Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Nebulous Stars

Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 25
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
11511
Ароматна кулькова ручка – Зоряний помпон (4 види в асорт.)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Ароматна кулькова ручка NEBULOUS STARS - ЗОРЯНИЙ ПОМПОН чудово підходить для юних стильних художниць. Пишіть, малюйте, фарбуйте космічними та ароматними ручками з помпоном. У ручках чорнило, що не розтікається та не мажеться. Прикрашені двокольоровим веселковим помпоном і космічною підвіскою! 4 види ручок в асортименті. Яскравий стиль уособлює кожну з 4 зірок: Небулію, Айседору, Марінію та Петулію. В набір входить 1 ручка. Кожна ручка має свій колір і аромат - ваніль (чорний), кавун (червоний), чорниця (синій) та виноград (фіолетовий). Обирайте свою улюблену зірку!
Арт.:
 11511
 | 
149 ₴
149
11599
Кулькова ручка – Космічний діамант (4 види в асорт.)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Кулькова ручка NEBULOUS STARS - КОСМІЧНИЙ ДІАМАНТ чудово підходить для юних, стильних художниць. Пишіть, малюйте, фарбуйте космічними ручками та відчуйте зоряне натхнення! У ручках чорнило, що не розтікається та не мажеться. Прикрашені сяючим каменем і стильною підвіскою з помпоном! 4 види ручок в асортименті; Колір чорнил - чорний; Яскравий стиль уособлює кожну з 4 зірок: Небулію, Айседору, Марінію та Орелію. В набір входить 1 ручка. Обирайте свою улюблену зірку та створюйте свої космічні шедеври!
Арт.:
 11599
 | 
247 ₴
247
11576
Набір гелевих ручок – Космічні кольори (8 кольорів)
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Набір гелевих ручок NEBULOUS STARS – КОСМІЧНІ КОЛЬОРИ чудово підходить для юних, стильних художниць. Пишіть, малюйте, фарбуйте космічними ручками металевих або неонових кольорів. У ручках чорнило, що не розтікається та не мажеться. Обирайте, які кольори Вам більше подобаються – сяючі металеві чи яскраво неонові? В набір входить 8 ручок неонових або металевих кольорів. Можна використовувати зі скетчбуками Nebulous Stars з чорними сторінками. Створюйте власні космічні шедеври!
Арт.:
 11576
 | 
227 ₴
227
11117
Набір для створення прикрас – Браслети дружби
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки хочуть поділиться з вами своїм секретом для зміцнення дружби. Це браслети дружби з оберегами! Зробіть 3 пари браслетів дружби та поділіться ними зі своїми найкращими друзями. Ви завжди будете поєднані один з одним! А намистинки та обереги додадуть браслетам стилю та неповторності. Відчуйте зоряне натхнення! Зробіть 3 пари браслетів дружби та поділіться ними зі своїми найкращими друзями або найкращим другом. Браслети мають різні обереги та поділяються на три стилі: лісовий, морозний та морський. Обирайте, який з них ваш улюблений? Перед використання диску для виготовлення браслетів оберіть візерунок і встановіть його на диск. Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі для створення браслетів або шукайте відео-інструкцію на сайті kiddisvit.ua. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: диск для виготовлення браслетів з 3 візерунками, 7 кольорів шовкового шнура, 18 оберегів, 18 намистин, 6 наклейок, 60 кілець, 6 застібок, інструкція буклет з історією Коралії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11117
 | 
647 ₴
647
11107
Набір для створення прикрас – Кристали бажань
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки хочуть поділиться з вами своїм секретом для здійснення бажань. Це особливі кристали бажань! Створіть свою креативну, милу та крихітну галактику у прозорому кришталевому кулоні. Прошепочіть всередину неї свої бажання, перш ніж носити її як прикрасу або брелок. Тепер всесвіт допоможе вашому бажанню здійснитися! Відчуйте зоряне натхнення! Загадайте та зберігайте свої бажання в Кристалах бажань від Nebulous Stars! Ви зможете створити 5 різнокольорових космічних кристалів. Прошепотіть свої бажання всередину кристала, перш ніж носити його як прикрасу. Ці галактичні підвіски можна використовувати як прикраси або брелоки для ключів, щоб завжди носити з собою. Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі перед створенням прикрас. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 5 кришталевих пляшок, пляшечка з блискітками, 4 пляшки чорнила, 3 підвіски, 3 блискучі стрічки, ватні кульки, піпетка пластикова, Інструкція, буклет з історією Небулії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11107
 | 
647 ₴
647
11134
Набір для створення прикрас – Чарівний портал
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Хочете відволіктися на мить і відчути зоряне натхнення? Створіть 8 космічних і сяючих прикрас – чарівних порталів! Коли зіркам потрібна хвилинка, щоб розслабитися та помедитувати, вони заплющують очі і міцно стискають в руках прикраси-портали. Зробіть як вони, та пориньте у заспокійливий світ чарівного порталу! Відчуйте спокій та красу космосу! Відчуйте зоряне натхнення від створення 8 сяючих прикрас! Щоразу, коли вам знадобиться хвилинка відпочинку, заплющте очі та міцно стисніть їх у долонях. Завдяки гачкам ви зможете прикрасити свій рюкзак чи сумку, щоб краса космосу була завжди з вами! Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі перед створенням прикрас. Для застигання смоли має минути принаймні 24 години. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 8 основ для прикрас, 2 пляшечки зі смолою, наліпки, блискітки, нейлонові шнури, 105 намистин, 2 гачки, 2 кільця, ємність для змішування, паличка, одноразові рукавички, інструкція, буклет з історією Екліпсії.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 11134
 | 
647 ₴
647
11022
Набір для створення прикрас для волосся – Космічні хвильки
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки хочуть поділиться з вами своїм секретом для неповторної зачіски. Це прикраси для волосся – Космічні хвильки! Створіть 3 ніжних аксесуари для волосся. Легко збирати: просто надягніть зшиті шматочки фатину на аксесуари для волосся та прикрасьте їх намистинами та підвісками. Намистинки додадуть прикрасам легкості та неповторності. Відчуйте зоряне натхнення! Прикраси для волосся легко створювати! Просто надягніть зшиті шматочки фатину на аксесуари для волосся, прикрасьте намистинами та підвісками, і ваша космічна прикраса готова! Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі для створення прикрас або шукайте відео-інструкцію на сайті kiddisvit.ua. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 3 деталі фатину, 1 обруч для волосся, 1 заколка для волосся, намистини, еластичні шнури, інструкція, буклет з історією Естрелії.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 11022
 | 
447 ₴
447
11205
Набір для творчості – Аксесуари для занять
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Створіть цілий набір сяючих шедеврів за допомогою алмазної мозаїки: блокнот, картину, закладку, магніти та багато іншого! Відчуйте космічне натхнення! Створіть свої сяючі аксесуари для занять за допомогою алмазної мозаїки! Задекоруйте 9 виробів: блокнот (50 сторінок), міні-блокнот, дошка, 2 магніти на холодильник, закладка, 2 скріпки та лінійка. Усього 12 кольорів акрилових стразів. За допомогою спеціального аплікатора нанесіть акрилові стрази на клейкі форми. Слідкуйте за номерами, що відповідають певному кольору. Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі. Зверніть увагу, що номери кольорів акрилових стразів не обов'язково йдуть по порядку. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 5000+ акрилових стразів, аплікатор-ручка, лоток, восковий квадрат, 9 готових до декорування виробів (Блокнот, міні-блокнот, дошка, 2 магніти на холодильник, закладка, 2 скріпки та лінійка), бавовняна нитка, інструкція, буклет з історією Петулії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11205
 | 
1197 ₴
1197
11014
Набір для творчості – Гратаж: Зоряні гравюри
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Гратаж: Зоряні гравюри! Відкрийте для себе зоряну та барвисту галактику під кожною з цих 5 скретч-картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Створювати космічну скретч-картину легко! Ви можете виготовити 5 космічних картин. Оберіть свій інструмент для гравіювання. За допомогою інструмента продряпайте малюнок по контурних лініях. Ви побачите, як відтворюється картина, та відкриваються чарівні зображення. Прикрасьте картину за допомогою трафаретів. Ваша барвиста галактика готова! Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 5 основ, 2 інструменти для гравюр, 21 трафарет, інструкція, буклет з історією Айседори.Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Арт.:
 11014
 | 
447 ₴
447
11011
Набір для творчості – Зоряні блискітки та фольга
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Зоряні блискітки та фольга! Створюйте вишукані блискучі картини простим і легким способом! Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Ви можете виготовити 3 космічні картини. Починайте створювати власне диво! Зніміть захисний шар з елемента, який будете розфарбовувати та декорувати. Використовуйте пластиковий інструмент, щоб перенести фольгу на малюнок. Додайте картині магічного блиску за допомогою страз, а потім нанесіть трохи блискіток з пляшечки та розтушуйте їх пензликом. Ваша сяюча картина готова! Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: 3 шаблони для декорування, 6 аркушів фольги, 4 пляшечки блискіток, стрази, інструмент для перенесення, пензлик, інструкція, буклет з історією Марінії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11011
 | 
447 ₴
447
11118
Набір для творчості – Космічний сад каменів
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це космічний сад каменів! 2 класичні види активності, змішані в одну оригінальну нову концепцію, що поєднує в собі малювання на камінцях з японським дзен-садом. Створюйте власний сад каменів і відчуйте космічне натхнення! Набір поєднує в собі розфарбовування камінців та японський дзен-сад в одне повноцінне заняття. Прикрасьте 6 камінців акриловими фарбами та стразами для яскравості саду. Також додайте наліпок з набору, що світяться у темряві! Створюйте різні галактичні ефекти на піску мініграблями щодня! Уважно ознайомтеся з інструкцією в наборі або шукайте відео-інструкцію на сайті kiddisvit.ua. Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: Піднос для саду, мініграблі, 6 природних каменів, 5 кольорів акрилової фарби, 3 кольори піску, 46 наліпок, стрази, 2 інструменти для нанесення точок, 1 пензлик інструкція, буклет з історією Екліпсії.Рекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11118
 | 
647 ₴
647
11423
Набір для творчості – Розмальовка з водою: Візьми в дорогу
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність і історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації. Приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!Зірки запрошують вас до створення нових зоряних шедеврів. Це Набір для творчості – Розмальовка з водою: Візьми в дорогу! Відкрийте для себе зоряну та барвисту галактику під кожною з цих 16 картин. Поринайте у різнобарвний світ космосу та відчуйте зоряне натхнення! Створювати космічну акварельну картину легко! Ви можете намалювати 16 акварельних картин. Набір для творчості зручно завжди носити з собою та брати у дорогу. Чорні аркуші розмальовки роблять картину більш яскравою та виразною. Акварельні фарби з металічним блиском допоможуть вашим картинам сяяти! Пензлик для малювання заповнюється водою та може використовуватися безліч разів! Створюйте свої власні зоряні шедеври!В набір входить: скетчбук, 8 акварельних фарб, пензликРекомендовано для дітей віком від 7 років.
Арт.:
 11423
 | 
397 ₴
397

  Loading...