відповідальний момент. І для цього захист колін і ліктів повинна бути високотехнічним і безпечним.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме Micro.Комплект захисту ліктів і колін для дітей у віці від 6 до 10 років і масою до 50 кг. Обсяг регулюється липучками. Обхват ліктів - 17-21 см, обхват колін - 25-31 см. Колір: рожевий.Рекомендовано для дітей у віці від 6 років.
Арт.:
 AC8030
 | 
1195
Захисний комплект налокітники та наколінники MICRO - Синій (лік. 15-19 сm, кол. 21-27 сm, S)
Захист дитини під час катання на самокаті - дуже відповідальний момент. І для цього захист колін і ліктів повинна бути високотехнічним і безпечним.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме Micro. Комплект захисту ліктів і колін для дітей у віці від 3 до 7 років і масою до 25 кг. Обсяг регулюється липучками. Обхват ліктів - 15-19 см, обхват колін - 21-27 см. Колір: синій.Рекомендовано для дітей у віці від 3 років.
Арт.:
 AC8027
 | 
1195
Захисний комплект налокітники та наколінники MICRO - Синій (М)
Захист дитини під час катання на самокаті - дуже відповідальний момент. І для цього захист колін і ліктів повинна бути високотехнічним і безпечним.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу. Всі деталізроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколіввипробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, коженаксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність ібезпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме Micro.Комплект захисту ліктів і колін для дітей у віці від 6 до 10 років і масою до 50 кг. Обсяг регулюється липучками. Обхват ліктів - 17-21 см, обхват колін - 25-31 см. Колір: синій.Рекомендовано для дітей у віці від 6 років.
Арт.:
 AC8028
 | 
1195
Захисний шолом MICRO - Малиновий (M)
Захист голови дитини під час катання на самокаті - дуже відповідальний момент. І для цього шолом повинен бути високотехнічним і безпечним.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу.Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме Micro.Захисні шоломи компанії Micro мають прекрасний вид, легку вагу, прекрасну міцність, високий коефіцієнт безпеки і стильний дизайн.Яскравий колір шолома не залишить байдужим жодного маленького гонщика.У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору для додаткової безпеки, який має 3 режими роботи.Технологія застібки Fidlock для відкривання і закривання без защемлення пальців.Розмір шолома M: підходить для дітей з окружністю голови 52-56 см.Колір: малиновий.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 AC2081BX
 | 
1495
Захисний шолом MICRO - Скутерозавр (M)
Захист голови дитини під час катання - дуже відповідальний момент. Потрібно обрати високотехнологічний, надійний та, звичайно, симпатичний шолом.Захисний шолом MICRO - СКУТЕРОЗАВР поєднує в собі надійність та крутий хижий дизайн!Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів та аксесуарів для них.Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезна кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Захисні шоломи компанії Micro міцні, легкі, мають високий коефіцієнт безпеки та стильний сучасний дизайн. Відповідають європейським стандартам безпеки EN 1078: 2012+ A1:2012. Яскравий колір та принт шолома обов'язково сподобається маленьким гонщикам. У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору, що має 3 режими роботи. Шолом з ліхтариком забезпечує додатковий рівень безпеки, оскільки дитина стає більш помітною в темний час доби. Шоломи мають спеціально розроблену для дітей застібку Fidlock. Вона дозволяє застібати та розстібати шолом, не затискаючи пальчики, та зручна навіть для маленьких діток. Розмір шолома M: підходить для дітей з окружністю голови 52-56 см.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 AC2095BX
 | 
2195
Захисний шолом MICRO - Скутерозавр (S)
Захист голови дитини під час катання - дуже відповідальний момент. Потрібно обрати високотехнологічний, надійний та, звичайно, симпатичний шолом.Захисний шолом MICRO - СКУТЕРОЗАВР поєднує в собі надійність та крутий хижий дизайн!Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезна кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Захисні шоломи компанії Micro міцні, легкі, мають високий коефіцієнт безпеки та стильний сучасний дизайн. Відповідають європейським стандартам безпеки EN 1078: 2012+ A1:2012. Яскравий колір та принт шолома обов'язково сподобається маленьким гонщикам. У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору, що має 3 режими роботи. Шолом з ліхтариком забезпечує додатковий рівень безпеки, оскільки дитина стає більш помітною в темний час доби. Шоломи мають спеціально розроблену для дітей застібку Fidlock. Вона дозволяє застібати та розстібати шолом, не затискаючи пальчики, та зручна навіть для маленьких діток. Розмір шолома S: підходить для дітей з окружністю голови 48-53 см.Рекомендовано для дітей віком від 1 року згідно з інструкцією після консультації з лікарем.
Арт.:
 AC2094BX
 | 
2195
Захисний шолом MICRO - Стикер (54-58 cm)
Захист голови дитини під час катання - дуже відповідальний момент. Потрібно обрати високотехнологічний, надійний та, звичайно, симпатичний шолом.Захисний шолом MICRO - СТІКЕР поєднує в собі надійність та стильний вигляд.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезна кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Захисні шоломи компанії Micro міцні, легкі, мають високий коефіцієнт безпеки та стильний сучасний дизайн. Відповідають європейським стандартам безпеки EN 1078: 2012+ A1:2012. Яскравий колір та принт шолома обов'язково сподобається маленьким гонщикам. У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору, що має 3 режими роботи. Шолом з ліхтариком забезпечує додатковий рівень безпеки, оскільки дитина стає більш помітною в темний час доби. Шоломи мають спеціально розроблену для дітей застібку Fidlock. Вона дозволяє застібати та розстібати шолом, не затискаючи пальчики, та зручна навіть для маленьких діток. Розмір шолома М: підходить для дітей з окружністю голови 54-58 см.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 AC2120BX
 | 
2195
Захисний шолом MICRO - Темно-синій металік (S)
Захист голови дитини під час катання на самокаті - дуже відповідальний момент. І для цього шолом повинен бути високотехнічним і безпечним.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів і самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована в 1996 році. На сьогоднішній день продукція компанії поставляється в 80 країн світу.Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Саме тому мільйони сімей в світі вибирають саме Micro.Захисні шоломи компанії Micro мають прекрасний вид, легку вагу, прекрасну міцність, високий коефіцієнт безпеки і стильний дизайн. Яскравий колір шолома не залишить байдужим жодного маленького гонщика. У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору для додаткової безпеки, який має 3 режими роботи. Технологія застібки Fidlock для відкривання і закривання без защемлення пальців. Розмір шолома S: підходить для дітей з окружністю голови 48-53 см. Колір: темно-синій металік.Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
Арт.:
 AC2082BX
 | 
1495
Захисний шолом MICRO - Фламінго (M)
Захист голови дитини під час катання - дуже відповідальний момент. Потрібно обрати високотехнологічний, надійний та, звичайно, симпатичний шолом.Захисний шолом MICRO - ФЛАМІНГО поєднує в собі надійність та стильний вигляд.Виробник - швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві біговелів, самокатів та аксесуарів для них. Всі деталі зроблені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен аксесуар або самокат проходить величезна кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати якісний і довговічний товар. Захисні шоломи компанії Micro міцні, легкі, мають високий коефіцієнт безпеки та стильний сучасний дизайн. Відповідають європейським стандартам безпеки EN 1078: 2012+ A1:2012. Яскравий колір та принт шолома обов'язково сподобається маленьким гонщицям. У задній частині шолома встановлений LED-ліхтарик червоного кольору, що має 3 режими роботи. Шолом з ліхтариком забезпечує додатковий рівень безпеки, оскільки дитина стає більш помітною в темний час доби. Шоломи мають спеціально розроблену для дітей застібку Fidlock. Вона дозволяє застібати та розстібати шолом, не затискаючи пальчики, та зручна навіть для маленьких діток. Розмір шолома М: підходить для дітей з окружністю голови 52-56 см.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 AC2124BX
 | 
2095

  Loading...