Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Озвучені українською

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 37
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Інтеракт. робот з голосовим керуванням – AT-Rоbot (жовт., укр.)
AT ROBOT - це розумний робот з голосовим і сенсорним керуванням, який тепер говорить українською мовою! З ним буде так весело грати! Динамічна музика, цікаві рухи та безліч цікавих реакцій. Робот стане кращим другом для дитини, спілкуючись з ним українською мовою та виконуючи різні команди.Розмовляє українською мовою Реагує на голос – віддавайте команди українською мовою та задавайте роботу напрямок руху, танцюйте під музику, спілкуйтеся та веселіться з ним! Робот обов'язково здивує Вас своїми цікавими рухами та веселим лепетанням. Реагує на дотик - 3 датчики дотику, за допомогою яких робот буде взаємодіяти, спілкуватися та рухатися. Записує і повторює фрази – можна записати 3 голосових повідомлення. Танцює - 12 мелодій і танців, які не залишать нікого байдужим! Гучність регулюється - робіть музику та звуки голосніше чи тихіше за допомогою сенсорів (7 ступенів гучності). Колір: жовтий.Потрібно 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей у віці від 3 років.
Арт.:
 AT001-03-UKR
 | 
995
Інтеракт. робот з голосовим керуванням – AT-Rоbot (зелен., укр.)
AT ROBOT - це розумний робот з голосовим і сенсорним керуванням, який тепер говорить українською мовою! З ним буде так весело грати! Динамічна музика, цікаві рухи та безліч цікавих реакцій. Робот стане кращим другом для дитини, спілкуючись з ним українською мовою та виконуючи різні команди.Розмовляє українською мовою Реагує на голос – віддавайте команди українською мовою та задавайте роботу напрямок руху, танцюйте під музику, спілкуйтеся та веселіться з ним! Робот обов'язково здивує Вас своїми цікавими рухами та веселим лепетанням. Реагує на дотик - 3 датчики дотику, за допомогою яких робот буде взаємодіяти, спілкуватися та рухатися. Записує і повторює фрази – можна записати 3 голосових повідомлення. Танцює - 12 мелодій і танців, які не залишать нікого байдужим! Гучність регулюється - робіть музику та звуки голосніше чи тихіше за допомогою сенсорів (7 ступенів гучності). Колір: зелений.Потрібно 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей у віці від 3 років.
Арт.:
 AT001-02-UKR
 | 
995
Інтеракт. робот з голосовим керуванням – AT-Rоbot (черв., укр.)
AT ROBOT - це розумний робот з голосовим і сенсорним керуванням, який тепер говорить українською мовою! З ним буде так весело грати! Динамічна музика, цікаві рухи та безліч цікавих реакцій. Робот стане кращим другом для дитини, спілкуючись з ним українською мовою та виконуючи різні команди.Розмовляє українською мовою Реагує на голос – віддавайте команди українською мовою та задавайте роботу напрямок руху, танцюйте під музику, спілкуйтеся та веселіться з ним! Робот обов'язково здивує Вас своїми цікавими рухами та веселим лепетанням. Реагує на дотик - 3 датчики дотику, за допомогою яких робот буде взаємодіяти, спілкуватися та рухатися. Записує і повторює фрази – можна записати 3 голосових повідомлення. Танцює - 12 мелодій і танців, які не залишать нікого байдужим! Гучність регулюється - робіть музику та звуки голосніше чи тихіше за допомогою сенсорів (7 ступенів гучності). Колір: червоний.Потрібно 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей у віці від 3 років.
Арт.:
 AT001-01-UKR
 | 
995
Розумний робот з сенсорним керуванням та навчальними картками - AT-ROBOT 2 (білий)
AT ROBOT 2 - це розумний робот з сенсорним керуванням, який говорить українською мовою! А тепер маленький розумник уміє відгадувати тваринок! З ним буде так весело грати! Динамічна музика, цікаві рухи та безліч цікавих реакцій. Робот стане кращим другом для дитини, спілкуючись з ним українською мовою та виконуючи різні команди. НОВИНКА! Робот уміє відгадувати тваринок! В комплекті 20 карток із зображенням тварин та цікавими фактами про них. Обирайте одну з карток, відповідайте на питання робота - і він обов'язково вгадає вашу тваринку! Розмовляє українською мовою. Сенсорне керування – торкніться певного сенсору, щоб робот почав рухатися. Танцюйте під музику, спілкуйтеся та веселіться з ним! Робот обов'язково здивує Вас своїми цікавими рухами. Розмовляє кумедним голосом. Записує і повторює фрази – можна записати 3 голосових повідомлення. Танцює - 12 мелодій і танців, які не залишать нікого байдужим! Гучність регулюється - робіть музику та звуки голосніше чи тихіше за допомогою сенсорів (7 ступенів гучності).Колір - білий.Потрібно 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 AT002-01-UKR
 | 
995
Іграшка На Колесах - Трактор З Трейлером (Українською)
Іграшка на колесах ТРАКТОР З ТРЕЙЛЕРОМ озвучений українською мовою - це яскрава музична іграшка, яка розважить малюка сяючими вогниками, приємною музикою і веселими звуками.Натисніть на трубу і трактор поїде вперед!Під час руху трактора малюк почує веселі віршики, а також реалістичні звуки мотора та гальм.У причепі трактора знаходяться 5 фігурок домашніх тварин, котрі необхідно правильно розташувати на своїх місцях.Якщо фігурки розташовано правильно, то при натисканні на них лунатимуть відповідні реалістичні звуки, звірі читатимуть віршики, а фермер буде співати пісеньку.Фігурки звірів і фермера легко знімаються, і малюк може грати з ними окремо.Вирушайте у веселу і пізнавальну поїздку!Ігровий набір ТРАКТОР З ТРЕЙЛЕРОМ Kiddieland озвучений українською мовою не лише розважить малюка, але й допоможе йому в розвитку таких навичок:вимова пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 36х13,5х17,5 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 024753
 | 
1797
Іграшка-Каталка - Пелікан-Витівник (Озвуч. Укр. Мовою)
Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК, озвучена українською мовою, потішить малюка і посприяє розвитку спритності і уважності!Яскрава іграшка каталка у вигляді пелікана навчить малюка правильно контактувати з дрібними предметами.До набору входять чотири різнокольорові кульки, які можна складати у дзьоб Пелікана.Малюк легко зможе котити іграшку в різних напрямках.Що вміє робити Пелікан-Витівник:під час руху вперед із дзьоба Пелікана вискакують кульки, які потрібно зібрати;лапки Пелікана обертаються разом з коліщатками;крила рухаються вгору-вниз;гребінець на голові - світиться;вся гра супроводжується веселими пісеньками і кумедною лічилкою.Вперед, до веселих пригод з Пеліканом-Витівником!Іграшка-каталка ПЕЛІКАН-ВИТІВНИК Kiddieland, озвучена українською мовою, не тільки розважить дитину, але й допоможе розвинути такі навички:фізичний розвиток;сприйняття простору;мовлення;пам'ять;музичний слух;емоційне сприйняття.Кольорове оформлення іграшки може відрізнятися: ручка буває двох кольорів - з фіолетовою основою або зеленою.Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї АА (в комплекті).Розмір іграшки: 25x11x17 см.Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
Арт.:
 054916
 | 
997
Ігровий Набір - Ковчег Ноя (Українською)
Ігровий набір КОВЧЕГ НОЯ озвучений українською мовою визнаний найулюбленішою іграшкою українських малюків!Розташуй фігурки по місцях і вирушай у дорогу!Кожен персонаж цього чудового Ковчега озвучений українською.Крім фігурки Ноя до комплекту входять фігурки тварин, які читають віршики українською мовою і видають відповідні реалістичні звуки.Віршики та пісні познайомлять дитину з назвами і характеристиками тварин, допоможуть краще пізнати навколишній світ і біблійну історію.Які функції є у Ковчега?при повороті штурвала лунає дзвін і звук корабельного двигунапри натисканні на барила звучать веселі пісеньки українською мовою, а Ной співає пісню про Ковчегна даху кораблика розміщено міні-піаніно з різнокольоровими клавішамиу Ковчега є коліщатка, тому його можна катати за собою на мотузочці.Ігровий набір КОВЧЕГ НОЯ озвучений українською мовою не тільки розважить дитину, але і допоможе в розвитку таких важливих для малюка навичок:мовленнялогікакругозірпам'ятьмузичний слухдрібна моторика.Ігровий набір Ноїв Ковчег Kiddieland- граємо, навчаємося, розвиваємося!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 2 батареї АА (входять до комплекту).Розмір: 32х20х18.Рекомендовано для дітей у віці старше 12 місяців.
Арт.:
 031881
 | 
1997
Ігровий Набір - Паровоз Лімпопо (Укр. Мовою)
Ігровий набір ПАРОВОЗ ЛІМПОПО озвучений українською мовою розважить малюка миготливими вогниками, веселою музикою, звуками тварин і познайомить з мешканцями джунглів.При натисканні на трубу Паровоз їде вперед, при цьому з труби звучить завзяте ''Ту-туууу!'', лунають реалістичні звуки стукоту коліс і гальм.У паровозі знаходяться 6 фігурок диких тварин, які за формою ніжок ставляться на свої місця за принципом сортера.Якщо фігурку правильно поставити на своє місце, при натисканні вона видає відповідний реалістичний звук, розповідає віршик, а Лев-машиніст співає пісеньку.Відправляйтеся у веселу і пізнавальну поїздку!Ігровий набір ПАРОВОЗ ЛІМПОПО Kiddieland озвучений українською мовою не лише подарує малюкові багато позитивних емоцій, а й в ігровій формі допоможе розвинути такі навички:• мовлення• пам'ять• логіка• кругозір• музичний слух• емоційне сприйняття.Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 056903
 | 
1395
Ігровий Центр - Мультикуб (Озвуч. Укр. Мовою)
Ігровий центр МУЛЬТИКУБ озвучений українською мовою - оригінальна музична та розвиваюча іграшка і справжній ігровий центр.Ігровий набір Мультікуб Kiddieland має багато різноманітних функцій!На 6 сторонах куба розташовані:піаніно з 8 різнокольоровими клавішами і кнопки, що передають звучання 4 різних музичних інструментів зображення домашніх тварин зі вставками з різних тканин веселий годинник «мишача нірка», з якої з'являється мишка музичний плеєр зі спеціальним диском, який програє чудові пісеньки про ранкову зарядку функції Мультикуба супроводжуються світловими ефектами. Тварини при натисканні читають віршики, а з «нірки» вистрибує смішна мишка і вимовляє лічилку.Завдяки годиннику малюк навчиться дотримуватися режиму дня, а піаніно познайомить його з дивовижним світом музики.Ігровий центр МУЛЬТИКУБ озвучений українською мовою не тільки розважить малюка, але й допоможе в розвитку таких важливих навичок як:дрібна моторика сенсорика мовлення пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Пізнавайте світ з дивовижним Мультикубом!Упаковка презентаційно-відкрита.Жилення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 22х22х23 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 056887
 | 
2397
Ігровий Центр - Мультицентр (Озвуч. Укр. Мовою)
Ігровий набір Мультицентр озвучений українською мовою - оригінальна музична та розвиваюча іграшка, справжній багатофункціональний ігровий центр.Особливості Мультицентра:на одній зі сторін іграшки розташовані клавіші піаніно та інші музичні інструменти з реалістичними звуками на іншій - звучать три дитячі народні пісеньки в супроводі світлових ефектів: «Ой, є в лісі калина», «Вийди, вийди, сонечко», «Як діждемо літа» яскраві зображення та пізнавальні віршики познайомлять малюка з порами року годинник у формі сови допоможе ознайомитися з розпорядком дня справжній сюрприз - комп'ютер з 2 пісеньками про форми, завдяки яким малюк дізнається, як виглядають фігури і як їх малювати на верхній частині розташовано лабіринт з яскравими намистинами для розвитку дрібної моторики. Ігровий набір Мультицентр Kiddieland допоможе малюкові розвинути такі навички:дрібна моторика сенсорика мовлення пам'ять логіка кругозір музичний слух емоційне сприйняття. Пізнавайте світ із дивовижним Мультицентром!Упаковка презентаційно-відкрита.Живлення: 3 батареї АА (входять до комплекту).Розмір іграшки: 34x25x24 см.Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Арт.:
 054932
 | 
2397
Робот-митець, що навчає - Квінсі
Познайомтеся з Квінсі – неймовірним роботом-митцем, який розмовляє українською! Він стане не лише першим вчителем, а ще і справжнім другом для Вашої дитини. Адже Квінсі:крок за кроком вчить малювати фрукти, тварин і різні предмети; вчить писати слова по літерах; вчить математиці та розповідає цікаві історії; пояснює всі свої дії українською мовою! Навчайтеся легко та весело разом з Квінсі!Функціонал робота:1. Квінсі вчить малювати: у наборі з роботом є 24 картки, які робот може намалювати крок за кроком. Оберіть будь-яку з карток для малювання та проскануйте QR-код за допомогою ока робота.Існує чотири рівні складності карток з малюнками, які розділені за темами. Рекомендуємо дотримуватися послідовності від 1 до 4 рівня.Рівень складності вказаний на картках та помічений кольором:1 рівень – червоний (фруктовий сад); 2 рівень – блакитний (предмети, які є у кімнаті); 3 рівень – жовтий (на подвір’ї); 4 рівень – зелений (зоопарк). Квінсі – унікальний робот! Адже він не тільки показує, а ще й пояснює свої дії українською мовою. Таким чином, робот буде вчити малювати, розвиваючи з дитинства любов до рідної мови.2. Квінсі вчить писати по літерах: після того, як робот з дитиною закінчить малювати певний предмет, Квінсі запропонує написати його назву. Далі дитині потрібно буде відібрати картки з літерами, з яких складається це слово. Проскануйте QR-код кожної літери слова - робот називатиме їх по черзі та зрозуміє, вірну відповідь дала дитина чи ні. Таким чином, дитина може вивчити українську абетку разом з Квінсі!3. Квінсі вчить рахувати за допомогою математичних карток: до набору входить чотири математичні картки із захопливими історіями. Під час того, як робот буде малювати зображення до завдань, він буде розповідати багато цікавих фактів, а також запропонує вирішити декілька прикладів з дитиною. Для того, щоб дати відповідь, проскануйте картку з цифрою. Робот розуміє, вірна відповідь чи ні.До набору входить:1 робот-митець Квінсі; 2 фломастери; 24 картки з малюнками; 34 картки з літерами і апострофом; 10 карток з цифрами; 4 картки з математичними завданнями; Кабель USB; Інструкція Проводьте весело час вдома разом с Квінсі!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 MS.06.0015-U
 | 
3595

  Loading...