Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання.

Сквіши та стретч іграшки

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Серія

Показати більше

Статус

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 4 з 4
Фото
Арт.
Назва
Бренд
Категорія
Ціна РРЦ
Ціна за од.
В упаковці
68-CN-2020
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Повелителі савани
Вирушайте в подорож разом із Повелителями савани, щоб відкрити для себе великого африканського слона та короля савани – лева. Спостерігайте за бегемотом і стережіться носорога. Дізнайтеся, які з них змінюють колір чи світяться у темряві! Зберіть їх усі! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та прекрасно тягнуться! Деякі іграшки здатні міняти колір на сонці, деякі - у воді, а деякі - світяться в темряві! Зберіть їх усі, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір на сонці, потрібно тримати іграшку на сонці декілька хвилин. Щоб герої змінювали колір у воді, потрібно занурити іграшку у воду, температура якої повинна бути вищою, ніж 30-32 градусів. А для того, щоб іграшки світилися в темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого тварини будуть світитися. Внутрішня частина тварин наповнена прозорими орбізами та пінопластовими кульками. Середній розмір іграшки без пакування – 12х10,5х6,5 сm. Зберіть повну колекцію з 14 повелителів савани!До набору входить: 1 стретч-іграшка у вигляді тварини; лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 68-CN-2020
 | 
 | В уп.:
 14
115 ₴
115
14
26/CN23
Стретч-іграшка у вигляді тварини – Повелителі тропіків
Знайомтеся з фауною тропіків! Відчуйте себе дослідником природи та вивчайте жителів тропічного клімату! Ви зустрінете рибалочку, мурену, восьминога, імператорського янгола та інших тварин - дізнайтеся про них усе! Який хижак може змінювати забарвлення? У кого з птахів тривалість життя понад 80 років? Хто може плавати зі швидкістю 35 км/год? Відповіді на ці та інші питання вже чекають на Вас! Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу та чудово тягнуться! Деякі іграшки здатні змінювати світитися у темряві! Зберіть їх усі, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої світилися у темряві, їх потрібно попередньо потримати на сонці від 1 до 5 хвилин. Зберіть повну колекцію з 24 тропічних тварин!До набору входять: 1 стретч-іграшка у вигляді тварини; Лист колекціонера.Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Арт.:
 26/CN23
 | 
 | В уп.:
 14
115 ₴
115
14
SQS00710T
Ароматна М'яка Іграшка Squeezamals S2 - Мудра Черепаха
Встречайте новый сезон невероятно мягких и супер жмакающих зверят Squeezamals, которые очень приятно пахнут!Независимо от того, сколько раз Вы сожмете зверька, он медленно вернется в свою первоначальную форму. Игрушка-антистресс подарит приятные тактильные ощущения, расслабляет и умиротворяет, милая мордашка заставляет улыбаться, дарит позитивные эмоции и настроение У каждого персонажа приятный аромат, что сделает игру еще более удивительной Малышей удобно брать с собой куда угодно, ведь у них есть клипса, с помощью которой можно прицепить на рюкзак, ключи и т.д Самые мягкие, милые плюшевые зверята, которых Вы когда-либо видели Наполнитель - пенополиуретан Высота игрушки - 6 см Собери их всех и создай свою семью Squeezamals!Игрушки развивают в ребенке:Умение играть Мелкую моторику Воображение Вы не сможете остановится и не жмакнуть!Рекомендовано детям старше 3 лет.
Арт.:
 SQS00710T
 | 
 | В уп.:
 1
85 ₴
85
1
SQS00867E
Ароматна М'яка Іграшка Squeezamals S3 – Слоненя Едді
Зустрічайте новий сезон неймовірно м'яких і супержмакальних звірят Squeezamals, які дуже приємно пахнуть!Незалежно від того, скільки разів Ви стиснете звірятко, воно повільно повернеться в свою первинну форму. Іграшка-антистрес подарує приємні тактильні відчуття, розслабляє і заспокоює, мила мордочка змушує посміхатися, дарує позитивні емоції і настрій Малюків можна брати з собою куди завгодно, адже вони поміщаються на долоні У кожного персонажа приємний аромат, що зробить гру ще більш дивною Найм'якіші, милі плюшеві звірята, яких Ви коли-небудь бачили Наповнювач - пінополіуретан Висота іграшки - 9 см Зберіть їх усіх і створіть свою сім'ю Squeezamals! Іграшки розвивають у дитини:уміння грати дрібну моторику уяву. Ви не зможете зупинитися і не жамкнути!
Арт.:
 SQS00867E
 | 
65 ₴
65

  Loading...