Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Музичні іграшки та інструменти

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Озвучена (укр.)

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 12
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
BX1953Z
Музична іграшка - Кваквафон S2
Музична іграшка - КВАКВАФОН S2 зі світлом та звуком. Це значно веселіше, ніж цілий жаб'ячий хор!Барабанна установка, на якій можна грати без музичного супроводу або під акомпанемент в одному з чотирьох модних музичних стилів. Обирай, що більше до вподоби: рок, етнічний, електро поп або урбаністичний! Спеціальна кнопка перетворює звуки барабанів на квакання кумедного Кваквафону. В іграшці записані кілька мелодій, які також можна супроводжувати грою на барабанах. У Кваквафоні є також цікава гра 'Спіймай вогник'. Є регулювання гучності, а також кнопка, що зупиняє всі звуки. Музична іграшка - КВАКВАФОН допоможе у розвитку:музичного слуху; креативності; уяви. Розвиваючі іграшки Battat - Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!Розмір іграшки - 43,2 х 25,4 х 12,7 см.Живлення - 4 батарейки типу АА (у комплекті).Рекомендовано для дітей старше 2 років.
Арт.:
 BX1953Z
 | 
2895 ₴
2895
BX1025Z
2895 ₴
2895
BX1206Z
Музична Іграшка - Пес-Гітарист
Музична іграшка - ПЕС-ГІТАРИСТЗіграй найкрутіші гітарні імпровізації зі своїм вірним другом. Акорди записані в цій студії!Вибери настрій! 3 режими гри: акустичний, електро і режим гавкоту8 музичних кнопок з акордами від С до С,Струни гітари грають послідовності акордів або запрограмовані мелодії,Чарівна кісточка додасть спецефекти до будь-якої твоєї пісні,20 мелодій і 9 кумедних собачих пісеньок,Музичний буклет в комплекті,Є регулювання гучності - кращий друг всієї родини,Автовідключення через 2 хвилини. Хороший песик!Музична іграшка - ПЕС-ГІТАРИСТ допоможе дитині у розвитку:музичного слуху,креативності,уяви.Розвиваючі іграшки Battat - Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!Розмір іграшки - 24х9,5х46 см.Живлення - 3 батарейки АА входять до комплекту.Рекомендований вік - від 2 до 6 років.
Арт.:
 BX1206Z
 | 
2895 ₴
2895
BX2004C4Z
Музична іграшка – Міні-котофон
Музична іграшка МІНІ-КОТОФОН - чудовий подарунок, щоб познайомити зі світом музики найменших. Разом із кумедним котиком легко та весело вчитися грати на своєму першому піаніно. А ще можна створювати кумедні мелодії! Мяу-мяу, вогники! В іграшці є 2 режими гри: звуки піаніно та смішні котячі звуки! Вчіться створювати свої перші мелодії! Кумедний котик програє 10 різних пісень. Можна слухати та вчитися грати! 9 великих клавіш піаніно ідеально підходять для дітей. А ще вони світяться! Тільки подивіться на ці яскраві вогники! Іграшка дуже компактна: її зручно тримати дитячим ручкам, а ще легко брати із собою у гості, щоб показати талант малюка! Батьки будуть щасливі дізнатися, що упаковка 100% підлягає переробці.Музична іграшка допоможе у розвитку: музичного слуху; сенсорного розвитку; дрібної моторики; когнітивних здібностей.Розвиваючі іграшки Battat: Будь музичним. Будь веселим. Будь собою!Розмір іграшки - 28х3,5х16 cm.Живлення - 3 батареї АА входять до комплекту.Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
Арт.:
 BX2004C4Z
 | 
1397 ₴
1397
063388
Ігровий центр Kiddi Smart – Мультицентр (українською мовою)
Ігровий набір Мультицентр, озвучений українською мовою, - оригінальна музична та розвиваюча іграшка, справжній багатофункціональний ігровий центр.Особливості Мультицентра:На одній зі сторін іграшки розташовані клавіші піаніно та інші музичні інструменти з реалістичними звуками.На іншій - звучать три дитячі народні пісеньки в супроводі світлових ефектів: «Ой, є в лісі калина», «Вийди, вийди, сонечко», «Як діждемо літа».Яскраві зображення та пізнавальні віршики познайомлять малюка з порами року.Годинник у формі сови допоможе ознайомитися з розпорядком дня.Справжній сюрприз - комп'ютер з 2 пісеньками про форми, завдяки яким малюк дізнається, як виглядають фігури та як їх малювати.На верхній частині розташовано лабіринт з яскравими намистинами, для розвитку дрібної моторики.Рекомендовано професійним психологом, педагогом дошкільної освіти:Мультицентр є чудовим інструментом для розвитку музичного слуху. Мелодійні українські пісні підібрані спеціально до віку дітей – мають простий сюжет і спонукають малечу до повторювання та підспівування.Опція «Телефон» знайомить дітей з першими важливими фразами у спілкуванні людей, а саме: «Добрий день!», «Добрий вечір!» «До зустрічі» Це формує перші навички спілкування та соціальну компетентність дитини.Знання геометричних фігур, які представлені у «мультицентрі» є чудовим підґрунтям для формування просторового мислення, як основи – математичного. Озвучка назв геометричних фігур спонукає дітей до повторення. Таким чином, відбувається процес навчання.Годинник, який дитина вивчатиме разом з «Мультицентром» забезпечує усвідомлення таких понять, як: «ранок», «день», «вечір», «ніч». Що є базою для формування часових і просторових понять. Стрілка – рухома, це забезпечує дитині раннього віку формування вказівного жесту – важливого етапу в розвитку соціально-комунікативних навичок.Годинник у «Мультицентрі» формує візуальне сприйняття дитиною цифр і сприяє запам’ятовуванню.Рекомендації щодо гри з дитиною ігровим центром МУЛЬТИЦЕНТ Ви можете знайти на сайті kiddisvit.ua, на сторінці бренду в розділі «Корисні матеріали».Ігровий набір Мультицентр Kiddi Smart допоможе малюкові розвинути такі навички:дрібна моторикасенсорикамовленняпам'ятьлогікаcвітоглядмузичний слухемоційне сприйняття.Пізнавайте світ з дивовижним Мультицентром!Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 34x25x24 сm.Kiddi Smart – Ваш іграшковий експерт.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 063388
 | 
2297 ₴
2297
063412
Піаніно Kiddi Smart – Звірята на гойдалці (українська)
Піаніно Звірята на гойдалці - яскрава та цікава іграшка, яка озвучена українською мовою! З цим чарівним піаніно малюк не тільки зможе насолодитися грою на музичному інструменті під захопливий рух кумедних тваринок, а і послухати пісеньки та віршики українською мовою, дізнатись про корисні навички здорового способу життя і навіть… зробити справжню веселу руханку!Піаніно з 8 різнокольоровими клавішами передає звучання 5 музичних інструментів: фортепіано; саксофон; скрипка; акордеон; дзвіночки.На ігровій панелі розміщені фігурки тварин, які весело рухаються, коли малюк грає на піаніно або слухає пісеньки чи мелодії.При натисканні на кнопку з малюнком ноти - піаніно розповідає віршик про ранкову зарядку, а також співає три веселі пісеньки, під які дитина зможе зробити справжню руханку разом з Мавпочкою, Левом та Лелекою.Робіть зарядку з малюком: присідайте разом з сильним Левом, тягніться до неба на носочках з граційним Лелекою, стрибайте разом з веселою Мавпочкою! За допомогою жартівливих пісень малюк дізнається про корисні навички активного та здорового способу життя.При натисканні на кнопку з малюнком піаніно – лунає веселий віршик про тварин і 5 різних мелодій.Піаніно Звірята на гойдалці Kiddi Smart не лише подарує малюкові багато позитивних емоцій, а й в ігровій формі допоможе розвинути такі навички: музичний слух; мовлення; пам'ять; логіку; сприйняття кольорів.Живлення: 4 батареї АА (входять до комплекту).Розмір: 29х19х15 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 063412
 | 
1397 ₴
1397
049775
Ігровий Центр - Мультикуб (Озвуч. Рос. Мовою)
Ігровий центр МУЛЬТИКУБ озвучений російською мовою - оригінальна музична та розвиваюча іграшка і справжній ігровий центр.Ігровий набір Мультікуб Kiddieland має багато різноманітних функцій!На 6 сторонах куба розташовані:піаніно з 8 різнокольоровими клавішами і кнопки, що передають звучання 4 різних музичних інструментів;зображення домашніх тварин зі вставками з різних тканин;веселий годинник;«мишача нірка», з якої з'являється мишка;музичний плеєр зі спеціальним диском, який програє чудові пісеньки про ранкову зарядку;функції Мультикуба супроводжуються світловими ефектами.Тварини при натисканні читають віршики, а з «нірки» вистрибує смішна мишка і вимовляє лічилку.Завдяки годиннику малюк навчиться дотримуватися режиму дня, а піаніно познайомить його з дивовижним світом музики.Ігровий центр МУЛЬТИКУБ озвучений російською мовою не тільки розважить малюка, але й допоможе в розвитку таких важливих навичок як:дрібна моторика;сенсорика;мовлення;пам'ять;логіка;кругозір;музичний слух;емоційне сприйняття.Пізнавайте світ з дивовижним Мультикубом!Упаковка презентаційно-відкрита.Жилення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 22х22х23 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 049775
 | 
899 ₴
899
051193
Ігровий Центр - Мультицентр (Озвуч. Рос. Мовою)
Ігровий набір Мультицентр озвучений російською мовою - оригінальна музична та розвиваюча іграшка, справжній багатофункціональний ігровий центр.Особливості Мультицентра:на одній зі сторін іграшки розташовані клавіші піаніно та інші музичні інструменти з реалістичними звуками;на іншій - звучать три дитячі народні пісеньки в супроводі світлових ефектів: 'Два веселих гуся', 'Стрекоза', 'Коровай';яскраві зображення та пізнавальні віршики познайомлять малюка з порами року;годинник у формі сови допоможе ознайомитися з розпорядком днясправжній сюрприз - комп'ютер з 2 пісеньками про форми, завдяки яким малюк дізнається, як виглядають фігури і як їх малювати;на верхній частині розташовано лабіринт з яскравими намистинами для розвитку дрібної моторики.Ігровий набір Мультицентр Kiddieland допоможе малюкові розвинути такі навички:дрібна моторика;енсорика;мова;пам'ять;логіка;кругозір;музичний слух;емоційне сприйняття.Пізнавайте світ із дивовижним Мультицентром!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 34x25x24 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 051193
 | 
899 ₴
899
029595
Музична Дзиґа - Веселі Непосіди
Музична дзиґа ВЕСЕЛІ НЕПОСИДИ зі звуком обов'язково сподобається малюкові і розважить його веселими мелодіями.Яскрава дзиґа і кумедні мелодії, які звучать під час кружляння, привернуть увагу малюка і подарують йому позитивні емоції від гри!При натисканні на ручку дзиґи:карусель, вбудована всередину іграшки, починає обертатися;різнокольорові намистини весело підстрибують;черепашка, сонечко, гусінь і равлик кружляють під звуки приємних мелодій.Внутрішня поверхня дзиґи має дзеркальну поверхню.Музична дзига ВЕСЕЛІ непосиди Kiddieland зі звуком сприяє розвитку:дрібної моторики;сприйняття кольору;концентрації уваги;емоційного сприйняття.Розвиваючі іграшки Kiddieland - вибір розумних дітей та їх батьків!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї АА (входять в комплект).Розмір: 18х18х18,5 см.Рекомендовано для дітей віком від 6 місяців.
Арт.:
 029595
 | 
1147 ₴
1147

  Loading...