Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Малювання

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Серія

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 54
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
8CPSBKEU3E
3D-Ручка 3Doodler Create Plus для професійного користування - Чорна
3D-ручка 3Doodler Create PLUS для професійного використання (чорна) - це нове покоління відомої всім 3D-ручки, яка відрізняється своїми вдосконаленими характеристиками, а також оновленим дизайном ручки і упаковки. Будьте готові до нових відчуттів при створенні детальних 3D-моделей будь-яких масштабів!У чому основні зміни 3D-ручки:Покращений подвійний температурний режим роботи. Особливість ручки - можливість створити вертикальну спіраль. Повільний і швидкий режими роботи. Оптимізовано для широкої лінійки пластику (ABS- і PLA- пластик). Підтримка сервісного центру. Більше 200 безкоштовних проектів online для втілення Ваших ідей. Eco-friendly аксесуари. Вироби виходять гладкими і деталізованими. ABS-пластик підходить для моделювання великих, об'ємних фігур. При нагріванні цей пластик має значну липкість, що дозволяє використовувати його для склеювання будь-яких елементів фігури. При використанні нагрітого PLA-пластику довжина стрижня збільшується у 10 разів, ним можна декорувати одяг і будь-які тверді поверхні, але при цьому це більш крихкий матеріал. Комплектація:Професійна 3D-ручка 3Doodler Create PLUS чорного кольору Зарядний пристрій Викрутка Ключ для сопла Шомпол (стрижень для чищення каналу) 50 стрижнів з ABS-пластику 25 стрижнів з PLA-пластику Інструкція. 3Doodler Create PLUS розвиває:Уяву Логіку Творчі здібності. Важливо! Наконечник ручки у процесі роботи нагрівається, тому при дотику можна обпектися.Рекомендовано від 14 років.
Арт.:
 8CPSBKEU3E
 | 
4495 ₴
4495
11511
Ароматна кулькова ручка – Зоряний помпон (4 види в асорт.)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Ароматна кулькова ручка NEBULOUS STARS - ЗОРЯНИЙ ПОМПОН чудово підходить для юних стильних художниць. Пишіть, малюйте, фарбуйте космічними та ароматними ручками з помпоном. У ручках чорнило, що не розтікається та не мажеться. Прикрашені двокольоровим веселковим помпоном і космічною підвіскою! 4 види ручок в асортименті. Яскравий стиль уособлює кожну з 4 зірок: Небулію, Айседору, Марінію та Петулію. В набір входить 1 ручка. Кожна ручка має свій колір і аромат - ваніль (чорний), кавун (червоний), чорниця (синій) та виноград (фіолетовий). Обирайте свою улюблену зірку!
Арт.:
 11511
 | 
149 ₴
149
11599
Кулькова ручка – Космічний діамант (4 види в асорт.)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Кулькова ручка NEBULOUS STARS - КОСМІЧНИЙ ДІАМАНТ чудово підходить для юних, стильних художниць. Пишіть, малюйте, фарбуйте космічними ручками та відчуйте зоряне натхнення! У ручках чорнило, що не розтікається та не мажеться. Прикрашені сяючим каменем і стильною підвіскою з помпоном! 4 види ручок в асортименті; Колір чорнил - чорний; Яскравий стиль уособлює кожну з 4 зірок: Небулію, Айседору, Марінію та Орелію. В набір входить 1 ручка. Обирайте свою улюблену зірку та створюйте свої космічні шедеври!
Арт.:
 11599
 | 
247 ₴
247
11576
Набір гелевих ручок – Космічні кольори (8 кольорів)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Набір гелевих ручок NEBULOUS STARS – КОСМІЧНІ КОЛЬОРИ чудово підходить для юних, стильних художниць. Пишіть, малюйте, фарбуйте космічними ручками металевих або неонових кольорів. У ручках чорнило, що не розтікається та не мажеться. Обирайте, які кольори Вам більше подобаються – сяючі металеві чи яскраво неонові? В набір входить 8 ручок неонових або металевих кольорів. Можна використовувати зі скетчбуками Nebulous Stars з чорними сторінками. Створюйте власні космічні шедеври!
Арт.:
 11576
 | 
227 ₴
227
11014
Набір для творчості – Гратаж: Зоряні гравюри
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Гратаж: Зоряні гравюри! Відкрийте для себе зоряну та барвисту галактику під кожною з цих 5 скретч-картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Створювати космічну скретч-картину легко! Ви можете виготовити 5 космічних картин. Оберіть свій інструмент для гравіювання. За допомогою інструмента продряпайте малюнок по контурних лініях. Ви побачите, як відтворюється картина, та відкриваються чарівні зображення. Прикрасьте картину за допомогою трафаретів. Ваша барвиста галактика готова! Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 5 основ, 2 інструменти для гравюр, 21 трафарет, інструкція, буклет з історією Айседори.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 11014
 | 
447 ₴
447
11011
Набір для творчості – Зоряні блискітки та фольга
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Зоряні блискітки та фольга! Створюйте вишукані блискучі картини простим і легким способом! Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Ви можете виготовити 3 космічні картини. Починайте створювати власне диво! Зніміть захисний шар з елемента, який будете розфарбовувати та декорувати. Використовуйте пластиковий інструмент, щоб перенести фольгу на малюнок. Додайте картині магічного блиску за допомогою страз, а потім нанесіть трохи блискіток з пляшечки та розтушуйте їх пензликом. Ваша сяюча картина готова! Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 3 шаблони для декорування, 6 аркушів фольги, 4 пляшечки блискіток, стрази, інструмент для перенесення, пензлик, інструкція, буклет з історією Марінії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11011
 | 
447 ₴
447
11133
Набір для творчості – Розмальовка з водою: Зоряна акварель
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження - води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Набір для творчості - Розмальовка з водою: Зоряна акварель! Відкрийте для себе зоряну історію з кожною з цих 20 картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Створювати космічну акварельну картину легко! Ви можете намалювати 20 акварельних картин. Набір для творчості зручно завжди носити з собою та брати у дорогу. Для розфарбовування картин у наборі 15 кольорів акварельних олівців. Пензлик для малювання заповнюється водою та може використовуватися безліч разів! Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 20 розмальовок, 15 олівців, Пензлики, Техніка малювання аквареллю, Буклет з історією Естрелії, Інструкції.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11133
 | 
747 ₴
747
11026
Набір для творчості – Розмальовка: Візерунки на оксамиті
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження - води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Набір для творчості - Розмальовка: Візерунки на оксамиті! Відкрийте для себе зоряну та барвисту галактику з кожною з цих 12 картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Навіщо малювати на простому папері, коли можна на дуже м'якому оксамиті! Розмальовки - ідеальне та заспокійливе заняття, яке допомагає розвивати творчі навички. Створювати космічну картину легко! Ви можете намалювати 12 картин. Набір для творчості зручно завжди носити з собою та брати у дорогу. Чорні аркуші розмальовки роблять картину більш яскравою та виразною. 5 кольорів мінімаркерів додадуть картинам неповторності. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: скетчбук, 5 мінімаркерів, Інструкція, Буклет з історією Орелії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11026
 | 
397 ₴
397
11111
Набір для творчості – Розмальовка: Коралія, чорні аркуши
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Набір для творчості – Розмальовка: Коралія, чорні аркуші! Відкрийте для себе зоряну та барвисту галактику з кожною з цих 60 картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Розмальовки — ідеальне та заспокійливе заняття, яке допомагає розвивати творчі навички. Створювати космічну картину легко! Ви можете намалювати 60 картин. Набір для творчості зручно завжди носити з собою та брати у дорогу. Чорні аркуші розмальовки роблять картину більш яскравою та виразною. 8 неонових кольорів гелевих ручок додадуть картинам неповторності. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 60 розмальовок, 8 гелевих ручок, Буклет з історією Коралії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11111
 | 
647 ₴
647
11414
Набір для творчості – Розфарбуй улюбленця (6 видів в асорт.)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Створимо разом улюблених найкращих друзів наших дівчат – персонажів Nebulous Stars! Розфарбуйте та зберіть усіх фантастичних улюбленців, які будуть оберігати тебе! Відчуйте космічне натхнення! Познайомтеся з космічними улюбленцями та розфарбовуйте їх! Прикрасьте стразами для зоряного сяйва! В асортименті 6 улюбленців. Зберіть всю колекцію! Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі перед фарбуванням. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: гіпсова фігурка, 5 кольорів акрилових фарб, лак з блискітками, 2 пензлики, пластикова паличка, стрази, інструкція.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11414
 | 
327 ₴
327
11101
Набір для творчості – Скетчбук: Небулія, мотиви космосу
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Набір для творчості – Скетчбук: Небулія, мотиви космосу! Відкрийте для себе історії Небулії з кожною з цих 35 картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Креативні скетчбуки пропонують вражаючу кількість завдань і найякісніший контент. Вони містять усе необхідне для дивовижного фантазійного досвіду через найкраще візуальне середовище. Використовуйте безліч наклейок, трафаретів і технік, щоб створити дизайн зірки вашої мрії. Ви можете намалювати 35 картин. Набір для творчості зручно завжди носити з собою та брати у дорогу. Розмальовки — ідеальне та заспокійливе заняття, яке допомагає розвивати творчі навички. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: скетчбук, 80 трафаретів, 5 кольорових олівців, 3 візерунки для створення відбитків технікою втирання, наліпки, 8 технік малювання, Буклет з історією Небулії, Теорія кольору, Інструкція.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11101
 | 
647 ₴
647
11103
Набір для творчості – Скетчбук: Петулія, мотиви лісу
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Набір для творчості – Скетчбук: Петулія, мотиви лісу! Відкрийте для себе історії Петулії з кожною з цих 35 картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Креативні скетчбуки пропонують вражаючу кількість завдань і найякісніший контент. Вони містять усе необхідне для дивовижного фантазійного досвіду через найкраще візуальне середовище. Використовуйте безліч наклейок, трафаретів і технік, щоб створити дизайн зірки вашої мрії. Ви можете намалювати 35 картин. Набір для творчості зручно завжди носити з собою та брати у дорогу. Розмальовки — ідеальне та заспокійливе заняття, яке допомагає розвивати творчі навички. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: скетчбук, 80 трафаретів, 5 кольорових олівців, 3 візерунки для створення відбитків технікою втирання, наліпки, 8 технік малювання, Буклет з історією Петулії, Теорія кольору, Інструкція.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11103
 | 
647 ₴
647

  Loading...