Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Кінетичний пісок

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 7 з 7
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
71402
Набір піску для дитячої творчості - Kinetic Sand V2 Замок з піску
Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND V2 ЗАМОК З ПІСКУ - ігровий набір, створений спеціально для юних творців, які люблять тематичні ігри та ігри з піском.Кінетичний пісок для дітей - це не тільки захоплююче проведення часу, але і широке поле для творчості!Особливості набору для дитячої творчості ЗАМОК З ПІСКУ: У наборі пісок фіолетового кольору Завдяки спеціальному лотку з піском зручніше гратися вдома Кінетичний пісок виготовлений з екологічно чистих матеріалів натурального піску (98%) і спеціального сполучного матеріалу (2%), який створений для більшої пластичності Ліплення позитивно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює Пісок залишає усі поверхні абсолютно чистими Не розчиняється у воді Несприятливе середовище для розмноження бактерій Не викликає алергії і абсолютно безпечний.До набору входить: Кінетичний пісок 454 g 3 формочки Лопатка Лоток для гри з піском.Гра з Kinetic Sand розвиває: Уяву Дрібну моторику Творчі навички Кругозір.Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Арт.:
 71402
 | 
895 ₴
895
71652
Набір піску для дитячої творчості - Kinetic Sand Барвистий дует
Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND БАРВИСТИЙ ДУЕТ - це кінетичний пісок червоного та бірюзового кольорів для створення оригінальних візерунків.Кінетичний пісок для дітей - це не тільки захоплююче проведення часу, але і широке поле для творчості!Особливості: Набір містить: червоний та бірюзовий пісок, 1 формочку і 2 інструменти. Дивовижний кінетичний пісок яскравих кольорів, який переливається в руках; Кінетичний пісок виготовлений з натурального піску (98%) і спеціального сполучного матеріалу (2%), який створений для більшої пластичності; Ліплення позитивно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює; Пісок залишає всі поверхні абсолютно чистими; Не розчиняється у воді; Несприятливе середовище для розмноження бактерій; Не викликає алергії і абсолютно безпечний.У набір входить: Кінетичний пісок двох кольорів (по 340 g червоного та бірюзового кольорів), пластиковий ніж-слайсер форма-півсфера ложка.Грайте з піском у будь-який час, в будь-якому місці!Гра з Kinetic Sand розвиває: Уяву; Дрібну моторику; Творчі навички; Світогляд.Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 71652
 | 
645 ₴
645
71647
Набір піску для дитячої творчості - Kinetic Sand Кольорові пригоди
Створюйте веселкові візерунки з новим набором KINETIC SAND!Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND КОЛЬОРОВІ ПРИГОДИ містить все необхідне для змішування та створення найрізноманітніших кольорів! Набір містить 3 основних кольори кінетичного піску (по 302,3 г рожевого, жовтого та бірюзового кольорового піску), з яких шляхом змішування можна створити інші кольори. В наборі 10 інструментів і форм для творчості. Використовуйте спеціальні розділові інструменти, щоб створювати фантастичні візерунки! Змішуй, пресуй, нарізай з кольоровим піском KINETIC SAND! Кінетичний пісок виготовлений з екологічно чистих матеріалів натурального піску (98%) і спеціального сполучного матеріалу (2%), який створений для більшої пластичності. Ліплення позитивно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Пісок залишає усі поверхні абсолютно чистими. Не розчиняється у воді. Несприятливе середовище для розмноження бактерій. Не викликає алергії і абсолютно безпечний.До набору входить: Кінетичний пісок трьох кольорів (рожевого, жовтого та бірюзового кольорового піску) 10 інструментів і формочок.Гра з Kinetic Sand розвиває: Уяву Дрібну моторику Творчі навички Кругозір.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 71647
 | 
1295 ₴
1295
71670
Набір піску для дитячої творчості - Kinetic Sand Морські глибини
Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND МОРСЬКІ ГЛИБИНИ - ігровий набір, створений спеціально для юних творців, які люблять тематичні ігри та ігри з піском.Кінетичний пісок для дітей - це не тільки захоплююче проведення часу, але і широке поле для творчості!Особливості набору для дитячої творчості МОРСЬКІ ГЛИБИНИ:Набір містить 3 основних кольори кінетичного піску (по 226,6 г зеленого, білого та синього кольорового піску), з яких шляхом змішування можна створити інші кольори.Шукайте та відкривайте нових друзів у морських глибинах!Завдяки спеціальному контейнеру з великим ігровим простором і зручним місцем для зберігання піску, стало зручніше гратися вдома.Кінетичний пісок виготовлений з екологічно чистих матеріалів натурального піску (98%) і спеціального сполучного матеріалу (2%), який створений для більшої пластичності.Ліплення позитивно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює.Пісок залишає усі поверхні абсолютно чистими.Не розчиняється у воді.Несприятливе середовище для розмноження бактерій.Не викликає алергії і абсолютно безпечний.До набору входить:Кінетичний пісок трьох кольорів (по 226,6 г зеленого, білого та синього кольорового піску)4 інструменти і формочкиКонтейнер для гри з піском,Інструкція.Гра з Kinetic Sand розвиває:УявуДрібну моторикуТворчі навичкиКругозір.Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Арт.:
 71670
 | 
1495 ₴
1495
71453B
Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND COLOUR (синій, 907 g)
Пісок для дитячої творчості KINETIC SAND COLOUR дозволить дитині будувати великі замки і дивовижні фігури яскравого насиченого синього кольору!Особливості піску для дитячої творчості Kinetic Sand Colour:Пісок яскравого синього кольору, який милуватиме око і дозволить урізноманітнити гру; Кінетичний пісок виготовлений з екологічно чистих матеріалів - натурального піску (98%) і спеціального сполучного матеріалу (2%), який створений для більшої пластичності; Кінетичний пісок сприятливо впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює; Після гри з кінетичним піском всі поверхні залишаються абсолютно чистими; Не розчиняється у воді; Несприятливе середовище для розмноження бактерій; Не викликає алергії і абсолютно безпечний. У набір входить:Кінетичний пісок синього кольору. Грайте з піском у будь-який час в будь-якому місці!Гра з Kinetic Sand розвиває:Уяву; Дрібну моторику; Творчі навички; Світогляд. Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 71453B
 | 
745 ₴
745
71453P
Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND COLOUR (фіолетовий, 907 g)
Пісок для дитячої творчості KINETIC SAND COLOUR дозволить дитині будувати великі замки і дивовижні фігури яскравого насиченого фіолетового кольору!Особливості піску для дитячої творчості Kinetic Sand Colour:Пісок яскравого фіолетового кольору, який милуватиме око і дозволить урізноманітнити гру; Кінетичний пісок виготовлений з екологічно чистих матеріалів - натурального піску (98%) і спеціального сполучного матеріалу (2%), який створений для більшої пластичності; Кінетичний пісок сприятливо впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює; Після гри з кінетичним піском всі поверхні залишаються абсолютно чистими; Не розчиняється у воді; Несприятливе середовище для розмноження бактерій; Не викликає алергії і абсолютно безпечний. У набір входить:Кінетичний пісок фіолетового кольору. Грайте з піском у будь-який час в будь-якому місці!Гра з Kinetic Sand розвиває:Уяву; Дрібну моторику; Творчі навички; Світогляд. Рекомендовано для дітей від 3-х років.
Арт.:
 71453P
 | 
745 ₴
745
71477
Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND МІНІ-ФОРТЕЦЯ (різнокольоровий, 141 g)
Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND МІНІ-ФОРТЕЦЯ - це набір кінетичного піску з формочкою для гри.Кінетичний пісок для дітей - це не тільки захоплююче проведення часу, але і широке поле для творчості!Особливості піску для дитячої творчості - KINETIC SAND МІНІ-ФОРТЕЦЯ:Різнобарвний кінетичний пісок 4 кольорів в одній формі: синій, зелений, фіолетовий і рожевий; Упаковка піску 2 в 1: формочка у вигляді міні-фортеці для ігор і контейнер для збереження піску; Дивовижний кінетичний пісок різних кольорів, який переливається в руках; Кінетичний пісок виготовлений з екологічно чистих матеріалів - натурального піску (98%) і спеціального сполучного матеріалу (2%), який створений для більшої пластичності; Кінетичний пісок сприятливо впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює; Після гри з кінетичним піском всі поверхні залишаються абсолютно чистими; Не розчиняється у воді; Несприятливе середовище для розмноження бактерій; Не викликає алергії і абсолютно безпечний. До набору входить:Кінетичний пісок (різнокольоровий) Формочка міні-фортеця. Грайте з піском у будь-який час в будь-якому місці!Гра з Kinetic Sand розвиває:Уяву, Дрібну моторику, Творчі навички, Світогляд. Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Арт.:
 71477
 | 
89 ₴
89

  Loading...