Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Ліпка

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 12 з 14
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
EI-1970-1
Кульковий Пластилін Educational Insights - Веселі Звірятка
Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS - Веселі звірята - це різнокольорові капсули з сюрпризом всередині, створені для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час.Особливості:Всередині кожної капсули знаходиться дружелюбна тваринка, збери всі 12! Створюйте нових звірят, так як частини тіла можна міняти між собою. Кульковий пластилін не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Кульковий пластилін Educational Insights - Веселі Звірята сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:Кульковий пластилін Фігурка рідкісної тварини Рекомендовано для дітей від 5 років.
Арт.:
 EI-1970-1
 | 
 | В уп.:
 12
125 ₴
125
12
EI-1967
Кульковий Пластилін Educational Insights S3 - Сніжні Друзі
Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS S3 - СНІЖНІ ДРУЗІ - це зимова колекція капсул, всередині якої чекає сюрприз - миле звірятко.Особливості:Всередині кожної капсули знаходиться дружелюбна тваринка, збери всі 12! Створюйте нових звірят, адже частини тіла можна міняти між собою. Кульковий пластилін не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS S3 - СНІЖНІ ДРУЗІ сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:Капсула з кульковим пластиліном Фігурка тварини всередині капсули Рекомендовано для дітей від 5 років.
Арт.:
 EI-1967
 | 
 | В уп.:
 12
79 ₴
79
12
EI-1900
Набір Кулькового Пластиліну Educational Insights - Морський Бриз
Набір кулькового пластиліну EDUCATIONAL INSIGHTS - МОРСЬКИЙ БРИЗ створений спеціально для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час.Особливості:Блискучий кульковий пластилін принесе ще більше захоплення. Не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисненні пластилін тримає форму, не розпадається. Не токсичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Набір кулькового пластиліну Educational Insights - Морський Бриз сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:4 кольори: синій, зелений, фіолетовий, помаранчевий. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Арт.:
 EI-1900
 | 
129 ₴
129
EI-1965
Набір Кулькового Пластиліну Educational Insights S2 - Забавні Улюбленці
Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS S2 - КУМЕДНІ УЛЮБЛЕНЦІ - це різнокольорові капсули з сюрпризом всередині, створені для юних творців, які люблять весело, цікаво та з користю проводити час.Особливості:Всередині кожної капсули знаходиться дружелюбна тваринка, збери всі 12! Створюйте нових звірят, так як частини тіла можна міняти між собою. Кульковий пластилін не висихає, його можна використовувати знову і знову. Не залишає слідів на одязі і на предметах інтер'єру, не липне до рук. При стисканні пластилін тримає форму, не розпадається. Нетоксичний склад робить його абсолютно безпечним для дітей. Ліплення сприятливо впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює. Кульковий пластилін EDUCATIONAL INSIGHTS S2 - КУМЕДНІ УЛЮБЛЕНЦІ сприяє розвитку дрібної моторики, концентрації уваги і уяви.У комплекті:Капсула з кульковим пластиліном Фігурка тваринки всередині капсули. Рекомендовано для дітей від 5 років.
Арт.:
 EI-1965
 | 
 | В уп.:
 12
125 ₴
125
12
0498S
Набір Для Ліплення - Святковий (8 Кольорів)
Набір для ліплення Святковий містить все необхідне для того, щоб насолоджуватися творчим процесом ліплення.Такий набір буде ідеальним подарунком на дитяче свято.Унікальні комбінації маси створюють інтерес до творчого процесу ліплення і посилено стимулюють уяву.Завдяки особливому складу маса для ліплення Святкова• протягом тривалого часу залишається м'якою• не засихає• сліди на одязі легко відпираються.Унікальність набору полягає в тому, що:• червона і зелена маси ароматизовані (полуниця і яблуко),• білий і помаранчевий з вкрапленнями кольорового «конфетті»,• дуже яскраві і насичені маси - сонячно-жовта, блакитна і рожева,• з блискітками - бузкова.У наборі:• 12 різноманітних форм• 8 ємностей з масою різного кольору (по 90 г).Рекомендовано для дітей від 2-х років.
Арт.:
 0498S
 | 
725 ₴
725
00417S
Набір для творчості – Світ сяйва
Набір для творчості - СВІТ СЯЙВА подарує маленькому дизайнеру цікаву гру та задоволення від ліплення. А різноманіття блискучих аксесуарів додасть сяйва вашим виробам. Зробіть гарного метелика з маси для ліплення та прикрасьте своє творіння аксесуарами у комплекті, що сяють. Що ти збираєшся робити? Суворий кіт чи мила мишка? Скоріше занурюйтеся у творчість!Маса для ліплення особлива тим, що не засихає під час гри, довгий час залишається м'якою, її сліди на одязі та інших небажаних місцях легко відпираються.Важливою її властивістю є також солоний присмак, завдяки чому ви можете не боятися, що дитина захоче з'їсти масу. Після використання тримайте масу в закритих баночках.Особливості: Красиві яскраві кольори!Маса повністю веганська, не містить глютену; Безпечна: маса має солоний присмак, тому діти її не їдять; Не висихає під час гри; Дуже м'яка маса для ліплення ; Легко відпирається від тканин; Кольори маси: світло-блакитний з блискітками, неоново-рожевий, неоново-жовтий з блискітками.Баночки для маси не містять дрібних частин. Багато блискучих аксесуарів.Виготовлено в Нідерландах.Набір містить: 3 баночки з масою для ліплення по 90 gr. 10 стиків синелі з блискітками; 3 кольори біжутерної сітки з блискітками; Сріблясті аксесуари для прикрашання з блискітками; Картонні аксесуари для прикрашання; 3 паперові соломинки.Набір для творчості допомагає розвинути у дітей дрібну моторику, креативність та уяву.SES. Відкривай таланти!Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 00417S
 | 
595 ₴
595
14435S
Набір для творчості серії My first – Кумедні тварини
Набір для творчості серії «My first» - КУМЕДНІ ТВАРИНИ - гарантує цікаве вивчення тварин для малюків. Ці картки з завданнями поєднують у собі масу для ліплення, веселощі та розвиток! Кумедні листівки з тваринами можна доповнити масою для ліплення від SES Creative. Поверніть леопарду його плями та допоможіть мавпочці повернути її хвіст. За допомогою карток з завданнями ви можете точно побачити, якого розміру вам потрібно катати з маси для ліплення кульки чи змійки. Таким чином всі завдання успішно виконані! Веселе та легке знайомство з тваринами починається!Маса для ліплення особлива тим, що не засихає під час гри, довгий час залишається м'якою, її сліди на одязі та інших небажаних місцях легко відпираються.Важливою її властивістю є також солоний присмак, завдяки чому ви можете не боятися, що дитина захоче з'їсти масу. Після використання тримайте масу в закритих баночках.Лінійка “My first” дозволяє долучитися до творчості найменшим малятам – від 1 року!Особливості: Чудова можливість для батьків провести весело час разом з дітьми!Красиві яскраві кольори!Маса повністю веганська, не містить глютену; Безпечна: маса має солоний присмак, тому діти її не їдять; Не висихає під час гри; Дуже м'яка; Легко відпирається від тканин; Кольори маси: синя, зелена, червона.Баночки для маси не містять дрібних частин. Виготовлено в Нідерландах.Набір містить: 3 баночки з масою для ліплення по 90 gr; 6 карток з тваринами.Набір для творчості допомагає розвинути у дітей дрібну моторику, креативність та уяву.SES. Відкривай таланти!Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
Арт.:
 14435S
 | 
525 ₴
525
00434S
Незасихаюча Маса Для Ліплення - Мікс
Незасихаюча маса для ліплення МІКС дозволить дитині створювати власні шедеври.Створюйте оригінальні мікси з фруктовим конфетті та різнокольоровими кульками! Яскрава, м'яка і пластична маса для ліплення подарує дитині багато позитивних емоцій в процесі гри. Заняття ліпленням з тіста або пластиліну стимулюють розвиток дитини в декількох напрямках. Маса для ліплення не висихає під час гри. Набір для ліплення МІКС дозволить дитині:моделювати навколишні його предмети, тварин і т.д. стати більш уважним і акуратним в ігровій формі виробити координацію рухів, окомір розвивати тактильне сприйняття розвивати уяву і творчі здібності. Завдяки особливому складу маса протягом тривалого часу залишається м'якою і не засихає, а її сліди на одязі легко відпираються.У наборі:3 баночки маси для ліплення, Пінні кульки, Фруктове конфетті. Рекомендовано для дітей віком старше 3 років.
Арт.:
 00434S
 | 
199 ₴
199

  Loading...