Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

М'які іграшки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Серія

Показати більше

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 213
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
AME0057
695 ₴
695
AME0052
695 ₴
695
AME0055
695 ₴
695
AME0020
М`яка іграшка-сюрприз в яйці Adopt ME! – Кумедні звірятка
Оживіть дивовижних тваринок з популярної гри Adopt Me! Збирайте різні яйця Adopt Me, які дадуть вам підказку про героя, що Ви відкриєте. Розпакуйте та розкрийте яйце, і знайомтеся з новим м’якеньким другом! Яка тваринка Вам більше до вподоби? У цій серії Ви можете знайти далматинця, дельфіна, папугу, крокодила та багато інших цікавих тварин! Як бонус, кожна іграшка містить ексклюзивний код віртуального предмета! Ці колекційні плюшеві звірята варіюються від звичайних до легендарних та ідеально підходять для ігор, обіймів і веселих ігор. Зберіть їх усіх! Дизайн тваринок повторює їх вигляд з гри Adopt Me! Ефект сюрпризу - радість не тільки для дітей, але і для дорослих; Кожна іграшка має свій код на ексклюзивний віртуальний предмет у гру; Розмір іграшки близько 13 cm; Зберіть усіх 12-х звірят!У наборі: Яйце Adopt Me; М’яка іграшка; Лист колекціонера; Код на ексклюзивний віртуальний предмет.М’які іграшки-сюрпризи розвивають дрібну моторику, уяву та уміння гратися.Рекомендовано для дітей віком від 4 років.
Арт.:
 AME0020
 | 
595 ₴
595
AME0042
М`яка іграшка-сюрприз в яйці Adopt ME! S3 – Кумедні звірятка
Оживіть дивовижних тваринок з популярної гри Adopt Me! Збирайте різні яйця Adopt Me, які дадуть вам підказку про героя, що Ви відкриєте. Розпакуйте та розкрийте яйце, і знайомтеся з новим м’якеньким другом! Яка тваринка Вам більше до вподоби? У цій серії Ви можете знайти королівського коргі, нарвала, хамелеона, золотого пінгвіна та багато інших цікавих тварин! Як бонус, кожна іграшка містить ексклюзивний код віртуального предмета! Ці колекційні плюшеві звірята варіюються від звичайних до легендарних та ідеально підходять для обіймів і веселих ігор. Зберіть їх усіх!Дизайн тваринок повторює їх вигляд з гри Adopt Me!Ефект сюрпризу - радість не тільки для дітей, але і для дорослих;Кожна іграшка має свій код на ексклюзивний віртуальний предмет у гру;Розмір іграшки близько 13 cm;Зберіть усіх 12-х звірят!У наборі:Яйце Adopt Me;М’яка іграшка;Лист колекціонера;Код на ексклюзивний віртуальний предмет.М’які іграшки-сюрпризи розвивають дрібну моторику, уяву та уміння гратися.Рекомендовано для дітей віком від 6 років.
Арт.:
 AME0042
 | 
595 ₴
595
706442
Інтерактивна лялька Baby Annabell серії For babies – Соня
Інтерактивна лялька Baby Annabell серії 'For babies'- Соня виготовлена з неймовірно м'яких матеріалів і набивки, створена спеціально для немовлят. Можна записувати колискові на звуковий модуль, який захований всередині ляльки. Якщо натиснути на животик ляльки, батьки можуть записати свій голос до 5 хвилин, або заспівати колискову, щоб малюк завжди відчував, що батьки поруч. Запис можна програвати від одного до шести разів протягом 30 хвилин. Її приємно обіймати, колисати та вкладати спати поруч із собою; Вона ідеально підходить для дитячих рученят; З модулем для запису та відтворення звуку. Натисніть на животик ляльки, щоб записати голосове повідомлення своєму малятку або щоб почути колискову; Рекомендовано ручне прання при 30 градусах, після зняття звукового модуля.У наборі: 1 лялька 30 сm.Гра з такою лялькою буде розвивати в дитині уяву, уміння гратися та емоційний розвиток.Рекомендовано для дітей від 0 років.
Арт.:
 706442
 | 
1395 ₴
1395

  Loading...