Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Слайми

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 15
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Набір Для Юного Дизайнера Слайм-Аксесуари - Делюкс Набір
У цьому наборі дівчатка знайдуть все необхідне для створення і декорування унікальних аксесуарів - готову основу для слайма, блискітки, барвники, і навіть ароматизатор. Змішуючи кольори і блискітки можна створити безліч унікальних варіантів слайм! Всього три простих кроки - візьми готовий слайм, додай блискітки, барвники та аромат, помісти в стильний аксесуар-готово! А модна сумочка служить одночасно і стильним аксесуаром і контейнером для зберігання колекції. У комплекті: Інструкція Великий контейнер з прозорим готовим слаймом Сумочка-контейнер з блискітками, розділена на 9 окремих відсіків для зберігання ваших унікальних слаймів. Відсік-серце на лицьовій частині також можна декорувати слайм. Кільце-футляр для слайма Матеріали для декорування слайма: 3 види блискіток блакитний і рожевий перламутрові барвники, які можна змішувати між собою ароматизатор з запахом бузку ложечка для змішування.
Арт.:
 549604
 | 
999
Набір Для Юного Дизайнера Слайм-Аксесуарів - Галактичний Блиск
В наборі ГАЛАКТИЧНИЙ БЛИСК дівчинки знайдуть все необхідне для створення і декорування унікальних аксесуарів: готову основу для слайм, блискітки, барвники, і навіть ароматизатор. Змішуючи кольору і блискітки можна створити безліч унікальних варіантів слайм! Отримайте аксесуари з неймовірним галактичним мерехтінням!Всього три простих кроки:Візьміть готовий слайм,Додайте блискітки, барвники та аромат,Помістіть в стильний аксесуар - готово.Якщо слайм ще занадто липкий, додайте трохи харчової соди (не входить в комплект) в невелику ємність з водою і повільно додавайте цей розчин до слайм, поки він до досягне бажаної консистенції.До набору ГАЛАКТИЧНИЙ БЛИСК входить:ІнструкціяКонтейнер з матовим слаймомПідвіска у формі місяця для зберігання слаймаКільце у формі планети для зберігання слаймаМатеріали для декорування слайма:3 види блискіток2 перламутрових барвника (блакитний і бірюзовий), які можна змішувати між собоюАроматизатор.Рекомендовано для дітей у віці від 6 років.
Арт.:
 560111
 | 
199
Набір Для Юного Дизайнера Слайм-Аксесуарів - Делюкс Набір W2
В ДЕЛЮКС НАБОРІ W2 дівчатка знайдуть все необхідне для створення і декорування унікальних аксесуарів: готову основу для слайма, блискітки, барвники, і навіть ароматизатор. Змішуючи кольори і блискітки можна створити безліч унікальних варіантів слайма! Зустрічайте новий дизайн!Всього три простих кроки:Візьміть готовий слайм,Додайте блискітки, барвники та аромат,Помістіть в стильний аксесуар - готово!Якщо слайм ще занадто липкий, додайте трохи харчової соди (не входить в комплект) в невелику ємність з водою і повільно додавайте цей розчин до слайма, поки він досягне бажаної консистенції.Модна сумочка служить одночасно і стильним аксесуаром, і контейнером для зберігання колекції.В ДЕЛЮКС НАБІР W2 входить:ІнструкціяВеликий контейнер з прозорим готовим слаймомСумочка-контейнер з блискітками, розділена на кілька окремих відсіків для зберігання Ваших унікальних слаймів. Відсік-серце на лицьовій частині також можна декорувати слаймами.Кільце-футляр у формі серця для зберігання слаймаПідвіска у формі серця (дві половинки) для зберігання слаймаСтрічка для підвіскиМатеріали для декорування слайма:3 види блискіток2 перламутрових барвника, які можна змішувати між собоюАроматизаторЛожечка для змішування.Рекомендовано для дітей у віці від 6 років.
Арт.:
 560104
 | 
599

  Loading...