Шановні партнери, при віддачі замовлення у складання, враховуйте, що замовлення на самовивіз буде готове не раніше ніж через 3 години з моменту його віддачі у складання. Шановні партнери, в період з 17.08.2022 по 22.08.2022(ранок) на складі м. Дніпро проводиться інвентаризація складів. Резервування та оформлення замовлень закрите у вказаний нижче період часу. • з 17.08.2022 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-30 заблокований для створення замовлень та резервів. • 18.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) склад НТВ-20 заблокований для створення замовлень та резервів. • 19.08.2022 з 14:00 до 22.08.2022(ранок) заблокований основний склад м. Дніпра для створення замовлень та резервів.

Іграшкова зброя

Категорії

Хлопчикам
Мамам
Для всієї родини
Фільтри
Фільтри

Ціна

від
до

Склад

Бренд

Показати більше

Озвучена

Батарейки входят в комплект

Сортувати:
Виводити:
Показано від 1 до 8 з 8
Назва
Ціна за од.
Наявність на складах
Оберіть склад та кількість
Ігровий Набір Для Лазерних Боїв - Laser X Вежа Для Битви
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву прямо у Вас вдома. Беріть бластери, надягайте мішень - і влаштовуйте битви з вежею. Тепер гра стала ще цікавішою!Отримуйте задоволення від гри з набором ВЕЖА для битви від Laser X.Грайте поодинці або з командою, атакуйте вежу і отримайте перемогу! Оберіть колір Вашої команди і вперед за новими відчуттями. Грайте в одному з 10 режимів і зробіть бій більш захоплюючим! Можна грати як всередині приміщень, так і ззовні, вдень або вночі. Інфрачервоне світло дозволяє відстежувати і вражати вежу з відстані близько 12 метрів, у той час як індикатор (мішень) буде рахувати влучання замість Вас. Під час гри в приміщенні бластери можуть вражати ціль через вікна, а також відскакувати від стін і дзеркал. Коли Ви виходите з гри, вимкніть свій індикатор, а якщо захотіли повернутися, то повторно оберіть команду, щоб продовжити гру. Ігровий набір Laser X ВЕЖА для битви легко з'єднується з іншими наборами Laser Х для отримання неймовірних емоцій від гри. Кількість гравців не обмежена. Бластери і вежа безпечні і не використовують справжній лазер. Інфрачервоний промінь не видно, що дає можливість дітям ще простіше підкрастися до ворога. Будьте хорошим гравцем:Не закривайте індикатор і не приховуйте його. Не перезавантажуйте індикатор під час гри. Живлення: 3 батарейки типу АА (до набору не входять).Laser X - це життя і пригоди, а не гра на екрані!
Арт.:
 88033
 | 
699
Ігровий Набір Для Лазерних Боїв - Laser X Для Одного Гравця
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву прямо у вас вдома. Беріть бластери, одягайте мішень - і сміливо до бою.Можна грати як всередині приміщень, так і зовні, вдень або вночі.Бластер оснащено світловими і звуковими ефектами, які підкажуть скільки влучень було і скільки життів у вас залишилося, також можна зробити перемикання на інтерактивний голос тренера. Висока точність стрільби дозволяє вразити своїх супротивників на відстані більше 60 метрів, в той час як індикатор (мішень) буде рахувати влучання у вас. Індикатор влучань не обдуриш! Коли в Вас поцілили, він змінює колір c зеленого на червоний: 8 влучань - гра для вас закінчена! Так само до нього можна підключити навушники і почути саундтрек Laser X (навушники не входять до комплекту). Для перезарядки бластера просто натисніть утримуйте спусковий гачок кілька секунд. Під час гри в приміщенні бластери можуть вражати ціль через вікна, також постріли відбиваються від стін і дзеркал. За кожну хвилину, коли в Вас не влучили, одне втрачене життя повертається. Коли виходите з гри, вимкніть свій індикатор, а якщо захотіли повернутися, то повторно оберіть команду, щоб продовжити гру. Геймплей може долучати до гри необмежену кількість гравців, так що грати можна один на один або відразу з усіма друзями у дворі. Бластери безпечні і не використовують справжній лазер. Інфрачервоний промінь не видно, що дає можливість дітям ще простіше підкрастися до ворога. Будьте хорошим гравцем:Не закривайте індикатор і не приховуйте його. Не перезавантажувати індикатор під час гри. У наборі LASER X ДЛЯ ОДНОГО ГРАВЦЯ:1 лазерний бластер, 1 мішень. Живлення: 3 батарейки типу ААА (до набору не входять).Laser X - це життя і пригоди, а не гра на екрані!
Арт.:
 88011
 | 
795
Ігровий набір для лазерних боїв - Проектор Laser X
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву прямо у Вас вдома. Беріть бластери, встановлюйте проектор - і влаштовуйте битви. Тепер гра стала ще цікавішою!Отримуйте задоволення від гри з набором для лазерних боїв - ПРОЕКТОР від Laser X.Грайте поодинці або з командою, уразьте всі цілі і отримайте перемогу! Уперед за новими відчуттями! Грайте в одному з 3 рівнів складності і зробіть бій більш захоплюючим! Вражайте різні слайди-цілі (мішень, НЛО, качка) різного кольору для більшої різноманітності. Щоб перезарядити бластер, посуньте слайдер назад і почніть гру. Кожне перезаряджання дає 6 пострілів. Перезаряджайте бластер після кожного зникнення цілі. Можливість грати в режимах «Протистояння» (гравці змагаються один з одним за найвищий рахунок) і «Співпраця» (гравці грають в одній команді і намагаються отримати найвищий загальний рахунок). Уважно прочитайте інструкцію перед початком гри, щоб досягти найвищої якості битви. Бластери і проектор безпечні і не використовують справжній лазер. Грайте чесно:Не блокуйте індикатор і не приховуйте його. Не перезавантажуйте індикатор під час гри. У набір входить:2 бластери 3 слайди-цілі, Проектор. Живлення: 3 батарейки типу АА (у набір не входять). Слід використовувати тільки нові лужні (алкалінові) батарейки. Якщо використовуються не нові батарейки, іграшка може не запускатись або перейти до режиму збереження енергії. Для виходу із режиму збереження енергії замініть батарейки на нові. Laser X - це життя і пригоди, а не гра на екрані!
Арт.:
 52703
 | 
1855
Ігровий набір для лазерних боїв - Проектор Laser X Animated
Laser X - це можливість влаштувати справжню лазерну битву просто у Вас удома. Беріть бластери, встановлюйте проєктор - і влаштовуйте битви. Тепер гра стала ще цікавішою!Отримуйте задоволення від гри з набором для лазерних боїв - ПРОЕКТОР LASER X ANIMATED.Грайте поодинці або з командою, уразьте всі цілі і отримайте перемогу! Уперед за новими відчуттями!Грайте в одному з 3 рівнів складності і зробіть бій більш захоплюючим!Вражайте різні слайди-цілі (мішень, НЛО, качка) різного кольору для більшої різноманітності. НОВИНКА! Відтепер цілі анімовані!Щоб перезарядити бластер, посуньте слайдер назад і почніть гру. Кожне перезаряджання дає 6 пострілів. Перезаряджайте бластер після кожного зникнення цілі.Можливість грати в режимах «Протистояння» (гравці змагаються один з одним за найвищий рахунок) і «Співпраця» (гравці грають в одній команді і намагаються отримати найвищий загальний рахунок).Уважно прочитайте інструкцію перед початком гри, щоб досягти найвищої якості битви.Бластери і проєктор безпечні і не використовують справжній лазер.Грайте чесно:Не блокуйте індикатор і не приховуйте його.Не перезавантажуйте індикатор під час гри.У набір входить:2 бластери,3 слайди-цілі,Проектор.Живлення: 3 батарейки типу АА (у набір не входять). Слід використовувати тільки нові лужні (алкалінові) батарейки. Якщо використовуються не нові батарейки, іграшка може не запускатись або перейти до режиму збереження енергії. Для виходу із режиму збереження енергії замініть батарейки на нові.Laser X - це життя і пригоди, а не гра на екрані!
Арт.:
 52608
 | 
2455

  Loading...